مغلوب ساختن پیشی جستن: عربستان 'مجبور به دنبال یکی دیگر دولت برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه

ناتالی آلیسون, Duane W. باند و ربکا مورن نشویل Tennesseanمنتشر شده 9:29 PM EDT Jun 2, 2020NASHVILLE – در حالی

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

NASHVILLE – در حالی که حزب دموکرات در حال تلاش برای تصمیم می گیرید که آیا آن را حتی یک فرد در کنوانسیون جمهوری خواهان به دنبال تغییر محل آنها برای اطمینان از ترشح رویداد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن سهشنبه شب در یک سری از توییت های که در آن او گفت که جمهوری خواهان به دنبال یک دولت جدید خود را برای کنوانسیون و انتقاد کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر برای امتناع "به تضمین می کنند که ما می توانیم با استفاده از طیف آرنا - صرف میلیون ها دلار را همه می رسند و....سپس به آنها بگویید که آنها قادر نخواهد بود برای به دست آوردن ورود."

"فرماندار کوپر است که هنوز در سرپناه در محل حالت و ما اجازه نمی دهد به اشغال این عرصه به عنوان اصل پیش بینی و وعده داده شده" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک سری از توییت. "را به نمایش زیبا کارولینای شمالی به دنیا آورده و در صدها نفر از...میلیون ها دلار و مشاغل, برای دولت است. به دلیل @NC_Governor ما در حال حاضر مجبور به دنبال کشور دیگری برای میزبانی سال 2020 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه."

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که برنامه ریزی شده برای ماه اوت در شارلوت. اما جمهوری خواهان در بن بست با کوپر دموکرات که حزب برای نشان دادن آن می توانید با خیال راحت نگه دارید کنوانسیون در میان همه گیر.

روز سه شنبه خبری که به حزب جمهوریخواه است eyeing نشویل به عنوان یک امکان جدید به محل میزبان این تابستان کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه نیز برجسته رو به رشد شکاف بین دو طرف و چگونه آنها در حال نزدیک شدن به انتخابات در این صورت یک بیماری همه گیر.

جمهوری خواهان به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی به نام هفته به صورت متحده را دوباره باز پس از دو هفته اقامت در خانه سفارشات و دیگر اقدامات بسته کسب و کار و مدارس لغو شد, حوادث و زمین اقتصاد به توقف.

از طرف دیگر دموکرات ها باید به طور کلی خواست احتیاط با اشاره به عدم وجود واکسن و اصرار کنگره به مناسب پول بیشتر برای تست. در یک بررسی اخیر و 94 درصد از دموکرات ها گفت: آنها نگران coronavirus در ایالات متحده در مقایسه با 76 درصد از جمهوری خواهان.

حزب جمهوری خواه را حفظ کرده است که آن را رفتن به ادامه با مقیاس کامل کنوانسیون که احتمالا باید حدود 50000 نفر در آن حضور داشتند. هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان خواهد شد میزبان خود کنوانسیون در ماه اوت در حالی که بسیاری از این کشور هنوز هم انتقال بازگشت به زندگی از بیماری همه گیر کوروناویروس.

"رئیس جمهور و (ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel) باید روشن شده است ما قصد نگه داشتن ما کنوانسیون در شارلوت" RNC سخنگوی مایک رید گفت: Politico. "ما در انتظار تایید از فرماندار که اصل قرارداد کنوانسیون هنوز هم می تواند برگزار شود در طیف مرکز."

McDaniel گفت: در ماه گذشته طی مصاحبه ای با 19th, اخبار که در این آیین نامه "ما هیچ گزینه ای جز به انجام در فرد ميشود."

"ما در حال برنامه ریزی full steam ahead به دلیل آن را بسیار سخت تر برای قرار دادن تمام کنوانسیون همراه با 50000 نفر و سپس آن را در مقیاس بازگشت" McDaniel گفت.

سیاسی اولین گزارش RNC علاقه در نشویل.

"نشویل بهترین مکان در امریکا به کنوانسیون" تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی گفت: با اشاره به دفتر او "فقط آغاز این گفتگوها."مقامات جمهوری خواه در حال انتظار برای تور شهر دوشنبه.

دموکراتیک ملی کنوانسیون کمیته, مدیر عامل جو Solmonese ناودان آمریکا حرکت می کند.

"در حالی که برگ برنده دولت است که نادیده گرفتن بهداشت عمومی چشم انداز گیریم همه چیز را به طور معجزه آسایی بهبود در کمتر از سه ماه و حرکت رو به جلو با برنامه های عظیم فرد در کنوانسیون دموکراتها هستند اذعان به شدت از این بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی ها و در نظر گرفتن گام فعال در هماهنگی با مقامات منتخب برای جلوگیری از بیشتر مردم از بیمار شدن" او در بیانیه ای گفت.

حزب دموکرات شده است باز به میزبانی شدت "مجازی" گردهمایی در ماه اوت است. از آن شده است به کاوش در طیف وسیعی از حالات است که می تواند شامل یک حدی بیشتر یا به طور کامل مجازی جمع آوری است. برخی از دموکرات ها انتظار وجود دارد می تواند ترکیبی رویداد که در آن برخی از سخنرانان ظاهر می شود زندگی می کنند در میلواکی همراه با برخی اما نه همه نمایندگان در آن حضور داشتند.

برخی از جمهوری خواهان ستایش امکان کنوانسیون آمدن به موسیقی شهر – از جمله وزیر بهداشت ، مارشا بلکبرن R دنیاست.

در علاوه بر این به نشویل جمهوری خواهان به دنبال در لاس وگاس; اورلاندو و جکسونویل فلوریدا.; و یک محل در گرجستان با توجه به سیاست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن