شهردار بیل د Blasio دفاع از NYPD دست زدن به تظاهرات زنده, پیر تنش

یک ویدیو از یک اداره پلیس شهر نیویورک ون رانندگی را به یک گروه از معترضان مشتعل است سوال در مورد NYPD در پاسخ

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

یک ویدیو از یک اداره پلیس شهر نیویورک ون رانندگی را به یک گروه از معترضان مشتعل است سوال در مورد NYPD در پاسخ به این تظاهرات و این که آیا این شهر رهبری — به طور خاص شهردار, بیل د Blasio — دارای توانایی و خواهد به نگه داشتن نیروی پلیس پاسخگو باشد.

درگیری پلیس با قتل جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست را فرا گرفته شهر نیویورک برای یک شب دیگر در روز شنبه و برخی تبدیل شده در خشونت, با گزارش از هر دو تظاهرکننده و پلیس تجاوز. اما پلیس در پاسخ به برخی از این تظاهرات شده و خشم و انزجار از فعالان و مقامات منتخب مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY).

در خصوص خشم اتحاد بر محور یک ویدیو نشان دادن یک ون پلیس رانندگی به معترضان. در این کلیپ معترضان را احاطه کرده یک NYPD ون و فشار مانع شدن به آن سپر با برخی از معترضان با پرتاب اشیاء — چه شبیه بطری های آب و مخروط ترافیک — در ون. یکی دیگر از ون پلیس را می کشد و به آرامی شروع به راه خود را از طریق جمعیت در حالی که دیگر همه از ناگهانی شتاب ارسال معترضان پرواز. روشن است که اگر کسی مجروح شد.

د Blasio, پرداختن به تظاهرات شنبه شب به نام صحنه "بسیار متشنج است."

"و تصور کنید آنچه در آن می خواهم شما فقط در تلاش برای انجام کار خود را و سپس شما می بینید صدها نفر از مردم همگرا بر شما. من نمیخوام سرزنش افسران که در حال تلاش برای مقابله با یک کاملا غیر ممکن است وضعیت" د Blasio گفت شنبه. "مردمی که همگرا در که ماشین پلیس چیزی اشتباه برای شروع و آنها ایجاد یک وضعیت غیرقابل دفاع. کاش افسران پیدا کرده بود یک رویکرد متفاوت است. اما اجازه دهید در آغاز آغاز است. معترضان در تصویری که چیزی اشتباه به اطراف آنها را احاطه کرده که ماشین پلیس, دوره."

د Blasio اولیه جلب نظر و انتقاد هر چند او خو سخنان خود روز بعد او در حال حاضر چهره فشار از هر دو پلیس و معترضان. شهردار پاسخ بود یک یادآوری از گاهی شکننده رابطه او با هر دو پولیس و عدالت کیفری طرفداران در طول تصدی خود.

د Blasio رفت و برگشت نظرات کمی در صبح روز یکشنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: او نه "همیشه می خواهید برای دیدن که دوباره" و اعلام یک تحقیقات مستقل به این حادثه به "نگاهی به اقدامات کسانی که افسران و دیدن آنچه که انجام شد و چرا آن را انجام می شود و آنچه می تواند انجام شود متفاوت است."

که بررسی خواهد شد و رهبری این شهر رئیس وکیل جیمز جانسون و این شهر دیده بان گروه تحقیقات کمیسر مارگارت Garnett. یافته انتظار می رود در ماه ژوئن. (نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بعد یکشنبه اعلام کرد که دادستان کل Letitia جیمز نیز بررسی.)

در روز یکشنبه کنفرانس مطبوعاتی de Blasio دفاع پلیس دست زدن به تظاهرات آخر این هفته به طور کلی. "ما تو را دیدم فوق العاده ای داری کلی از NYPD. همیشه وجود دارد رفتن به برخی از حوادث ما را دوست ندارند" او گفت:.

"من تو را دیدم بسیاری از محدودیت زیر بسیار شرایط بسیار دشوار است. من می خواهم به نگه دارید گفت: به هر کسی که اعتراض برای تغییر را ندارد خشم خود را بر فرد مسئول در مقابل از شما."

NYPD کمیسر درموت شیا که در زمان بیش از عنوان پلیس بالا در اواخر سال گذشته نیز با حمایت پلیس اگر چه با مراتب قوی تر زبان است. در صبح روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: که تظاهرات مسالمت آمیز بوده است "ربوده شده" توسط تعداد کمی از آشوبگران. شیا گفت: "نمی خواهم آنچه که او را دیدم در ون تصویری, اما او افزود: "من در آن نگاه منصفانه و من مصرانه از شما به همچنین: وجود دارد در حال تظاهرات هستند و اوباش."

پیش از آن در روز شیا ارسال شده طولانی توییتر موضوع است که گفت: چه NYPD پلیس تا به حال تحمل در سال 2020 شد "بی سابقه است."

"و در راه من می خواهم شما بدانید که من بسیار افتخار از راه شما comported خودتان در مواجهه با چنین مداوم خطر, بی احترامی و بد," او نوشت. "آنچه که ما در شهر نیویورک در شب گذشته و شب قبل بود نه در مورد تظاهرات مسالمت آمیز از هر نوع. آن بود نه در مورد نافرمانی مدنی. آن بود نه در مورد تظاهرات علیه خشونت پلیس."

هیچ سوال وجود دارد که برخی از تشدید اعتراضات به خشونت و تخریب است. بانک ها در مرکز شهر منهتن به حال ویندوز خود را شکست و برخی از کسب و کار را غارت کردند. خارج از کلیسای جامع سنت پاتریک بود graffitied. معترضان ماشین پلیس ور آسیب رساندن 47 وسایل نقلیه به گفته مقامات پلیس. شیا گفت: نزدیک به 350 نفر دستگیر شده و بیش از 30 افسر مجروح شدند.

وجود دارد هیچ اشاره ای اما از معترضان که ممکن است صدمه دیده و یا زخمی در برخی از هرج و مرج از تظاهرات و یا از کسانی که زخمی ها توسط افسران. د Blasio تا حد زیادی مقصر در خارج از آشوبگران برای بسیاری از ضرب وشتم آنها خواستار "افرادی که به انجام خشونت سیستماتیک سازماندهی مد. که متفاوت است واقعیت ما نیاز به دست و پنجه نرم کردن با." اما او نمی تواند به جزئیات بیشتر.

شکست خود را به انجام این کار و به طور کامل تأیید و محکوم کردن آنچه که به نظر می رسید مانند نمونه های روشن از NYPD را استفاده بیش از حد از زور منجر به انتقاد شدید از شهردار.

"با توجه به اینکه این اعتراضات مرتبط به پلیس و جوامع که احساس می کنید مانند هیچ پاسخگویی برای سوء حتی زمانی که مستند....این نوع گسترده و فراگیر نظرات ممکن است مطلق بدترین چیزی که می تواند ساخته شده در این زمان" Jumaane ویلیامز, شهر نیویورک, عمومی, مدافع توییتی.

Ocasio-کورتز که نشان دهنده ترکیبات از برانکس و ملکه به نام de Blasio نظرات در روز شنبه "غیر قابل قبول است."

"این لحظه مطالبات رهبری & پاسخگویی از هر یک از ما. دفاع و بهانه ای برای NYPD در حال اجرا Suv ها به جمعیت اشتباه بود" او هنوز توییتی.

Corey Johnson, نیویورک شهرستان, رئیس مجلس شورای اسلامی به نام کلیپ از ون "ظالمانه است."

"رانندگی وسایل نقلیه پلیس به جمعیت معترضین نیست deescalation," او گفت:. جانسون و دیگر مقامات شهرستان را خواستار تحقیقات مستقل در این تظاهرات جداگانه از یک شهردار در حال حاضر وعده داده شده است.

به عنوان تظاهرات در حال انجام پنج شنبه, ترس باقی بماند که شکست برای محکوم کردن اعمال خطرناک آشکار ممکن است باعث تنش به جوش بیش از به خشونت دوباره. و این که امکان و پاسخ پلیس تا کنون — ممکن است یک حساب برای de Blasio که زد برای شهردار بر روی پلت فرم از پلیس اصلاحات است و تا به حال در زمان یک رابطه تیره و تار با موسسه وی در آخرین دفاع از این بخش.

یک "داستان دو شهر" بود د Blasio گسترده کمپین پلت فرم زمانی که او برای شهردار در سال 2013. این ایده ساده بود از دو جدید Yorks: یکی برای ممتاز و دیگری برای کم درآمد و اقلیت اعضای شهر. به عنوان بخشی از این موضوع او را در آغوش پلت فرم پلیس اصلاحات مبارزه در برابر چنین تاکتیک به عنوان "توقف و frisk." در معروف مبارزات انتخاباتی آگهی de Blasio را پسر نوجوان دانته است که او گفت: او می خواهد به پایان توقف-و-frisk دوران است که "ناعادلانه هدف[اد] مردم از رنگ است."

اما واقعیت این بود خیلی بیشتر پیچیده به ویژه در نیویورک که در آن mayoralties می تواند ظهور و سقوط روی نحوه درک عمومی امنیت عمومی. برای اولین کمیسر پلیس, de Blasio استخدام لایحه براتون واقعا, که در خدمت به عنوان رئیس پلیس در 1990s تحت شهردار رودی جولیانی. بسیاری از عدالت کیفری طرفداران اصلاحات را محکوم کرد انتخاب برای Bratton را در ارتباط با "پنجره شکسته" پلیس یک نظریه است که سرکوب کوچک جرایم جلوگیری از آنهایی که بزرگتر است.

یکی از اولین آزمون بزرگ de Blasio مواجه شده در زمان تصدی خود بود مرگ اریک گارنر در ماه جولای 2014 که پس از یک افسر NYPD قرار داده و او را در یک سبد که دستگیر شد ، (تقاضای خود را "من نمی توانم نفس بکشم" همان بود ساخته شده توسط جورج فلوید در لحظات پایانی خود.) "مانند بسیاری از نیویورکی من بسیار مشکل فیلم" de Blasio گفت: در آن زمان.

در دسامبر 2014, تظاهرات بی خانمان در نیویورک پس از یک هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای افسر درگیر در این حادثه. (همچنین در اطراف این زمان جداگانه هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای افسر پلیس به قتل مایکل براون در فرگوسن میسوری.) د Blasio ابراز همبستگی با برخی از تظاهرات. "Black lives matter," او گفت: در آن زمان. "آنها گفتند: این به دلیل آن است که می توان گفت. این یک عبارت است که هرگز نباید به توان گفت. باید آن را بدیهی اما تاریخ ما متاسفانه ما را ملزم به آن می گویند."

بعد که ماه دو NYPD افسران Wenjian لیو و رافائل راموس کشته شدند توسط یک فرد مسلح در حالی که آنها نشسته بودند در ماشین پلیس در بروکلین. 28 ساله مسلح به صراحت هدفمند پلیس و در پی برخی با انتقاد از این تظاهرات به عنوان دامن زدن به ضد پلیس نفرت. نیویورک آوازی پلیس اتحادیه در خصوص مقصر de Blasio. (د Blasio بعدها به نام برای توقف در تظاهرات.)

در مراسم تشییع برای خاکسپاری افسران پلیس تبدیل پشت خود را در de Blasio. واکنش توسط رتبه-و-فایل افسران تبدیل شد به نمادی از طولانی بی اعتمادی بین نیویورک پلیس و شهردار. که تصویر شده است تقریبا غیر ممکن است برای د Blasio به لرزش و یک مقدار زیادی از پلیس اتحادیه های کارگری ادامه داد: برای سوخت. پس از یک تیراندازی در برانکس در اوایل سال جاری که به نظر می رسید به هدف پلیس که د Blasio صریحا محکوم کرد یکی از اتحادیه های کارگری "اعلام جنگ کرد."

و دوباره آن را سخت است برای د Blasio برای غلبه بر این حس نفرت و بیزاری حتی اگر آن را به طور کامل منعکس کننده رابطه بین NYPD بالا برنج و دفتر شهردار. که به نوبه خود منجر به انتقاد از چپ پهلو که در حال حاضر de Blasio به عنوان بیش از حد احترام به NYPD و به عنوان شکست به طور کامل واقعی مشکلات ساختاری او به نفع.

نیویورک به پایین ترین رکورد در نرخ جرم و جنایت در شهر (هر چند قتل را تیک بزنید تا در سال 2019) تا حد زیادی همچنان تحت de Blasio, هر چند که می توان به عوامل بسیاری است. و پلیس اصلاحات است اتفاق افتاده است و اگر ناقص. NYPD محله پلیس ابتکار بسیار گسترش یافته تحت de Blasio و پس از آن-NYPD کمیسر جیمز اونیل که اختصاص پلیس به بلوک خاص برای تقویت روابط با جامعه. شیا فعلی کمیسیون نیز یک قهرمان از این رویکرد است. استراتژی جدید هنوز هم منتقدان آن مطالعات و هنوز هم در حال انجام در اثر آن هر دو در بهبود روابط و در هدف قرار دادن جرم و جنایت است.

NYPD نیز تلاش برای قرار دادن تاکید بیشتری بر دقت پلیس در نظر گرفته شده که به هدف تکرار و یا خشونت مجرم به جای پتو روش مانند توقف-و-frisk. وجود دارد نیز گسترش rollout از دوربین های بدن.

اما منتقدان می گویند این کافی نیست. سوال وجود دارد که آیا ضد تعصب در برابر ادعای پلیس بودن مناسب مورد بررسی قرار گرفت. د Blasio ادامه به برخی از "پنجره شکسته" پلیس و او جنگیدند و تلاش های دادستان منطقه منهتن برای جلوگیری از تعقیب قانونی کسانی که فرار کرایه حمل و نقل عمومی.

البته هستند بسیاری از تفاوت های ظریف اطراف de Blasio رکورد که هر دو اردوگاه های انتقادی از او — که او را ضد پلیس و یا رها شده و نیاز به اصلاحات را از دست ندهید. اما آن کمک می کند تا توضیح دهد که چرا شهردار ممکن است در صورت مقاومت صرف نظر از اینکه چگونه او در پاسخ به اعتراضات در نیویورک است.

پاسخ به شهردار دیدگاه نیز نشان می دهد که چرا پلیس اصلاحات است تا به چالش کشیدن حتی در, پرجمعیت ترین شهرستان است. هر دو چیز می تواند درست باشد: برخی از معترضان شد خشونت و برخی از پلیس استفاده نامناسب از زور و ممکن است باعث معترضان. عدم اذعان به این مناطق خاکستری از آشفتگی در نیویورک عمیق تر از بی اعتمادی. در دراز مدت که باعث می شود آن را سخت تر برای کار به سمت و یا اجرای اصلاحات. و در حال حاضر آن را ممکن است تظاهرات مطمئن شوید که برای ادامه حتی بیشتر فرار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن