وعده های غذایی برای Meds تغذیه سنت لوئیس " خط مقدم کارگران

برای بزرگنمایی کلیک کنید سحر غرفه وعده های غذایی برای Meds در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با خط مقدم و م

توسط NEWSOULS در 5 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Meals for Meds, now aligned with Frontline Foods, brings the comfort of good food to health care workers. - DAWN BOOTH
  • سحر غرفه
  • وعده های غذایی برای Meds در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با خط مقدم و مواد غذایی به ارمغان می آورد به راحتی از مواد غذایی خوب برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

حدود شش هفته پیش COVID-19 بحران انداخت زندگی حرفه ای خود را به تحول و به نام سرنوشت رستوران کل صنعت را زیر سوال — جان پرکینز تا به حال یک ایده است. چرا کشف کردن راه خود را به نگه داشتن کارکنان شاغل و مشغول تغذیه منطقه مراقبت های بهداشتی کارگران ؟

که برنده ایده راه اندازی محلی جنبش مردمی وعده های غذایی برای Meds که رشد فقط از دو نفر به یک 27-رستوران-قوی سازمان است. برای نزدیک به دو ماه پرکینز که صاحب درخت عرعر (4101 Laclede خیابان 314-329-7696)و با همکاری سازمان کیرستن قهوه ای از خمیر Bakehouse (3467 همپتون خیابان 314-376-4361)شده است مدیریت این برنامه در حالی که همچنین تلاش برای اجرا رستوران خود را دارند. در حال حاضر آنها در حال گرفتن برخی از کمک از طریق همکاری با سازمان ملی خط مقدم مواد غذایی برای انجام ماموریت خود را به عنوان کسب و کار خود شروع به بازگشایی شده است.

"ما درک نمی کنند که چقدر کار این خواهد بود — در برخی از راه ما موفق به انجام آن را به خوبی در دیگران ما نمی" پرکینز می گوید. "این رو قریب به اتفاق بسیار به سرعت. در حال حاضر که ما در حال شروع به بازگشایی ما نمی تواند انجام دهد این همه و اجرا یک رستوران در همان زمان. اگر ما عظیم شرکت های بزرگ کمک ما می توانید استخدام کسی است. این همکاری با مقدم است با همکاری [آشپز خوزه آندرس'] جهان مرکزی ، ما را دید از آن است. خط مقدم بود و قادر به دریافت 501(c)(3) وضعیت طوری که ما می توانیم در حال حاضر زمین این برنامه به شرکت های بزرگ اهدا کنندگان."

خط مقدم غذاهای مشابه منبع داستان که از وعده های غذایی برای Meds. پس از برگزارکنندگان تلاش در سان فرانسیسکو به تغذیه در مراقبت های بهداشتی کارگران متوجه شدم که دیگر وجود دارد, رستوران های انجام کار مشابه در سراسر کشور, آنها آمدند با هم به ترکیب کار خود را به یک تلاش جمعی در جهت گسترش رسیدن به خود را. این منجر به خط مقدم غذاهای ارتباط با آندرس جهان آشپزخانه مرکزی به منظور رسیدن به وضعیت های غیر انتفاعی خیلی سریعتر از اگر آنها به کار گرفته شده برای انجام این کار خود را به عنوان نهاد مستقل است.

خط مقدم غذاهای کار دقیقا به همان شیوه به عنوان وعده های غذایی برای Meds. شام می توانید به پول به طور مستقیم به رستوران شرکت انتخاب خود را از طریق خط مقدم غذاهای وب سایت (در حال حاضر برای شام هنوز هم می تواند با استفاده از وعده های غذایی برای Meds سایت هر چند این ایده است که باید از رده خارج). که پول می رود به رستوران انتخاب و استفاده می شود برای پرداخت هزینه های خود را در ارائه مواد غذایی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

همکاری با مقدم غذاهای آزاد کردن پرکینز و قهوه ای از مدیریت روزانه از گرفتن بودجه برای رستوران ها و غذا به بیمارستان. در حال حاضر تیم رهبران این دو بیشتر شبیه رابط با سازمان ملی. اما این فقط یک لجستیکی سود برای پرکینز و قهوه ای. به عنوان پرکینز توضیح می دهد که بسیاری از اهدا کنندگان شده بود درخواست در مورد چنین چیزهایی به عنوان مزایای مالیاتی اما از آنجا که این گروه فقط یک جمعی از سود کسب و کار آنها می تواند ارائه چنین بهره مند شوند. در حال حاضر اهدا کنندگان واجد شرایط هستند که مالیات بهره مند شوند. علاوه بر این همکاری منافع رستوران زیرا خط مقدم مواد غذایی می تواند روند کمک های مالی بسیار سریعتر. شرکت کنندگان معمولا برای جبران هزینه های روز بعد.

"زیرساخت آنها اجازه می دهد تا ما را به انجام خیلی بیشتر از ما گوگل درایو و اسناد به اشتراک گذاشته شده" براون توضیح می دهد. "میزان داوطلبان آنها و توانایی خود را به مردم آموزش فن آوری خود را بر اساس ملی به خوبی پشتیبانی می کند."

به عنوان پرکینز آن را می بیند وعده های غذایی برای Meds' همکاری با مقدم مواد غذایی را تضمین می کند ابتکار عمل را در طول عمر با رسمی آن و ساخت این امکان را برای آن به رشد و حتی به عنوان او و قهوه ای و توانایی مدیریت آن کاهش می یابد. او احساس می کند که رسمی مهم است به دلیل پتانسیل برای تجدید حیات از ویروس و یا حتی در بعد جهانی و همه گیر هر که خواهد شد.

"من انتظار دارم بعد پاییز, زمستان, بهار — خدای ناکرده — ما باید دور دو" پرکینز می گوید. "ما در حال برنامه ریزی برای فصل آینده است. اگر ما سیستم در محل ما. باید چهار پنج یا شش ماه به در چگونه این کار می کند و ساخت یک مکانیزم تامین مالی. که اجازه خواهد داد که ما برای به دست آوردن برخی از پول banked به طوری که هنگامی که این می آید در اطراف ما می توانید آن را دوباره فعال.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن