یک قاضی فدرال مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن حکومت ایجاد ثروت تست برای مهاجران

یک قاضی فدرال در نیویورک مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چهار شنبه شب در ادامه به اجرای قانون است که ایجاد مو

توسط NEWSOULS در 10 مرداد 1399

یک قاضی فدرال در نیویورک مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چهار شنبه شب در ادامه به اجرای قانون است که ایجاد موانع کم درآمد مهاجران به دنبال ورود به ایالات متحده.

به اصطلاح "عمومی اتهام" قاعده منتشر شده در ماه اوت گذشته توسط وزارت امنیت داخلی تاسیس یک آزمون برای تعیین اینکه آیا یک مهاجر تقاضا برای ورود به آمریکا, تمدید ویزای خود و یا تبدیل خود را به طور موقت وضعیت مهاجرت به یک کارت سبز است به احتمال زیاد به پایان رسید تا با تکیه بر منافع عمومی در آینده است.

این قانون به مقامات مهاجرت گریز بیشتر به نوبه خود به دور کسانی که "به احتمال زیاد به یک اتهام عمومی" بر اساس یک ارزیابی از 20 عوامل اعم از استفاده از برخی از برنامه های منافع عمومی — از جمله مواد غذایی تمبر بخش 8 کوپن مسکن و پزشکی — به زبان انگلیسی-تسلط به زبان. این نشان دهنده یکی از رئيس جمهور تهمت بزرگترین ضربات به مهاجرت قانونی تا کنون.

در دو جداگانه تصمیم گیری های منطقه ای ایالات متحده قاضی جورج دانیلز ممنوع هر دو وزارت خارجه و وزارت امنیت داخلی از اعمال قانون برای زمانی که ما همچنان در وضعیت ملی اضطراری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن است نشان داد که او در نظر دارد برای خاتمه ملی اضطراری که او اعلام کرد در ماه مارس, در هر زمان به زودی, اما او شده است هل دادن زندگی در آمریکا برای از سرگیری حتی به عنوان coronavirus همچنان به گسترش و مرگ و میر مانت.

دانیلز گفت که اتهام عمومی حکومت تا به حال یک مستند اثر سرما بر مهاجران به دنبال Covid-19 تست که می تواند به تضعیف آمریکا در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. آژانس اعلام کرده بود در ماه مارس که به دنبال "تست, درمان, [یا] مراقبت های پیشگیرانه (از جمله واکسن, اگر واکسن در دسترس می شود)" نمی خواهد تعداد در برابر مهاجران تحت اتهام عمومی حکومت حتی اگر این خدمات به دست آمده با استفاده از منافع عمومی اما که تا به حال تنها بیشتر ایجاد "هرج و مرج و سردرگمی" او گفت:.

"به عنوان یک نتیجه مستقیم از قاعده مهاجران مجبور به انتخاب غیر ممکن است بین به خطر انداختن بهداشت عمومی و ایمنی شخصی و یا وضعیت مهاجرت خود را," او نوشت.

به عنوان یک نتیجه از روز چهارشنبه حکم شهروندی و مهاجرت ایالات متحده دستور افسران خود را به نگه داشتن مهاجران' برنامه های کاربردی که در آن قانون را اعمال می شود تا زمانی که مسائل مربوط به راهنمایی بیشتر با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط BuzzFeed را Hamed Aleaziz. یک USCIS سخنگو روز پنجشنبه گفت که آژانس هنوز بررسی این تصمیم اما تایید کرد که آن را "به طور کامل مطابق با دادگاه و ارائه خواهد شد هدایت اضافی."

این قانون تحت تاثیر مهاجران تقاضا برای کارت سبز در سراسر کشور و در کنسولگری های خارج از کشور و همچنین کسانی که درخواست ویزای موقت در خارج از کشور از جمله گردشگران و مسافران کسب و کار دانش آموزان و کارگران ماهر.

دولت نشده منتشر شد اطلاعات دقیق در مورد چگونه بسیاری از مردم آسیب دیده اند و حکومت تا کنون از آن به اثر رفت و در ماه فوریه. اما جولیا Gelatt ارشد سیاست تحلیلگر در موسسه سیاست مهاجرت یک حزبی اتاق فکر گفت: بورسی که 69 درصد از حدود 5.5 میلیون نفر که اعطا شد کارت سبز بیش از پنج سال گذشته را به حال حداقل یک عامل منفی تحت حکومت — که مقامات می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان توجیهی برای رد برنامه های کاربردی خود را برای مهاجرت مزایای.

مغلوب ساختن پیشی جستن به توجیه حکومت به عنوان وسیله ای برای تضمین این که مهاجران "از نظر مالی خودکفا" و با استدلال آن را "حفاظت از منافع شهروندان آمریکایی است."

"من خسته از دیدن ما مالیات دهندگان پرداخت برای افرادی که برای آمدن به این کشور و بلافاصله بر روی رفاه و چیزهای مختلف دیگر," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که اعلام حکومت. "بنابراین من فکر می کنم ما در حال انجام آن درست است."

این قانون تا به حال یک اثر سرما حتی قبل از همه گیر: غیر شهروندان بودند دلیلی انداختن خود منافع عمومی از ترس که آنها را از عواقب مهاجرت. آن را دشوار است برای تعیین کمیت فقط چگونه بسیاری از مهاجران را unenrolled به عنوان یک نتیجه از این قاعده اما یک بررسی پیشنهاد کرد که در حدود یک در هفت انجام داده بود به طوری که از سال 2018 است.

بسیاری از مهاجران نیست واجد شرایط برای منافع عمومی است مگر اینکه آنها کارت سبز و یا خاص انسانی حمایت — و نه همه منافع عمومی در دسترس هستند به غیر شهروندان. حتی اگر این قانون مجاز است برای رفتن به اثر یک بار دیگر, بهترین مشاوره برای بسیاری از مهاجران است که به نگه داشتن با استفاده از برنامه هایی که به آنها تحت عنوان آنجا که آنها نمی تواند جریمه برای انجام این کار داگ برامدگی لبه طبقات سنگ, سابق کاخ سفید رسمی که مشغول به کار در سیاست های مهاجرتی در دولت اوباما گفت:.

اما سردرگمی در اطراف حکومت کمک کرده است انجام آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست: مهاجران رانده شده اند به دور از منافع عمومی. حتی اگر حکومت دیگر نمی تواند اجرا شود به علت یکشنبه حاکم آن را در آن حس حال حاضر موفق بوده است.

این قانون متناسب با یکی از گسترده تر ایده های هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های مهاجرتی: که مهاجران را به استفاده از کمک های دولتی بدون ارائه ما هر چیزی در بازگشت. آن enacts فلسفه است که پس از اقدام شهروندی و مهاجرت ایالات متحده مدیر کن Cuccinelli یک بار توضیح داده شده اصلاح Emma Lazarus شعر معروف در مجسمه آزادی: "من خود را خسته و ضعیف خود را که می تواند ایستادن روی پای خود بایستند."

آن را نیز باعث می شود به ما بسیار سخت تر برای مهاجران اسپانسر شده از طرف اعضای خانواده پدیده مغلوب ساختن پیشی جستن است excoriated به عنوان "زنجیره مهاجرت."

قاعده این است که تنها یکی از چندین سیاست تهمت و دولت به دنبال به طور چشمگیری تغییر که مهاجران به طور قانونی قادر به رسیدن به ایالات متحده است. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن سیستم مهاجرت قانونی به طور فزاینده پاداش مهارت و ثروت بیش از روابط خانوادگی به آمریکا در حالی که خاموش کردن تعداد فزاینده ای از مردم کم درآمد پس زمینه. (هر چند او حتی محدودیت های تحمیل شده در مهاجران ماهر در میان همه گیر.)

غذای تماس از 31 متحده برای پایان دادن به پذیرش پناهندگان از سوریه مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش تعداد کل پناهندگان ما را می پذیرد سالانه فقط 18,000 این سال بدترین در تاریخ و پایین از یک کلاه 110,000 فقط دو سال پیش.

او قرار داده شده اعمال محدودیت بر شهروندان بسیاری از اکثریت مسلمان و کشورهای آفریقایی. خود را با ممنوعیت سفر مانع از شهروندان ایران در لیبی سومالی, سوریه, یمن, ونزوئلا و کره شمالی از اخذ هر نوع ویزا اجازه می دهد آنها را برای ورود به آمریکا. او همچنین افزود: محدودیت در مهاجران از شش کشور دیگر: میانمار, اریتره, قرقیزستان, نیجریه و سودان و تانزانیا. منتقدان آن را به نام یک "آفریقا بان کی مون" پس از حدود چهار پنج نفر از کسانی که مبتلا هستند از کشورهای آفریقایی اماکن مغلوب ساختن پیشی جستن به گزارش قبلا به تمسخر عنوان "shithole کشور است."

تهمت نیز به دنبال سرکوب خارجی زایمان به کودکان در ایالات متحده که به طور خودکار تبدیل به شهروندان آمریکایی به خصوص اگر آنها نمی تواند ثابت کند که آنها می توانید پرداخت خود را برای درمان های پزشکی.

با شارژ مقررات مغلوب ساختن پیشی جستن است نقاشی مهاجران به عنوان سوء استفاده از منافع عمومی. اما آنها در واقع "کمتر احتمال دارد به مصرف مزایای رفاهی و زمانی که آنها به طور کلی مصرف کاهش ارزش دلار از مزایای بیش از بومی آمریکایی" با توجه به موسسه کاتو یک آزادیخواه فکر می کنم تانک.

در سال 2016 متوسط سرانه ارزش منافع عمومی مصرف شده توسط مهاجران بود $3,718 نسبت به $6,081 میان بومی آمریکایی است. غیر شهروندان شد کمی بیشتر به احتمال زیاد برای دریافت کمک نقدی ضربه محکم و ناگهانی منافع و مدیکید اما به مراتب کمتر احتمال دارد به استفاده از مدیکر و امنیت اجتماعی است.

"لفاظی در اطراف استفاده از برنامه های منافع عمومی است تا حد زیادی دود و آینه" ارین کوین ارشد, کارکنان, وکیل مهاجر منابع حقوقی مرکز گفت: Vox. "این تغذیه یک لفاظی است که مهاجران در حال تخلیه ما خدمات عمومی که در واقع این مهاجران حتی نمی باید به کسانی که دسترسی به خدمات و همچنین گالوانیزه ترس در جوامع مهاجر."

ایالات متحده قادر بوده است به رد مهاجران آینده نگر که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک "اتهام عمومی" — وابسته به دولت برای حمایت از 1882 اما پس از جنگ جهانی دوم چند مهاجران تبدیل شد دور با استفاده از آن معیار است. در سال 1999 دولت کلینتون صادر ارشاد گفت: تنها مزایای نقدی که تعداد بسیار کمی از مهاجران استفاده خواهد بود در نظر گرفته در ساخت آنها ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعریف "اتهام عمومی" بسیار گسترده به مقامات مهاجرت در ایالات متحده شهروندی و مهاجرت و گمرک ایالات متحده و حفاظت از مرزها فهرست لباس های شسته شده از عوامل را در نظر بگیرید. و قانون جدید اجازه می دهد تا فردی مقامات مهاجرت به پیاده سازی این پیچیده, 217-صفحه تنظیم به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

حکومت به فرد سطح پایین مقامات بسیار بیشتر بررسی قدرت از آنها قبلا و تزریق مقدار زیادی از عدم قطعیت به کارت سبز روند تأثیر که مجاز به ورود و باقی می ماند در ایالات متحده به عنوان یک مقیم دائم قانونی.

کاهش احکام دادگاه استدلال کرده بود که اتهام عمومی قانون در تضاد با قانون مهاجرت فدرال تعبیر شده است برای دو دهه و به نظر می رسد به چشم پوشی از ده ها هزار نفر از نظرات عمومی که مخالف آن است.

حدود چهار ماه فدرال قضات جلوگیری حکومت از در حال اجرا در حالی که پرونده های حقوقی به چالش کشیدن آن ساخته شده راه خود را از طریق دادگاه ها. مخالفان حکومت از جمله ایالت نیویورک و مهاجرت گروه های حمایت استدلال کرده بود که حکومت flouts باریک تعریف آنچه در آن به معنی یک "اتهام عمومی" تحت قانون مهاجرت فدرال.

"متهمان نیست بیان به همین دلیل آنها در حال تغییر اتهام عمومی تعریف چرا این تعریف جدید مورد نیاز است در حال حاضر و یا چرا تعریف مندرج در این قانون — که مطلقا هیچ پشتیبانی در تاریخ ایالات متحده آمریکا قانون مهاجرت — منطقی است" قاضی Daniels نوشت: در تصمیم قبلی در ماه اکتبر.

اما به جای انتظار برای کسانی که در دادگاه به صدور احکام نهایی تهمت خواسته دیوان عالی کشور در ماه ژانویه به مداخله — یک بار اتفاق نادر تبدیل شده است که عمل استاندارد در این اداره و اجازه می دهد تا این قانون را به اثر. دادگاه عالی ایالات متحده محافظه کار اکثریت به آن چراغ سبز بعد که ماه بدون توضیح استدلال خود را.

نسخه نهایی قوانین و مقررات بسیار کمتر سختگیرانه تر از نسخه های قبلی است که به بیرون درز کرد (از جمله یکی به Vox). کسانی که پیش نویس اجازه داده اند مقامات مهاجرت به نظر مهاجران استفاده از یک لیست طولانی از فدرال برنامه های منافع عمومی از جمله برنامه بیمه سالمت کودکان (تراشه) و شروع به سر فدرال در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش برنامه. همچنین این امر را در هر برنامه استفاده می شود توسط یک مهاجر خانوار — به این معنی که مهاجران می تواند جریمه اگر آنها به دنبال منافع را برای فرزندان خود به جای خود.

گزارش های اولیه مطرح زنگ در مورد چگونگی قانون هدفمند مهاجران در منافع عمومی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صدها هزار نظر در مورد آن. و مهاجران شروع به رها کردن از این برنامه نگران است که شانس خود را از گرفتن گرین کارت یا تابعیت تحت تاثیر قرار خواهد.

شهری موسسه مطالعه در بر داشت که بر اساس یک نظرسنجی از حدود 2000 بزرگسالان در خانواده های مهاجر و 13.7 درصد از آنها گفت که آنها یا یکی از بستگان خود را انتخاب و به استفاده غیر نقدی مزایای برنامه در سال 2018 به عنوان یک نتیجه از گزارش در مورد قانون. یک گزارش توسط قیصر بنیاد خانواده پیش بینی شده است که این قانون می تواند منجر به 4.7 میلیون نفر به خارج از پزشکی و تراشه به تنهایی.

لس آنجلس تایمز گزارش داد که برخی از مهاجران با کودکان ثبت نام شده در ویژه برنامه های آموزش و پرورش انصراف آنها از مدرسه و که پناهندگان و پناهجویان کاهش یافته است از کمک های غذایی و برنامه های.

کوین گفت: سازمان پیدا کرده است که مهاجران نیز اجتناب از درخواست پناهندگی و شهروندی حتی اگر نسخه نهایی حکومت می کند تاثیر نمی گذارد یا فرایند است.

"حکومت به دروغ به ایجاد یک تصور است که مستند نشده مهاجران و ساکنان موقت هستند و gobbling تا منافع عمومی که آنها نمی کند چرا که آنها به طور کلی نمی واجد شرایط" برامدگی لبه طبقات سنگ گفت. "و آن ترس کسانی که واجد شرایط هستند که عمدتا ساکنان دائمی با کارت سبز مهاجران قانونی به unenrolling از برنامه های آنها کاملا واجد شرایط را به استفاده از تحت قانون است."

برخی از برنامه های فدرال در حال باز به همه مهاجران بدون در نظر گرفتن وضعیت از جمله برنامه ناهار مدرسه ملی; ویژه مکمل برنامه تغذیه برای زنان و نوزادان و کودکان (WIC); و شروع به سر. برخی از مهاجران همچنین می توانید تبدیل شدن به واجد شرایط برای مزایای سوشال سکیوریتی و مدیکر پس از رسیدن به یک سن خاص.

اما "به معنای آزمایش برنامه های رفاهی" — فدرال منافع عمومی برای کسانی که در فقر از جمله پزشکی, تراشه, این طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP), کمک های موقت به خانواده های نیازمند و درآمد تامینی تکمیلی) — در درجه اول متعلق به تابعیت ایالات متحده به دنیا آمد شهروندان و دارندگان کارت سبز پناهندگان و asylees.

مهاجران غیر مجاز و اکثر مردم با موقت وضعیت مهاجرت مانند اشتغال بر اساس ویزای فاقد شرایط لازم هستند و دارندگان کارت سبز را به صبر و پنج سال قبل از تبدیل شدن به واجد شرایط (اگر چه برخی از ایالت ها به آنها دسترسی زودتر). قابل توجه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری پیشنهاد کرده است که از بین بردن پنج سال دوره انتظار برای دارندگان کارت سبز.

همه این به این معنی است که تعداد نسبتا کمی از مهاجران را تا پایان جریمه و تحت نسخه نهایی این قانون برای استفاده از کمک های دولتی. اما این قانون در حال حاضر موثر بوده است در dissuading بسیاری از مهاجران از ادامه دسترسی به منافع عمومی آنها نیاز دارید.

در اوایل گزارش در مورد به طور بالقوه اثرات شدید از حکومت و گروه های حمایت از تصمیم گیری به محکوم کردن آن کمک به گسترش این کلمه. اکثر مهاجران چهره بدون عواقب برای حفظ منافع خود برامدگی لبه طبقات سنگ گفت. اما مدافعان و وکلای بودند و تمایلی به ایجاد هر گونه پتو اظهارات به خاطر ترس از مسئول بودن برای دادن مشاوره بدی.

"من فکر می کنم بسیاری از آسیب انجام شده از طریق فن بیان و رسانه ها در چرخه های مختلف در اطراف طرح" کوین گفت.

DHS هزینه تجزیه و تحلیل سود حکومت است استوار بر این واقعیت است که بسیاری از مردم را بی ارزش unenroll از منافع عمومی و یا خودداری از ثبت نام از چنین برنامه هایی در آینده برامدگی لبه طبقات سنگ گفت. دستاوردهای اقتصادی بخش ذکر شده در تجزیه و تحلیل خود را تقریبا به طور کامل نسبت به پیش بینی کاهش در "انتقال پرداخت" و یا پرداخت های دولت به منافع عمومی گیرندگان.

"به عبارت دیگر" سرد اثر نیست یک مرتبه دوم در نتیجه حکومت; با توجه به DHS آن را عملا تنها چیزی که باعث می شود حکومت از لحاظ اقتصادی مفید" برامدگی لبه طبقات سنگ گفت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن