چرا دستگیری تا زمانی در مواردی مانند Ahmaud Arbery و Breonna تیلور

زمانی که گزارشی فرد در امریکا, کشته در برخورد با پلیس و یا در مورد اخیر از Ahmaud Arbery سابق پلیس — یکی از پر

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

زمانی که گزارشی فرد در امریکا, کشته در برخورد با پلیس و یا در مورد اخیر از Ahmaud Arbery سابق پلیس — یکی از پرسش های بسیاری است که اغلب مطرح می شود این است که چرا آن را برای دستگیری به اتفاق می افتد اگر یک اتفاقی می افتد ؟

هر چند مرگ های عکسبرداری از Arbery صورت گرفت در ماه فوریه کمی توجه ملی پرداخت شد به داستان تا زمانی که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تلفن همراه فیلم قتل توسط دو نفر مسلح از مردان سفید پوست در یک وانت در حالی که 25 ساله Arbery دویدن در Satilla سواحل گرجستان — شکست طریق coronavirus اخبار چرخه در اوایل ممکن است. دو روز بعد دو مرد گرگوری McMichael و پسرش تراویس McMichael دستگیر شدند و به اتهام قتل و تشدید حمله. آن را نیز تبدیل شد به طور گسترده ای شناخته شده در اطراف پس از آن که گرگوری McMichael یک افسر سابق با اداره پلیس محلی و محقق در این منطقه دفتر دادستان منطقه.

دید از Arbery مورد نیز اتاق را برای نگران داستان مارس افسر-درگیر تیراندازی مرگبار از Breonna تیلور در لوئیزویل ، 26 ساله و تکنسین فوریتهای پزشکی و یک مرد مرده در دست افسران پلیس بودند که اجرای یک دارو raid. اما با توجه به تیلور در حال حاضر تحت پیگرد ماموران و افسران با هدف زندگی می کنند نه در تیلور مجتمع آپارتمانی. پلیس اخراج 20 دور به تیلور خانه در شب مارس 13, قابل توجه او هشت بار و کشتن او. بازداشت شده اند ساخته شده است.

یکی از دلایل تاخیر در Arbery مورد است که آن را به حال شده است به پرتاب به عنوان بسیاری از چهار دادستان. دو دادستان در مورد recused خود را با توجه به حرفه ای روابط گرگوری McMichael; سوم پیشنهاد کرد که مورد حرکت به یکی دیگر از دفتر با استناد به محدودیت منابع. اما قبل از George E. Barnhill دوم دادستان recused خود (پسر خود را با این نسخهها کار در دفتر دادستان منطقه است که گرگوری McMichael بازنشسته و از) او در نامه ای در تلاش برای تبرئه McMichaels این ادعا که Arbery "آغاز مبارزه" که گرافیک تلفن همراه فیلم بعد پیشنهاد شد و مورد نیست. او به این نتیجه رسیدند که "Arbery سلامت روانی سوابق و قبل از محکومیت کمک به توضیح خود را آشکار تهاجمی طبیعت و ممکن است الگوی فکری به حمله یک مرد مسلح." روز شنبه معترضان با حضور در Glynn دادگستری شهرستان خواستار حذف Barnhill و دادستان قبل از او از اتاق.

در حال حاضر Arbery مورد در دست Joyette M. هلمز اولین زن به عنوان دادستان منطقه برای شهرستان کاب قضایی مدار. و گرجستان دادستان کل خواسته است تا هر دو وزارت دادگستری ایالات متحده و گرجستان دفتر تحقیقات به بررسی مورد به کار گرفته شد.

در مورد تیلور دو ماه پس از تیلور مرگ کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear خواسته است که دولت دادستان کل, دادستان محلی و فدرال دادستان متصل به صلاحیت بررسی اولیه تحقیقات پلیس به تیراندازی. کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون را به عنوان دادستان ویژه پرونده در حال حرکت رو به جلو است.

در حالی که تاخیر در بازداشت است و اتفاقا منجر به خشم و سرخوردگی در اطراف هر دو مورد رونالد رایت, Wake Forest استاد حقوق جزا و متخصص در کار جنایی دادستان می گوید ما می شود بهتر است درخواست آنچه که دادستان انجام داده اند به عنوان مخالف به چه مدت مصرف آنها. به دنبال روش رایت نشان می دهد که "با در نظر گرفتن مدت زمان طولانی" می تواند هر دو مفید و unbeneficial برای عدالت است. او توضیح می دهد که به Vox آنچه که به معنی برای موارد Arbery و تیلور. مصاحبه ما ویرایش شده و تغلیظ شده.

Fabiola Cineas

با توجه گسترده عمومی در Arbery و تیلور موارد یک سوال بزرگ برای تماشاچیان در حال حاضر این است که چرا آن را به نظر می رسد به طرز مشکوکی طولانی وجود دارد به دستگیری زمانی که مشکوک مجرم است اجرای قانون رسمی و یا کسی که با نظران به اجرای قانون ؟ وجود دارد چنین چیزی به عنوان "مصرف بیش از حد طولانی"? و شما می توانید نظر در این سوء ظن?

رونالد رایت

پاسخ متفاوت است و در موارد متفاوت است. آنهایی که ما می شنویم در مورد آنهایی که در آن وجود دارد یک تاخیر طولانی. وجود دارد برخی از موارد که در آن وجود دارد واقعا سریع عمل است. وجود دارد بسیاری از انواع.

اگر شما در حال صحبت کردن در مورد پلیس با استفاده از زور — اگر پلیس شلیک کسی و یا شاید آنها کشتن کسی — این موارد در حال رفتن به بسیار دشوار است را به نفع خود. من واقعا نمی گسل دادستان برای گرفتن وقت خود را جمع آوری حقایق بودن کامل است. زمان واقعا زحمت من به عنوان مقدار به عنوان مقدار زیادی از تلاش. اگر چه شما انجام می دهند این است که شما در حال انجام هر چیزی و شما به تاخیر انداختن و شما واقعا قصد مطبوعات مورد به عنوان سخت به عنوان شما می توانید با فشار هر تیراندازی در منطقه خود را پس از آن که یک مشکل است. شما باید بپرسید "آیا این مورد مصرف به طور قابل توجهی طولانی تر از هر گونه حمله و یا بررسی قتل در دفتر؟" برخی از دفاتر فقط باید از این منابع به حرکت سریع تر از دیگران است.

این موارد به خصوص دشوار است برای برنده شدن در دادگاه, بنابراین شما واقعا باید برای ساخت یک جامد مورد. که طول می کشد زمان. بنابراین این تاخیر می تواند یک چیز خوب یا بد بسته به اینکه آیا آنها در حال قرار دادن در تلاش به ساختمان یک مورد بزرگ.

Fabiola Cineas

در مورد Arbery ما شاهد دو منطقه وکلای recuse خود را. در حال حاضر دولت دادستان کل به سفارش تحقیقات به دست زدن به صورت خود را در دست. چه مشکلات احتمالی شما در اینجا مشاهده کنید, در بخشی از وکلای منطقه?

رونالد رایت

این موارد همه شروع با یک مشکل و آن این است که پلیس و دادستان به طور معمول کار می کنند با هم بسیار نزدیک و بسیار همکاری و باید آنها را. آنها با هم در تلاش برای حفاظت از امنیت عمومی. اما پس از آن زمانی که زمان می رسد و یکی از افسران پلیس شاید چیزی اشتباه انجام داده شما باید به نوبه خود به خود کار شریک و می گویند: "در حال حاضر من قصد دارم به بررسی شما." که فقط ناراحت کننده است. آن را می کردم که راه اما این یک چالش است.

کشورهای مختلف رسیدگی به این چالش متفاوت است. برخی از ایالت ها می گویند هر زمان که وجود دارد را به اتهام تخلف توسط یک افسر پلیس توسط قانون محلی دادستان فقط به من بدهید که دور به برخی دیگر دادستان به طور معمول اختصاص داده شده توسط دولت و دادستان کل. برخی از ایالت ها آن را از دست خود را. کشورهای دیگر می گویند: "ما ترک آن را به دادستان محلی برای تصمیم گیری است."

این چیزی است که محلی دادستان واقعا مخالف در مورد. اگر شما 20 رئیس دادستان در یک اتاق و می گویند: "باید به شما رسیدگی پلیس تیراندازی موارد خودتان و یا شما باید آن را به کسی دیگری ؟" درجه حرارت بالا می رود در یک عجله در آن اتاق است. آنها واقعا متعهد به مواضع خود و نیمی در حال رفتن به در یک طرف و نیمی در حال رفتن به در طرف دیگر.

و آن را واقعا یک جمهوریخواه-دموکرات چیز. واقعا وجود دارد نه سیاسی valence به آن است. این است که برخی از دادستان احساس می کنم مثل این است که تضاد منافع وضعیت آنها فکر می کنم "من نمی اعتماد غرایز و یا غرایز از دفتر من در آن صحنه است." دیگران می گویند این لحظه ای است که ما باید به افزایش به مناسبت, که در آن ما باید برای نشان دادن به جامعه ما است که هیچ کس بالاتر از قانون است.

و حتی زمانی که همکاران ما در اجرای قانون و شکستن قانون ما می تواند چیزی در مورد آن انجام. ما باید برای درمان آنها را مانند هر کس دیگری. دادستان خود را از وسط به دو نیم در مورد اینکه آیا برای نگه داشتن مورد یا آن را دور. اما هنگامی که شما نگه داشتن این مورد, شما باید برای انجام یک کار خوب با آن است. در Arbery مورد آن به نظر می رسد مانند برخی از بسیار ضعیف تصمیم گیری در طول راه.

Fabiola Cineas

شما می توانید بیشتر توضیح پیچیدگی پشت محلی دادستان تصمیم به نگه داشتن یک مورد در مقابل آن را دور ؟

رونالد رایت

در مورد آن به دور است به همان صورت که وکلا همیشه زمانی که آنها در حال برخورد با یک تضاد منافع. و آن این است که "من بیش از حد نزدیک به یکی از طرف های درگیر. شخصی من دخالت ممکن است در این راه از نوع جدا قضاوت است که این کار نیاز به. حتی اگر من اعتقاد دارم که من به طور معمول سعی کنید برای انجام بهترین کاری که من می دانم انسان ناقص است و من ممکن است همه چیز از دست رفته. برای همه عادی دلایل تضاد منافع من باید آن را دور."

در مورد نگه داشتن آن است "رأی دهندگان قرار داده و من در اتاق به رعایت حاکمیت قانون و من باید به آنها نشان می دهد که من قادر به استفاده از قانون حتی به تنهایی. و من باید قادر به نشان می دهد که حتی اگر این شهردار که با اتهام فساد یا شهر خزانه دار که به اتهام اختلاس و یا یک افسر پلیس که متهم به استفاده نامناسب از زور. مطمئن باشید من کاری با کسانی که مردم در همه زمان ها و آنها حتی دوستان من اما رای دهندگان قرار دادن من در اینجا به اعمال قانون بیطرفانه. آنها انتظار دارند که از من و من اعتقاد دارم که من می تواند آن را انجام دهد."

Fabiola Cineas

آن را بی سابقه ای که در مورد Arbery گرجستان دادستان کل کریس کار خواسته گرجستان اداره تحقیقات به نگاه به اقدامات دو منطقه وکلای ممکن است سوء رفتار یا عدم افشای اطلاعات ؟

رونالد رایت

این نادر است برای یک وکیل به طور کلی بخواهید برای بررسی از یک دادستان محلی. بدون مقدمه من نمی تواند فکر می کنم از زمان دیگری است. تمام متحده به دولت به طور کلی وکیل برخی از قدرت جابهجا موارد شاید در درخواست از دادستان محلی و یا شاید مهم تصمیم گیری کنند. و دولت دادستان کل می تواند درخواست برای تحقیقات از راه موارد به کار گرفته می شوند اگر آنها نامناسب در برخی از راه. اما آن را فقط بسیار نادر است.

Fabiola Cineas

به طور مشابه در مورد تیلور, لویی شهردار و رئیس پلیس خواسته اند وزارت دادگستری و اف بی آی به دنبال به اداره پلیس اولیه تحقیق و تفحص از تیلور کشتن. و دادستان کل ایالت کنتاکی, Alex کامرون پا کرده است به عنوان دادستان ویژه. چه این حرکت نشان می دهد در مورد این پرونده که در آن همه چیز ایستاده است ؟

رونالد رایت

واقعیت این است که شهردار و کمیسر پلیس در حال حاضر درخواست خارج از آژانس به منظور ارزیابی زودتر مرحله تحقیقات نشان می دهد یا یکی از آنها بر این باورند که بررسی شده اند ممکن است مشکل ساز و یا دو نفر آنها بر این باورند که خارج از بررسی لازم است در این مرحله برای اطمینان بخشیدن به شک و تردید.

من فکر می کنم که غیر خودی — غیر-اجرای قانون محلی و غیر محلی دادستان — تمایل به تولید نتایج قابل اطمینان تر در طول تحقیقات پلیس تیراندازی. بنابراین من دخالت کنتاکی دادستان کل به عنوان یک علامت مثبت است. اما گاهی اوقات اتفاق می افتد که اجرای قانون محلی و محلی دادستان انجام کامل کار و رسیدن به صدای نتایج با وجود اینکه ممکن است تضاد منافع.

Fabiola Cineas

در Arbery مورد می تواند به شما صحبت می کنند به طور خاص به دادستان منطقه Barnhill, که به نظر می رسید برای نگهداری به این پرونده برای برخی از زمان قبل از او recusal? در یک نامه توضیح داد که چرا او برداشته و او نوشت که وجود دارد این است که "کافی احتمالی علت صدور حکم بازداشت" برای McMichaels استدلال شد که در آن حقوقی برای آنها به دنبال Arbery باز حمل و استفاده از نیروی مرگبار برای دفاع از خود. او همچنین ادعا کرد که Arbery آغاز مبارزه بود و یک "ظاهری تهاجمی طبیعت است." قانونگذاران محلی شده اند و خواستار حذف او از دفتر همراه اول دادستان پس آنها را ندارد هر گونه بازداشت.

رونالد رایت

به طور کلی تاخیر خود را به اندازه کافی به این باور وجود دارد تخلف است. اما اگر شما نگاهی به تاخیر درگیر با Barnhill دوم منطقه وکیل شما می توانید می گویند شما برگزار می شود [مورد] برای بسیاری از هفته — چه شما انجام می شود ؟ به نظر می رسد پاسخ این است که نه خیلی زیاد. به نظر می رسد مانند او بسیار مصمم به انجام هیچ چیز با آن است. در حال حاضر این مشکل است. اگر این مواد منفجره در یک مورد و شما نشستن در آن برای هفته ها و شما می توانید چیزی انجام می شود, پس از آن من فکر می کنم یک دلیل وجود دارد به سوال نزاکت خود را از دست زدن به صورت.

اما مثال دیگر این است که اگر شما نگاه کنید در [دولت آمریکا] مرلین Mosby در بالتیمور. چند سال پیش او را محاکمه برخی از افسران که سوار یک ون و مستاجر ون و آمریکا درگذشت. او تا به حال واقعا توسعه مورد او. آن را بلافاصله که او در زمینه اتهامات عنوان شده علیه. و در واقع شاید او می تواند انجام داده اند بهتر است. اتهامات به پایان رسید تا رفتن به اندازه کافی دور و او به پایان رسید تا گرفتن اعتقادات. و آن را ممکن است که آن را بهتر بوده است برای رفتن به یک کمی آهسته تر و بیشتر مدرکی برای اتهامات پس از تاخیر. بنابراین تاخیر می تواند خوب باشد; آن می تواند آماده سازی است. و یا تاخیر می تواند بد باشد; آن می تواند از له کردن آن. و نشانه هایی وجود دارد که در مورد Arbery تاخیر بود و له کردن آن.

دیگر مشکل واقعی منطقه در اینجا برای دومین دادستان Barnhill است که در نهایت نبود یک تماس در شرایط تضاد منافع. او تا به حال به خارج از این مورد است. و او می تواند شناخته شده است که بلافاصله. این بود که فقط برخی از کارکنان راه را به پایین خط. این بود که پسر خود را که در دفتر کار می کرد درگیر است. او را می دانم که بلافاصله. او فقط می خواهد که به می گویند "من نمی تواند درگیر در این است." و هنگامی که شما اعلام شده شما باید تضاد منافع شما نمی توانید پس از نوشتن یک نامه و توضیح همه چیز بد در مورد این پرونده و به همین دلیل شما نمی آن را شارژ کنید. هنگامی که شما در تضاد شما باقی بماند. شما سعی نکنید برای نفوذ در آینده خنثی تصمیم ساز که رفتن به سعی کنید در این مورد.

Fabiola Cineas

وجود خواهد داشت عواقب Barnhill برای صدور نامه ؟

رونالد رایت

من نمی بینم عواقب قانونی برای آن است. او به احتمال زیاد مردم در انتقاد از او را در. من نمی دانم محلی چشم انداز سیاسی به خوبی به اندازه کافی می گویند که آیا آن خواهد صدمه دیده است او را با رای دهندگان در انتخابات بعدی چرخه. اما در میان گروه های دادستان, من فکر می کنم او خواهد شد برخی از انتقاد برای دادن نظرات خود را در مورد این مورد حتی پس از او را دیدم که او تا به حال به مرحله به دلیل درگیری.

Fabiola Cineas

گرافیک تلفن همراه تصویری تحریک خشم عمومی در اوایل این ماه و تنها دو روز بعد در آنجا بازداشت شد. چه نقش خشم عمومی در تاثیرگذاری بر دادستان و سرعت بخشیدن به روند ؟

رونالد رایت

خشم عمومی یک شمشیر دو لبه است. در یک طرف آن یک چیز بد است اگر دادستان یک نظرسنجی قبل از آنها تصمیم می گیرید که آیا برای شارژ یک نفر با جرم و جنایت است. کار خود را نه به اتهام افرادی که در این مکان متنفر است. بسیار محبوب در کنترل اتهامات جنایی در موارد فردی است که به طور کلی چیزی خطرناک است.

اما — بسیار بزرگ اما — اگر وجود دارد یک دادستان است که نامناسب در تلاش برای درهم کوبیدن یک مورد با نشستن در یک مورد و عمومی شروع می شود گفت: ما می خواهیم شما برای درمان این مورد فقط مثل همه دیگران مانند شما باید درمان آنها را با توجه به استانداردهای خود را پس از آن من فکر می کنم آن است که نقش که ضبط ویدئو در حال ساخت است.

این هرگز اتفاق می افتد چرا که شما فقط به حال کلامی حساب گاهی اوقات تنها از مردم که زنده ماندن تیراندازی. و سپس چه چیز دیگری می توانید انجام دهید ؟ اما در این مورد وجود دارد شواهد اضافی. شواهد به علاوه ارزیابی آن و نارضایتی عمومی منجر به تعویض آن به یک دادستان جدید, و, که, من فکر می کنم یک نتیجه خوب. اما این یک شمشیر دو لبه در اینجا و می توان آن را بسیار خطرناک برای عموم وزن در که دادستان باید شارژ.

Fabiola Cineas

آن را برای تلفن های موبایل مانند دادستان می تواند مضطرب روابط با جوامع خود. چگونه ممکن است بهتر مشارکت بین دادستان و جوامع رنگ خاص تغییر این دوره از این موارد ؟

رونالد رایت

بله, آن می تواند بسیار خوب نتیجه اگر دادستان می گوید: "نگاه کنید این تیراندازی اتفاق افتاده است, من قصد دارم به آن نگاه کنید. من قصد ندارم برای تصمیم گیری حق دور. اما ما در حال رفتن به قرار دادن منابع به آن و آن را به طور جدی. و شما را بشنود از من در زمانی که ما آماده هستیم." و شاید یک ماه بعد از آنها می آیند و می گویند "خوب. ما واقعا به طور کامل مورد بررسی در این مورد ما در حال رفتن به بازداشت و اتهام و یا ما نیست. در اینجا به همین دلیل است." که سالم جامعه در ارتباط است. آن را فقط اتفاق می افتد در آن مکان که در دادسراها ساخته شده اند روابط اعتماد با جامعه. بنابراین اگر شما روابط خوبی با محلی وزیران و گروه های جامعه و دیگران که رهبران در جامعه و به آنها اعتماد شما وقتی به شما می گویند "من این را به طور جدی; من به شما یک توضیح کامل برای من تصمیم" پس وقت خود را و حق آن را دریافت. که خوب است.

Fabiola Cineas

از آنجا بازداشت شده اند در Arbery مورد چه می بینید اتفاق می افتد بعدی وجود دارد ؟

رونالد رایت

من می خواهم تصور کنید که گرجستان اداره تحقیقات ادامه خواهد داد برای جمع آوری اطلاعات است. آنها در یک نقطه ضعف از آنجا که آنها در حال کار در حال حاضر ممکن است در زمانی که کسی باید انجام داده ایم کامل کار با این در ماه فوریه است. و به طور کلی همه می توانم بگویم این است که این موارد دشوار است. اگر شما در حال صحبت کردن در مورد تعقیب یک مورد تیراندازی در جورجیای جنوبی و نژاد آشکار مسئله در مورد آشکار جزء از راه مردم فکر می کنم در مورد راه این مردان تعامل من می خواهم بگویم شما بهتر است یک خوب رفو دادستان در این مورد. از آنجا که آن را برای رفتن به یک سخت به سر می برد. و اذعان دارد که تصویری در اینجا — واقعا گرافیک قدرتمند تصویری. و در عین حال حتی با این ویدئو در مورد رفتن به سخت خواهد بود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب