گرجستان Covid-19 موارد نیست کاهش به عنوان به سرعت به عنوان داده های اولیه پیشنهاد آنها

در میان ادعاهای گمراه کننده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تست ظرفیت و نگرانی در مورد اثرا

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

در میان ادعاهای گمراه کننده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تست ظرفیت و نگرانی در مورد اثرات بازگشایی غیر ضروری کسب و کار تعدادی از کشورهای روبرو هستند انتقاد برای گزارش ضعیف خود را تست داده ها — یک مشکل که باعث می شود آن را مشکل تر برای هر دو قانونگذاران و عموم مردم به درک که چگونه همه گیر مؤثر است و کشورهای خود را به عنوان آنها را مطلع بهداشت عمومی انتخاب کند.

این موضوع شده است به خصوص قابل توجه در ایالات متحده است که دوباره باز شده اند مانند گرجستان و ویرجینیا اما تحت تاثیر دیگران به خوبی دیده شده است در سطح فدرال با توجه به مراکز کنترل بیماری ها (CDC) تست اعداد مطابقت ندارد تا با آن به اشتراک گذاشته شده توسط متحده است.

گرجستان وزارت بهداشت انتقاد شده است به طور خاص برای های گمراه کننده داده است. هفته گذشته آن را تصحیح یک گراف در وب سایت خود را به نظر می رسد که به نشان می دهد مورد تایید شده شمارش کاهش (زیر نشان داده شده است); اطلاعات نبود مرتب شده به ترتیب زمانی. X-محور نمودار بود دستور داد به ترتیب یک روش که باعث بالاترین ارزش به خوشه در سمت چپ و پایین سمت راست بدون در نظر گرفتن زمانی که آن ارزش ثبت شد.

A graph showing overall declines in confirmed cases by five counties; the legend on the bottom shows data from April and March have been jumbled.
گرجستان وزارت بهداشت گرافیک قبل از اصلاح.

گرجستان تلاش کرده است با ارائه اطلاعات روشن و دقیق راه قبل از, مجله آتلانتا قانون اساسی یادداشت ها مانند زمانی که آن را تغییر مقیاس در نقشه گرمای دولت شهرستان, اصلاح ساخته شده است که به نظر می رسد که شهرستانهای تا به حال کمتر مورد از آنها در واقع و یا در زمانی که این گروه منتشر شد روزانه یک مورد تایید شده تعداد که غیر ممکن بود بر اساس تعداد تستهای انجام شده است.

اضافه کردن به سردرگمی این واقعیت است که برخی از آن اطلاعات اندکی در شیوه ای متفاوت از اکثر ایالات آمریکا و کشورهای دیگر. به امید ارائه یک تصویر دقیقا زمانی که تغییرات در گسترش رای آغاز شد, دولت backdates مثبت نتایج آزمون به روز آلوده فرد می گوید که آنها اول شد علامتی. برای این منظور برخی از بخش های مورد تعداد نمودار شد به طور مداوم تغییر به عنوان مورد تأیید برای روز گذشته در حال حاضر افزایش یافته است.

به این سیاست روشن تر دولت جدید ترین نمودار ویژگی های یک "14-بعد پنجره" — بر اساس مقدار زمان می توانید آن را به صورت علائم آشکار — که آن را پاک کردن داده های اخیر در معرض تغییر است.

An updated version of Georgia’s total confirmed cases over time. The y-axis is case counts; the x-axis time. The chart has a blue line (cases) and a red one ( deaths) that increase with time. The red line is difficult to read because of the scale of the y-axis; but deaths are in the thousands. The case count is approaching 35,000. To the right, an area in grey shows the last 14 days; in this zone, it appears the case curve is beginning to flatten. گرجستان وزارت بهداشت

مقامات دولت را مقصر این اشتباه در خارج از فروشنده و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را ادعا کرده است آن است که فشار وزارت بهداشت برای ارائه داده ها در حمایت از کمپ تصمیم به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار.

"ما در حال انتخاب داده و به آنها گفتن چگونه به تصویر کشیدن آن اگر چه ما ارائه اطلاعات در مورد تشکیل دهنده شکایت, چک آن را برای دقت و فشار آنها را به ارائه اطلاعات بیشتر اگر آن را ممکن است برای انجام این کار" کمپ ارتباطات مدیر Candice Broce گفت: Journal-Constitution.

منتقدان دولت کار آماری ابراز نگرانی کرده اند که چیزی بیش از به طور کلی نادانی است پشت مبهم داده است.

"من یک زمان سخت در درک چگونه این اتفاق می افتد بدون این که عمدی" دولت دموکراتیک Rep. یاس کلارک گفت: Journal-Constitution. "به معنای واقعی کلمه هیچ جا تا به حال در هر نوع از آمار خواهد بود که قابل قبول است."

گرجستان قابل توجه است چند بار آن را مورد انتقاد قرار گرفته برای اطلاعات آن — و این واقعیت است که گمراه کننده اعداد ارائه شده به شهروندان خود را به عنوان آنها وزن چگونه به طور کامل آنها باید تعامل خود را با دولت بازگشایی: در حال حاضر فروشگاه, ورزشگاه, سالن و سینما در میان کسب و کار است که اجازه داده شده به بازگشایی شده است. گرجستان نیست به تنهایی در آن مشکلات با اطلاعات گزارش; کشورهای دیگر باید به حال مشکلات به اشتراک گذاری داده ها است که پنهان واقعیت وضعیت بر روی زمین است.

مثلا تا هفته گذشته ویرجینیا ترکیب آن ویروسی و سرولوژی نتایج آزمون. این تصمیم با انتقاد توسط کارشناسان بهداشت عمومی مانند Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت که از اقیانوس اطلس گفت: "این وحشتناک است. آن را توسط همه چیز است."

ادغام دو نتایج آزمون منجر به گمراه کننده آمار و ارقام به دلیل ویروسی آزمون به سادگی نشان می دهد که آیا یک فرد آلوده و در خطر گسترش Covid-19 حالی که آزمايشهاي نشان می دهد که آیا یک فرد دارای آنتی بادی به معنای مبارزه با کروناویروس. مخلوط کردن این دو ممکن است به نظر می رسد مثل یک راه برای به دست آوردن یک تصویر گسترده ای از چگونه بسیاری از مردم و تا به حال Covid-19 اما مبلغ کمی برای نشان دادن چگونه بسیاری از مردم با آلوده در حال حاضر اطلاعات به شدت مورد نیاز توسط هر دو مجلس و به خصوص در ایالات ویرجینیا که در حال بازگشایی غیر ضروری کسب و کار.

دولت فدرال شده است سیستم ایمنی بدن به های نامشخص داده یا نه. برای ماه CDC نیست باید تست جامع اطلاعات در دسترس بر روی وب سایت خود را. آژانس در حال حاضر گزارش جامع تر داده اما یک تجزیه و تحلیل توسط اطلس در بر داشت CDC دولت توسط دولت تست آمار چین با داده های گزارش شده توسط کشورهای خود را دارند. مجله رابینسون مایر و Alexis C. Madrigal بنویسید:

با استفاده از دولت از اعداد است که مطابقت با CDC خروجی نزدیک ترین در 22 متحده CDC گزارش تعدادی از تست های واگرا از تعداد گزارش شده توسط دولت بیش از 10 درصد است. در 13 ایالت این واگرا توسط بیش از 25 درصد است. در برخی موارد CDC برگه بسیار بالاتر از آنچه متحده گزارش; در برخی دیگر بسیار پایین تر است.

در فلوریدا آنها توجه داشته باشید CDC نشان می دهد بیش از 200 ، 000 تست های بیشتر از دولت در کل. چه چیزی در پشت این اختلاف مشخص نیست: آن را می تواند شامل عوامل متعددی متفاوت با شیوه های جمع آوری داده ها از جمله این که آیا سازمان تعداد آزمون های متعدد داده شده همان شخص به عنوان یک آزمون یا متعدد.

به طور مشابه, تعیین علت مات و داده ها در سطح دولت دشوار است. متحده ترویج بازگشایی غیر ضروری کسب و کار ممکن است انگیزه ای برای به اشتراک گذاری داده ها در حمایت از این انتخاب (به خصوص با توجه به اینکه فدرال ارشاد نشان می دهد 14 روز کاهش موارد قبل از بازگشایی تلاش شده است). اما مشخص نیست که هر دولت و خطاهای مخرب هستند — آنها می تواند نتیجه sloppiness یا فقیر علم است.

حتی اگر تمام داده بودند کامل همه نمایندگان مجلس, مقامات بهداشت عمومی و دولتی را ناقص تصویر. شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در تست اما نه هر آمریکایی که می خواهد و یا نیاز به یک آزمون می توانید دریافت کنید. این واقعیت است که علائم نمی آشکار بلافاصله به معنی حتی یک بار تست کوچک شده است تا برخی از افراد آلوده نمی تواند برای خود اختصاص داده — حداقل نه بلافاصله. به همین دلیل حق تست داده ها مهم است: تصمیم گیری در بازگشایی و دیگر سیاست های ساخته شده بر اساس اطلاعات ناقص و بهتر است که تا آنجا که ممکن است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب