St. Louis, ثبت فروشگاه, پرنعمت, وینیل, سیاره نمره و اقلیدس سوابق بازگشایی امروز

برای بزرگنمایی کلیک کنید مت HARNISH پلکسی گلاس تقسیم فقط یک قسمت از وینیل بازگشایی طرح است. به عنوان

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Plexiglass dividers are just one part of Vintage Vinyl's reopening plan. - MATT HARNISH
  • مت HARNISH
  • پلکسی گلاس تقسیم فقط یک قسمت از وینیل بازگشایی طرح است.

به عنوان کسب و کار در سراسر منطقه سنت لوئیس آغاز poking سر خود را از قرنطینه پناهگاه و ارائه اجناس خود را به دوباره و سه سنت لوئیس " مورد علاقه ثبت فروشگاه در حال باز کردن پشت تا امروز نیز هست.

پرنعمت, وینیل (6610 دلمار بلوار 314-721-4096), سیاره نمره سوابق (7421 منچستر جاده 314-282-0777) و اقلیدس سوابق (19 شمالی گور خیابان 314-961-8978) همه برای عموم آزاد از امروز, پیوستن, رکورد, بورس, موسیقی, فروشگاه رکورد و موم موش که تمام درهای خود را در ماه مه.

اما با این فروشگاه, آنهایی که امروز بازگشایی خواهد شد که برخی از دستورالعمل های ایمنی در محل با هدف کنترل گسترش از coronavirus.

پرنعمت, وینیل و سیاره نمره باید هر نصب پلکسی گلاس در مقابله با پرداخت ارائه حفاظت برای هر دو خریداران و فروشگاه های کارگران است. هر سه فروشگاه را باید ضد عفونی کننده دست در آماده برای همه مهمانان. اقلیدس و سیاره نمره نیاز تمام مشتریان و کارمندان به پوشیدن ماسک. Orlandez Lewis, بازاریابی و تبلیغات, مدیر, برای, پرنعمت, وینیل می گوید که فروشگاه نیاز کارکنان به انجام این کار, اما برای مشتریان ماسک می شود اختیاری است.

"ماسک نمی خواهد یک نیاز" لوئیس می گوید RFT. "اگر مردم می آیند و می گویند مثلا آنها خود را فراموش ماسک و یا آنها را احساس می کنید بهتر است با یک ماسک ما یک مقدار خوب به جایی که ما قادر خواهید بود به مردم عرضه مشتریان در صورتی که مایل به پوشیدن یک ماسک و دستکش و مانند. اما ما نیست و آن را یک نیاز است."

هر سه فروشگاه خواهد بود اجرای اجتماعی فاصله وجود خواهد داشت و محدودیت در تعداد افراد مجاز در هر فروشگاه در هر زمان داده شده مطابق با دستورالعمل از رهبری محلی.

برای برخی از, این بدان معناست که تعداد نسبتا کمی. در یک عنوان از یک عکس ارسال شده به رسانه های اجتماعی در بعد از ظهر دوشنبه سیاره نمره اشاره کرد که "از ده دقیقه برگشت و ما در ظرفیت کامل" که در این مورد به معنی هشت مشتریان و دو نفر از کارکنان. "می تواند وجود داشته باشد کمی صبر کنید اگر بله بیا امروز هشدار عادلانه."

اما نیز وجود داشته باشد روش های جدید در محل در برخی از فروشگاه ها برای کسانی که ترجیح می دهند به داخل فقط رتبهدهی نشده است. اقلیدس پرونده که لیست آن کل موجودی در وب سایت آن ارائه می شود منظقه وانت در علاوه بر این به پست الکترونیکی سفارش و شروع این هفته تحویل در عرض ده مایل شعاع در فروشگاه. پرنعمت, وینیل, در ضمن بازسازی وب سایت خود و ارائه منظقه وانت برای مشتریان.

"قبل از آن فقط نوع لوازم جانبی ما تی شرت و وینیل چیز" لوئیس می گوید. "اما در حال حاضر ما میخوایم به دنبال در واقع فروش موسیقی و چیزهای دیگر در نیز وجود دارد."

شایان ذکر است که این دستورالعمل ها می تواند و به احتمال زیاد خواهد شد در طول زمان به عنوان ما بیشتر بدانید در مورد COVID-19 و چگونه آن را گسترش می یابد. در پست های رسانه های اجتماعی بیش از رفتن به فروشگاه دستورالعمل جدید اقلیدس پرونده می گوید: "به یاد داشته باشید این نیست در سنگ آنها نوشته شده با مداد و تغییر خواهد کرد از هفته به هفته."

برای به روز اطلاعات در مورد ماسک الزامات اجتماعی, فاصله, قوانین, مایع, روش, فروشگاه ساعت و جدید تماس با ما روش های پرداخت, شما می توانید ببینید, قدیمی, وینیل و سیاره نمره سوابق و اقلیدس سوابق Facebook pages.

و در حالی که آن می تواند ماه تا زمانی که شما فقط می توانید معمولی اویختن در یک رکورد ذخیره تمام روز دوباره حداقل در حال حاضر شما می توانید در خریدهای خود را و اسلاید بر روی صفحه اصلی خود را با جدید همه گیر همراه کالا.

"ما فقط می خواهم با تشکر از همه کسانی که بیمار را با ما و در برخورد با بسیاری از چیزهایی که در این زمان" لوئیس می گوید از وینیل. "مهم ترین چیز این است که ما می خواهیم مشتریان ما را به احساس امن و ما می خواهیم کارکنان احساس امنیت و همچنین, اما ما فقط می خواهم آنها بدانند که ما شده ایم فکر کردن در مورد آنها و ما قدردانی از صبر و شکیبایی خود را."

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن