جت های نظامی متقابل Coachella Valley آسمان در سلام به پزشکی کارگران

مت Solinsky پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:44 PM EDT مارس 14 سال 2020خط مقدم کارگران در سراسر Coachella V

توسط NEWSOULS در 26 اردیبهشت 1399

خط مقدم کارگران در سراسر Coachella Valley دریافت نظامی خود سلام شنبه بعد از ظهر با یک روگذر توسط دو جنگنده از پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید.

90 دقیقه flyovers بالای 17 امکانات پزشکی در شهرستان ریورساید و سان برناردینو شد بخشی از یک روحیه تقویت سلام به کارکنان مراقبت های بهداشتی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

یک C-17 Globemaster III که hauls باری و KC-135 Stratotanker است که هوا به هوا سوخت گیری هواپیمای جت افزایش یافت و بالاتر از Coachella Valley فقط قبل از ساعت 2 بعد از ظهر هر دو هواپیما و خدمه خود را — تمام نیروی هوایی ذخیره — متصل به 452nd هوایی تحرک بال.

"این پلها متحمل هیچ هزینه اضافی به مالیات دهندگان" با توجه به بال بیانیه.

بیشتر: Imperial County دارای بالاترین نرخ سرانه از coronavirus بستری در کالیفرنیا

بیشتر: Riverside County کاهش داد و در صورت ماسک منظور یک پیشنهاد است.' برخی از کسب و کار زد و با آن دیگران نیست

تحت اداره هوانوردی فدرال مقررات سنگین جت اقامت حداقل 1000 پا بالاتر از مناطق پر جمعیت, اما آنها به طور کلی پرواز بالاتر از آن است که برای ایمنی به گفته مقامات نظامی.

در Coachella Valley, این پلها گذشت بیش از JFK بیمارستان یادبود در Indio به دنبال Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز. جمعیت از کارکنان مراقبت های بهداشتی جمع آوری شده به خارج برای روگذر در هر دو مکان.

این رویداد بخشی از "عملیات امریکا قوی" که وزارت دفاع امریکا مجاز در ماه آوریل به عنوان یک تقویت روحیه در میان virus بحران است.

در برخی از مکان های نظامی حالی تیم — نیروی دریایی آبی فرشتگان و نیروی هوایی را Thunderbirds — در حال انجام flyovers. این Thunderbirds پرواز بیش از سن دیگو و لس آنجلس شهرستان در روز جمعه.

تحویل C-17s به ایالات متحده آمریکا نیروی هوایی به پایان رسید اما بوئینگ که با هم ادغام شدند با مکدانل داگلاس در سال 1997 ادامه داد: برای ساخت این محموله هواپیمای حمل و نقل برای مشتریان صادرات — نیروی هوایی هند, انگلستان, استرالیا, کانادا, قطر, امارات متحده عربی, ناتو سنگین ترابری بال و کویت. نهایی C-17 به پایان رسید در ساحل طولانی و پرواز در Nov. 29, 2015.

KC-135 وارد خدمت نیروی هوایی ایالات متحده در سال 1957 و یکی از شش نظامی بال ثابت هواپیما با بیش از 50 سال خدمت مستمر. مطالعات به این نتیجه رسیدند که بسیاری از این هواپیما می تواند پرواز تا سال 2030 اگر چه هزینه های تعمیر و نگهداری را تا حد زیادی افزایش یافته است. KC-135 است که تا حدی جای خود را به بوئینگ KC-46 Pegasus.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب