Newsom chides ساکنان به ویروس احتیاطی هشدار شهرستانهای استان به اجرا

اخبار شهر خدمات منتشر شده 4:44 PM EDT Jun 24, 2020با اشاره به افزایش اخیر در ایالت coronavirus موارد رای از مر

توسط NEWSOULS در 5 تیر 1399

با اشاره به افزایش اخیر در ایالت coronavirus موارد رای از مردم تست مثبت و بستری شدن در بیمارستان رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ساخته شده تقریبا-والدین درخواست برای ساکنان امروز خواستار آن است که آنها با پوشیدن ماسک و اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از گسترش ویروس.

او همچنین تحویل یک هشدار به فرد شهرستان که موفق به اجرای الزامات بهداشت گفت: کسانی که سقوط خواهد کرد از دست دادن کمک های مالی از دولت است.

"ما نمی توانیم پشتیبانی بد رفتارهای اما ما می خواهیم به تشویق و حمایت از رفتار خوب" Newsom گفت. "و اگر استان ها به سادگی در حال رفتن به (رها سازد) قوانین و مقررات است که آنها اذعان به اطلاعات است که آنها آنلاین قرار داده و گفت:" ما توافق کردیم به این معیار.' ... اگر آنها تصمیم گیری, خوب, شما می دانید چه حتی اگر اعداد را که ما انجام داده ایم این, ما فقط در حال رفتن به ... اخراج این قوانین و مقررات' -- ما در حال رفتن به ضمیمه برخی از ملاحظات برخی از عواقب آن است. وجود دارد $2.5 میلیارد دلار در این بودجه که به سادگی نمی خواهد جریان به آن دسته از نواحی که انجام این کار است."

او گفت که او پیش بینی مصرف این عمل اصرار دارد که مقامات بهداشتی در سراسر کشور شده است تعاونی و انجام همه آنها می توانند به پیاده سازی قوانین و مقررات برای کنترل این ویروس به این نکته که برخی از جمله لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر شده اند دریافت تهدید به مرگ.

اما او گفت: دولت نمی خواهد تحمل شهرستان است که سهل انگاری در اجرای مقررات بهداشت اشاره کرد که دولت بودجه خواهد بود doled ماهانه — سالانه نیست — اساس بنابراین دولت می تواند اطمینان از ادامه پایبندی به سلامتی محدودیت.

در حدود 40 دقیقه ای تلویزیونی بیان Newsom در زمان تقریبا پدرانه تن به عنوان او خطاب به ساکنان در مورد گرفتن مسئولیت شخصی برای متوقف کردن گسترش ویروس به نقطه ارسال یک نمودار در مورد راه مناسب برای شستن دست های خود را.

"شستن دست های خود را فقط با قرار دادن خود را لعنت دست ببخش من زبان زیر شیر آب برای دو ثانیه و خواستار آن در روز," او گفت:.

"همه دیده ایم که. بسیاری انجام داده اند که ...اما در این بیماری همه گیر در می آیند. ما می توانید انجام دهید کمی بیشتر و کمی بهتر است."

او همچنین دوباره تاکید کرد خود را در سطح ایالت دستور برای ساکنان به پوشیدن ماسک در اکثر مواقع در خارج از خانه به عنوان یک راه برای جلوگیری از انتقال ویروس به دیگران است. و او تحویل پیام به ساکنان جوان که ممکن است احساس آسیب پذیر به ویروس.

"شما شکست ناپذیر از COVID-19" او گفت: "کاملا برعکس این یک بیماری است که به راحتی گسترش می یابد به راحتی گسترش می یابد. و اگر شما (نگران) در مورد خودتان چرا که شما مانند "من این رو من قوی هستم, من مادر هستم, سالم, نگران نباشید من سخت' به خوبی در نظر دیگران است. من نمی مراقبت از آنچه را سیاسی خط خطی است. من اهمیتی نمی دهند چه پس زمینه خود را است. همه باید دوست داشت و همه را دوست دارد. شما می دانید چه ؟ هر کس در مورد مراقبت از کسی و کسی دیگری. اگر این مورد است که نشان می دهد آن. آن را اثبات کند. محافظت از دیگران با پوشیدن چهره و پوشش."

دولت در روز سه شنبه یک رکورد به صورت روزانه افزایش در تعداد از coronavirus موارد است. Newsom جمعه اشاره کرد که در حالی که ممکن است برخی از ویژگی پرش به افزایش در تست دیگر کلید نشانگر در دولت نیز در حال افزایش است. او گفت: بسیاری اخیر 14 روز به طور متوسط نفر از مردم تست مثبت برای این ویروس در سطح ایالت به طور کلی است 5.1% از 4.6 درصد در اوایل این ماه و به طور متوسط طی هفت روز است تا 5.6%.

Newsom همچنین گفت: تعداد افراد بستری در سراسر کشور با توجه به این ویروس با 29% افزایش بیش از دو هفته گذشته در حالی که تعداد بيماران ICU رفت تا 18 درصد.

او گفت: افزایش ارتباط به طور مستقیم به تلاش ها برای بازگشایی اقتصاد آغاز شد که حدود یک ماه پیش همراه با ایالت, تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و افزایش مردم به احتمال زیاد احساس راحت تر و برگزاری تجمعات خانواده در خانه های خود.

"من ساده لوحانه نیست. مردم در حال مخلوط کردن و که در حال افزایش است از گسترش این ویروس," او گفت:. "این نباید تعجب کسی. نه تنها به عنوان ما بازگشایی اقتصاد ما اما ما شروع به بازگشایی خانواده ما و ما شروع به بازگشت به روش های قدیمی ما و ما عادات نتیجه این است که ما در حال گسترش این ویروس است. و آن وقت ما به رسمیت شناختن آن است. ... آن است که رفتار ما هستند که منجر به این اعداد و ما در حال قرار دادن زندگی مردم در خطر است."

بیشتر: Newsom دفاع بازگشایی سرعت خواستار احتیاط عمومی

بیشتر: Newsom خواستار استفاده از ماسک به عنوان بستری شدن در بیمارستان افزایش در کالیفرنیا

بیشتر: کالیفرنیا سفارشات مردم را به پوشیدن ماسک در اکثر فضاهای داخلی

بیشتر: ورزشگاه تناسب اندام استودیو بازگشایی جمعه. چگونه با پوشیدن یک ماسک ممکن است تاثیر تمرین خود را

بیشتر: Palm Springs منطقه هتل های آماده برای 'طبیعی': تماس check-ins, استخر صندلی و سپر چهرهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن