جیمی عطا به نام جدید رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مک کالوم تئاتر

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 21, 2020برای جیمی اعطای فرصت

توسط NEWSOULS در 1 تیر 1399

برای جیمی اعطای فرصت برای تبدیل شدن به رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مک کالوم تئاتر در یک محل مانند نخل کویر بدون brainer است.

"نخل کویر جایی است که من در تعطیلات در هر سال و من باید برای سه سال گذشته گفت:" کمک مالی خواهد شد که به بیش از موقعیت شروع سپتامبر. 14 با توجه به تئاتر را به هیئت امنا. "برای من این بهشت من و این جایی است که من رفتن به دور. بهشت و فرفره بزرگ برای تلفن های موبایل مانند یک ترکیب خوب برای من است."

گرانت به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل Ordway مرکز هنرهای نمایشی یک 1,900-صندلی موسیقی تئاتر و 1100-صندلی سالن کنسرت در Saint Paul, Minn., پس از سال 2016. تحت رهبری او این Ordway در آورده مشتریان جدید با گسترش کنسرت برنامه نویسی با هنرمندان موسیقی مانند سابق بیتلز درامر Ringo Starr, ریتم و بلوز, خواننده Gladys Knight و خواننده و ترانه سرا Emmylou Harris. وی همچنین گسترش آن آموزش برنامه نویسی در خدمت بیش از 60 ، 000 دانش آموزان است.

"این است که با شور و هیجان زیادی که ما خوش آمدید جیمی به مک کالوم" رئیس هارولد Matzner گفت: در یک بیانیه آماده. "او است که در سراسر کشور به عنوان یک خلاق رهبر در سازمان های غیر انتفاعی هنرهای نمایشی جهان است. او سابقه طولانی هوشمند تصمیم گیری مسئولیت مالی و جذب سرمایه و تخصص را در خدمت مک کالوم فوق العاده خوبی به عنوان ما ساخت بر تئاتر موفقیت بی سابقه و حرکت را از طریق برخی از قلمرو ناشناخته پیش رو است."

گرانت که در اصل از کشور کانادا گفت: مک کالوم فعلی برنامه نویسی چیزی است که باعث می شود آن را موفقیت آمیز و او را به تصمیم گیری مبتنی بر "مطالبات از جامعه است."

"هر کسی که به شما می گوید که آنها می آیند و ایجاد تغییرات در آن معنا ندارد. از نقطه نظر من برنامه نویسی واقعا منعکس کننده جامعه و آن را موفق در دفتر جعبه" گرانت گفت. "کار من به عنوان مخالف به ایجاد تغییرات عمده خواهد بود برای آمدن و دیدن اگر وجود دارد راه هایی برای کمک به لحن خوب آن است."

این مک کالوم تئاتر راه جدا با رئیس جمهور سابق و مدیر عامل شرکت Terrence W. دوایر پس از سه ماه در ماه ژانویه است. دوایر انتخاب شد به موفقیت میچ Gershenfeld که اعلام بازنشستگی خود را پس از 20 فصل در پالم دزرت تئاتر در سال گذشته است. Gershenfeld بازگشت و به صورت موقت در حالی که هیئت مدیره انجام شده خود را جستجو کنید.

دوایر آمد به مک کالوم از Segerstrom Center for the Arts در اورنج کانتی که در آن او به عنوان رئیس جمهور برای 13 سال است.

"ما نه تنها مناسب با تری" Matzner گفت: خورشید صحرا در ماه ژانویه است. "پس زمینه خود را کمی متفاوت تر از آنچه ما می خواهیم. من مطمئن تری خواهد بود موفق در جایی دیگر."

مک کالوم تئاتر: Smothers برادران مراسم اپرا دلقک برجسته نجومی

Coronavirus: تئاتر از دست دادن فروش بلیط را برای فصل آینده

Drive-in: کویری کالیفرنیا, drive-ins نگاه پر از درجه اعتبار ساقط سرگرمی

قبل از خدمت به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل Ordway مرکز اعطا شد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت از مرکز هنرهای نمایشی در Austin, Texas. اعطای نیز برگزار رهبری در کانادا با این مرکز در میدان در کیچنر اونتاریو; شاهنشاهی تئاتر در برامپتون انتاریو; و سقفی تئاتر در تورنتو است.

در مرکز هنرهای نمایشی, Grant, نظارت چند منظوره محل با سه عملکرد فضاهای جمله 2,442-صندلی Dell سالن 200-صندلی رولینز و تئاتر شهر تراس در فضای باز عملکرد فضای تا 15000 نفر. طولانی مرکز خانه را به آستین سمفونی اپرا و باله.

در حالی که اعطای نظارت سقفی تئاتر در تورنتو در اوایل 2000s سارس شیوع نهفته گردشگری و تفریحی در این شهرستان است. در مقایسه با COVID-19 گرانت گفت: سارس بود "در واقع یک کشنده تر همه گیر اما در مکان های کمتر." مخاطبان آمد در طول زمان پس از "تغییرات و پروتکل" برای حامی ایمنی در محل قرار داده شد.

این مک کالوم تئاتر تعطیل در ماه مارس با توجه به کروناویروس و باقی مانده اجرای برنامه لغو شد. این 2020-2021 فصل است که هنوز برنامه ریزی برای شروع Oct. 10 با تئاتر نهم سالانه روز سرگرم کننده خانواده. طنز پرداز جین رابرتسون است که میله میله به انجام Nov. 1.

"همه گیر خواهد شد و تصمیم گیری زمانی که ما خواهید بود و در حال اجرا" گرانت گفت.

"وجود دارد نمونه هایی از تئاتر در جهان عامل در حال حاضر: سئول, کره جنوبی یک تولید "شبح اپرا" که در عملیات بوده است برای برخی از زمان" گرانت اضافه شده است. "آنها مجموعه ای از پروتکل های خاصی, اما ما هنوز در ایالات متحده و ما هنوز هم برخی از کار را به انجام در آن منطقه است.

"کار ما خواهد بود مطمئن شوید که ما با آنها در تماس با ما بلیط خریداران و اهدا کنندگان ما و آنها می دانند که در هر مرحله از راه ما در حال حرکت رو به جلو و چگونه ما در حال رفتن به ایجاد یک تجربه است که تضمین ایمنی خود را."

وقتی پرسیده شد که چه چیزی او را دوست دارد بیشتر در مورد تئاتر گرانت گفت: "حافظه آن است."

"اگر شما فکر می کنم در مورد نشان می دهد که طول می کشد دو ساعت در طول یک عمر است که دو ساعت نسبتا کوچک است. اما آنچه جالب در مورد آن در آن لحظات باور نکردنی است که آن را نشان می دهد گذشته با مردم برای همیشه" گرانت گفت. "من می توانم شنیدن یک آهنگ در رادیو و آن را به من طول می کشد بازگشت به زمانی که من دیدم که هنرمند انجام زندگی می کنند. من می توانم به یاد داشته باشید آنچه که من پوشیده بود که من با و این تجربه بسیار واضح است. که چه در اجرای زنده را فراهم می کند که هیچ چیز دیگری ندارد. آن است که فوق العاده به اشتراک گذاری یک تجربه بین هنرمند و مخاطب با هم."

گرانت و همسرش کریستین که هر دو شهروندان کانادا شد تابعیت شهروندان ایالات متحده در ژوئن 16.

"ما قادر خواهید بود برای شرکت در آمریکا دموکراسی" گرانت گفت. "ما تقریبا 10 سال در حال حاضر و ما عاشق کشور است. من مشتاقانه منتظر دیدار کانادایی ها و آمریکایی ها هنگامی که ما به دره."

اعطای شوخی در مورد حرکت به Coachella Valley, که در آن بسیاری از ساکنان پاره وقت هستند از کانادا.

"من همراه بسیار خوبی با کانادایی و من می دانم که راز دست دادن" اعطای پکتیا میباشد. "وجود ندارد راز دست دادن اما من دوست دارم به مردم بگویم یکی وجود دارد."

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن