تحویل جعبه ناهار مدرسه: Coachella Valley کشاورزان دریافت خلاق در طول coronavirus

علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 4:28 PM EDT مارس 15 سال 2020به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گریبانگیر ایالات متحده آلوده کردن بیش از 1.4 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 86,000 عرضه زنجیره ای و بازار خراب شد. کالیفرنیا حدود 50 میلیارد دلار در صنعت کشاورزی شده است را برای رستوران تعطیلی تنگناها در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و نوسان قیمت کالاها ترک در بسیاری از محصولات زراعی در معرض خطر به هدر رفتن.

تولید کنندگان در Coachella Valley شده اند در امان مانده از این بیماری همه گیر است اثرات تا کنون به عنوان زمستان برداشت — اسفناج و کاهو و گل کلم به عنوان مثال — به بازار رفت فقط به عنوان اقامت-در-محل سفارشات و گسترده کسب و کار تعطیلی جاروب در سراسر کالیفرنیا.

اما دره کشاورزان به مراتب از سیستم ایمنی بدن به عنوان همه گیر میکشد و برخی از در حال حاضر با توسل به disking فرایند محصول گیاهان به خاک زمانی که آنها در غیر این صورت فروش قابل توجهی دست دادن و یا پوسیدگی. برخی از محصولات مانند انگور بودند و در حال حاضر رو دشوار نیروهای بازار قبل از ویروس زده deluging صنعت با بی ثباتی است.

"ما در آستانه انقراض در حال حاضر" آنتونی بیانکو از آنتونی تاکستان گفت: از Coachella Valley انگور.

اما راه حل های خلاق هم پدید آمده اند از این همه گیر و برخی از تولید کنندگان امید آنها زده طلا با بازارهای جدید است.

علامت Tadros صاحب عزیز و مزارع که در آن او رشد می کند خرما یک محصول است که ارزش حدود 75 میلیون نفر سالانه در کالیفرنیا و برداشت تنها در کنار رودخانه و امپریالیستی بوده است. به عنوان فروش خود را به رستوران میره وضعیت وخیم به نظر می رسد.

"وقتی این همه چیز رو شروع کردیم از دست دادن بیش از 8000 پوند در هفته در کسب و کار, بنابراین برای یک عملیات از اندازه ما که بسیار قابل توجه و تاسف و ترسناک," او گفت:.

اما الهام رخ داد. او hounded سیاستمداران محلی و مدارس تشکیل شده و همکاری با سایر تولید کنندگان و پالم اسپرینگز رستوران و ساخته شده خود را از دست داده و کسب و کار توسط pivoting به تحویل جعبه و ناهار مدرسه.

"پازل من نیاز به حل" Tadros گفت: "این بود که چگونه جهنم را من فروش این محصول است."

ارزیابی خسارت

بلین Carian صرف دهه رشد انگور و لیمو در Coachella Valley. این سایت متعلق به نسلی کشاورز تا به حال چند کلمه یدکی وقتی پرسید که آیا او تا به حال دیده بود چیزی تاثیر کشاورزی در همان مقیاس به عنوان coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

"خیلی ساده جواب: هیچ" Carian گفت.

در حالی که محصولات کشاورزی که به طور سنتی به فروش می رسد به فروشگاه های مواد غذایی به نظر می رسد به احتمال زیاد به حرکت تولید کنندگان بلافاصله از دست داده و درآمد قابل توجهی از خدمات مواد غذایی تا حد زیادی رستوران.

اگر چه Carian انگور را سر به خرده فروشی 25 درصد از لیمو محصول به پایان می رسد تا با خدمات مواد غذایی و او را در انتظار برای گرفتن یک ضربه. اگر رستوران ها به طور کامل باز اواخر تابستان برداشت خود را از خانواده مرکبات است که "رفتن به یک تقاضا به تعادل بازار," او گفت:.

کالیفرنیا Farm Bureau Federation که نشان دهنده کشاورزان که تولید بیش از 400 نوع محصول در سراسر کشور مورد بررسی حدود 500 اعضای آن در ماه آوریل و دریافتند که بیش از نیمی کرده یا از دست رفته و کسب و کار و یا دیده خود را کاهش درآمد پس از همه گیر آغاز شد.

ضربه اصلی به فروش با توجه به بررسی شدند اقامت-در-محل سفارشات بسته شدن مشتریان کسب و کار. اما سراسیمگی از مشت فرود در این صنعت از جمله کافی و دسترسی به نیروی کار دشواری پیدا کردن حمل و نقل و بسته شدن بازارهای کشاورزان این گروه گزارش شده است.

جیمی یوهانسون رییس فدراسیون — و مرکبات و زیتون رشد در بوت-سیلور باو شهرستان در شمال کالیفرنیا -- و او گفت: ویروس " shakeup کشاورزی جهان بوده است "بی سابقه است."

"هر چیزی مشابه خواهد بود شاید اختلال به علت آتش سوزی و یا زلزله و اما این که منطقه ای" او گفت:.

در کنار کاهش در کسب و کار حدود یک چهارم از پاسخ به کشاورزان گفت: آنها تا به حال با هر وضع یا کردند کارگران است.

حتی پس دیگر تولید کنندگان گزارش داده اند که قادر به جذب کافی تعداد کارگران فصلی. جوهانسون گفت که عدم قطعیت در کار می تواند نشان دهنده یک مشکل بعد از آن در سال.

"ما حدود 450,000 فصلی مزرعه کارگران و کارمندان در سراسر اوت و سپتامبر," او گفت:.

برنامه های دولت ساخته شده است که بودجه در دسترس برای خرید محصولات کشاورزی و به معافیت های مالیاتی برای کمک های مالی بودند هرگز به اندازه کافی به طور کامل را تشکیل می دهند کشاورز ضرر و زیان و کمک "کند کل" جوهانسون گفت.

سیاسی گزارش داد که وزارت کشاورزی ایالات متحده بود آهسته به آغاز خود را در خرید برنامه — در حالی که کالیفرنیا صنعت از دست دادن 1 میلیارد دلار در هر ماه -- اما آن را در نهایت تصویب شد برای توزیع 16 میلیارد دلار در مستقیم کمک به کشاورزان در سراسر کشور از طریق کنگره محرک بسته علاوه بر چندین میلیارد دلار خرید.

در پایان آوریل Gov. گاوین Newsom همچنین اعلام کرد برنامه ای برای صرف چندین میلیون دلار برای خرید محصولات محلی برای بانک های مواد غذایی.

نزدیک به 130 کشاورزان و دامداران اهدا 32.5 میلیون پوند کالا به بانک های مواد غذایی در ماه مارس و سه هفته اول ماه مارس به تنهایی با توجه به انتشار اخبار اعلام برنامه. اضافی 200 تولید کنندگان ابراز علاقه اهدا از طریق برنامه.

می تواند انگور ناپدید می شوند از Coachella Valley?

کشاورزان باید رشد انگور به صورت تجاری در Coachella Valley برای بیش از یک قرن است. در این زمینه فقط غربی Salton Sea تولید طلایی دولت در برداشت اول هر سال با توجه به شرایط آب و هوایی منحصر به فرد, قبل از San Joaquin Valley غالب روزهای آخر فصل.

اما قیمت های پایین از مکزیک انگور تولید کنندگان — قیمت که کشاورزان آمریکایی ادعا ناعادلانه هستند و نه انعکاسی واقعی هزینه های تولید — خوردن شده اند تا فضای بازار برای سال. این Coachella Valley تولید منقبض شده است اما تولید کنندگان هنوز در حال رقابت برای کمیاب خریداران.

با توجه به رشد Coachella Valley یک گروه است که نشان دهنده محلی تولید 18,712 هکتار در دره کاشته شد با انگور در سال 1989 یک شماره است که در حال حاضر کاهش یافته و به حدود 5000 هکتار.

COVID-19 اراضی در بالای این آشفتگی.

"(انگور) فقط ممکن است اولین قربانی" گفت: Bianco.

منطقه کشاورزان و سیاستمداران محلی مانند Assemblymember ادواردو گارسیا, D-Coachella و تشکر. رائول رویز, D-Palm Desert, نوشته شده به وزارت کشاورزی, مواد غذایی, فروشگاه های زنجیره ای و دیگران برای کمک بخواهید. در مارس 27, نامه, رشد Coachella Valley و دیگران به نام در 32 منطقه خرده فروشان برای خرید از کشاورزی محلی.

"در حال حاضر همه گیر قرار است عرضه مواد غذایی به یک سقوط کردیم. "وجود دارد بدون شک تغییرات در صنعت مواد غذایی. ما نمی دانیم که تا چه حد از این تغییرات اما آیا می دانید مصرف کننده است که بسیار در مورد که در آن مواد غذایی خود را می آید, از, چگونه آن را به کار گرفته است و کسی که آن دسته. خرید محلی هرگز معانی بیشتری از آن را در حال حاضر."

گارسیا, پسر farmworkers است شناسایی یک گروه از حدود 10 گذاران از سراسر کشور که به نمایندگی کشاورزی-سنگین مناطق, و آنها را به تسلیم پرسش و پاسخ با وکیل قانونی برای شروع به کاوش در روش incentivizing محلی خرید.

یک ایده است که اطراف پرتاب — فوتی و فوری فروشگاه زنجیره ای مانند Kroger برای خرید از کشاورزان کالیفرنیا — خواهد بود از نظر قانونی روی حیله و تزویر. اما سهامداران با توجه به یک طرح مشابه به دستور نهادهای دولتی مانند دانشگاه و زندان به اولویت خرید به محلی تولید کنندگان است. این ایده نیز موانع لجستیکی اما گارسیا گفت که او انتظار دارد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکان سنجی آن در پایان ماه مه.

او افزود که در کالیفرنیا کشاورزی "بالاترین استانداردهای وقتی که می آید به نیروی کار و حمایت از کارگران خود را, بنابراین ما باید خرید به این ایده است که حمایت از کالیفرنیا-رشد تولید باید اول در خط زمانی که ما راه رفتن را به یک سوپر مارکت."

راه حل های خلاق

Tadros تاریخ کشاورز متوجه شد که محصول خود را نماینده یک فرصت منحصر به فرد. خرما را می توان برای یک مقدار قابل توجهی از زمان پیشنهاد کردند او را به یک پنجره که در آن به شناسایی خریداران جدید.

"پس از حدود یک هفته از راه رفتن در اطراف با دست من در جیب من لگد زدن به سنگ در روی زمین مانند "وای بر من" من جامعی از آن" Tadros گفت. "فرصت وجود دارد به بیرون رفتن و حداقل سعی کنید چیزهای جدید است."

او گفت که آیا مصرف کنندگان آن را می دانستند یا نه عادات خرید خود را بطور نسبی پایدار و کشاورزان می تواند برنامه ریزی فروش در اطراف آنها. اما coronavirus تزریق می شود هرگز قبل دیده می شود سطح عدم اطمینان به طرف مصرف کننده از فروش مواد غذایی و زنجیره ای.

همسر او که دستیار اصلی در یک مدرسه در کوچلا یک واقعیت است که به او کمک کرد تا درک کنند که مدارس که مهم توزیع مواد غذایی و مراکز ارائه قوام او به دنبال. دولت قوانین اطراف خرید مواد غذایی به احتمال زیاد خواهد میرم صالح تلاش خود را برای فروش وجود دارد, اما کسانی بوده اند کاسته طول همه گیر و او قادر به جلب حمایت از سیاستمداران محلی برای هدایت روند.

عزیز مزارع به فروش می رسد 107,000 2-اونس کیسه های خرما به Coachella Valley, شنهای صحرا و پالم اسپرینگز یکپارچه مدارس در هفته گذشته به تنهایی برای ناهار توزیع شده به منطقه خانواده Tadros گفت. او در حال حاضر سمت چپ تعجب که آیا او تصادفا بر روی یک نام تجاری جدید پایه مشتری.

او همچنین همکاری با تونی Marchese صاحب سه رستوران برای شروع یک جعبه اشتراک خدمات که در آن ساکنان دره می توانید تازه تولید و حمل به طور مستقیم به آنها از جمله خرما از Tadros' مزرعه.

ماریو گارسیا اجرا می شود Coachella شهری دره مزارع رشد می کند که آنچه شناخته شده به عنوان "microgreens" از یک اتاق خواب یدکی در برمودا دونس محل سکونت. هر هفته او برداشت بین 50 و 100 پوند از گیاهان بین جوانه و برگ مرحله است که تصور می شود حاوی مواد مغذی است. در حال حاضر یک قطعه از کسب و کار خود را جابجا کرده و به رقم برداشت جعبه Tadros و Marchese تحویل ایده.

زمانی که گارسیا شروع کسب و کار خود را از دو سال پیش حدود 80 درصد از درآمد آمد از رستوران ها. گارسیا در حال حاضر شروع به تغییر به سمت یک مدل اشتراک زمانی که coronavirus رسید اما کسانی که برنامه های شتاب خود را به عنوان رستوران سفارشات ناپدید شد.

"این مایه تاسف است راه آن را به اتفاق می افتد اما این رو ما به سمت ما می خواستیم به" گارسیا گفت.

یوهانسون که نشان دهنده کشاورزان ایالت تکرار گارسیا و گفت: تولید کنندگان دیگر را آغاز کرده اند که تغییر به سمت مستقیم مصرف کننده فروش اغلب از طریق اشتراک جعبه. اگر این ویروس به یک نقطه روشن در کشاورزی جهان گفت: این افزایش نرخ بهره از کالیفرنیا در چه مواد غذایی موجود است بیش از حد محلی.

اما عدم قطعیت تبدیل به علامت تجاری از سن coronavirus.

آن باقی مانده است دیده می شود برای مثال آیا Tadros' مزرعه-به-مدرسه مدل می تواند به رشد دائمی جنبه از Coachella Valley صنعت کشاورزی و اگر آن را می تواند گسترش به گذشته تاریخ است. نوار قرمز اداری کاهش یافت و در مقابل او خواهد همان شود درست در طرف دیگر از این بیماری همه گیر که زندگی را برمی گرداند به برخی از صورت ظاهر عادی است ؟

گارسیا — سیاستمدار — می خواهد به این باور ،

"امید من این است که ما می توانیم از آن است که مدل و نشان دادن منافع مستقیم برای حمایت از ما کشاورزان محلی و میوه های تازه و سبزیجات فراتر از تاریخ را بر روی جداول مدارس ما," او گفت:.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de