اعتراض در یخ بازداشتگاه در آدلانتو خشونت آمیز; ماشین تخریب, 1 دستگیر

خوزه Quintero ویکتور ویل روزانه مطبوعاتمنتشر شده 8:23 PM EDT Jun 8, 2020 اعتراض در آدلانتو یخ مرکز پردازش در ب

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

اعتراض در آدلانتو یخ مرکز پردازش در بعد از ظهر یکشنبه تفویض به خشونت که منجر به آناهایم زن بازداشت حداقل یک صدمه و آسیب به وسایل نقلیه متعدد.

سان برناردینو شهرستان کلانتر سخنگوی جودی میلر گفت: یک کارمند جغرافیایی, گروهی, خصوصی, زندان, شرکت اجرا می شود که آدلانتو تسهیلات مجروح شد و پس از یک سنگ پرتاب شد با یک معترض.

میلر گفت: کارکنان زده بود در حالی که در داخل ساختمان یک بار در جلوی پنجره ها شکسته شد. کارمند نمی نیاز به توجه پزشکی است.

چندین وسایل نقلیه پارک شده در تسهیلات زیادی بودند تخریب از جمله یک کامیون با گران ویندوز. یک ژئو گروه نشانه در مقابل پارکینگ شد سرند شده با نقاشی های دیواری است که خواندن "براون زندگی موضوع" لغو یخ" و "ما مردم!" ساختمان اصلی نیز برچسب.

یخ سخنگوی Alexx پونز گفت: سه پنجره در تاسیسات آسیب دیده بودند در حالی که کلانتر مقامات گزارش شش "در هم شکسته" ویندوز.

Pons همچنین گفت: 44 وسایل نقلیه آسیب دیده بودند. کلانتر مقامات گفت: سه تیم وسایل نقلیه آسیب دیده بودند یکی با نقاشی های دیواری و دو با کاهش لاستیک.

در طی اعتراض گروهی بود کشف آسیب رساندن دو پرچم از جمله پرچم آمریکا را که بر فراز تاسیسات. این گروه مطرح شده به صورت عکس در حالی که نگه داشتن پرچم وارونه لحظات قبل از استفاده از یک مشعل کوچک فندک و یک قوطی رنگ اسپری به آتش بکشد.

Pons گفت: یخ "به طور کامل احترام به" حقوق مردم در ابراز نظر خود را از جمله از طریق تجمع مسالمت آمیز و اعتراض.

اما دیو, Marin, آژانس و اجرای عملیات حذف مدیر در لس آنجلس در زمینه دفتر گفت: "آدلانتو تسهیلات با تجربه چه تنها می تواند به عنوان یک مخرب حمله جنایی" بود که "ظاهرا انگیزه مداوم دروغ مبارزات در برابر یخ هماهنگ توسط کسانی که مخالف اجرای قوانین مهاجرت ایجاد شده توسط کنگره است."

"اتهامات که اختصاص داده شده ما افسران سیستماتیک بدرفتاری سوء استفاده و یا غفلت از زندانیان باقی می ماند وحشتناک نهفته است" مارین گفت. "ایمنی و امنیت کسانی که در بازداشت همچنان به عنوان یک سازمان بالا در اولویت است."

اعتراض شروع در بزرگراه 395 و رانچو جاده در حدود 2 بعد از ظهر با یک مارس به این مرکز واقع در 10250 رانچو جاده ها است.

میلر گفت: تمام ایستگاه های در صحرا بالا آگاه بودند از اعتراض و "احتمال که نمایندگان خواهد بود درخواست کمک" از جمله بخش تلفن همراه زمینه نیروی.

فقط قبل از 4 p. m. و معاونان دریافت اطلاعات است که "تعداد زیادی" از معترضان تبدیل شده بود به خشونت و پرتاب سنگ در ساختمان و اسپری گرافیتی.

"علاوه بر این گزارش اعلام کرد که ویندوز بودند که شکسته و تظاهرکنندگان اقدام به نقض ساختمان" کلانتر مقامات در بیانیه ای گفت. "به عنوان نمایندگان مجلس در ساختمان بطری و سنگ بودند که در آنها پرتاب و خود را مشخص گشت وسایل نقلیه است."

کلانتر مقامات تخمین می زنند که 300 تظاهر کنندگان نشان داد تا اعتراض. در یک نقطه نمایندگان دیده می شود می تواند محکم باطوم و تشکیل یک انسان مانع بین معترضان و ساختمان اصلی پس از آن در حال تخریب شده است.

نمایندگان بازداشت Leticia هرناندز, 31, اتهام خرابکاری. هرناندز که دستگیر شد در 6 p. m. در تقاطع بزرگراه 395 و رانچو جاده رزرو شده بود در کویر بازداشتگاه در آدلانتو برای سرقت در طول یک حالت اضطراری و خرابکاری رزرو سوابق نشان می دهد.

او در حال برگزار شد در ازای $125,000 وثیقه و انتظار می رود که به نظر می رسد قبل از یک قاضی سهشنبه اگر متهم توسط دادستان رزرو سوابق نشان می دهد.

هیچ دستگیری دیگر ساخته شد با توجه به کلانتر.

"به عنوان اعضای این جامعه ما تکیه می کنند ما اجرای قانون محلی همکاران برای اطمینان از ایمنی و امنیت برای همه مسائل فراتر از دیوار ما" پونز گفت. "همه واحدهای مسکن قرار می گیرد در اصلاح برنامه نویسی در شرایطی مانند این برای اطمینان از ایمنی کلی از بازداشت شدگان در زندان همراه با کارکنان ما است."

سه نفر در صحنه گفت: روزانه مطبوعات معاون شلیک گلوله های لاستیکی در تظاهرات از چه شبیه یک تفنگ پینت بال.

کلانتر مقامات بعدا تایید کرد که نمایندگان اخراج "کمتر از کشنده های خوشه ای" در اعتراض.

"یک قاره دیده می شد با یک دستمال که او تا به حال تا حدی کهنه به مخزن گاز خودرو بود و در تلاش برای شروع پارچه در آتش به آتش خودرو" کلانتر مقامات در بیانیه ای گفت. "نمایندگان مستقر کمتر از کشنده مهمات سعی کنید برای جلوگیری از شک و کنترل جمعیت است. شک زده شد و بلافاصله به یک گروه از معترضین برای پنهان کردن از نمایندگان."

شماری از معترضان گفت: روزانه مطبوعات ناکامی های خود بودند با هدف یخ نه نمایندگان "بودند که به انجام کار خود را."

یکی از آوازی معترضان که در یک زمان خواسته کسانی که در حضور برای یک لحظه سکوت بنابراین او می تواند به اشتراک گذاری افکار خود را با استفاده از یک بلند گو حرف زدن گفت: روز یکشنبه نشان بود "تنها آغاز" و او احساس کردند این پیام منتقل شد به عنوان اعتراض پیچیده.

این تجمع اعتراضی که شناسایی خود را به عنوان جونا گفت: او را خشمگین در گزارش از شرایط غیر انسانی زندانیان در این مرکز.

مهاجرت فدرال مقامات تایید اولین مورد از COVID-19 در بازداشتگاه در آدلانتو در اواخر ماه گذشته. بیمار 38 ساله مهاجر از بلیز است قرنطینه و دریافت مراقبت های یخ سخنگو گفت: در آن زمان. کسانی که آمده اند در تماس با مهاجر در حال نظارت علائم مطابق با دستورالعمل از CDC, سخنگوی گفت.

در پاسخ به ادعای استفاده از مضر اسپری ضد عفونی کننده برای COVID-19 روز بازداشت شدگان پل رد این ادعا گفت: یخ متعهد به حفظ "بالاترین امکانات استاندارد" پاکیزگی و بهداشت و شیوه های کار ایمن و کنترل مواد خطرناک و تجهیزات برای اطمینان از ایمنی و بهداشت محیط زیست از زندانیان و کارکنان و داوطلبان و پیمانکاران از آسیب و بیماری است.

"فرمولاسیون ضد عفونی کننده مورد استفاده در آدلانتو سازگار با بازداشت استانداردهای ثبت شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست و استفاده با توجه به تولید آموزش های معمول برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری تاسیسات" پونز گفت.

برخی از معترضان گفت: آنها بر این باورند بازداشت شدگان' کودکان نیز برگزار شد در این مرکز است. شعارهای رایگان فرزندان ما شنیده می شد طی کردند.

Pons گفت: یخ بازداشتگاه در دولت نیست خانه کودکان و یا افراد زیر سن قانونی بدون همراه.

"یخ حفظ خانواده و مراکز اقامتی در تگزاس و پنسیلوانیا; وزارت امنیت داخلی است که مسئول انتقال از کودکان بی سرپرست برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی" پونز گفت.

خوزه Quintero است که یک خبرنگار با ویکتور ویل خبری روزانه. او را در رسیدن به 760-951-6274 یا JQuintero@VVDailyPress.com. او را دنبال کنید در توییتر @DP_JoseQ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن