چگونه دیوان عالی کشور فعال پلیس برای استفاده مرگبار chokeholds

در این ویدئو وحشتناک. جورج فلوید دروغ بر روی زمین رو به عقب پایان از پلیس SUV خود را به پلیس زانو زدن بر روی ب

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

در این ویدئو وحشتناک.

جورج فلوید دروغ بر روی زمین رو به عقب پایان از پلیس SUV خود را به پلیس زانو زدن بر روی بدن او. یکی از آنها درک چوین تا زانو خود را در Floyd گردن به انسان درمانده التماس برای زندگی خود را.

"من نمی توانم نفس بکشم ، لطفا درک کنید. لطفا مرد."

این متاسفانه آشنا و کاملا مانند یک بازی است که در سال 1976 پس از لس آنجلس افسران پلیس کشیده بیش از آدولف لیون برای شکسته عقب.

مانند فلوید, لیون سیاه بود. افسران ملاقات او را با اسلحه کشیده و دستور داد او را به چهره ماشین خود را گسترش پاها و دست های خود را در بالای سر خود را. طولانی نیست پس از لیون شکایت کرده است که یک حلقه کلید است که برای او برگزار شد دست او باعث شد او را درد یکی از افسران پیچیده خود را ساعد در اطراف لیون' گلو و شروع به خفه کردن او را. لیون گذشت. او بیدار شد رو به پایین بر روی زمین در ادرار و مدفوع. افسران منتشر شد او با استناد برای عقب شکسته.

لیون آورده طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه این شهر و افسران که ضرب و شتم او. اما که در مورد شهر لس آنجلس v. لیون (1983) نه پایان خوبی برای او است. چند دهه بعد 5-4 تصمیم هنوز هم می ایستد به عنوان یکی از بزرگترین موانع برای حقوق مدنی وکلا به چالش کشیدن خشونت پلیس در مواردی مانند جورج فلوید است.

آدولف لیون بود که نه تنها مرد خفه توسط یک افسر پلیس لس آنجلس. بین 1975 و 1980, افسران پلیس لس آنجلس مورد استفاده chokeholds در حداقل 975 موارد است.

به عنوان عدالت ترگود مارشال نوشت: در او نظر مخالف "شهر دستور افسران خود را که با استفاده از یک سبد تشکیل نمی مرگبار نیروی." با این وجود "کمتر از 16 نفر فوت کرده اند پس از استفاده از یک سبد توسط پلیس لس آنجلس یک افسر پلیس" 12 از آنها مردان سیاه و سفید.

با توجه به عدالت مارشال "شواهد ارائه شده به دادگاه منطقه ایجاد شده است که برای سال های بسیاری شده است که سیاست رسمی این شهرستان به اجازه پلیس به استخدام chokeholds در موقعیت های که در آن آنها با هیچ تهدیدی از خشونت است."

زمانی که لیون شکایت شهرستان, او می خواست بیشتر از فقط یک مبلغ پول جبران او را برای صدمات خود را. او به دنبال یک دستور در یک دادگاه رسمی منظور که باید ممنوع پلیس لس آنجلس با استفاده از chokeholds "جز در شرایطی که پیشنهاد قربانی گفت: کنترل منطقی به نظر می رسد تهدید فوری استفاده از نیروی مرگبار."

اما دیوان عالی کشور برگزار شد که لیون نمی تواند به دست آوردن چنین دستور مگر اینکه او می تواند نشان می دهد که او شخصا به احتمال زیاد خفه توسط یک افسر پلیس لس آنجلس در آینده است. "گذشته قرار گرفتن در معرض رفتار غیر قانونی" عدالت بایرون سفید نوشت: دادگاه اجازه نمی دهد کسی به دنبال یک دستور. به جای "لیون" ایستادن به دنبال دستور درخواست بستگی دارد که آیا او به احتمال زیاد به رنج می برند در آینده آسیب ناشی از استفاده از chokeholds توسط افسران پلیس."

مهم نبود از نزدیک به یک هزار نفر دیگر لس آنجلس ساکنان قرار گرفتند و پلیس chokeholds. برای به دست آوردن حکم دادگاه حفاظت از آینده قربانیان خشونت های پلیس از خفه لیون را به او نشان می دهد که به احتمال زیاد خفه توسط یک افسر پلیس لس آنجلس برای بار دوم.

در واقع سفید از نظر رفت و حتی بیشتر از آن. برای به دست آوردن یک دستور سفید نوشت: دادگاه لیون "را تا به حال نه تنها به ادعا می کنند که او را به یکی دیگر از برخورد با پلیس بلکه به باور نکردنی ادعای هر دو (1) که همه افسران پلیس در لس آنجلس همیشه خفه کردن هر شهروند با آنها اتفاق می افتد به یک روبرو می شوند که آیا برای این هدف از دستگیری و صدور استناد و یا برای بازجویی یا (2) که این شهر دستور داده و یا مجاز افسران پلیس به عمل در چنین شیوه ای."

به عنوان عدالت مارشال با اشاره به در مخالفت لیون ساخته شده آن را بسیار دشوار است برای به دست آوردن یک دستور جلوگیری از سوء رفتار پلیس است که "اگر پلیس اتخاذ یک سیاست از" شلیک برای کشتن " یا سیاست های عکسبرداری 1 از 10 مظنون از دادگاه های فدرال خواهد بود ناتوان به امر تداوم آن."

لیون نمی سلب پرونده های حقوقی علیه rogue پلیس در دسترس نباشد. کسی مانند آدولف لیون (و یا برای که ماده جورج فلوید را بازماندگان) هنوز هم ممکن است شکایت پلیس که نقض حقوق اساسی و آنها به طور بالقوه ممکن است پولی دریافت خسارت از کسانی که پلیس است.

اما کسانی که پرونده های حقوقی صورت خواهد موانع متعدد.

برای یک چیز, پلیس, بهره مندی از یک دکترین شناخته شده به عنوان "واجد شرایط ایمنی" است که محافظت از آنها را از نیاز به پرداخت هزینه برای نقض حقوق قانونی شخص دیگری مگر اینکه افسر پلیس نقض "به وضوح تاسیس قانونی و یا حقوق اساسی است که یک فرد معقول و منطقی شناخته شده اند." به عنوان دادگاه عالی توضیح داده شده در Malley v. بریگز (1986) واجد شرایط ایمنی "فراهم می کند حفاظت کافی به همه اما به سادگی بی کفایت و یا کسانی که آگاهانه به نقض قانون است."

حتی اگر یک حقوق مدنی شاکی غلبه واجد شرایط ایمنی در بسیاری از حوزه های قضایی باید غرامت قوانین حفاظت پلیس از مدنی مناسب. تحت این قوانین دولت موافقت می کند به پرداخت هر گونه خسارت تعلق می گیرد در برابر یک افسر. در واقع این خسارت قوانین آنقدر شایع است که یک مطالعه 2014 توسط UCLA استاد حقوق جوانا شوارتز یافت که "در طول اين دوره دولت پرداخت می شود حدود 99.98% از دلار که شاکیان بهبود ادعا در دعاوی نقض حقوق مدنی توسط اجرای قانون است."

بنابراین پلیس بعید است که به صورت عواقب مالی خود را اگر آنها را نقض کسی حقوق مدنی. و در حالی که صلاحیت این دادگاه ها که در استخدام آنها ممکن است مجبور به پرداخت هزینه برای اقدامات خود پول خسارت برنده در دعاوی مدنی اغلب دردناک نیست به اندازه کافی برای الهام بخشیدن به سیاستگذاران برای ایجاد تغییرات پایدار.

در بسیاری از دعاوی هدف اصلی از پول خسارت را جبران کند قربانی برای آسیب وارد بر آنها. که ممکن است به اندازه کافی برای پوشش بیمارستان صورتحساب حقوق از دست رفته و مانند آن, اما آن را همیشه به اندازه کافی از یک ضربه به دولت و یا شهرداری ها بودجه برای الهام بخشیدن به دولت برای تغییر رفتار آن است.

در خصوص فاحش موارد قربانی خشونت پلیس نیز ممکن است دریافت خسارت تنبیهی — پول اضافی تعلق می گیرد به یک شاکی برای جلوگیری از آینده بد رفتار متهم در دست نیست. اما دیوان عالی کشور این است که تمایلی به اجازه می دهد بزرگ تنبیهی خسارت جوایز. در State Farm v. Campbell (2003) دادگاه برگزار شد که "چند جایزه بیش از یک تک رقمی نسبت بین تنبیهی و جبرانی خسارت به درجه قابل توجهی را برآورده دلیل روند." بنابراین برای هر دلار که شاکی دریافت غرامت آنها به طور معمول ممکن است دریافت بیش از 10 دلار خسارت تنبیهی.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به دستورات. هنگامی که یک دادگاه فرمود خاص متهم آنها نیست فقط جهت است که متهم به توقف یک رفتار خاص آنها نیز می تواند اجرای آن منظور با اعمال تحریم های غیرقانونی و یا با تحمیل افزایش جریمه تا متهم متوقف و غیر قانونی خود را انجام. یک حزب منوط به دستور, به عبارت دیگر می توان فشرده و بسیار سخت با حکم دادگاه و تحریم که آنها هیچ چاره ای اما برای تغییر رفتار است.

نظر در مورد اریک گارنر که کشته شد, یک افسر پلیس نیویورک این سبد در سال 2014. اگر چه NYPD تا به حال یک سیاست رسمی محرومیت chokeholds آن غالبا unenforced. این شهر غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره دریافت 219 سبد شکایت علیه NYPD افسران فقط در یک سال.

اگر یکی از قربانیان آن chokeholds به دست آمده بود یک دستور در مقابل NYPD و سپس دادگاه می تواند تحمیل کرده اند سخت تحریم در این شهر تا پلیس chokeholds متوقف شد. و اریک گارنر ممکن است امروز زنده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب