چرا یک دستی توسط یک دمدمی مزاجی کنترل است و بهترین چیزی که به عنوان خوانده شده زمانی که جهان از کنترل خارج شده است

شما لازم نیست من به شما بگویم که جهان از کنترل خارج شده است در حال حاضر. ما در حال زندگی در میان جهانی از همه

توسط NEWSOULS در 5 خرداد 1399

شما لازم نیست من به شما بگویم که جهان از کنترل خارج شده است در حال حاضر. ما در حال زندگی در میان جهانی از همه گیر خواهیم بود زندگی مثل این برای ماه دیگر در حداقل وجود دارد و اساسا هیچ چیز هر یک از ما می تواند در مورد آن انجام دهد. زنده بودن در حال حاضر به معنی احساس ناتوان است.

و بنابراین سوال من مطرح برای خودم به صورت روزانه است که: چگونه می توانم نگه داشتن از رفتن وحشی با خشم? و یکی از پاسخ من پیدا کرده اند این است: خواندن راحتی خانه.

وسایل رفاهی خانه یک خانه داری دستی نوشته شده توسط Cheryl مندلسون وکیل سابق مطرح شده توسط مبارز خانهدار. آن را توسعه داده است یک بیت از یک فرقه پس از آن برای اولین بار انتشار در سال 2005 و در حالی که این ممکن است به نظر می رسد غیر معمول برای یک کتاب در مورد تمیز کردن درخواست تجدید نظر خود را روشن تبدیل خواهد شد هنگامی که شما این کتاب را در دست خود را و بلند آن دائره وزن است.

نوشته شده با یک وکیل جامع چشم برای جزئیات و عالم نما را اعتقاد به inarguable صحت از نظر وسایل رفاهی خانه به شما می گوید همه چیز: روش صحیح استفاده از جارو دقیقا چگونه بسیاری از اینچ به پایین شما باید خود را برابر بالا ورق, چرا شما باید استفاده از فولاد کربن چاقو (و چگونه بهترین را به مراقبت از آنها). آن است که بسیار سخت در آن آموزشی است که دستورالعمل آن را می سازد مارتا استوارت دلپذیر به نظر می رسد.

صفحه اصلی وسایل رفاهی شامل شرح توری لبه ورق با رایحه اسطوخودوس است که بسیار خاطره انگیز من سخت قرار داده و نه به چرت زدن بلافاصله پس از خواندن آنها. وسایل رفاهی خانه دارای یک شاخص برای ورود به "حیوانات خانگی, عاطفی, سود سهام" که منجر شما به یک پاساژ است که در آن مندلسون توضیح می دهد که بسیاری از مردم حیوانات خانگی را دوست دارم اما آنها نیز گه. (او نیز به شما می گوید چگونه به تمیز کردن پس از آنها باید اینقدر ضعیف به عنوان به دست آوردن یک حیوان است.)

وسایل رفاهی خانه دارای یک فصل اختصاص داده شده صرفا برای شکستن دقیق تعریف قانونی از لباس های شسته شده نمادها در مراقبت از برچسب — و هنگامی که شما با خیال راحت می توانید به آنها بی اعتنایی و به جای آن به نوبه خود به مندلسون توضیحات چگونه بهترین برای مراقبت از هر نوع پارچه ای است که وجود دارد. صفحه اصلی تسلی است که در اینجا به شما را در دست.

در زمان استرس من reflexively به نوبه خود به چگونه-به دفترچه راهنما نوشته شده توسط متخصصین کنترل. آنها بهترین منابع من می دانم از برای ایجاد یک حس جهان است که منظم و منطقی و کاملا در قدرت به اطلاع شما است که وجود دارد یک راه درست برای انجام چیزهایی است که شما می توانند یاد بگیرند. هنگامی که شما نمی توانید کنترل جهان اطراف شما شما می توانید حداقل کنترل محیط زیست خود را, راست? همین دلیل است که من استفاده می شود به خواندن سازماندهی کتاب در دبیرستان در آزمون هفته.

این بیماری همه گیر است که یک دوره از استرس بی پایان و آن نیاز به اقدامات خاص است. نوروز بزرگترین و سخت ترین how-to دستی من می دانم و در حالی که من هرگز ملاقات مندلسون (هر چند من مطمئن هستم که او را دوست داشتنی در فرد) او بار خوانده شده ترین نوع کنترل عجایب جهان تا به حال دیده می شود. برکت برای آن است. صفحه اصلی تسلی چیزی است که شما نیاز به کنترل یک گوشه ای از زندگی خود را در جهان ارائه شود که شما ناتوان است.

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن