پلیس تیراندازی از موریس گوردون یک مرد سیاه پوست کشته شده در طول یک توقف ترافیک, توضیح

به عنوان مردم در سراسر جهان همچنان در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس یک مورد جدید از یک افسر درگیر قتل یک مر

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

به عنوان مردم در سراسر جهان همچنان در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس یک مورد جدید از یک افسر درگیر قتل یک مرد سیاه و سفید است به نور آمده است. در صبح روز 23 28 ساله موریس گوردون ضرب گلوله کشته شد توسط یک سفید نیوجرسی دولت سپاهی در طول توقف ترافیک در باغ دولت پارکوی در باس رودخانه با توجه به نیویورک تایمز.

در دوشنبه, New Jersey, دادستان کل Gurbir S. Grewal منتشر شد مجموعه ای از فایل های صوتی و تصویری مرتبط با گوردون مرگ از جمله پلیس dash cam تصویری از کشنده کشمکش بین گوردون و افسر و یک 911 تماس از گوردون در روز قبل از.

این ویدئو نشان می دهد که طولانی برخورد بین گوردون و افسر. پس از مشکل با ماشین خود گوردون که متوقف شده بود به اتهام سرعت مردد به نشستن در پشت ماشین پلیس که او در انتظار یک کامیون یدک کش. اما آن را تا زمانی که خروجی این رزمناو که او را به یک درگیری با افسر که شاخه های او شش بار. تلفن تماس از گوردون دوستان تقریبا حاکی کشنده حادثه به عنوان او تماس پلیس نگران دوست خود نگهداری حدود 27 ساعت قبل از مرگ او.

در این زمینه در سراسر جهان تظاهرات برای زندگی به طور مداوم از روز یادبود پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا که دستگیر شد در ویدئو و به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. این می آید پس از کشته شدن Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه مرد بود که دویدن در گرجستان توسط یک افسر سابق و لوئیزویل, کنتاکی, تیراندازی پلیس از Breonna تیلور سیاه و سفید در صفحه اصلی. این قتل همراه با حرکت ضد نژاد پرستی تظاهرات در حال حاضر آوردن ملی ویژه به نادیده گرفته پلیس به کشتار مردم سیاه, تاکید ضرورت, تماس, برای لغو امریکا فعلی امنیت عمومی چارچوب است.

در 6:26 am on May 23, New Jersey state police سپاهی Sgt. Randall Wetzel متوقف گوردون در باغ دولت پارک وی به اتهام رانندگی 110 کیلومتر در ساعت با توجه به بیانیه ای از دفتر دادستان کل است.

به عنوان ثبت شده توسط دوربین جلو از رزمناو پلیس گوردون خودرو غیر فعال شد در کنار جاده در طول این برخورد باعث Wetzel به تماس با یک کامیون یدک کش. به عنوان آنها منتظر کامیون به وارد Wetzel خواسته گوردون اگر او ترجیح می دهند به نشستن در پشت ماشین پلیس خود را. گوردون به توافق رسیدند. پس از نشستن در صندلی عقب Wetzel خودرو برای بیش از 20 دقیقه گوردون خارج شد خودرو بر Wetzel او ارائه یک ماسک با توجه به دور عقب رو به دوربین فیلم. رویارویی گرفت در خارج از وسیله نقلیه به عنوان گوردون تلاش برای ورود صندلی راننده از ماشین پلیس دو زمان مختلف.

در طول اولین تلاش Wetzel اسپری فلفل گوردون. در طول گوردون دوم تلاش در ورود راننده صندلی Wetzel حذف او را از ماشین پلیس های که در آن نقطه یک مبارزه بین دو سوار با پایان دادن به Wetzel تیراندازی گوردون شش بار و قتل او در, با توجه به عقب رو به دوربین فیلم. Wetzel دستبند گوردون پس از تیراندازی او و شنیده می شود در ضبط ویدئو و گفت که گوردون برداشت تفنگ خود را. 7:25 am گوردون تا به حال هیچ پالس با توجه به دادستان کل گزارش. اورژانس در صحنه وارد شدند چند دقیقه بعد و تلفظ گوردون مرده است.

لوی سارنوالی می گوید که این تیراندازی همچنان تحت بررسی است. به عنوان بخشی از تحقیقات در این دفتر منتشر شده در مجموع پنج ضبط اسیر در 12 فایل از حوادث مختلف مربوط به گوردون در سراسر حدود 30 ساعت منجر به مرگ او.

دو ضبط صوتی از یک مارس 22 911 تماس از گوردون را که به نام پلیس از پوگکیپسی که گوردون زندگی کرده بود برای 10 سال گذشته نگران ایمنی خود و رفاه. دوست گفت: Gordon بود "بسیار دست پاچه" و به او گفت که او تا به حال یک "ماوراء الطبیعه تجربه" و "شهروند مطیع قانون" بود که "انجام این کار واقعا خوب است."

اضافی فیلم های ضبط شده نشان می دهد عدم مقابله و تعاملات بین گوردون و دولت با پلیس در, آجر, نیوجرسی جایی که گوردون ظاهرا از گاز زد در باغ دولت پارکوی در 3:13 am ساعت قبل از برخورد مرگبار در باس رودخانه. سربازان به نام یک کامیون یدک کش برای گوردون که در نهایت وارد شده است.

بعد در 4:54 am dash cam فیلم نشان می دهد که دولت دیگر سپاهی کشیدن تا پشت گوردون ماشین که متوقف شد در Waretown, New Jersey در سمت چپ خط Garden State Parkway. دولت سپاهی به نام یک کامیون یدک کش برای گوردون و چپ. فیلم های نظارت از یک Wawa در Barnegat نیوجرسی نشان می دهد که گوردون ارائه شد سوار به واوا توسط افرادی که او را برداشت کردن طرف جاده با توجه به دفتر دادستان کل است. پس از رفتن به واوا گوردون بازگشت به وسیله نقلیه خود را ادامه رانندگی عازم جنوب شد و توسط یک افسر کشیده شده در 6:13 ق. ظ و با توجه به بلیط به اتهام رانندگی 101 مایل در ساعت است. سیزده دقیقه بعد Wetzel خواهد او را بکشد ،

Wetzel قرار داده شده است در مرخصی اداری و فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: یک هیئت منصفه را بررسی گوردون مرگ برای تعیین اگر Wetzel باید اتهامات با توجه به گزارش تایمز.

گوردون خانواده گفت: آنها قادر به تماشای فیلم قبل از آن منتشر شد publicly. خانواده, وکیل, William O. Wagstaff گفت: او معتقد است هنوز هم وجود دارد بیشتر فیلم هایی که منتشر نشده و خواسته است مستقل دادستان برای زمانی که می رود قبل از هیئت منصفه. دفتر دادستان کل گفت که رئیس دفتر معاینات پزشکی هنوز خود را به اتمام معاینه پزشکی گزارش.

گوردون به امریکا آمد تا از شهر اسپانیایی, جامائیکا و مشغول به کار به عنوان یک بارگذاری راننده در حالی که تحصیل در رشته شیمی در Dutchess کالج در نیویورک با توجه به واشنگتن پست.

فیلم های ضبط شده بودند منتشر شد در پی تنش های بین المللی فضای مشخص شده توسط تکرار کشتار مردم سیاه و سفید توسط اجرای قانون است. جورج فلوید درگذشت هنگامی که یک افسر پلیس دوخته او را با گردن خود را با زانو خود را برای نزدیک به نه دقیقه انعکاس زودتر موارد مانند که اریک گارنر از 2014 با فلوید گفتن افسران "من نمی توانم نفس بکشم." به طرز مرموزی در 911 تماس گوردون را نگران دوست قرار داده شده قبل از گوردون مرگ دوستان شنیده می شود پرسیدن "چه اتفاقی برای او؟"


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب