آتش سوزی قبه در جنوب کالیفرنیا موجاو ملی حفظ چارس 16،000 هکتار

خوزه کواینترو و متیو کیبویکتورویل دیلی پرس منتشر شده در 8:32 PM EDT Aug 16, 2020آتش سوزی در منطقه از قبه Cima

توسط NEWSOULS در 27 مرداد 1399

آتش سوزی در منطقه از قبه Cima در حفظ ملی مجاو در روز یکشنبه تا به شارنزدیک به 16،000 هکتار است.

سان برناردینو شهرستان آتش سوزی مقامات در مدت کوتاهی قبل از 4:30 بعد از ظهر یکشنبه توییت که آتش نشانان خود را کمک به خدمه Mojave ملی حفظ و آتش و پارک ملی خدمات آتش و هوانوردی در مورد آنچه که لقب آتش سوزی قبه، که برای اولین بار گزارش شد شنبه.

توییت با عکس های نمایشی از شعله های آتش در نزدیکی جاده های Cima و Kelso Cima آمد. شهرستان آتش گزارش یک موتور پزشکی، یک موتور برس، دو گشت برس و یک افسر ارشد در صحنه.

در صبح یکشنبه، آتش سوزی قبه بین حدود 500 تا 1000 هکتار، با توجه به 9:38 صبح از حساب حفظ ملی Mojave سوخته بود. خدمه صحنه روی زمین کار می کردن

همچنین توییت گفته است که Teutonia Peak Trail و "primitive campsites" در این منطقه بسته شده اند.

دومین توییت از "حفظ" درست قبل از ساعت 1:30 بعد از صبح به روز شده در زمین های اکربه به حدود 5000 هکتار سوخته است.

پیام های سمت چپ با مقامات حفظ به دنبال اطلاعات اضافی بلافاصله یکشنبه بازگشت.

خدمات آب و هوا ملی توییت که فروغ بود "تولید کاملا آلود دود, در حال حاضر رانش" در سراسر بین ایالتی 15, و دود بالا بود تاثیر دید.

حفظ ملی موهاوی یک زمین پراز آب و هوا است، 1.5 میلیون هکتار از سرزمین فدرال حفاظت شده در سیستم خدمات پارک ملی است. توسط بین ایالتی 15 به شمال ساندویچ شده است، بین ایالتی 40 به جنوب و کالیفرنیا نوادا خط ایالتی در شرق.

Cima Dome و میدان آتشفشانی National Natural Landmark — نزدیک جایی که آتش قبه در حال سوختن است — در جنوب I-15 و جنوب شرقی جامعه کویر مجاوی بیکر واقع شده است.

در حدود 27 مایل در شمال مرکز بازدید کنندگان کلسو انبار، که همچنین در حفظ دروغ است. قله ٔ بستهٔ توتونیا شمال شرقی قبهٔ سیما است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de