این فقط Twitch نیست : ارتش سابقه استفاده از بازی های ویدئویی برای رسیدن به جوانان

ارتش آمریکا در تلاش است تا مردم علاقه مند به ثبت نامه با کمک Twitch، یک پلت فرم بازی ویدئویی بسیار محبوب جریان

توسط NEWSOULS در 24 مرداد 1399

ارتش آمریکا در تلاش است تا مردم علاقه مند به ثبت نامه با کمک Twitch، یک پلت فرم بازی ویدئویی بسیار محبوب جریان - بنابراین پارسه غیر نظامی در حال حاضر با استفاده از دولت میانه اتاق چت به عنوان یک فرصت برای چرخش نظامی.

"آنها در مورد ادی Gallagher بپرسید, مهر و موم نیروی دریایی که توسط همکار خود SEALs نیروی دریایی به اتهام جنایات جنگی تبدیل شده بود, و که ترامپ بعدا عفو - فقط نوع سوال واقعا ناخوشایند Reset در مورد ارتش بپرسید," گفت: متیو Gault, سردبیر مشارکت در مادربرد معاون است که در چرخش گزارش شده است و در مورد آن در یک قسمت از پادکست تنظیم مجدد صحبت.

در پاسخ، ارتش کاربران را از اتاق های گفتگو ممنوع کرد، اقدامی که به عنوان یک عمل سانسور دولتی نامیده می شود. که هنوز در دادگاه ی قانون قضاوت نشده است.

دیگران در حال توجه داشته باشید از این جریان Twitch، بیش از حد -- و اقدام. در ماه جولای، یو اس آر.اس. الکساندریا اوکازیو کورتز، یک بازیباز شناخته شده، پیشنهاد اصلاح یه لایحه ی بودجه ی مجلس را داد که برای همیشه جلوی هزینه ی بخشی از بودجه اش را برای تویک می گرفت.

از طریق Twitch، "کودکان به عنوان جوان 13 و اغلب به عنوان جوان به عنوان 12 برای فرم های استخدام است که می تواند آنلاین پر هدف قرار," Ocasio-Cortez گفت: در طی یک سخنرانی در طبقه خانه. با وجود شکست در مجلس، اصلاحیه آرای بیشتری از حد انتظار به دست می داد،

اما موضوع اینجاست: این برای ارتش جدید نیست. ارتش بازی خود را توسعه داد، ارتش آمریکا، برای بهبود تصویر ارتش در اوایل 2000s. ما پوشش می دهد که و بیشتر در قسمت نهایی از تنظیم مجدد، منتشر شده امروز. گوش کن:


شما 20000 طرفدار ما خواهید شد؟ وقتی اقتصاد در بهار به یک وضعیت ناچیزی دست می دهد و ما شروع به درخواست از خوانندگان برای کمک های مالی کردیم، مطمئن نبودیم که چگونه این کار انجام می شود. امروز، ما فروتنانه می گویند که نزدیک به 20،000 مردم در چیدن. دلیل آن هم دوست داشتنی و هم تعجب آور است: خوانندگان به ما گفتند که آنها هر دو به دلیل ارزش توضیح و به دلیل ارزش که افراد دیگر می توانند به آن دسترسی داشته باشید، مشارکت می کنند، بیشاز حد. ما همیشه معتقد بودیم که روزنامه نگاری توضیحی برای یک دموکراسی کارکردی حیاتی است. که هرگز مهم تر از امروز ، در طول بحران بهداشت عمومی ، اعتراضات عدالت نژادی ، رکود اقتصادی ، و انتخابات ریاست جمهوری است. اما روزنامه نگاری توضیحی متمایز ما گران است و تبلیغات به تنهایی اجازه نمی دهد که ما آن را در کیفیت و حجم ی که این لحظه نیاز دارد، حفظ کنیم. کمک مالی شما کمک مالی تشکیل نمی شود، اما کمک خواهد کرد که Vox را برای همه آزاد نگه دارید. کمک امروز از کم به عنوان $ 3.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب