بحث بر سر بازگشایی امریکا K-12 مدرسه توضیح داد

این بهار Kwesi Ablordeppey کار می کرد شب مراقبت از جانبازان در هولیوک سربازان خانه در ماساچوست که در آن حداقل

توسط NEWSOULS در 20 تیر 1399

این بهار Kwesi Ablordeppey کار می کرد شب مراقبت از جانبازان در هولیوک سربازان خانه در ماساچوست که در آن حداقل 76 بیماران فوت کرده اند از Covid-19.

در طول روز هر چند او شده است ساکن این مشاور در خانه اش در اسپرینگفیلد — دو دختران نوجوان اغلب نیاز به کمک خود را عیب یابی مشکلات با زوم درس. مانند بسیاری از دانشجویان در سراسر کشور 10-دانش آموزان کلاس معطوف به آموزش آنلاین در اوایل سال جاری زمانی که مدرسه خود را بسته برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

این چپ Ablordeppey یک پدر با دو بار از کار و مدیریت خود بچه ها' آموزش و پرورش — چیزی که بسیاری از پدر و مادر آمریکایی تلاش کرده اند با این بیماری همه گیر. "این چیزی است که من راحت با" او گفت: "ما باید برای انطباق با این وضعیت."

تطبیق با هر شرایطی آسان تر است که وجود دارد پایان در چشم. اما کشیدن خوابی در تلاش برای کار با کودکان و نوجوانان در دامان خود و گاهی اوقات حتی در حال حرکت در سراسر کشور باید با اعضای خانواده که می تواند به ارائه مراقبت از کودک در حال راه حل دائمی نیست. و به عنوان Covid-19 مورد موشک وار رفتن در سراسر جنوب آمریکا و غرب و بسیاری از خانواده ها خود را وارد کنید و پنجم ماه بدون اعتماد و مراقبت از کودک در چشم سوال این است که در حال رشد بلندتر و بلندتر: چه اتفاق خواهد افتاد در پاییز ؟

این یک سوال با ریسک بالا برای همه درگیر — کودکان, والدین, معلمان و کارکنان — در مجموع ده ها میلیون نفر از مردم در سراسر کشور است. در حالی که برخی از آنها به نام دولت فدرال برای کمک به رئیس جمهور تهمت به جای waded به نزاع این هفته با علامت تجاری خود را همه کلاه هیاهو به اصرار دارند که مدارس باید باز در پاییز و بدون هر گونه راه حل روشن. او همچنین تهدید به برداشت بودجه فدرال از مدارس که آیا باز کردن ساختمان های خود را.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن پتو اظهارات افترا پیچیدگی مشکل است. از یک طرف آن را روشن است که انتقال به مدرسه آنلاین منجر به موانع جدی در یادگیری در بهار و به خصوص برای دانش آموزانی که در حال حاضر در یک نقطه ضعف در سیستم مدرسه. برای مثال محققان دریافتند که پس از تغییر آنلاین, دانش آموز, ریاضی, پیشرفت, کاهش حدود نیمی در مدارس کم درآمد کد پستی اما نه در تمام در مدارس در مناطق با درآمد بالا, با توجه به نیویورک تایمز.

رئیس جمهور تهمت میزبانی یک رویداد در تاریخ 7 ژوئیه با دانش آموزان و معلمان و مدیران در مورد چگونه به با خیال راحت بازگشایی مدارس.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

و در حالی که برخی از پدر و مادر بسیاری از آنها بالاتر و کسب درآمد حرفه ای شده اند قادر به نظارت بر فرزندان خود را آموزش آنلاین در حالی که کار از خانه بسیاری از کاهش پرداخت خدمات کارگران ندارد و گزینه ای برای کار از راه دور. آنها می تواند به زودی مجبور به انتخاب بین مراقبت از کودکان خود را و گرفتن چک — اگر آنها نبوده است در حال حاضر. "بسته شدن مدارس دولتی در طولانی مدت بر اساس شمار واقعی مشکلات برای دستمزد پایین کارگران" میشل دارنده استاد اقتصاد در جان جی, کالج عدالت کیفری گفت: Vox.

اما در همان زمان بازگشایی مدارس اجرا می شود خطر افشای نه فقط دانشجویان بلکه استادان و کارکنان به یک ویروس بسیار خطرناک. پدر و مادر از جمله Ablordeppey با احتیاط. دختران خود را' منطقه هنوز اعلام برنامه نهایی برای سقوط اما خود ایمنی کودکان از Covid-19 خواهد آمد و در هر تصمیم او باعث می شود به خصوص با توجه به تجربه مراقبت از بيمار. "من آن را دیده ام با چشم غیر مسلح" او گفت:. "هنگامی که من به دنبال هر چیزی, من به دنبال به در که چشم انداز."

بسیاری از معلمان نیز نگران رفتن به کلاس درس بدون یک برنامه مشخص برای نگه داشتن هر کس امن است. "هر معلم من می دانم که به شدت می خواهد به بازگشت به کار" سارا Mulhern ناخالص یک معلم انگلیسی در نیوجرسی گفت: Vox. "ما می خواهیم با دانش آموزان ما نه فقط با ممکن است در دراز مدت اثرات و یا خدای ناکرده مرگ و میر بر سر ما."

با وجود عدم فدرال جهت راه حل وجود دارد: کارشناسان پیشنهاد کرده اند تعدادی از راه هایی برای کمک به بچه ها یاد می گیرند و پدر و مادر کار می کنند در حالی که کاهش خطرات ناشی از فضای کلاس های درس به یک گروه از کارگران است که می تواند مراقبت از کودکان در گروه های کوچک در حالی که آنها کامل درس آنلاین. اما آن را سیاسی فدرال و رهبران دولت در واقع به مقابله با این مشکل است.

"دولت ظرفیت برای انجام این مسائل" لیزا Levenstein مدیر از زنان و جنسیت و تمایلات جنسی مطالعات برنامه در UNC گرینزبورو گفت: Vox. "ما فقط انتخاب است."

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور در ماه مارس و آوریل مدارس بسته در تمام 50 ایالت و اکثر ماند بسته از طریق پایان سال تحصیلی است. این تعطیلی به معنای شدند برای کمک به کاهش انتقال ویروس است که در حال حاضر بیمار معلمان و کارکنان و دانش آموزان در سراسر کشور هر چند مشخص نیست که چگونه بسیاری از عفونت رخ داده در مدارس.

با ساختمان مدرسه بسته ترین مناطق روشن به ارائه آموزش های آنلاین یک فرایند است که مطرح شده چالش های خاص خود را. کارشناسان نگران برای مثال در مورد چگونگی 17 درصد از کودکان که فاقد یک کامپیوتر در خانه را از راه دور کامل مدرسه و تعداد دانش آموزان بی خانمان — که تعداد بیش از 114,000 در شهر نیویورک به تنهایی خواهد پیدا کردن یک محل برای مطالعه است. و بسیاری از ترس است که این تغییر به یادگیری آنلاین را تشدید کند موجود نژادی و نابرابری اقتصادی در آموزش و پرورش است.

این نگرانی ها معلوم شد موجه. یک تحلیل آنلاین-یادگیری اطلاعات از این بهار یافت که این تغییر می تواند قرار دادن دانش آموز به طور متوسط هفت ماه پشت آکادمیک در حالی که متوسط Latinx دانشجو از دست داده و نه ماه و متوسط دانش آموز سیاه و سفید از دست داد 10 به گفته نیویورک تایمز.

دانش آموزانی که بی خانمان هستند یا مسکن ناامن با تجربه به خصوص مشکلات بزرگ با کنترل از راه دور, یادگیری Raysa رودریگز, دیپلم, مدیر اجرایی, سیاست و وکالت در شهروندان کمیته برای کودکان, یک شرکت convener از خانواده بی خانمانی ائتلاف گفت: Vox. نیویورک و شهرهای دیگر را ارائه iPads ها و دستگاه های دیگر به دانش آموزانی که نمی باید با کامپیوتر در خانه, اما حتی در آن فضا موضوع بود. "شما در حال برخورد با دو یا سه دانش آموزان به معنای واقعی کلمه بدون اغراق در یک اتاق کوچک چهار دیوار" رودریگز گفت. "آموزش از راه دور به نظر می رسد بسیار چالش برانگیز به حداقل می گویند."

به این دلایل برخی از کارشناسان خواستار بازگشت به فرد آموزش در پاییز اگر در همه ممکن است. آکادمی اطفال آمریکا به عنوان مثال اعلام کرد در ماه ژوئن است که آن را "به شدت طرفدار که همه سیاست ملاحظات برای سال تحصیلی آینده باید با هدف داشتن دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه است." این گروه با اشاره به خطرات نه تنها به دانش آموزان در یادگیری اما به سلامت کلی اگر فرد در مدرسه نمی توانند رزومه.

"زمان طولانی دور از مدرسه و ارتباط قطع خدمات حمایتی اغلب منجر به انزوای اجتماعی ساختن آن دشوار برای مدارس به منظور شناسایی و آدرس مهم يادگيری فضايی و همچنین کودک و نوجوان فیزیکی یا جنسی سوء مصرف مواد و افسردگی و افکار خودکشی" AAP بیانیه بخوانید. "این به نوبه خود مکان های کودکان و نوجوانان در خطر قابل توجهی از عوارض و در برخی موارد مرگ و میر."

در واقع معلمان و دیگر کارکنان مدرسه اغلب آنهایی که به نقطه نشانه هایی که کودک مورد آزار قرار گرفته در صفحه اصلی ، و هنگامی که بچه ها به مدرسه نمی روند, این نشانه ها می تواند از دست رفته به طور کامل. در شمال تگزاس, برای مثال, گزارش کودک آزاری و غفلت بودند پایین 43 درصد پس از همه گیری آغاز شد. آن را یک شاخص کمتر وجود دارد سوء استفاده "آن را یک شاخص از کودک آزاری نه به رسمیت شناخته شده توسط بزرگسالان در خارج وجود دارد" لین دیویس رئیس جمهور از دالاس کودکان وکالت مرکز گفت: NBC.

روانشناسان مدرسه نگران هستند که سلامت روانی دانش آموزان می تواند رنج می برند با این تغییر از راه دور تحصیل به خصوص با توجه به استرس اضافه شده از این بیماری همه گیر. در یکی مارس نظرسنجی که توسط آموزش و پرورش در هفته پژوهش مرکز کمتر از یک چهارم از رهبران مدرسه گفت: آنها قادر به دیدار با سلامت روان دانشجويان نیاز به همان درجه به عنوان آنها قبل از coronavirus بحران است.

در حالی که بسیاری از والدین نگران کننده بهداشت عمومی از خطرات ناشی از بازگشت به مدرسه در میان همه گیر بدون برخی از راه حل در حال حاضر مشهود مشکلات از راه دور, یادگیری, یک ترم پاییز آنلاین مجموعه ای می تواند دانش آموزان را بیشتر. و کسانی که در حال حاضر به حاشیه رانده شده در سیستم آموزش و پرورش و جامعه به عنوان یک کل از جمله دانش آموزان از رنگ و دانش آموزان کم درآمد هستند به احتمال زیاد به رنج می برند بیشتر است.

"اگر ما نمی بفهمند که چگونه به انجام این حق در دراز مدت آنچه که ما در حال رفتن به گریبان است و حتی بیشتر نابرابری ها" رودریگز گفت: "حتی یک شکاف گسترده تر بین کسانی که به خوبی انجام می دهند و کسانی که در حال مبارزه در هر روز است."

در ضمن تغییر از آموزش قرار داده شده فشار زیادی بر پدر و مادر که می رود به عنوان پاره وقت, آموزش, کمک به کودکان خود را از خانه. آموزش آنلاین اغلب نیاز به حمایت بیشتر از بزرگسالان نسبت به شخص یادگیری نه کمتر جنیفر عزیزم-Aduana یک به زودی به استاد دستیار در دانشگاه که مطالعات حقوق صاحبان سهام در آموزش دیجیتال گفت: بورسی در بهار.

کودکان ممکن است نیاز به توجه مداوم از پدر و مادر به نگه داشتن آنها را در کار در طول درس آنلاین و برای کمک به آنها تکالیف کامل است که می تواند یک بار انجام شده در کلاس. و در حالی که دانش آموزان مسن تر ممکن است قادر به تکمیل کار بیشتر روی خود, آنها هنوز هم ممکن است نیاز به کمک مرور جدید فناوری آموزش — و همچنین توجه و در واقع گرفتن کار انجام می شود که وجود دارد هیچ کلاس درس برای رفتن به. برای دانش آموزان با نیازهای ویژه در ضمن پدر و مادر اغلب باید بفهمند که چگونه به جای حمایت اضافی مانند one-on-one مشاوران مدارس معمولا از عرضه است.

و بسیاری از که حمایت از مادران و 80 درصد از آنها گفت: آنها shouldering اکثر مسئولیت های مدرسه در منزل در مارس نظرسنجی توسط صبح مشورت برای نیویورک تایمز.

پدر و مادر در حال حاضر برش خود را در ساعت و یا حذف کردن از نیروی کار به طور کامل با توجه به مراقبت از کودکان مشکلات — بر اساس یک نظرسنجی انجام شده در بین 10 مه و ژوئن 22, 13 درصد از ما پدر و مادر تا به حال انجام شده است. و شواهدی وجود دارد که مادران شده اند پشت برش بیشتر با 28 درصد از مادران در صبح مشورت بررسی کرد و گفت که آنها مشغول به کار بودند کمتر از حد معمول در مقایسه با 19 درصد از پدران است. در ضمن یکی کالیفرنیا مادر Drisana Rios است تحت پیگرد کارفرما پس از او می گوید: او به دلیل اخراج خود بچه ها ساخته شده سر و صدا در طول تماس; کارشناسان می گویند بیشتر این موارد به احتمال زیاد به دنبال دارد.

این مسائل کار و درآمد نور را به صورت تابعی از نظام مدرسه عمومی است که اغلب نادیده می گیرند قبل از همه گیر: برای بسیاری از خانواده ها مدرسه ارائه می دهد بیش از آموزش و پرورش — آن را "یک محل که در آن پدر و مادر می توانید اعتماد است که فرزندان خود را امن خواهد بود" دارنده گفت. که بسیار مهم است برای پدر و مادر کار به خصوص کسانی که نمی توانیم خصوصی مراقبت از کودک مانند دایه یا نگهداری از کودکان.

کسانی که با توانایی کار از خانه به خصوص در دو پدر و مادر خانواده باید گاهی اوقات قادر به سنگ فرش با هم برنامه های است که اجازه می دهد آنها را برای مراقبت از بچه ها در حالی که کار اغلب قرار دادن در ساعت کار در اواخر شب و یا در صبح زود. اما پدر و مادر که کار خارج از خانه بوده است با چند گزینه باقی مانده به خصوص اگر آنها در حال بالا بردن بچه ها خود به خود.

Andrea رویس (چپ) است که مدرسه در منزل او سه فرزند هم با کرلتا برنل (مرکز) و فرزند او در طول تعطیلی مدارس به علت Covid-19.
لیلا Navidi/استار تریبیون via Getty Images

از جمله پدر و مادر به طور نامتناسبی به احتمال زیاد از رنگ. بیش از نیمی از کودکان زندگی می کنند در خانه های تک والد در مقایسه با حدود 20 درصد از سفید کودکان دارنده گفت. در ضمن مادران مجرد در میان فقیرترین جمعیت در ایالات متحده با بیش از یک سوم در فقر زندگی می کنند او اضافه شده است. و سیاه و لاتین, زنان در مقایسه با نسبت جمعیتی در بسیاری ضروری و خط مقدم شغل های که نیاز به در فرد کار می کنند. همه این به این معنی است که تاثیر تعطیلی مدارس می افتد به خصوص در سیاه و لاتین مادرم که کمتر احتمال دارد به کار انعطاف پذیری درآمد یک بار مصرف و یا کمک از یک شریک است که می تواند همه گیر مراقبت از کودکان ممکن است اگر آسان نیست. "مشکل واقعا به نظر می رسد بسیار بد برای زنان از رنگ که مادران" دارنده گفت.

به عنوان ماه کشیدن با راه حل های مراقبت از کودک در چشم برای بسیاری از خانواده ها "مردم در حال رفتن به با آن مواجه واقعا غیر ممکن است انتخاب" Levenstein گفت: ""من ترک بچه ها من بدون نظارت چون من نیاز به رفتن به محل کار و قادر به آنها را خرید مواد غذایی ؟" و یا "آیا من تصمیم من نمی تواند بازگشت به کار؟"

Ablordeppey این ماساچوست پرستاری دستیار می شنود داستان از جمله انتخاب از همکار ضروری کارگران در اتحادیه SEIU محلی 888 جایی که او فصل جمهور. "برخی از مردم هنوز در خانه, چرا که آنها در حال پاره بین بچه های خود را و کار خود را," او گفت:.

"آنها از شما به عنوان یک کارگر ضروری به ارائه گزارش کار بدون توجه به آنچه, اما آنها همچنین می دانیم که شما یک پدر و مادر" Ablordeppey گفت.

و در عین حال هر چقدر دانش آموزان و خانواده و اقتصاد ممکن است مبارزه تحت یک آنلاین-آموزش و پرورش تنها مدل وجود دارد روشن بهداشت عمومی خطرات برای بازگشایی مدارس است. Coronavirus موارد در حال افزایش در سراسر کشور و افزایش نگران کننده در چندین ایالت از جمله آریزونا و تگزاس و فلوریدا. و مدارس حداقل به عنوان آنها به طور سنتی ساختار را با هم صدها نفر از مردم هر روز اغلب به صورت طولانی مدت در محیط داخلی تماس با بسیاری از صحبت کردن دقیقا همان نوع از فعالیت است که کارشناسان می گویند به احتمال زیاد به گسترش ویروس.

شواهدی وجود دارد که K-12 مدرسه ممکن است به عنوان خطرناک برای coronavirus گسترش به برخی از تنظیمات دیگر مانند رستوران ها و کافه ها به دلیل سن دانش آموزان است. در حالی که کودکان می تواند به شدت بیمار از coronavirus آنها بیشتر از بزرگسالان به موارد خفیف و برخی از داده ها نشان می دهد آنها ممکن است کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به آلوده یا انتقال ویروس است. برای مثال مراکز مراقبت از کودکان که باقی مانده اند باز برای مراقبت از کودکان ضروری کارگران گزارش نسبتا چند مورد از این ویروس به عنوان دکتر Sean o'leary اطفال متخصص بیماری های عفونی که به نوشتن آکادمی اطفال آمریکا دستورالعمل اشاره کرد در مصاحبه با نیویورک تایمز.

اما اولری و دیگران اذعان کرد که اگر بازگشایی مدارس وجود دارد به احتمال زیاد خواهد Covid-19 موارد وجود دارد. و معلمان و کارکنان که به عنوان بزرگسالان هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار از دانش آموزان ابراز نگرانی.

ناخالص که می آموزد 9 - و 12-کلاس زبان انگلیسی در نیوجرسی ایجاد یک سند مشترک, فهرست مربیان' سوالات پس از آن دولت اعلام کرد که مدارس را به ارائه حداقل نوعی در فرد یادگیری در پاییز. تا کنون بیش از 600 نفر شده اند که سوال او گفت: بورسی اعم از اینکه یک معلم را بیمار روز برای خود quarantining پس از Covid-19 قرار گرفتن در معرض به چه کسی خواهد پرداخت هر حال صورتحساب های پزشکی, اگر یک معلم بود قرارداد این بیماری در مدرسه.

به طور کلی معلمان "همه می دانند که ما کار در یک شغل که در آن ما به طور مداوم در معرض بیماری" ناخالص گفت: "اما در بیشتر قسمت ها که قابل پیش بینی است و ما می دانیم چه آنفولانزا مانند است." Covid-19 چیزی است که جدید و عدم اطمینان از رفتن به یک کلاس درس در طول یک بیماری همه گیر می دهد بسیاری از معلمان قابل تامل است.

"من فکر می کنم بسیاری از معلمان با تکیه به سوی آموزش از راه دور به عنوان امن ترین گزینه در حال حاضر" ناخالص گفت.

رهبران اتحادیه نیز ابراز نگرانی در مورد منطقه بازگشایی برنامه با Merrie Najimy, رئيس جمهور از ماساچوست انجمن معلمان خواستار دولتی چارلی بیکر پیشنهاد اخیر برای دولت مدارس کافی نیست چون قرار نیست محدودیتی در اندازه کلاس و یا نیاز به 6 پا از فاصله بین میز. "ما با عجله در افتتاح این دولت اقتصاد" Najimy گفت: در مصاحبه با WCVB تلویزیون کانال 5 در روز یکشنبه. "ما نمی توانیم عجله به باز شدن مدارس فقط به این دلیل که تقویم می گوید: ما باید برای بازگشت به مدرسه در ماه اوت یا سپتامبر."

در ضمن Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا, لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به مدارس که نمی بازگشایی در روز شنبه در مصاحبه با امروز. "اگر بیش از حد بسیاری از اعضای ما باور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبالغه به جای کسی مثل اندرو کومو را با احتیاط در مورد سلامت و ایمنی خود را, ما در حال رفتن به یک کل بسیاری از مردم بازنشستگی زود هنگام, ترک, را ترک," او گفت:.

این نه فقط معلمان که در صورت قرار گرفتن در معرض اگر دانش آموزان دوباره به ساختمان مدرسه. به عنوان اقتصاددان امیلی اوستر امتیاز در تخته سنگ آن همچنین کارکنان مانند مربوط به فراشی و کافه تریا کارگران — گروه از کارگران که در حال حاضر با آن مواجه نامتناسب خطر در مراقبت سلامت در تنظیمات به عنوان آنها گاهی اوقات عدم دسترسی به PPE.

برخی استدلال کرده اند که مشغول به کار در آموزش و پرورش باید در نظر گرفته شود کار ضروری در طول بیماری همه گیر در کنار شغل در مراقبت های بهداشتی و فروشگاه های مواد غذایی. "من ضروری کارگر گفت:" دارنده می آموزد که دانشجویان "و همراه با آن می آیند و مسئولیت های خاص و انتظارات است."

اما ضروری کارگران در بخش های دیگر اقتصاد نیست و همیشه با توجه به حمایت آنها خواسته ایم و بسیاری — از جمله فروشگاه مواد غذایی کارگران و پرستاران و کارگران حمل و نقل — کاهش یافته است بیمار شد و درگذشت. و با توجه به بلندی های ایالتی و محلی کاهش بودجه و همچنین فرو ریختن مدرسه زیرساخت معلمان نگران هستند که نمی شود آنها را محافظت می شود یا نه. "بسیاری از معلمان خرید مقدار زیادی از منابع خود را" آن را به عنوان ناخالص گفت. "فکر می کنم در مورد رفتن به یک ساختمان با بچه ها و کارکنان ارائه بسیاری از خود PPE ترسناک است." (در برخی از مناطق در حال حاضر گفت: آنها ارائه خواهد شد ماسک برای دانش آموزان و کارکنان هر چند که برچسب قیمت بالا خواهد بود.)

در ضمن بسیاری از ساختمان مدرسه قدیمی هستند با پیری سیستم های تهویه مطبوع است که ممکن است نه دیدار با تهویه استاندارد کارشناسان به طور فزاینده ای بر این باورند لازم برای کاهش خطر ابتلا به Covid-19. "من فکر می کنم اگر معلمان ضروری" ناخالص گفت: "ما موافق اگر مدارس ما دریافت کمک های مالی است که در واقع آینه است که."

در تلاش برای تعادل پدر و مادر تمایل به صورت حضوری آموزش — و فشار از مقامات منتخب از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن — با خطرات ناشی از شلوغ کلاسهای درس بسیاری از مناطق در حال ارائه مدل هیبرید از آموزش. در این مدل اندازه کلاس خواهد بود کوچکتر اجازه می دهد برای برخی از فیزیکی فاصله. اما دانش آموزان فقط حضور فیزیکی در مدرسه برخی از زمان; بقیه آنها خواهد بود آموزش از راه دور.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, برای مثال, اعلام کرد یک مدل ترکیبی در روز چهارشنبه تحت آن دانش آموزان خواهد بود از لحاظ فیزیکی در مدرسه دو یا سه روز در هفته. میامی-Dade County Public School District اعلام کرد روز دوشنبه که پدر و مادر می تواند انتخاب بین فقط آنلاین و حضوری آموزش برای پاییز اما هشدار داد که مدارس ممکن است تنها قادر به ارائه در کلاس های حضوری پاره وقت بسته ثبت نام.

در حالی که این مدل اجازه می دهد دانش آموزان برای به دست آوردن برخی از مزایای کلاس درس آموزش برخی از بی عدالتی های آموزش آنلاین از جمله دیجیتال دسترسی مسائل به احتمال زیاد باقی می ماند مگر اینکه به طور خاص خطاب. این نیز روشن نیست که آیا بسیاری از مناطق ارائه خواهد شد گزینه برای مراقبت از کودک برای والدین است که نیاز به کار در طول ساعات هنگامی که کودکان خود را انجام می دهند آموزش در خانه. د Blasio گفت: برای کمک به پدر و مادر بود "چیزی است که ما در حال رفتن به ساختمان به عنوان ما به همراه."

فراتر از مدل هیبرید کارشناسان پیشنهاد کرده اند گسترده تر راه حل برای کمک به والدین و دانش آموزان برخی از پیچیده و ساده. برای بسیاری از گرفتن بچه ها به مدرسه شروع می شود و با کنترل این ویروس و در واقع اولویت آموزش و پرورش در بازگشایی برنامه. به عنوان اپیدمیولوژی هلن جنکینز نوشت: در یک سری از ویروسی توییتهایی سوال کلیدی این است که چگونه با خیال راحت به بازگشایی مدارس میان ویروسی انتقال, اما چگونه به نگه داشتن جامعه انتقال به اندازه کافی کم است که مدارس امن هستند. که ممکن است به معنای نگه داشتن مکانهای دیگر مثل کافه یا رستوران ها بسته به منظور حفظ سطح پایین از این ویروس در جامعه به عنوان Vox آلمان لوپز گزارش کرده است.

"فعالیت در برخی از بخش های دیگر اقتصاد باید کاهش یابد برای حفظ آموزش و پرورش, تغذیه, اجتماعی و ایمنی از فرزندان ما و توانایی والدین برای انجام کار خود" جنکینز و همکار اپیدمیولوژی ویلیام Hanage نوشت: در واشنگتن پست op-ed. "مدارس باید در اولویت قرار گیرد."

فراتر از نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل برخی از آنها به نام برای تغییرات در مدارس. عمومی, کلاس, برای مثال, احتمال کاهش خطر انتقال در مکان هایی که آب و هوا اجازه می دهد. برای معلمان که آیا رفتن به کلاس درس, خطر پرداخت خواهد حداقل کمک به آنها را برای جبران خطر آنها.

"در این مورد می توان به راحتی وجود دارد که برخی از مشاغل که خطر قرار گرفتن در معرض بسیار بیشتر است و در نتیجه مانند هر کار مخاطره آمیز مانند استخراج از معادن زغال سنگ شما را در معرض خطر به حساب از نظر جبران خسارت" دارنده گفت. "اگر ضروری و یا خط مقدم کارگر بیمار می شود آنها نیاز به منابع خود تکیه می کنند اگر آنها را مجبور به عقب نشینی از نیروی کار است."

و در حالی که مدل هیبرید می تواند نگه داشتن دانش آموزان و معلمان امن تر با کاهش اندازه کلاس پدر و مادر خواهد شد نیاز به راه حل برای این ساعت هنگامی که کودکان خود را در خانه. یک امکان برای برخی پرداخت را ترک کنند. زیر خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل پدر و مادر در حال حاضر به عنوان به 12 هفته از ترک جزئی در پرداخت اگر یک کودک در مدرسه یا مرکز مراقبت روزانه است که بسته به علت ویروس.

همانطور که با دیگر پرداخت می شود ترک مقررات در قانون اخیر بسیاری از کارفرمایان از جمله کسانی که با بیش از 500 کارمند معاف از نیاز Pronita گوپتا مدیر کار برنامه با کیفیت در مرکز قانون و سیاست اجتماعی (قلاب) گفت: Vox. و کارکنان مجبور به مذاکره با ترک کارفرمایان خود را که می تواند آن را دشوار است برای آنها را به گرفتن زمان آنها حق هستید به خصوص اگر ترکیبی تحصیل در پاییز مستلزم یک مجتمع مراقبت از کودک برنامه.

پرداخت ترک نیاز منقضی می شود در دسامبر 31, اما قلاب طرفداران آن به تمدید شود و همچنین گسترش پوشش کارگران در حال حاضر شامل گوپتا گفت. هنوز هم پرداخت می شود ترک تحت مراقبت در عمل "است که قطعا یک راه حل دراز مدت برای مسائل اطراف مراقبت از کودک," او گفت:. "ما این را به عنوان بسیار بسیار تسکین موقت وضعیت است."

دیگران پیشنهاد مقیاس بزرگتر راه حل کمک خواهد کرد که پدر و مادر حتی اگر بچه ها نمی رفتن به مدرسه تمام وقت. برای مثال النا Tuerk, یک روانشناس کودک در دانشگاه ویرجینیا پیشنهاد کرده است یک سپاه از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان به طور بالقوه برای پرداخت متحده و یا دولت فدرال است که می تواند نظارت بر کودکان هنگامی که پدر و مادر خود را در محل کار هستند.

چنین تلاشی می تواند اداره از طریق موجود AmeriCorps برنامه ها و خانواده ها اعمال می شود بر اساس برنامه کار خود را و نیازهای مالی و همسان با مراقبان آموزش دیده در جوامع خود Tuerk گفت: Vox. در حالت ایده آل آن مراقبان "خواهد این را به عنوان یک فرصت برای خدمت است که در آن واقعا است," او گفت:.

اما چنین برنامه ای — و در واقع همه گسترده مبتنی بر راه حل مشکل آموزش و پرورش در یک بیماری همه گیر — نیاز به سرمایه گذاری دولت و دولت است. و تا کنون بوده است وجود دارد کمی اراده سیاسی برای مقابله با مشکلاتی که خانواده ها در مواجهه با این سقوط. به جای تهمت بخشی به نظر می رسد صرفا antagonizing رهبران مدرسه ساخت تهدیدات در مورد کشیدن بودجه که او حتی ممکن است از نظر قانونی قادر به انجام برسانند.

"من فکر می کنم ما در حال مرتب کردن بر اساس در نظر گرفتن برای مسلم است که پدر و مادر در حال رفتن به انجام این راه آنها ممکن است در بهار" Tuerk گفت: "اما میزان اختلال است که باعث به مردم کار و زندگی و به ویژه زنان به کار و زندگی است درست نیست طولانی مدت است." علاوه بر تاثیر اقتصادی نیز وجود دارد شواهدی وجود دارد که والدین با سلامت روان رنج می برند — در یک نظرسنجی انجام شده در بین اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه 46 درصد از افراد مبتلا به کودکان زیر 18 سال گفت: استرس خود را سطح بالا ترین روز در مقایسه با 28 درصد از افراد جوان بدون بچه ها. در ضمن 71 درصد از پدر و مادر گفت: مدیریت آموزش از راه دور شد یک منبع عمده ای از استرس است.

Ablordeppey آشنا تنگاتنگی با اضطراب از تلاش برای بالا بردن بچه ها در طول یک بیماری همه گیر. "شما به خانه شما حتی نمی توانید خواب," او گفت: "سپس شما را مجبور به بازگشت به کار."

به عنوان همه گیر در ادامه پدر و مادر مانند او که کار خارج از خانه نیاز به حمایت مالی برای کمک به آنها را به پرداخت هزینه مراقبت از کودک. "شما می توانید استخدام کسی برای آمدن و دیده بان بچه های خود را," او گفت: اما پس از آن "کمی پول که شما در حال ساخت در محل کار شما مجبور به پرداخت نگهدار."

اما تا کنون Ablordeppey دیده است کمی رهبری از سیاستمداران برای رسیدگی به نیازهای خانواده بود. او همچنین معتقد است یا نه, مدارس باید با ارائه مشاوره به دانش آموزان کمک می کند مقابله با سلامت روان, تاثیر بیماری همه گیر. او گفت: "مثل همه خود به خود."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن