کارا فلاهرتی ویسیا چالش مهمان نوازی در دوران کروناویروس

را در آغوش می گیرد برای بزرگ شدن کلیک کنید اندی پائولیسن کارا فلاهرتی از هرج و مرج سال ۲۰۲۰ در شغلش به عنو

توسط NEWSOULS در 4 شهریور 1399
را در آغوش می گیرد
برای بزرگ شدن کلیک کنید Kara Flaherty finds respite from the chaos of 2020 in her job as beverage director at Vicia. - ANDY PAULISSEN
  • اندی پائولیسن
  • کارا فلاهرتی از هرج و مرج سال ۲۰۲۰ در شغلش به عنوان مدیر نوشیدنی در ویسیا مهلت می بیند.

کارا فلاهرتی به طور زنده به یاد می آورد لحظه ای که او متوجه شد که همه چیز در حال واقعی شدن با COVID-19 همه گیر است. ایستاده در میز میزبان در Vicia (4260 جنگل پارک خیابان، 314-533-9239)، جایی که او به عنوان مدیر نوشیدنی و sommelier کار می کند، او به دنبال در اتاق ناهار خوری شلوغ و احساس تعجب است که مردم هنوز هم آمدن به غذا خوردن. در عرض یک هفته، شهر تمام رستوران ها را برای خدمات درون فردی تعطیل کرده بود.

فلاهرتی می گوید: «خدمات در ویسیا آنقدر دقیق و دقیق رانده شده است، که یادم می آید آنجا روی میز میزبان ایستاده ام و فکر می کنم، «شاید وقتی از میز بلند می شوند باید دستمال مردم را تاشو متوقف کنیم.» "همه چیز فقط steamrolled از آنجا -- ما در حال خاموش کردن سبک ضربه محکم و ناگهانی از انگشتان دست. اوضاع خیلی سریع پیش می رفت، حتی واقعی هم به نظر نمی رسید.»

برای فلاهرتی و همکارانش در ویسیا، آن سطح از خدمات جزئیات محور تغییر نکرده است، حتی به عنوان COVID-19 به طور چشمگیری تغییر یافته است توجه مهمان نوازی. در واقع، چالش های خدمت به مهمانان است که واقعیت ناهار خوری جدید ارائه کرده است تبلور چرا او را به کسب و کار در مقام اول بازگشت به خانه در جنوب غربی فلوریدا کردم.

Flaherty همیشه تا به حال مهارت برای خدمات به مشتریان، اما او هرگز کار در کسب و کار رستوران در نظر گرفته تا زمانی که یک مدیر در یک کلوپ شبانه او استفاده می شود به مکرر به او پیشنهاد bartending کار. از اونجايي که اون فقط توي خرده فروشي کار ميکرد با اين پيشنهاد گيج شده بود

فلاهرتی به یاد می آورد: «من هرگز در زندگی ام کوکتل درست نکرده بودم.» "من عادت داشتم باد لایت و عکس های ودکا بنوشم. اون بهم گفت که اين بخش آسونه من می توانم به شما یاد دهد به نوشیدنی، اما شما یک دانش واقعی از خدمات به مشتریان و خوب با مردم است. من نميتونم اينو ياد بدم

فلاهرتی این پیشنهاد را پذیرفت و سریع تر از آنچه تصور می کرد سرعت گرفت و در نواری کار می کرد که مدام سه نفر را عمیق بسته بندی می کرد. اگرچه او از کار لذت می برد، او تصمیم گرفت به سنت لوئیس و سپس به جزایر ویرجین ایالات متحده نقل مکان کند، کار مشاغل مهمان نوازی در هر محل.

فلاهرتی پس از ترک سنت توماس به اورگن رفت، جایی که تاکستان های مشهور منطقه علاقه او به شراب را پیکه می کردند. او آن اشتیاق کبود را با پشت به سنت لوئیس و کافه خیابان سیدنی حمل می کرد، سپس در نهایت الیا جایی که sommelier تحسین شده، آندری ایوانوف، چشمانش را به دنیایی از شراب باز کرد که نمی دانست وجود دارد. این مسیر حرفه ای او را تغییر می دهد.

فلاهرتی می گوید: «من هرگز در مورد چیزهای کلاسیکی مانند بوردو یا بورگوندی فوق العاده دیوانه نبوده ام.» "اما من شراب مجارستانی و شراب مراکشی و همه از دیوانه ترین چیزهایی که شما می توانید پیدا کنید. این برای من جذاب بود و چیزی است که به من علاقه مند به آنچه شراب به ارائه است. این چیزی است که بالاخره مرا قلاب کرد.»

فلاهرتی در نهایت خود را در حال کار در ویسیا پیدا کرد، جایی که او از دستیار سرور به مدیر نوشیدنی افزایش یافت، موقعیتی که از سال گذشته در دست دارد. در آن نقش، او شیفت خود را صرف هدایت مهمانان از طریق جفت نوشیدنی خود را و کمک به آنها را انتخاب کنید شراب -- تعاملات که برجسته روز او بود و که کمتر و دورتر بین در دوران COVID-19 تبدیل شده است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن