Coachella Valley خرده فروشان آماده سازی برای تغییر در راه آنها هرگز از خواب.' چه آن را به موفق شوند ؟

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:01 AM EDT 28 مه سال 2020کمتر مشتریان در یک زمان. فیزیکی فاصله.

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

کمتر مشتریان در یک زمان. فیزیکی فاصله. تحویلدار کار پشت پلکسی گلاس بسیاری از پوشیدن دستکش و ماسک صورت.

این است که چهره جدیدی از خرده فروشی به عنوان کسب و کار شروع به آرامی بازگشایی پست-COVID-19 خاموش کردن با یک قول می دهم که آنها را به انجام همه آنها می توانند به ارائه یک محیط امن و سالم تجربه را برای مشتریان خود.

"کسب و کار خواهد بازگشایی با یک مجموعه جدید از قوانین است که آنها هرگز تا به حال در زندگی خود گفت:" جو Wallace, Coachella Valley, مشارکت اقتصادی, مدیر اجرایی.

ممکن است آن را بازیابی کند به عنوان استفاده می شود به مردم جسارت خارج از خانه و بازگشت به فروشگاه.

"پارانویا خواهد بود که دولت از ذهن برای مدت زمان طولانی" والاس گفت. "ترس را حفظ خواهد کرد بسیاری از مشتریان در خانه و تجربه بیرون رفتن خواهد بود کاهش یافته است."

آجر و ملات کسب و کار تلاش شد تا قبل از همه گیر با بسیاری از عمده فروشگاههای جعبه بزرگ مانند سیرز و برای همیشه لطفا برای 21 تشکیل پرونده برای ورشکستگی و بسته شدن برخی یا تمام فروشگاه ها.

پس از همه گیر Souplantation رفته از کسب و کار و JCPenney ورشکستگی کرده است حمایت می کند.

"وجود خواهد داشت بسیاری از کار دائم ضرر و زیان در آجر و ملات خرده فروشی" والاس گفت.

کن Zaikowski و استیو Kouchi صاحبان H2o گنجه بودند نگرانی در انتظار فرصت برای بازگشایی فروشگاه های خود را در پالم اسپرینگز و قدیمی شهر La Quinta در اواسط ماه مه.

"ما برنامه را به هر دو فروشگاه های باز در طول تابستان است. ما همیشه باقی مانده است باز مگر معمولا یک هفته برای تعطیلات" گفتند.

Kouchi و Zaikowski می دانم که نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول است.

برای شروع به آنها نیاز مشتریان خود را برای پوشش چهره و عمل فاصله امن.

فروش, مراقبت از پوست, داخل حمام و بدن محصولات و همچنین منسوجات H2o گنجه همواره دست در فروشگاه که در آن مشتریان می تواند بو و لمس محصولات قبل از خرید و که نمی خواهد اجازه دوباره در حالی که اگر تا کنون.

"بسیاری از محصولات ما را تست به طوری که شما می دانید چه یک صابون بوی یا چگونه یک لوسیون احساس می کند و یا چه رنگ رژ لب مانند به نظر می رسد بر روی پوست شما" Kouchi و Zaikowski گفت: در یک مصاحبه مشترک از طریق ایمیل. "همه از این تغییرات است."

تست خواهد شد به احتمال زیاد نگه داشته و پشت پیشخوان با Kouchi یا Zaikowski قرار دادن یک آیتم در یک نرم افزار چوب و یا یک مشتری پوست – بدون هیچ گونه تماس با مشتری.

آنها خود را تنها کارمندان با هر منینگ یکی از فروشگاه های. فروش آنلاین باید به آنها کمک کرد شناور ماندن همراه با $5,000 بهره وام آنها به تازگی از شهرستان از لا کوئینتا برای فروشگاه خود را در شهر قدیمی.

صاحبخانه برای مکان های مختلف ارائه بازپرداخت کمک گزینه های اجاره نیز هست.

"ما بسیار امیدوار برای آینده است. خیلی از دست ما ...," Kouchi گفت.

هتل بازگشایی شد کلید برای Coachella Valley, کسب و کار, افزایش طول فصل گردشگری با مراجعه خریداران, او گفت:.

جاش بونر رئیس/مدیر عامل شرکت بیشتر Coachella Valley اتاق بازرگانی گفت: این موفقیت از آجر و ملات کسب و کار مبتنی بر این که آیا هنوز هم وجود دارد یک بازار برای تجربی خرده فروشی.

"من اعتقاد دارم وجود دارد," او گفت:. "من نمی خرید کفش آنلاین, فقط نمی خواهید به اتفاق می افتد. من نیاز (ترجیح می دهند) را در راه رفتن و سعی کنید همه چیز در. من فکر می کنم بسیاری از چیزهایی که ما قبل از انجام در شخص ما را می خواهید به انجام دوباره زمانی که ما به احساس امن است."

اما بونر نیز می بیند برخی از تغییرات دائمی در الگوهای رفتاری که از تعطیلی نیز هست.

"به عنوان مثال بسیاری از ما کشف کرده اند منظقه وانت و ما آن را دوست دارم" بونر گفت. "شما به احتمال زیاد دیدن فروشگاه های سنتی نگاه به ترکیب برخی از که هر دو از تمایل مشتری و قانون حکم."

باز در تابستان در Coachella Valley ممکن است کمک به کسب و کارهای محلی و خریداران تنظیم به "هنجار جدید" در طول زمان آهسته از سال, هر چند کسب و کار از دست رفته را در بالا و نجومی خرید و فروش و مارس و آوریل که ارائه بسیاری با درآمد "کوسن" نیاز به دریافت از طریق تابستان بونر گفت.

"یکی از ترس های من وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی فعالیت های مصرف کننده به حکم برخی از کسب و کار بازگشایی در تابستان" بونر گفت.

اگر آنها را انتخاب کنید به ماندن بسته تا زمانی سقوط خواهد کرد که "ایجاد یک ویرانگر شکاف اشتغال برای مردمی که به طور معمول کار در این کسب و کار," او گفت:.

این مدل کسب و کار جدید می تواند یک اثر trickle-down و همچنین والاس گفت.

به عنوان رستوران, برای مثال, مجبور به کاهش ظرفیت به اندازه نیمی از آنها را به دنبال اجاره کاهش خواهد شد که به نوبه خود کاهش ارزش ملک تجاری. سپس صاحبان تجدید نظر ارزیابی های خود را که در نهایت به کاهش مالیات بر املاک والاس گفت.

"ما البته از این طریق دریافت کنید و بسیاری از چیزهای بهتر خواهد بود," او گفت:.

چه انتظار می رود که خرده فروشی بازگشایی

  • مغازه داران ممکن است محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه در هر زمان داده شده
  • مشتریان ممکن است نیاز به پوشیدن پوشش صورت و تمرین فیزیکی فاصله
  • تحویلدار می تواند کار پشت پلکسی گلاس بسیاری از پوشیدن دستکش و ماسک صورت
  • منظقه وانت به احتمال زیاد تبدیل به یک خدمات دائمی برای بسیاری از خرده فروشان

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب