CDC — در نهایت — دارای دستورالعمل جدید برای کاهش Covid-19 خطر پست-مستندات

در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) صادر شده جدید Covid-19 همه گیر اسناد هدایت برای کمک به مردم به حداقل رسا

توسط NEWSOULS در 24 خرداد 1399

در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) صادر شده جدید Covid-19 همه گیر اسناد هدایت برای کمک به مردم به حداقل رساندن خطر در حالی که جسارت به فضاهای عمومی.

CDC منتشر شده جدید از اسناد هدایت جمعه. یکی برای افرادی است که فکر کردن در مورد ترک خانه به شرکت در فعالیت هایی مانند رفتن به رستوران ها, ناخن سالن ورزشگاه بانک, سفر و میزبانی تجمعات کوچک مانند cookouts. دیگر لیست ملاحظات برای برنامه ریزان رویداد (با سلب مسئولیت "این ملاحظات به معنای مکمل—جایگزین نیست—هر دولت محلی ارضی یا قبیله ای بهداشت و ایمنی قوانین و مقررات است که با تجمعات باید منطبق هستند.")

این اسناد آمده است که به برخی از مناطق کشور — به ویژه آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی — در حال شروع به دیدن نشانه ای از جدید Covid-19 سنبله به احتمال زیاد با توجه به آرامش اجتماعی فاصله سیاست آغاز شده است که هفته پیش. که است که می گویند: شهروندان احتمالا می تواند با استفاده از آنها یک ماه پیش.

اما حتی در حال حاضر CDC توصيه هنوز هم به طور گسترده مفید و مفید است (اگر چه آنها می آیند با چند حذفیات). در اینجا نکات برجسته.

راه اصلی مردم در حال گرفتن بیمار مبتلا به SARS-CoV-2 است از قطرات تنفسی گسترش بین مردم در محله های نزدیک. قطرات پرواز از مردم دهان و بینی زمانی که آنها نفس صحبت کردن یا عطسه. افراد دیگر می تواند در تنفس آنها را در. دوز ماده: بیشتر به نفس شما در بیشتر احتمال دارد شما را به مریض. که خطر اصلی و به همین دلیل ماسک صورت ضروری احتیاط (آنها کمک به جلوگیری از قطرات از دور خارج می گردند از یک فرد دهان یا بینی).

CDC توصیه های برای افراد این قطرات به حساب دفاع از جهانی پوشش مشتاق شستن دست نگه داشتن بیش از 6 فوت دور از مردم دیگر و محدود کردن مقدار زمان شما صرف با افراد دیگر. صرف زمان بیشتری را با مردم خطرات را افزایش می دهد. (CDC باعث می شود بیشتر توصیه های خاص برای فعالیت هایی مانند ناهار خوری در وب سایت خود را.)

"به طور کلی" CDC می نویسد: "بیشتر از نزدیک با شما ارتباط برقرار کردن با دیگران و دیگر که تعامل بالاتر از خطر Covid-19 گسترش یافته است."

این همه هم راستا با آنچه کارشناسان گفته اند Vox: مردم باید در مورد فکر می کنم Covid-19 خطر در ابعاد: فاصله به افراد دیگر و محیط زیست فعالیت و زمان را صرف با هم. فاصله بیشتر بهتر است در خارج از منزل است امن تر از داخل خانه فعالیت های که شامل تعداد زیادی از بازدم (مانند آواز خواندن و یا فریاد) خطرناک تر از آنهایی که ساکت تر و زمان بیشتری را صرف با دیگران خطرناک تر از یک زمان کوتاه است.

شاید یک راه مفید برای فکر کردن در مورد خطر این است: تصور همه این است که سیگار به عنوان Ed یونگ پیشنهاد در اقیانوس اطلس, و شما می خواهم برای جلوگیری از استنشاق دود بسیار به عنوان امکان پذیر است. در یک تنگ فضای سرپوشیده که دود است رفتن به دریافت متراکم و سنگین و سریع است. اگر پنجره ها باز هستند و برخی از آن دود را دور ضربه. اگر مردم کمتر در این فضا کمتر دود را جمع آوری و آن را نمی ممکن است نسل اینده بیش از برای شما اگر شما در حال ایستاده به اندازه کافی دور. اما صرف مقدار زیادی از زمان در یک فضای محصور با این افراد و دود متراکم تر رشد می کند.

متراکم تر دود بیشتر احتمال دارد آن است که به شما تاثیر می گذارد. این همین کار را با این ویروس: بیشتر از آن که شما استنشاق بیشتر احتمال دارد شما را به مریض.

مثل همیشه مهم است به ماندن در خانه اگر شما فکر می کنم شما ممکن است هر گونه علائم Covid-19. CDC همچنین توصیه می کند مردم فکر می کنم در مورد خود خطر ابتلا به بیماری شدید و خطر از مردم آنها ممکن است از دیدن. افراد مسن هنوز در معرض خطر شدید Covid-19 موارد به عنوان افرادی با زمینه ای شرایط پزشکی. شما هنوز هم ممکن است بخواهید برای محدود کردن زمان با این گروه است.

بسیاری از همان اصول در CDC راهنمایی برای برنامه ریزان رویداد. بیشتر مردم زمان بیشتر برای جمعیت و کمتر ماسک پوشیدن در نتیجه یک وضعیت خطرناک تر. به علاوه CDC توصیه می کند "بالاتر سطح جامعه انتقال در منطقه است که این تجمع برگزار شد بالاتر از خطر COVID-19 كردن در جمع."

برای برنامه ریزان رویداد تازه CDC نیز فراهم می کند راهنمایی برای تمیز کردن دستشویی نیاز برای تهویه و اصلاح فضای رویداد پوسته با موانع فیزیکی برای اطمینان اجتماعی فاصله.

وجود دارد یک چیز بزرگ هر چند کارشناسان اشاره کرده اند که CDC اتحاد چپ خارج از سند است. قابل توجه: سند نیست استرس است که در محیط داخلی حوادث خطر بسیار بالاتر از وقایع در فضای باز.

صحبت کردن در یک تماس را فشار دهید سهشنبه جی ساقی CDC معاون مدیر برای بیماری های عفونی بود پرسید: اگر این دستورالعمل ها همچنین می توانند به تظاهرات سیاسی (مانند آنهایی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به زودی نگه دارید برای هواداران خود را). باتلر گفت: تنها که دستورالعمل "در نظر گرفته نمی شدند به تایید هر نوع خاص از رویداد است."

شما می توانید جزئیات هر دو از CDC جدید دستورالعمل اسناد و هنوز هم برخی از سوالات. "وجود دارد هیچ چیز در مورد اقدامات احتیاطی را قبل از رفتن به کلیسا هیچ راهنمایی در مورد قدمت و جنس و هیچ صریح مشاوره در مورد یک موضوع است که برخی از پزشکان می گویند آنها خواسته در همه زمان ها: آیا آن را خوب به بچه ها به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ ؟" AP گزارش. و دلیل این است که آن را دشوار است برای آژانس به غیر از توصیه های برای هر سناریو.

زندگی پیچیده است و Covid-19 پیچیده آن بیشتر است. امکانات بی پایان وجود دارد شما می توانید از فکر می کنم در یک ارزیابی ریسک. بنابراین به طور کلی زمانی که وزن خطرات آن را فقط خوب است به یاد داشته باشید این مکانیسم چگونه Covid-19 گسترش می یابد (از طریق نفس و تماس نزدیک) و نگه داشتن آنها را در ذهن مهم نیست که چه وضعیت شما در. (هر چند اگر شما می خواهید برخی از دستورالعمل های جنسی, تعاملات شهر نیویورک است شما پوشیده شده است.)

دانشمندان می دانیم که هیچ فعالیت با افراد دیگر در طول یک بیماری همه گیر است که کاملا امن است. حتی یک فعالیت با فاصله در یک سناریوی جهانی, پوشش, که در یک فضای رها نمی کند این خطر به صفر است. اما هنوز هم ما نیاز به پیدا کردن میانه و کاهش آسیب است که می تواند نتیجه از اقدامات ما در هر زمان ممکن است. و این دستورالعمل ها می تواند کمک به انجام این کار است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن