Facebook و توییتر در زمان پایین یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصویری بیش از کپی رایت نگرانی

توییتر غیر فعال ویدیو این هفته در یک پست با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در حالی که Facebook و Inst

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

توییتر غیر فعال ویدیو این هفته در یک پست با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در حالی که Facebook و Instagram حذف پست ها با ویدئو در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حساب. این حرکت می تواند در تشدید این شرکت تنش با رئیس جمهور که توییتهایی اخیرا موضوع به برچسب های هشدار دهنده از شرکت و که Facebook پست بحث انگیز باقی می ماند. در این مثال این takedowns اتفاق افتاده اند به صورت سنتی دلیل.

این ویدئو در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را نوشته بود و چهار دقیقه ادای احترام به جورج فلوید, سیاه مرد در مینیاپولیس که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه تنظیم کردن موجی از اعتراضات در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی است که کشور را فرا گرفت. توییتر در گفت و گو با حذف این ویدئو پس از دریافت کپی رایت شکایت. Facebook و Instagram است که متعلق به Facebook همچنین حذف پست ها از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حساب که شامل تصویری.

"ما در پاسخ به معتبر کپی رایت شکایت ارسال شده به ما توسط مالک کپی رایت و یا نمایندگان مجاز خود" توییتر سخنگوی گفت Recode.

"ما با دریافت یک کپی رایت شکایت از خالق تحت قانون کپی رایت هزاره دیجیتال و حذف پست" یک Facebook سخنگوی گفت. "سازمان که با استفاده از هنر اصلی مشترک در Instagram در حال انتظار به حق به انجام این کار است."

در حالی که Facebook و Instagram نوشته های گرفته شده پایین theTrump کمپین صدای جیر جیر خود را هنوز هم ، توییت ارسال شده در جمعه شرکت می خواند و در جایی از فیلم: "این رسانه ها غیرفعال شده است در پاسخ به یک گزارش توسط مالک کپی رایت."

این اولین بار نیست که توییتر حذف مطالب ارسال شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به دلایل کپی رایت. اما قابل توجه این takedown می آید در مدت کوتاهی پس از یک سری از تصمیمات بحث برانگیز توسط توییتر برای محدود کردن دسترس مغلوب ساختن پیشی جستن پست چون آنها هم عبور نمی کند یک واقعیت-بررسی و یا در توییتر از نظر جلال خشونت است.

Facebook ساخته شده است که تصمیم گیری های مختلف به عنوان بخشی از تعهد خود به آزادی بیان شده است و حاضر به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن پست ،

شکایت در مورد نقض کپی رایت غیر معمول نیست در جهان از رسانه های اجتماعی. جورج فلوید ادای احترام تصویری نیز آپلود رسمی Donald J. Trump, کانال یوتیوب اما YouTube گفت: آن تصویری متفاوت از آنهایی که در توییتر و هیچ محتوایی که نقض کپی رایت در این نسخه در وب سایت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران تصرف در توییتر تصمیم که اعلام شد قبل از Facebook و پیشنهاد کرد که آن را بیشتر ملتهب تنش ها بین پلت فرم و انتخاب مجدد مبارزه است.

"این حادثه است و در عین حال یکی دیگر یادآوری است که توییتر است تا قوانین به عنوان آنها به همراه" یک سخنگوی کمپین گفت. "توییتر بارها موفق به توضیح دهد که چرا قوانین خود را به نظر می رسد فقط به تهمت کمپین نه به دیگران. سانسور کردن رئیس جمهور پیام مهم وحدت در اطراف جورج فلوید تظاهرات است تاسف تشدید این دو استاندارد است."

این بود اظهار داشت که در زمینه کپی رایت شکایت. این ویدئو به نام "شفا نه نفرت" ویژگی های یک صدای خارج از قاب از مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک سخنرانی در مورد تظاهرات خشونت آمیز در حالی که ترکیبی از هر دو پیشامد و نشاط بخشی, فیلم ها, تصاویر و نمرات intersperse با سخنان خود. در همین حال رئیس جمهور تهمت شده است به شدت انتقاد نه تنها برای به tweeting اطلاعات گمراه کننده به تصویر می کشد که این تظاهرات به خشونت بلکه برای داشتن تصویب سیاست هایی که تشویق به خشونت پلیس.

اگر چه تصویری در مبارزات انتخاباتی خود را پرینت گرفته شده را تا حدودی دنیوی دلایل این حادثه است آخرین توسعه در رئیس جمهور جنگ با شرکت رسانه های اجتماعی. ضربه محکم و ناگهانی این هفته گفت: این امر دیگر ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن در آن کشف پلت فرم به دلیل فصاحت و بلاغت است. Facebook اتحاد صبورانه کاهش یافته و به اجرای سیاست های مشابه به عنوان توییتر به حد مغلوب ساختن پیشی جستن برسد — اما آن مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در زمان مقاومت قابل توجهی از خود کارکنان بیش از این تصمیم.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن