Pande-میکس: مارک بولان را T. Rex

هر هفته پیشین KDHX DJ Chris Ward, بررسی یک آهنگ از قرنطینه بر اساس لیست پخش در برخورد با انزوا و تنهایی امید و

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

هر هفته پیشین KDHX DJ Chris Ward, بررسی یک آهنگ از قرنطینه بر اساس لیست پخش در برخورد با انزوا و تنهایی امید و میکروب ها است. این آهنگ و بیشتر را می توان در لیست پخش Spotify در, "Pande-میکس: پایان جهان لیست پخش": https://spoti.fi/2WZGTJZ.

شما در مورد بحث روز است. من صحبت کردن در 'bout شب."

به بحث T. Rex به بحث در وسواس. و در اینجا چند از من وسواس با این آهنگ. و آن گاه دوباره تکرار مارک بولان است ، و این آهنگ sneaks را یک کوچه تاریک در چنین پورنو لعنتی راه من می خواهم به گرفتن و جیغ مانند یک نوجوان. زمانی که بولان بارکس "سنگ!" — راه او فریاد می زند آن کوتاه راه این بازدید پس از مسکوت آیه راه را آن چنان در بینی این زن زیبا پس بنابراین شارژ تا کامل راه آن هر دو یک منظور و فقط کلی علامت تعجب — ممکن است یکی از تک جالبترین لحظه در تمام rock & roll به من. جف هس این آهنگ در قسمت آخر از یکی از بزرگترین نشان می دهد رادیو در تمام دوران بعد از ظهر لذت در KDHX و من ذوب در صندلی من. چه پیاده روی کردن homerun این است که به عنوان یک قو آهنگ. اعتبارات رول.

من همچنین می خواهم به بحث در مورد مورد علاقه من خط: "شما در مورد بحث روز است. من صحبت کردن در 'bout شب. هنگامی که هیولا تماس نام از مردان است." یک خط است که به آرامی لمس چانه خود را به نظر می رسد شما در چشم و می گوید: "دختر شیرین من ... من پسر ... شما فکر می کنم شما می دانید, اما شما هیچ نظری ندارم." آن را زیر نور ماه. آن ها وابسته به عشق شهوانی, تهدید. این خط شما می خواهید به عبور اما به التماس. "چیزهایی هستند که وجود دارد در شب است که آیا بهتر نیست برای حفظ," او می گوید: پوزخند. لعنتی مارک بولان. به من نشان بده راه است. این یکی از بسیاری از آهنگ ها در این لیست پخش بدون بسیار تحت اللفظی اتصال به بیماری همه گیر. این فقط یک پرنیان ، غرور ماه آغاز شده است و آن را احساس نمی کند مانند یک حزب در حال حاضر. ما هنوز گریبانگیر در آغوش پایدار madman: باید ابتدا برای رقص. سنگ است.

این آهنگ و بسیاری دیگر را می توان در یافت Chris Ward را پند-مخلوط لیست پخش Spotify در.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن