الیزابت وارن می خواهد پاسخ در Facebook به واقعیت-بررسی راه گریز

سنسور. الیزابت وارن تام Carper برایان Schatz و شلدون وایتهاوس خواستار اطلاعات بیشتر از Facebook مدیر عامل مارک

توسط NEWSOULS در 26 تیر 1399

سنسور. الیزابت وارن تام Carper برایان Schatz و شلدون وایتهاوس خواستار اطلاعات بیشتر از Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ در مورد گزارش "راه گریز" برای آب و هوا اطلاعات غلط در Facebook به واقعیت-برنامه چک کردن.

در نامه ای به زوکربرگ روز چهارشنبه سناتور مرجع به طور گسترده ای گزارش داد در حادثه سال گذشته که درگیر یک داستان در مورد تغییر آب و هوا مدل نوشته شده توسط دو نفر از یک سازمان به نام CO2 ائتلاف و منتشر شده توسط واشنگتن آزما. قطعه مورد سوال حد از تغییر آب و هوا و پرچم به غلط توسط یکی از Facebook سوم-حزب واقعیت-چک کردن شرکای علم بازخورد. پنج دانشمندان کمک به این واقعیت-بررسی و به این نتیجه رسیدند که این قطعه تا به حال "بسیار کم" اعتبار علمی و گمراه مردم در مورد چگونگی تغییر آب و هوا مدل در واقع کار و پست به عنوان برچسب نادرست است. برچسب بعدها پس از حذف Facebook تصریح کرد: به علم بازخورد سیاست های خود در مورد واقعیت-چک کردن نظر.

به عنوان امان نامه اشاره Facebook را از دست داده و این حادثه خاص, پرسش در مورد چگونه پلت فرم دستگیره واقعیت-چک کردن و همچنین تمام مطالب در آن پلت فرم است که به عنوان برچسب یا تلقی می شود ، نمایندگان مجلس همچنین سوالات مطرح شده در مورد میزان که Facebook در واقع متعهد به بستن بر دروغ. در حال حاضر وارن و همکاران او می خواهند به دانستن بیشتر در مورد چه نوع از پست Facebook است معافیت از واقعیت-بررسی دلیل آنها تلقی افکار و چگونه Facebook عوامل اطلاعات نادرست در مورد تغییر آب و هوا در آن به طور کلی از تلاش های مبارزه با اخبار جعلی.

Facebook اذعان به تاپیک سردرگمی در مورد رویکرد خود را. Facebook سیاست مدیر ارتباطات اندی سنگ نیویورک تایمز گفت در اوایل این هفته است که این شرکت در نظر استثنا برای واقعیت-چک کردن وجود داشته است از سال 2016. با توجه به مقاله "آقای سنگ گفت که واشنگتن آزما پست در اصل منتشر شده به عنوان یک op-ed به وضوح تراز وسط قرار دارد با Facebook تعریف از نظر محتوا و افزود که واقعیت چکرز شده است باید از آن آگاه طبقه بندی." سنگ همچنین گفت که تغییر آب و هوا محتوا نیست ایجاد یک تهدید قریب الوقوع به مردم سلامت یا ایمنی.

اما پس از انتشار آن مقاله Facebook نماینده لیز بورژوایی ارائه یکی دیگر از بیانیه ای که به اشتراک گذاشته شده با Recode.

"وقتی کسی پست محتوا بر اساس نادرست حقایق — حتی اگر آن را یک op-ed و یا سرمقاله — آن است که هنوز واجد شرایط برای واقعیت-بررسی" بورژوایی گفت. "ما در حال کار برای ساخت این واضح تر در دستورالعمل های ما بنابراین ما واقعیت چکرز می توانید با استفاده از قضاوت خود را برای تعیین اینکه آیا آن است که تلاش برای ماسک اطلاعات نادرست تحت پوشش از نظر است."

در کوتاه مدت فقط به خاطر محتوای تماس های خود را به نظر معنا نیست که آن را فاقد شرایط لازم برای واقعیت-چک کردن.

"حتی اگر آنها ادعا می کنند که آن را به یک نظر قطعه وجود دارد بسیاری از اظهارات در واقع در این قطعه و آن بیانیه بودند یا اشتباه یا گمراه کننده" اندرو Dessler آب و هوا تغییر متخصص در Texas A&M که کمک به علوم بازخورد واقعیت-بررسی گفت Recode. "Facebook است این قلعه غیر قابل نفوذ که هیچ کس هیچ ایده — تا آنجا که من می توانم بگویم حداقل — چگونه این تصمیم گیری ساخته شده است. بنابراین من نمی دانم که تصمیم به انجام آن است."

سردرگمی بیش از آنچه است که واجد شرایط برای واقعیت-چک کردن به عنوان Facebook چهره اتهام داشتن دو استاندارد برای اطلاعات غلط. در حالی که Covid-19 اطلاعات غلط شده است به شدت گرفته شده — برای داشتن تهدید قریب الوقوع آسیب — آب و هوا اطلاعات غلط نیست درمان, راه همان است. در همان زمان این شرکت هنوز رو گسترده انتقاد بیش از چگونه آن دسته از منابع اطلاعات غلط و گمراه کننده است.

"[T]او بحران آب و هوا و تخریب محیط زیست هستند و نه مسائل از نظر" سناتور نوشت. "آنها تهدید وجودی که صدمه دیده جوامع و اقتصادهای سراسر جهان — از جمله و به ویژه سیاه جوامع و جوامع دیگر از رنگ و ادامه خواهد داد به انجام این کار است."

این echos دیگر منتقدان از پلت فرم. در اوایل این ماه آب و هوا رهبران و چند تن از سیاستمداران برجسته از جمله تام Steyer و استیسی آبرامز, نامه ای به Facebook را نظارت هیئت مدیره و خواستار آن است که این شرکت با بستن راه گریز است که اجازه می دهد تا محتوای تلقی می شود فاقد شرایط لازم برای واقعیت-چک کردن بعد از نشاندار به عنوان نظر. این نامه که به دنبال یک گزارش مشترک از خبرنامه گرم و محبوب اطلاعات است. در همان زمان, Facebook مواجه است مداوم تحریم از تبلیغ نام توقف نفرت برای سود است که به رهبری رهبران حقوق مدني اصرار این شرکت برای مبارزه با تبعیض و اطلاعات غلط از جمله آب و هوای کره زمین ،

"من فکر می کنم که Facebook در حال ساخت یک تصمیم گیری کسب و کار در اینجا. این است که هر نوع موضع اصولی مورد نظر گفت:" Dessler در مورد سردرگمی Facebook سیاست های. "ما بدست خودمان را به یک وضعیت وحشتناک در اینجا که در آن ما به سمت چپ آن را به شرکت ها برای تصمیم گیری در مورد آنچه که مردم می گویند."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب