پالم اسپرینگز فیلم های جشنواره مقاومت در برابر تماس به جای تشریفات مری هارت زیر کوه راشمور تهمت رویداد

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:44 PM EDT Jul 9, 2020رو تماس به جای سابق "سرگرمی امشب" میز

توسط NEWSOULS در 20 تیر 1399

رو تماس به جای سابق "سرگرمی امشب" میزبان مری هارت به عنوان مدیر تشریفات از Palm Springs International Film Festival gala پس از او به نظر می رسد روی صحنه در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقلال رویداد روز در کوه راشمور رئیس جشنواره می گوید: اعتراض بی اساس است.

هارت یک La Quinta ساکن که در خدمت به عنوان معشوقه از مراسم جشن و سرور برای نزدیک به دو دهه به نظر می رسد در رئيس جمهور در جولای 3 رویداد. هارت یک داکوتای جنوبی, بومی, معرفی کالیفرنیا ، Kristi Noem و طی اظهارات هارت ساخته "خوب" ثبت ژست دست با هر دو دست.

این "خوب" نشانه حرکت — که در آن انگشت شست و سبابه لمس در حالی که سه تن دیگر از انگشتان دراز — آمده است در زیر اخیر بررسی دقیق به عنوان امکان پذیر است دال سفید برتری در برخی موارد با توجه به ضد افترا لیگ نیویورک-بر اساس ستیزی سازمان است.

با توجه به ADL اعضای anonymous وب سایت 4chan شروع به جعل مبارزات انتخاباتی در سال 2017 به گسترش اطلاعات غلط در مورد این حرکت گفت: آن نماد "قدرت سفید." اما اعضای alt سمت راست و سفید supremacist گروه در واقع شروع به استفاده از این نماد به "ماشه واکنش" لیگ می گوید در وب سایت خود را.

"این مهم است به درک که 'OK' حرکت است تقریبا جهانی ژست دست و بیشترین استفاده از آن را کاملا بی ضرر," ضد افترا لیگ ادامه داد. "تنها در صورتی که حرکت رخ می دهد در زمینه با دیگر شاخص های روشن سفید برتری می توانید یک رسم است که نتیجه گیری."

هارت در بیانیه ای ارسال شده به آفتاب صحرا گفت: او غافل از هر گونه معانی.

"سفید Supremacist نماد است. شوخی می کنی ؟ من هرگز استفاده از یک و هرگز نمی دانستند که 'خوب' نشانه چیزی جز مثبت" هارت گفت. "از من دعوت شد که من در ایالت داکوتای جنوبی را به شما معرفی کنیم فرماندار کریستی Noem, که, من, و من افتخار می کنم به ما در بزرگ حرم دموکراسی, Mount Rushmore. من داکوتای جنوبی, پدر و مادر به من القا احترام به همه و این بدان معناست که هر کس بدون توجه به رنگ پوست یا دین است."

یکی از منتقدان هارت ظاهر شده است بازنشسته در سان فرانسیسکو اخبار تلویزیون لنگر هنک پلانت که مکرر مفسر در NBC پالم اسپرینگز. (Plante خدمت در خورشید صحرا هیئت تحریریه از سال 2014 تا 2019.)

"چیزی که برای من جالب است که او می تواند بخشی از این رویداد کمپین برای تفرقه سیاسی شخصیت ما عمر" Plante گفت. "یک مرد که با استفاده از چهارم جولای سخنرانی برای حمله به شهروندان آمریکایی و حتی اگر او را بازنشسته و از "سرگرمی امشب" او هنوز هم بسیار عمومی فرد است. او از جشنواره فیلم. آیا او حق انجام این کار ؟ بله. اما شما در حال رفتن به پرداخت قیمت اگر شما چیزی شبیه به آن. من از بودن در تلویزیون برای 30 سال است که من نمی توانم فراموش سیاسی تاییدیه اجازه دهید به تنهایی برخی از شخصیت مانند مغلوب ساختن پیشی جستن."

دیگران که گرفته اند به رسانه های اجتماعی به انتقاد از هارت ظاهر در این مراسم عبارتند از سابق پالم اسپرینگز عضو شورای شهر جینی Foat.

پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم رئیس هارولد Matzner گفت که او تا به حال بررسی 3½ ساعت فیلم از این رویداد و نه موضوع را با هارت ظاهر.

"روشن است که در مری وجود دارد به عنوان یک بومی از داکوتای جنوبی را به او معرفی اچ فرماندار داکوتای جنوبی, کریستی Noem که او انجام داد. مریم هرگز در مورد سیاست و او معرفی نمی جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن" Matzner گفت.

Matzner اضافه شده است که در حالی که هارت استقبال مقامات در این مراسم او هرگز در مورد سیاست و تعامل با مغلوب ساختن پیشی جستن محدود بود به کمتر از یک دقیقه وقتی که او "شوخی دعوت رئیس جمهور و Melania (تهمت) برای رفتن به ماهیگیری با او."

هارت یک شخصیت برجسته در Coachella Valley. او ستاره در پالم اسپرینگز پیاده روی از ستاره نزدیک است شهردار سابق سانی بونو و Matzner را ستاره و ماه دسامبر گذشته این شهر میزبان "مری هارت آخر هفته."

پالم اسپرینگز شهردار جف Kors که در خدمت در هیئت مدیره این جشنواره گفت: او نمی تواند نظر به نمایندگی از هیئت مدیره.

خواسته به سهم خود بازتاب های شخصی او گفت: "من معتقدم که این یک جولای 4th, جشن یک کمپین تجمع است. من به تماشای هارت سخنان و نقش او بود به استقبال جمعیت و اذعان کسانی که در حضور و غیاب از جمله رئیس جمهور و دیگر مقامات منتخب. خانم هارت را ندارد هر گونه نظرات سیاسی. هر کس حق دارد به حضور و صحبت در هر صورت آنها می خواهند فقط به عنوان من می خواهم به قادر به حضور و صحبت در هر صورت من می خواهم برای حضور در."

Kors اضافه شده او شخصا "نمی خواهد که با حضور در این رویداد" رئیس جمهور داده "تفرقه و تحقیرآمیز نظر" نسبت به مهاجران مردم رنگ زنان در جامعه تجاوز و دیگران.

"سخنرانی خود در این رویداد بسیار منفی بود و به وضوح تلاش برای بیشتر تقسیم ملت ما و درخواست تجدید نظر به بدترین مردم به جای بهترین مردم" Kors گفت.

جنجال بر سر 'خوب' ژست

در داکوتای جنوبی رویداد هارت ساخته "خوب" نماد با هر دو دست در حالی که گفتن جمعیت "با تشکر از شما, باور نکردنی مخاطبان است. شما شده اند در اینجا برای ساعت!"

Matzner گفت هارت "عاشق مردم و مردم با عشق مریم" و اضافه کرد که او می بیند او در داجرز بازی "بغل کردن و خندیدن با مردم در تمام زمینه های نژادی."

"او صحبت کرد و در همه زمان ها در حال حرکت دست او چیزی است که مریم می کند" Matzner گفت. "در هیچ زمان او را متوقف و نمایش یک دست سیگنال. ... من مطمئن هستم که او محبوب ترین خبرنگار در تاریخ, سرگرمی, صدا و سیمای."

اعضای هیئت مدیره برای پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم, از جمله عکاس مایکل Childers بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر رئیس جمهور و رئیس اجرایی اسکات سفید, Agua Caliente عضو قبیله ای و سبک تریستان Milanovich و Desert Regional Medical Center اجرایی میشل Finney نیست, پاسخ به سوالات, از خورشید صحرا در مورد هارت و جشنواره.

آفتاب دادا رئیس جمهور از پالم اسپرینگز مهمان نوازی انجمن کاهش یافته است به نظر زمانی که با تلفن رسیده در روز سه شنبه.

دیوید Brokaw هارت در روزنامه فرستاده خورشید صحرا چهار مقاله در "خوب" نماد از جمله شیکاگو تریبیون مقاله که گفت: حرکت است "twisted عضو شورای نظارت مدت" و یکی دیگر از فوربس بود که انتقاد از رسانه "با عجله به قضاوت" استخدام عمومی نماد در ارتش در مقابل نیروی دریایی بازی فوتبال در ماه دسامبر.

در Facebook, Foat اشاره کرد که نه تنها هارت ژست دست بلکه بحث برانگیز تاریخ کوه راشمور.

"این است که در مورد او یک جمهوری خواه و یا حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن" Foat نوشت. "این است که در مورد او نژادپرستانه jesture (sic) و مشارکت در یک رویداد است که گسترش ویروس و بی توجهی به بومی آمریکایی که زمین به سرقت رفته بود و در اعتراض به این رویداد برگزار می شود وجود دارد. حرکت احمقانه مری هارت.

"دیگر وجود خواهد داشت خوش آمدید ثبت نام ورود ما."

کوه راشمور یادبود ملی واقع شده است و در کیستون سیاه تپه. این Fort Laramie پیمان 1868 اظهار داشت: سیاه تپه را متعلق به سرخپوستان آمریکایی از سو قبیله. اما زمانی که ژنرال جرج آرمسترانگ کاستر کشف طلا وجود دارد در سال 1874 معاهده لغو شد و سو منتقل شدند به رزرو.

هند گروه اعتراض رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای جشن در سایت و برخی به نام برای حذف از بنای یادبود ملی.

تهمت نیز مورد انتقاد قرار گرفته برای برگزاری جولای 3 رویداد در میان coronavirus بیماری همه گیر. وجود اجتماعی کمی فاصله در این رویداد و تعداد کمی از مردم عینک ماسک.

هارت خانواده روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن

فدرال کمیسیون انتخابات سوابق نشان می دهد هارت و همسرش, فیلم و تلویزیون تولید برت Sugarman را اهدا هزاران دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات. آنها همچنین اهدا به چند تن از نامزدهای جمهوریخواه و امتیازهای.

این زن و شوهر را الک "AJ" Sugarman, یک تحلیلگر تحقیقات در جمهوریخواه مارکو روبیو را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است و در حال حاضر دستیار ویژه رئیس جمهور تهمت برای امور قانونگذاری.

Matzner در پاسخ به Plante را نظرات به NBC پالم اسپرینگز گفت هارت تعامل با رئیس جمهور تهمت بود "محدود به یک خوش آقای رئیس جمهور و بازیگوش اشاره به ماهیگیری."

پلانت گفت: هارت در ارتباط با جشنواره فیلم "قرار می دهد و این شهر در یک موقعیت دشوار است."

اگر هارت همچنان به تشریفات او پیشنهاد هالیوود, ستاره ممکن است جست و خیز ستاره نکردم جشن که به طور معمول طول می کشد محل در اوایل ژانویه و تساوی بیش از 2000 نفر به مرکز کنوانسیون. این 2021 رویداد است و با توجه به برگزار می شود و در اواخر زمستان با توجه به کروناویروس همه گیر و تاخیر در هالیوود "فصل جوایز" تقویم.

"چه شما فکر می کنم که رفتن به اتفاق می افتد با تمام این جناح چپ ستاره های سینما در هالیوود هنگامی که آنها را دعوت به این جشنواره معرفی می شود توسط Mary Hart? چه فکر می کنید خواهد بود رفتن را از طریق ذهن خود را? برای تلفن های موبایل به عنوان لیبرال به عنوان آن می شود" Plante گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن