'این است که چگونه باید کار کند. نخل کویر تحسین تظاهرات مسالمت آمیز توسط بیش از 500

علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:17 PM EDT Jun 2, 2020دوشنبه بعد از ظهر احساس آرامش قبل از طوف

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

دوشنبه بعد از ظهر احساس آرامش قبل از طوفان در ال گردش در پالم دزرت به عنوان کارگران در استخدام صاحبان high-end مغازه های خرده فروشی با عجله به هیئت مدیره تا پنجره های شیشه ای بزرگ که قبلا نمایش داده می شود رایانه های اپل, تابستان, ظروف و آثار هنری است.

شهر جامعه کسب و کار تا به حال دیده تظاهرات اخیر در دولت و در سراسر کشور به خشونت کشیده شد و آنها نمی خواهید را به هر گونه شانس.

ترس خود را هرگز متوجه شدم با تشکر در بخش های بزرگ به چندین معترضان یک کلانتر و معاون مارگارت Webb — یک فعال جامعه در کویر چشمه های آب گرم که پا به سهولت تنش در طول روز دوشنبه تظاهرات.

"آنها با هم آمدند و به اعمال حقوق خود را, اما زمانی که من به صحبت بسیاری از کسانی که بچه ها آنها واقعا نمی دانند که چرا آنها وجود دارد" Webb بعد گفت خورشید صحرا. "آنها فقط وجود دارد چرا که آنها ناراحت شدند. آنها وجود دارد چرا که آنها دیوانه اند. آنها وجود دارد چرا که از یک فیلم آنها را تماشا می کردند که وحشتناک بود."

صدها نفر از تظاهرکنندگان معلوم شد بعد از ظهر دوشنبه در اعتراض به استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس در سراسر کشور یک tinderbox مجموعه با مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید پس از او دوخته بود به زمین توسط اجرای قانون در مینیاپولیس در مه 25.

آنها راهپیمایی نزدیک به 10 مایل در اطراف مرکز شهر نخل کویر — عمدتا در شهرستان مدنی مرکز پارک و دور از خرده فروشی و ادامه داد: به خوبی به شب بیش از یک ساعت و نیم گذشته در این شهرستان 6 بعد از ظهر حکومت نظامی اعلام کرد تنها چند ساعت قبل از.

اما پلیس نمی آتش اسلحه لود شده با گلوله های لاستیکی و paintballs که آنها آموزش دیده در جمعیت در طول روز است. و خود را بخشی از تظاهر کنندگان نمی غارت پرتاب پرتابه در پلیس و یا سعی کنید به زور راه خود را بر روی ال گردش به جای چرخش به اطراف و رفتن به شهرستان سالن.

"تظاهرکنندگان بودند بسیار سازنده و مسالمت آمیز و تعامل با اجرای قانون مثبت بودند و" نخل صحرا شهردار Pro Tem کاتلین کلی گفته صحرا خورشید در روز سه شنبه. "شهر و مردم شد بسیار سپاسگزار است که این سازمان تلاش برای انتخاب یک مسیر است که اجازه می دهد آنها را برای بیان نظرات خود را بدون جذب یک عنصر است که ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در این تظاهرات فقط به علت مشکل."

آفتاب صحرا خبرنگاران را دیدم تنها یک معترض اسپری نقاشی یک دیوار در یک منطقه مسکونی و Lauri Aylaian, نخل کویر, شهرستان, مدیر تایید کرد که مقدار کمی از نقاشی های دیواری آمده بود از معترضان بود اما تمیز شده است تا ظهر شنبه.

که صرفا "از کسی که بیش از برند" کلی گفت: "اما ما می دانیم که چگونه برای مقابله با گرافیتی."

یک سخنگوی Riverside County کلانتر گفت که شش نفر دستگیر شده بودند در اعتراض به, اما هیچ اطلاعاتی در مورد اتهامات ارائه شد. نیز وجود دارد هیچ آسیب و یا موارد آسیب به اموال گزارش به بخش.

اعضای شورای شهر و Aylaian همه بوق و کرنا کلانتر برای دست زدن به آن اعتراض.

"ما همچنین گسترش قلبی ما به لطف Riverside County Sheriff بخش به صورت حرفه ای و شفقت به عنوان آنها کار کرده و همکاری با همه درگیر برای رسیدن به امن و موفق نتیجه" Aylaian گفت: از طریق ایمیل.

نخل کویر عضو شورای Sabby جاناتان گفت: او را تماشا اعتراض و افتخار بود که جامعه هر دو نشان داد تا به عنوان به خوبی به عنوان باقی مانده صلح آمیز است. "من آنجا نشسته و به من گفت: 'این است که چگونه آن را باید کار کند" او گفت:.

عمل زانو را تبدیل به نماد قدرتمند در این اعتراضات به عنوان فلوید پس از درگذشت یک عضو از اجرای قانون به زانو در گردن او. و در یک لحظه از تنش در وسط تقاطع فرد Waring دکتر و سن پابلو Ave. معترضان شعار می دادند "زانو زدن با ما" به عنوان یک تماس به عمل در جهت چندین معاونین کلانتر.

در یک حرکت است که تا به حال پاک کردن تاثیر بر جمعیت, معاون جری سفید کاهش یافته و به یک زانو با معترضان. برخی در میان جمعیت به نام برای او برای تبدیل شدن به کلانتر در حالی که تنش ها در کل کاسته.

هنوز هم وجود دارد حداقل دو زمان صورت آف بین معترضان و و شورش دنده چادری پرسنل اجرای قانون که در طی آن اعضای دفتر کلانتر به تشکیل یک خط برای توقف مارس. هر دو در نهایت deescalated نیز بدون خشونت است.

در طول دومی اعتراض بود و در آن لحظات پایانی و دراماتیک صحنه اتفاق می افتند به عنوان پلیس تشکیل محیطی در هر دو طرف از راهپیمایان بسیاری از آنها به عنوان بازگشت به اتومبیل های خود را ترک کنند.

روزنامه جامعه فعال بود به آرامی هدایت می شود ماشین خود را از طریق جمعیت و پارک شده در حالی که در حال حاضر رهبر گروه فکر مراحل بعدی. او پا بر روی هود سیاه و سفید سدان و به سخنرانی پرشوری به تظاهر کنندگان درخواست آنها را به باقی می ماند بدون خشونت. او سپس سوار به پلیس خط و مذاکره با اجرای قانون تا زمانی که معترضان اجازه داده شد به تصویب و ترک برای شب.

وب — چه کسی گفت که او نیز سازماندهی یک اسب سوار از کارولینای شمالی به صحرای کالیفرنیا در ماه سپتامبر به منظور بالا بردن آگاهی در مورد مسائل بی خانمانی — گفت که او احساس به نام به اعتراض به عضویت در این پیام همچنین حفظ صلح.

به عنوان اعتراض شکستن چندین جوان تظاهرکنندگان گفت: Webb که آنها از هم جدا شدند چرا که او از آنها خواست تا نه به این دلیل که پلیس دستور داد آنها را به. "من می دانم عزیزم" او پاسخ داد.

نخل کویر شهردار Gina Nestande گفت که او ناراحت شد که معترضان' طرح های اولیه به نظر می رسید که شامل یک مارس در ال گردش چون مغازه ها آغاز شده بود بازگشایی به عنوان اورژانس سفارشات با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس را به آرامی برداشته شده است. او گفت: آنها که از نظر مالی صدمه دیده نیاز به خاموش کردن حتی اگر آن را به طور مستقیم تقصیر آنها که فلوید فوت کرده است.

اما Nestande همچنین با اشاره به بالا بودن تعداد قبل از شکایت علیه این افسر پلیس که به زانو در Floyd گفت: او را درک نمی کنند که چگونه یک دولت محلی می توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد.

"من نمی تواند افتخار دانستن شهر نخل کویر بزرگ, ارتباط با ما," او گفت:. "آنها بسیار به خوبی آموزش دیده. این شرم آور است که پلیس در ایالت مینه سوتا به نظر نمی رسد که در این نوع رابطه است."

به حکومت تحمیل در شهرستانها در سراسر کشور هنوز معلوم نیست که آیا بزرگ آینده تظاهرات رخ خواهد داد در روزهای آینده در Coachella Valley.

اما روزنامه گفت که او را درک سرخوردگی ریختن به خیابان ها.

"همه چیز از گرفته شده است (سیاه و سفید آمریکایی). چه مانده است اما زندگی ؟ بنابراین (پلیس) با در نظر گرفتن آخرین چیزی است که آنها و این که 'زندگی'," او گفت:.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن