"ما را از طریق این': پالم اسپرینگز در مورد $76 میلیون دلار پیش بینی شده کسر بودجه در ماراتن جلسه

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:21 AM EDT مارس 15 سال 2020پس از یادگیری این شهرستان می تواند به

توسط NEWSOULS در 26 اردیبهشت 1399

پس از یادگیری این شهرستان می تواند به صورت بالقوه $76 میلیون دلار کسری بودجه از طریق ژوئن 2021 با توجه به کروناویروس همه گیر پالم اسپرینگز شورای شهرستان در روز پنج شنبه در مورد وخیم چشم انداز مالی و brainstormed راه برای رسیدگی به این کسری بودجه.

ماراتن جلسه ویژه بیش از 90 دقیقه از نظرات و سه ساعت از شورا و کارکنان بحث. این شورا در ادامه بحث بودجه در جلسه بعدی آن در روز پنج شنبه.

"واقعیت این است که ما در حال رفتن به باید به شکل چیزی را از این طریق دریافت کنید, اما من فکر می کنم وجود دارد اعتماد به نفس کامل است که ما را از این طریق دریافت کنید و بیرون آمدن انتهای دیگر قوی دوباره" شهردار جف Kors گفت.

در یک گزارش منتشر شده در دوشنبه, شهرستان پیش بینی پتانسیل قابل توجهی کسری بودجه از طریق پایان 2020-21 سال مالی که به طور بالقوه می تواند پل با استفاده از ذخایر انجماد برخی از مخارج و برش شغل.

حدود 47 میلیون نفر از پتانسیل $76 میلیون در از دست دادن درآمد انتظار می رود که رخ می دهد در طول 2020-21 سال مالی با توجه به کارکنان شهرستان. برخی از شدیدترین درآمد از ضرر و زیان توسط درصد می تواند در گذرا اشغال مالیات بر فروش و مالیات بر درآمد.

گذرا اشغال درآمدهای مالیاتی می تواند افت 61 درصد از بودجه درآمد در 2020-21 سال مالی با توجه به شهر. فروش مالیات بر درآمد می تواند افت 63 درصد طول همان دوره زمانی.

در این زمان این شهر ندارد کافی محدودیت منابع برای پوشش کسری.

شهر گزارش هشدار داد که این برآورد تغییر هستند.

اما "با توجه به عدم اطمینان از زمانی که دولت و اقتصاد محلی خواهد بود قادر به باز کردن که به احتمال زیاد خواهد شد در مراحل در طول زمان این روند به سمت بهبودی کامل به قبل از COVID درآمد سطح شهر به احتمال زیاد ماه اگر نه سال" در این گزارش هشدار می دهد.

پس از یک سری طولانی از نظرات عمومی و به ویژه ساکنان تماس صوتی, پشتیبانی از پلیس و آتش و پناهگاه های حیوانات, شهرستان, مدیر, David آماده led اولیه بحث در مورد بودجه و ارائه راه حل های بالقوه.

"هر سرویس در شهر مهم است," او گفت:.

او گفت: ممکن است $47 میلیون از دست دادن کمک های مالی برای سال مالی آینده به طور متوسط بین ضرر و زیان بالقوه از $33 میلیون و 61 میلیون.

اگر شهر مورد استفاده برخی از آن صندوق به طور کلی ذخایر به آدرس موجود زیان پیش بینی شده در سال مالی جاری این شهر را هنوز هم حفظ برخی از صندوق به طور کلی ذخایر و بیشتر مربوط به کالیفرنیا عمومی بازنشستگی کارمندان هزینه های سیستم ،

باقی مانده از سال مالی به پایان می رسد که در ژوئن 30, شهرستان, کارکنان پیش بینی بالقوه از دست دادن $29.2 میلیون.

در سفارش به آدرس پیش بینی کسری بودجه برای سال مالی جاری شهر یخ می تواند در حدود 10 میلیون دلار در هزینه ها و استفاده بیش از 19 میلیون دلار در محدودیت ذخایر از این شهر به طور کلی صندوق.

کارکنان شهرستان برشمرد مناطق مختلف که در آن صرفه جویی در هزینه ممکن است بیش از 14 ماه.

پتانسیل غیر پرسنل پس انداز می تواند با کاهش اداری, بودجه, کاهش, چشم انداز تعمیر و نگهداری تعویق انداختن درخت پیرایش لغو پارک اسکیت عملیات قرارداد و بیشتر در میان دیگران با توجه به شهر.

یکی دیگر از گزینه برای کاهش هزینه ها است به لغو تمام یا بخشی و یا تعلیق عمده پروژه های سرمایه ای مانند مرکز شهر پارک.

این شهرستان برشمرد سه سناریو که در لیست درجات مختلفی از پس انداز از استخدام انجماد و اخراج.

برخی از سناریوهای پیشنهاد کاهش غیر سوگند پلیس و آتش نشانی به کارکنان. حالات دیگر بازده بیشتر پس انداز عبارتند از عمیق تر کاهش از جمله ممکن است در کاهش افسران پلیس.

چندین افسران — از جمله گروهبان. مایک Casavan, سروان. مایک Kovaleff و ستوان ویلیام هاچینسون — صحبت در حمایت از حفظ پلیس کارکنان و گفت: بخش محافظت می کند و نه تنها ساکنان این شهرستان اما میلیون ها نفر از گردشگران که برای بازدید از هر سال است.

اگر هر یک از سناریوهای تایید, پس انداز پرسنل در سال مالی آینده می تواند بین $11.5 میلیون و 17.6 میلیون, با توجه به این شهرستان است.

در کارکنان گزارش کارکنان شهرستان گفت: "دوباره تراز" از شهرستان خدمات مورد نیاز خواهد بود با توجه به میزان کسری.

این شهرستان با اشاره به پالم اسپرینگز پناهگاه های حیوانات بدون کشتار تسهیلات به عنوان مثال از "سطح بالاتر" از خدمات ارائه شده در این شهرستان در مقایسه با دیگر شهرستانها در دره.

در این جلسه آماده شناسایی پتانسیل صرفه جویی در هزینه در حدود $300,000 از پناهگاه و صحبت در مورد درخواست غیر انتفاعی است که مدیریت پناهگاه آنچه که بودجه از دست دادن ممکن است مانند نگاه.

در نظر عمومی بخشی از این نشست بسیاری از صحبت در حمایت از پناهگاه و تاثیر آن بر جامعه.

شورای وزن در بودجه

برای چندین ساعت در این شورا مورد بحث کسری brainstormed ممکن است هزینه های است که می تواند کاهش می یابد و پرسش و پاسخ از کارکنان شهرستان.

در اوایل بحث خود را اکثریت شورای حمایت با استفاده از نزدیک به 20 میلیون دلار در صندوق به طور کلی ذخایر به آدرس پیش بینی شده سال مالی جاری کسری بودجه.

"من نمی توانم فکر می کنم از یک راینر بعد از آنچه ما تا به حال بیش از دو ماه گذشته" Councilwoman لیزا میدلتون گفت.

شورای آمد به اجماع نمی گرفتن بودجه از CALPERS رزرو در این زمان.

این شورا همچنین صحبت در مورد شناسایی خواص متعلق به این شهرستان است که می تواند فروش آن, اما متوقف کوتاه از ارتکاب به فروش زمین.

پس از یک بحث طولانی در این شورا حاکی از این می خواستم برای دیدن مرکز شهر پارک در نهایت به پایان خواهد رسید اما می خواستم به دانستن گزینه برای کاهش ساخت در تلاش برای کاهش هزینه ها.

از دیگر موضوعات مورد بحث شامل اندازه گیری J وجوه متعلق به شهرستان های گلف و پارک اسکیت.

"دیگر ما منتظر کاهش بیشتر کاهش خواهیم باید به همان پس انداز" Kors گفت. "من فکر می کنم هر یک از ما من شامل حال رفتن به دیدن چیزهایی که ما واقعا می خواهم برای دیدن و نه کات."

این شورا در ادامه بحث بودجه در 3 p. m. دوشنبه.

کسری: پالم اسپرینگز می پرسد برای فدرال کمک برای کمک به پیش بینی کسری بودجه

کمبود: La Quinta رو $2.9 M کسری بودجه در سال مالی جدید, سوالات, زمان شهرستان را 7 درصد افزایش در هزینه های پلیس

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگاران کریستوفر دامین و ملیسا Daniels استفاده شده در این گزارش است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب