8 آمده است که کارشناسان نگران هستند که جدید Covid-19 نقاط داغ

اگر بازگشایی اقتصاد قرار بود منجر به بیشتر coronavirus گسترش متحده به احتمال زیاد فقط در حال حاضر شروع به احسا

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399

اگر بازگشایی اقتصاد قرار بود منجر به بیشتر coronavirus گسترش متحده به احتمال زیاد فقط در حال حاضر شروع به احساس اثرات با افزایش مورد شمارش بالاتر مثبت-تست میزان و به طور فزاینده ای تیره و تار بیمارستان. متاسفانه یک مقدار خوبی از شواهد این دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد.

یک زن و شوهر از چیزهایی که به فکر ما به عنوان آهنگ Covid-19 بعد از بازگشایی: اولین متحده قطعا انتظار می رود برخی از اضافی گسترش هنگامی که مردم شروع به رفتن به رستوران ها و از سرگیری دیگر فعالیت های عادی. آن یک سوال از تجارت آف: چقدر جدید کروناویروس گسترش "ارزش" کاهش هزینه های اقتصادی shutdown?

آنچه مهم است این است که آیا یک دولت نظام سلامت را حفظ می کند به اندازه کافی بیمارستان ظرفیت آن می تواند در درمان تمام coronavirus بیماران و بیماران دیگر آن است. نمایی که خطرات قریب به اتفاق این بیمارستان در دولت و نیاز به reinstitution سخت اجتماعی فاصله اقدامات بدترین سناریو.

یک نظر دیگر: خام مورد شمارش به تنهایی ممکن است به شما بگویم در مورد یک دولت Covid-19 وضعیت. ما انتظار می رود موارد برای افزایش همراه با تست. اما اگر یک دولت رای مثبت آزمون در حال افزایش است و یا اگر تعدادی از بستری شدن در بیمارستان است که بهتر است مدارک و شواهد از افزایش و گسترش است.

و به دنبال به جلو ادامه داد: کاهش از های اجتماعی فاصله می تواند در خدمت به تشدید این روند.

"چیزی که در مورد همه این اماکن است که این افزایش قطعا به بازگشایی و یا مهمانی بیش از آخر هفته روز یادبود هر چند آنها ممکن است اما در صورت افزایش تعداد مورد شمارش ادامه داد: آرامش تنها به ارائه فرصت های بیشتر برای جامعه انتقال" ویلیام Hanage یک اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد گفت. "ویروس گرفتن بزرگراه ها همراه است که برای انتقال."

با که در ذهن من پرسید: کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر کشور است که coronavirus نقاط داغ آنها را تماشا می کنند و هیچ گونه نگرانی در مورد. در اینجا لیست. (اریک Topol بالا پزشکی دانشمند آمد تا با یک لیست مشابه در توییتر.) همه داده های کشیده شده در یکشنبه, ژوئن 10.

آرام/به پایان رسید stay-در-خانه سفارش: آوریل 16

بستری شدن در بیمارستان در مارس 16: 791

بستری شدن در بیمارستان در ژوئن 8: از 1 ، 252

تست مثبت رای: 12.7 درصد افزایش یافته و از 7.7 درصد در دو هفته پیش)

آریزونا به سرعت تبدیل به بیشتر از نزدیک تماشا دولت در کشور است. دولت بزرگترین سیستم بهداشت هشدار داده است که آن بخش مراقبت ويژه پر است. دولت را بالا سلامت رسمی خواسته های فعال خود را اضطراری برنامه ای برای افزایش ظرفیت تخت.

کارشناسان بهداشت عمومی در کشور را سرزنش آرامش اجتماعی فاصله برای گسترش به عنوان آریزونا جمهوری گزارش شده است. آریزونا شروع به بازگشایی سالن های ورزشی و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر در اواسط ماه مه. دولت لازم نیست همه افراد به پوشیدن ماسک در اما کارگران که ارتباط برقرار کردن با مردم انتظار می رود به یک ماسک.

رژیم صهیونیستی. mlb اداره اشاره به افزایش تست ظرفیت برای توضیح دولت اعداد. اما در حالی که این درست است که تعداد روزانه آزمون افزایش یافته است و از 4200 به 7,900 بیش از دو هفته گذشته نرخ که در آن کسانی که در آزمون آینده را مثبت نیز افزایش می یابد. کارشناسان می گویند این روند نشان می دهد این ویروس در واقع گسترش نیست که فقط تست های بیشتر اتفاق می افتد به پیدا کردن بیشتر موارد.

آریزونا دولت سابق بهداشت مدیر هشدار داد این هفته که دولت ممکن است مجبور به موضوع جدید اقامت در خانه سفارش دهید. با دولت بيمارستانهای گزارش یک مقدار نسبتا کم, تخت, در دسترس بودن و همچنین آریزونا است که در پیش زمینه از ترس در مورد بازگشایی و تمدید گسترش یافته است.

آرام/به پایان رسید stay-در-خانه سفارش: 22 مه

بستری شدن در بیمارستان, on May 22: 568

بستری شدن در بیمارستان در ژوئن 9: 774

تست مثبت rate: 7.2 درصد (افزایش از 5.2 درصد دو هفته پیش)

کارولینای شمالی تکرار بسیاری از همان روند به عنوان آریزونا هر چند به یک کمی کمتر شدید درجه. بستری شدن در بیمارستان هستند و تست مثبت نرخ در حال افزایش است. سیستم بیمارستان تخت در دسترس در نظر گرفته شده است کم با توجه به Covid استراتژی خروج داشبورد هر چند از آن است خطرناکی بنابراین نشده است.

رالی, اخبار و آبزرور گزارش داد دولت شاهد تعداد بی سابقه ای از بستری شدن در بیمارستان در روز سه شنبه. لیبریا روی کوپر به دنبال بازگرداندن برخی اجتماعی فاصله مشکل در مکان هایی مانند سفارش یک مسیر مسابقه بود که سایت رسمی maskless اعتراض به بستن دوباره.

در همان زمان فعالیت های خاص مانند high school sports — اجازه داده شده تا به سر در روز های اخیر. دولت نیز در حال حاضر نیاز به ماسک پوشیده می شود در مکان های عمومی. آن روندها در حال تماشا از نزدیک در حال حاضر بالا دولت رسمی بهداشت به تازگی گفت که او نگران بود در مورد خاص معیار بودن نظارت برای تعیین اینکه آیا مدارس خواهد شد.

آرام/به پایان رسید stay-در-خانه سفارش: مارس 4

بستری شدن در بیمارستان در ژوئن 9: 541 (تا از 482 در ژوئن 7)

تست مثبت رای: 9.6 درصد افزایش یافته و از 3.9 درصد در دو هفته پیش)

کارولینای جنوبی دیدم دراماتیک یک روز سنبله در Covid-19 بستری شدن در بیمارستان که قرار است در رادار ملی. آن ظرفیت تخت نیز شروع به خرد شدن به حدود 30 درصد در سطح ایالت با برخی از مناطق دیدن و حتی کمتر در دسترس با توجه به واشنگتن پست.

دولت آنومالی در تست: آن طور متوسط روزانه در آزمون در واقع سوار در دو هفته گذشته از 5,400 به 4,200. اما آن تست مثبت نرخ بیش از دو برابر بیش از مدت مشابه نشان می دهد افزایش گسترش پس از کارولینای جنوبی در لبه اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی شروع در مارس 20.

تست دوباره به نظر نمی رسد به اندازه کافی برای توضیح روند و مقامات بهداشتی به وضوح نگران مردم نیست و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب. هیچ دولت دستور برای ماسک-پوشیدن است در اثر هر چند مردم هستند که خواست به پوشیدن یک.

"عوامل دیگر از جمله گردهمایی که در آن مردم موفق به عمل اقدامات ایمنی می تواند در بازی به عنوان" مقامات دولت گفت: این هفته با توجه به WCSC. "هنوز هم وجود دارد یک خطر قابل توجهی که در معرض COVID-19 ویروس در یک محیط عمومی در هر جامعه است."

آرامش اجتماعی فاصله سیاست: May 1

بستری شدن در بیمارستان در مه 4: 102

بستری شدن در بیمارستان در ژوئن 9: 126

تست مثبت رای: 9.4 درصد افزایش یافته و از 4.8 درصد دو هفته پیش)

یوتا دیده نمی چشمگیر افزایش بستری شدن در بیمارستان به تاریخ اما مثبت آن تست میزان افزایش مربوط به ارتفاعات. آزمون آینده مثبت با دو برابر فرکانس آنها دو هفته پیش حتی اگر دولت کمی افزایش آن تعداد در روز آزمون بیش از مدت مشابه.

شیوع در یک بسته بندی گوشت گیاهی است حداقل تا حدی مقصر سنبله در موارد. برخی از شهرستانها آغاز شده و بسته شدن خود را امکانات عمومی دوباره در پاسخ به آشکار خروش. یوتا در واقع هرگز برقرار اقامت در خانه سفارش و کسب و کار اجازه داده شد برای شروع بازگشایی در تاریخ 1 مه.

مقامات دولتی اذعان کرد که انتقال worrisomely مداوم و ماسک شده اند مورد نیاز در اماکن عمومی از آوریل. وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه توجه جدی تجدید اجتماعی فاصله سیاست برای هم بودن.

آرامش اجتماعی فاصله سیاست: مارس 4

بستری شدن در بیمارستان در مه 4: 91

بستری شدن در بیمارستان در ژوئن 8: 171

تست مثبت rate: 8.1 درصد (افزایش از 6.6 درصد دو هفته پیش)

آرکانزاس دیده است و سطح آن از Covid-19 بستری شدن در بیمارستان نزدیک به دو برابر در ماه گذشته هر چند بیمارستان در کشور نیست و در عین حال به نظر می رسد در معرض خطر بیش از ظرفیت. اما آنچه در مورد ترکیبی از افزایش بستری شدن در بیمارستان و بالاتر تست مثبت رای حتی در حالی که آن تست ظرفیت است که تقریبا دو برابر آنچه در آن بود دو هفته پیش.

این یکی از کشورهای است که تا به حال هرگز یک ایالت اقامت در خانه و برخی از فعالیت های کسب و کار از سر گرفته شد در اوایل ممکن است. عمومی است که نیاز به پوشیدن ماسک, اما کارکنان دولتی و شرکت های مواجه هستند.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون و مقامات بهداشتی دولت باید اصرار آنها بر این باور نیست این افزایش در موارد مربوط به بازگشایی با استناد به جای خوشه در خانه های پرستاری و correctional facilities. در واقع فرماندار است که انتظار می رود به اعلام مرحله بعدی بازگشایی در روز چهارشنبه.

آرامش اجتماعی فاصله سیاست: May 1

بستری شدن در بیمارستان در مارس 1: 1,778

بستری شدن در بیمارستان در ژوئن 8: 1,935

تست مثبت رای: 6.6 درصد افزایش یافته و از 4.9 درصد دو هفته پیش)

تگزاس در حال تجربه همان روند — بستری شدن در بیمارستان تا تست مثبت نرخ — فقط در یک مقیاس بسیار بزرگتر به دلیل آن است که بسیار بزرگتر از دولت است. آن را آغاز بازگشایی کسب و کار و رستوران ها در آغاز ممکن است. هوستون کرونیکل گزارش داد بستری شدن در بیمارستان هستند تا 36 درصد از آخر هفته روز یادبود. در حال حاضر دولت را در بیمارستان ها باید کمی بیش از 30 درصد از آنها به طور کلی و تعداد تخت موجود است.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت است equivocated اینکه بازگشایی و یا ضد خشونت های پلیس تظاهرات به سرزنش برای این نگران کننده روندها اما کارشناسان بهداشت عمومی نقطه به نقطه آرامش بخش اجتماعی فاصله و تعطیلات با توجه به این وقایع.

با این وجود بازگشایی همچنان ادامه دارد در حال حاضر. رستوران ها اجازه خواهد داشت برای پر کردن اتاق ناهارخوری خود را به 75 درصد ظرفیت شروع این هفته و پارک های تفریحی مجاز خواهد بود تا 50 درصد از ظرفیت معمول خود را در هفته آینده.

آرام/به پایان رسید stay-در-خانه سفارش: آوریل 18

تست مثبت رای: 4.1 درصد (افزایش از 3.2 درصد دو هفته پیش)

روشن نیست اگر فلوریدا در حال تجربه افزایش بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر به این دلیل که دولت فقط گزارش تجمعی در مجموع نه ظرفیت فعلی. اما آن تست مثبت نرخ رشد در دو هفته گذشته حتی اگر تست ظرفیت پایدار است, پیشنهاد افزایش گسترش یافته است.

فلوریدا شد و کمی بعد در بازگشایی از کشورهای دیگر در این فهرست پس از آن دشوار است به مطمئن شوید که چرا گسترش به نظر می رسد چیدن. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis با اشاره به گروه از کارگران کشاورزی که در محله های نزدیک به عنوان یکی ممکن است توضیح. او هم مقصر مردم برای عدم پوشیدن ماسک به عنوان توصیه شده است — اما نه موظف به جز کارگران توسط دولت است.

(در اینجا به عنوان در جای دیگر مقامات نیز با استناد به افزایش تست برای توضیح روند. اما دوباره که نمی تواند توضیح دهد که افزایش در آزمون بازگشت به مثبت.)

آرامش اجتماعی فاصله سیاست: May 1

روزانه به طور متوسط جدید از بستری شدن در بیمارستان به عنوان از آوریل 20: 18

روزانه به طور متوسط جدید از بستری شدن در بیمارستان به عنوان ژوئن 9: 26

تست مثبت رای: 5.4 درصد افزایش یافته و از 5 درصد دو هفته پیش)

تنسی فاش نمی کند کل آن زمان بستری شدن در بیمارستان, اما گزارش جدید بستری شدن در بیمارستان هر روز و آن را شروع به پریدن کرد از اواخر ماه مه. آن تست مثبت رای نیز تا کمی. رستوران ها شده اند باز از اواخر آوریل و اقامت در خانه سفارش شد نورد در مارس 1.

"COVID است که هنوز هم با ما. آن را در یک تعطیلات تابستانی و ما باز به وضوح در را باز کرد برای بیشتر انتقال" ویلیام Schaffner, یک بیماری عفونی و استاد دانشگاه گفت: Tennessean.

نشویل در خاص است و به تأخیر انداختن آن در مرحله بعدی از بازگشایی — آن را اجازه داده اند, رستوران ها, فروشگاه های خرده فروشی کوچک و سالن های موسیقی به کار در ظرفیت کامل خود را دوباره — به دلیل افزایش موارد جدید وجود دارد با توجه به روزنامه.

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن