CalRTA جوایز کمک هزینه تحصیلی به Coachella Valley فارغ التحصیلان دبیرستان

ماریون رودریگز ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:38 PM EDT 29 مه سال 2020در کالیفرنیا معلمان بازنشسته انجمن (CalR

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

در کالیفرنیا معلمان بازنشسته انجمن (CalRTA) به تازگی اعطا هفت دبیرستان محلی فارغ التحصیلان 1000 $در هر کدام به درخواست خود را به کالج و کمک های مالی. دریافت کنندگان شامل کاترین Dolan, نخل کویر, دبیرستان, سوفیا گونزالس از سایه تپه دبیرستان و اما Ortiz, Jessenia Perez, گرتا Tauferner, Aidan ویلسون و کاترین فیشرهمه از به رسمیت شناخته شده IB (دیپلم بین المللی) مدرسه جهان در لا کوئینتا ،

"آن پول خود را برای آنها را به انجام آنچه آنها نیاز به انجام خود را برای کالج و یا دانشگاه می گوید:" CalRTA کویر Roadrunner بورس رئیس تری کجاکه با افتخار سهام شادی از اینکه بخشی از یک سازمان است که با این نسخهها کار به سمت توانمند سازی رهبران آینده. "معمولا ما برگزاری یک ناهار برای همه دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی و دعوت پدر و مادر خود را و آنها قادر به دیدار با معلمان و به اشتراک گذاری کمی در مورد خود. اما در این سال [به دلیل COVID-19] ما برنامه ریزی شده زوم جلسه ای برای دیدار با آنها و پیدا کردن در مورد برنامه های خود را."

CalRTA محلی فصل کویر Roadrunners-بخش 43 یک انجمن از بازنشسته مربیان از شهرستان ریورساید; هر سال آنها اعطای جوایز کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان بالقوه با مربیان در خانواده خود را. "ما عشق را که کمک اضافی به دانش آموزان" کجا می گوید. "آن را هزینه برای رفتن به دانشگاه مهم نیست که شما هستند."

دریافت کننده جایزه و LQHS فارغ التحصیل Tauferner که داوطلب شده است با باریک دربهای بیانکا Rae بنیاد و SafeHouse کویر گفت: در بیوگرافی: "من در بر داشت شادی بزرگ در خدمت به دیگران و جامعه است." او اعتبار می دهد به مادر او را برای تدریس او پشتکار و اخلاق کاری بزرگ است. Tauferner داستان شبیه به بسیاری از بلند پروازانه و قادر به دانش آموزانی که به دنبال رویای خود مدرسه و رویای حرفه ای.

CalRTA ایجاد شد و در سال 1929 توسط Laura E. حل و فصل که در ابتدا با هم جمع معلمان در طول رکود بزرگ برای حمایت بهتر از حقوق بازنشستگی برای همکاران که در فقر زندگی می کنند. در همین سال یک معلم بازنشسته مدرسه دریافت 500 دلار در مزایای بازنشستگی. این شهرستان ریورساید فصل کویر Roadrunners تاسیس شد و در سال 1959. آن را در حال حاضر بیش از 380 عضو که برگزاری مراسم و جمع آوری اعانه در طول سال که به نفع دانش آموزان و مربیان در قالب کمک هزینه تحصیلی است.

از زمان تاسیس آن CalRTA باقی مانده است درگیر با مسائل مربوط به مربیان بازنشستگی و آموزش و پرورش همه در حالی که باقی مانده یک سازمان حزبی با فعالیت های داوطلبانه در هسته خود است. علاوه بر این اعضای با بودجه بیش از $600,000 در کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی.

"ما برای اولین بار کمک هزینه تحصیلی دریافت کننده در سال 1985 آمد دو سال پیش صحبت کرد و به گروه ما" کجا می گوید. "در این زمان او در 40s و 50s. این خوب بود که او آمد و به ما گفت آنچه که او انجام داده بود در زندگی او پس از فارغ التحصیلی."

هر کسی که مایل به شرکت در آینده جوایز کمک هزینه تحصیلی و یا کمک های مالی باید بازدید CalRTA وب سایت در calrta.org یا Riverside County بخش وب سایت div43.calrta.org.

ماریون رودریگز یک روزنامه نگار مستقل و مستقر در جنوب کالیفرنیا. او در حال حاضر می نویسد: در مورد انسان دوستی و غیر انتفاعی و خیریه. او شده است برای نوشتن خورشید صحرا برای دو فصل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب