جمهوری شاهد در کنگره شنوایی خشونت پلیس اشاره نکرد خشونت پلیس

فاکس نیوز عامل سابق و عامل سرویس مخفی دن richard shaw دعوت شد توسط جمهوری خواهان به شهادت در روز سه شنبه قضایی

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399

فاکس نیوز عامل سابق و عامل سرویس مخفی دن richard shaw دعوت شد توسط جمهوری خواهان به شهادت در روز سه شنبه قضایی مجلس جلسه کمیته در خشونت پلیس. اما richard shaw نیست ذکر این موضوع حتی هنگامی که در را باز کرد.

در عوض, richard shaw انتخاب برای برجسته کردن خطرات ذاتی به کار پلیس که نمی رتبه در میان بالا 10 خطرناک ترین مشاغل بر اساس اطلاعات اداره آمار نیروی کار. در حالی که richard shaw اعتراف وجود دارد نیاز به "ارتکاب به پلیس پاسخگویی" او هشدار داد قانونگذاران به تکه تکه "نازک دیوار بین تمدن و هرج و مرج است." او همچنین اقدام به موضع پلیس اصلاحات به عنوان یک شخصی در حمله به افسران پلیس خود را به جای نهاد به عنوان یک کل -- نشانه آن است که حداقل برخی از محافظه کاران هستند ردی از این موقعیت که کمتر نه بیشتر باید انجام شود مربوط به موضوع خشونت پلیس.

Richard shaw شروع شهادت او با برجسته شخصی خود را در ارتباط با افسر NYPD دن o'sullivan که زخمی شده بود در طول یک سال 1998 توقف برای کمک به رانندگان رشته.

"دن و ماهیت یک بنده است. دن همیشه خود را آخرین, در حالی که قرار دادن تعهد خود را به ایمنی و امنیت عمومی اول" richard shaw گفت: قبل از این ادعا که بسیاری از مأموران پلیس مردم بد نیست. "این خوب است مردان و زنان است."

او اضافه کردن یک نکته به اظهارات خود با اعتراف به وجود برخی از افسران که "آیا برای این کار مناسب که باعث مشکل و گاهی بدتر است." اما richard shaw همچنین گفت که بد مأموران اجرای قانون هستند "نادر" در تجربه خود و "تبدیل شدن نادر" او در اصل ساخت "چند سیب بد" استدلال.

اما به عنوان بورسی را Sean Illing قبلا توضیح داد: مشکل این است که نژادپرستی نظاممند نیست چند rogue افسران.

Richard shaw استناد تصاویر valorizing پلیس از جمله NYPD افسران و نیویورک آتش نشانان در حال اجرا به سوختن ساختمان در 9/11 و گفت: حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس را هدف کسانی که قهرمانان. هر چند این تاکتیک موثر بوده است در گذشته های جدید رای گیری نشان می دهد که ممکن است آن رسیده اند محدودیت های آن است. با توجه به واشنگتن پست-Schar مدرسه نظرسنجی از 1,006 ما بزرگسالان گرفته ژوئن 2-7 69 درصد از آمریکایی ها گفت: پلیس به قتل جورج فلوید نشان دهنده گسترده تر مشکل در اجرای قانون است.

که ادراک رشد کرده است بیش از چند سال گذشته. در سال 2014 زمانی که اعتراضات پس از فوران مایکل براون کشته شد در فرگوسن میسوری و اریک گارنر در نیویورک کشته شد شهر فقط 43 درصد توصیف این مرگ و میر به عنوان "نشان دهنده مشکلات گسترده تر در پلیس" واشنگتن پست گزارش شده است.

به طرز عجیبی گم شده از richard shaw شهادت بود و هر اشاره ای از خشونت های پلیس و یا خشونت. در حالی که دیگر شاهد ذکر شده تکرار اعمال خشونت پلیس علیه مردم سیاه و مداوم Black Lives Matter تظاهرات richard shaw به جای نقاشی یک تصویر از پلیس به عنوان یک شغل پر استرس که در آن خشونت علیه است, تنها چیزی که نگه داشتن جوامع ایمن در شب.

"من دریافت یک ایمیل و یا یک متن چند بار در سال به اطلاع من در مورد مرگ یا آسیب از یک افسر پلیس من را می دانستند و یا مشغول به کار با" richard shaw گفت. "تصور کنید اگر که اتفاق می افتد در کار خود را. خدای ناکرده شما متوجه شدم که همکاران شما بودند کشته و یا مجروح در این دوره انجام شغل خود را. و شما دریافت این پیام چندین بار در هر سال است. که انجام ندادی. این چیزی است که آنها انجام می دهند. آنها خطر زندگی خود را برای شما."

در نهایت, richard shaw خواست اعضای کمیته به رها کردن بحث از پلیس اصلاحات "قبل از اینکه کسی صدمه دیده است" نادیده گرفتن ده ها تن از موارد از افسران پلیس مجروح شدن معترضان بیش از دو هفته گذشته نه به ذکر است قرن ها از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید در ایالات متحده است. بیانیه خود احساس خارج از محل در مقایسه با کسانی که از دیگر شاهدان که با آرامش دقیق موارد خشونت پلیس و معقول و پیشنهادهای اصلاحی.

حتی دیگر جمهوری خواه-دعوت از استماع مانند کشیش دارل اسکات یک عضو سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم تاکید کرد نیاز به پلیس اصلاحات از جمله ممنوعیت chokeholds و یا ایجاد یک پایگاه داده ملی از افسران که در حال اخراج برای سوء. که richard shaw خواهد بود یکی از GOP شاهدان در این جلسه بیانیه ای را در خود دارد و حتی به عنوان خواهان به ظاهر شروع به پلیس اصلاحات جدی در طول دو هفته گذشته در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته توسط Floyd مرگ است.

قضایی مجلس عضو Rep. جیم اردن (R-OH) اما تکرار richard shaw است احساسات خود را در بیانیه افتتاحیه. "گسترده اکثریت قریب به اتفاق مأموران اجرای قانون مسئول زحمتکش قهرمانانه اولین پاسخ دهندگان" اردن گفت. "آنها را به افسران محافظت از کنگره که از ما محافظت می کند هر روز. آنها افسران که با عجله به برج های دوقلو در 9/11."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن