میلیون ها نفر از مردم را ببینید یک افت شدید در خود مزایای بیکاری به دلیل کنگره موفق به عمل

در یک حرکت تکان دهنده حتی برای کنگره, سنا موکول هفته در حالی که مکمل بیمه بیکاری برای میلیون ها نفر از آمریکای

توسط NEWSOULS در 11 مرداد 1399

در یک حرکت تکان دهنده حتی برای کنگره, سنا موکول هفته در حالی که مکمل بیمه بیکاری برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها به سادگی منقضی می شود.

این مزایا — کلید تاسیسات برای بسیاری از کارگران در طول Covid-19 pandemic — در حال حاضر به گذشت روز جمعه با هیچ نشانه ای روشن از زمانی که آنها تمدید می شود.

این یک تغییر آماده تحت تاثیر قرار دهد به عنوان بسیاری از 32 میلیون نفر از مردم که در حال حاضر با تکیه بر 600 دلار هفتگی UI توسعه اختصاص داده شده توسط مراقبت عمل می کنند. پس از مذاکرات بر سر گسترش این توسعه متوقف شده است, بسیاری از را ببینید یک افت شدید در UI مزایای. (بسته به ایالت و هفتگی پشتیبانی از UI می تواند به پایین را تا 93 درصد CNBC گزارش.)

برخی از این بن بست می تواند chalked به طور معمول عوامل که منجر کنگره به دست مهلت مانند حزبی تفاوت بیش از محدوده هزینه های دولت و تمایل به فشار مذاکرات در افراد خاردار به تاریخ و زمان آخرین دقیقه.

چقدر اخیر تاخیر اما در واقع رانده شده توسط اختلاف میان جمهوری خواهان. نه تنها جمهوری خواهان مجلس سنا تقسیم بر نیاز به کار بیشتر محرک و نگرانی ها به بدهی های ملی کاخ سفید نیز مجموعه خود را از اولویتها است.

"ما در حال تلاش برای گرفتن آنها را به منسجم در موقعیت" رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت. "ما حتی نمی دانیم چه موقعیت خود را است. یک سناتور می گوید یک چیز است. یک سناتور دیگری می گوید. رئیس جمهور می گوید: "این یک روز است. رئیس جمهور می گوید که.'"

از آنجا که این, پویا, شده است وجود دارد تغییر مجموعه ای از نشانگر برای دموکرات ها به مذاکره در برابر ساختن آن دشوار برای رسیدن به یک توافق نهایی ، در اواخر روز پنجشنبه کاخ سفید ساخته شده, آخرین تیر در ترکش در تصویب کوتاه مدت گسترش UI برنامه که دموکرات ها رد چرا که آنها آن را به عنوان جمهوری خواهان خارج شدن از انجام کاری جامع تر. جمهوری خواهان در حال حاضر استدلال می کنند که دموکرات ها در حال مسدود کردن پیشرفت UI در حالی که دموکرات ها نگرانی از این مانور به عنوان یک راه برای جلوگیری از مواجهه با نیاز به گسترده تر محرک.

"آنها هرگز درک گرانش آن" سخنران نانسی پلوسی گفت: پنج شنبه.

قانونگذاران باید بیشتر از یک هفته مذاکره در محرک قبل از آنها مجموعه را برای ماه اوت زنگ تفریح و دموکرات هستند و زنجان برای دیدار با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع دوباره در روز شنبه.

تا زمانی که آنها رسیدن به یک توافق میلیون ها نفر از مردم به سادگی سمت چپ تعجب چه در آینده.

جمهوری خواهان شده اند به کشیدن پاهای خود را بر روی محرک برای هفته.

در حالی که دموکرات ها تصویب شده عمل قهرمانان — باز خود پیشنهاد برای آینده بسته که شامل شش ماه تمدید $600 هفتگی UI گسترش — در واکنش به مدت طولانی استدلال کرد که اقتصاد را بهبود می یابند در آن خود را به عنوان متحده بازگشایی شده است.

"من فکر می کنم شرایط قطعا رفتن به بهبود است. ما دیده ایم این ویروس را بهترین اقتصاد جهان اما به نظر می رسد مانند آن را بسیار انعطاف پذیر و شروع به بازگشت" سناتور. John Cornyn (R-TX) گفت: سیاسی در اوایل ماه ژوئن است.

از آنجا که این جمهوری خواهان نیست علاقه مند با توجه به این ترتیب تا زمانی که آن را غیر ممکن است به چشم پوشی از آن دولت reopenings نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده در ماه جولای با توجه به تجدید حیات در coronavirus موارد است. حتی پس از آن اعضای که نگران بودند در مورد بدهی های ملی باقی مانده ديپلمات.

"اکثریت جمهوری خواهان در حال حاضر هیچ تفاوتی از سوسیالیست دموکرات وقتی که می آید به بدهی" رند پل سناتور. (R-KY) نوشت: در یک صدای جیر جیر انتقاد جمهوریخواهان صرف برنامه های هفته گذشته است.

با توجه به مخالفت در درون حزب نبود تا این جمعه که گزارش پرده برداری از قطعات خود را از لایحه بهبود می یابد, قانون که اجازه دور دیگری از محرک چک و همچنین به عنوان یک کاهش UI توسعه با هدف تطبیق 70 درصد از کارگران موجود و حقوق و دستمزد.

با توجه به سن. لیندزی گراهام (R-SC) بسیاری از جمهوری خواهان انتظار نمی رود که به پردازنده با این باریک تر پیشنهاد یا. "نیمی از جمهوری خواهان در حال رفتن برای رای 'نه' به هر بیشتر کمک" گراهام گفت: در طول یک فاکس نیوز ظاهر در آخر هفته گذشته. "این فقط یک واقعیت است."

به عنوان گزارش شده است دست و پنجه نرم کردن با آنها اختلاف کاخ سفید متمرکز شده هل دادن آن اولویت های خود را. در حالی که مک کانل بارها برجسته مسئولیت برای حمایت از کسب و کار به عنوان مهم redline, برای مثال, کاخ سفید اخیرا گفت که آن را نمی کند در نظر آن را یک, به گزارش واشنگتن پست. علاوه بر این دولت به دنبال گنجاندن نامربوط اقدامات مانند بودجه جدید FBI ساختمان که مک کانل است پس مخالف است.

در نهایت آمریکا بی ربط مقابل منجر به کشت و مذاکرات این هفته که واقعا در رفتن در هر نقطه.

در روزهای اخیر کاخ سفید به دنبال بازیگران تقصیر را به گردن دموکرات ها توسط فریم از آنها به عنوان obstructionists برای رد تمدید موقت از UI پشتیبانی یک پیام است که کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع تحت فشار قرار دادند و پنج شنبه.

"آن را به من شگفت زده است که هنگامی که ما صحبت در مورد محبت و مراقبت در مورد کسانی که واقعا به آنها نیاز دارید که یک راه حل موقت به مطمئن شوید که نرخ بیکاری — افزایش بیکاری — همچنان رد شده است نه یک بار بلکه چندین بار" مراتع به خبرنگاران گفت:.

دموکرات ها نگران این است که موافقت خود را برای کوتاه مدت پسوند به معنی وجود خواهد داشت نه هر گونه ضرورت برای جمهوری خواهان به نظر جامع تر بسته محرک — که اقتصاد هنوز هم نیاز دارد. Pelosi اشاره کرد که دموکرات ها بودند و تمایلی به بازگشت کوتاه مدت پیشنهاد با هیچ بزرگتر سازش در افق.

"وجود خواهد داشت یک وقت است که اگر ما تا به حال یک لایحه است. آنچه که ما می رویم به انجام در یک هفته ؟ " او گفت:.

علاوه بر این به دلیل نهایی مذاکرات شده بود تحت فشار قرار دادند تا به جولای 31 انقضای پیشرفته UI آن شده اند که هفته قبل متحده می تواند در واقع اجرای این فرمت. است که می گویند قانونگذاران باید در نظر گرفته شود یکی از آن صحبت می کند بیشتر به این واقعیت است که جمهوری خواهان تاخیر در اقدام برای تا زمانی که UI گیرندگان خواهد مواجه شده اند یک شکاف در مزایای بدون توجه به آنچه.

برای هر لایحه به تصویب کنگره از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها را مجبور به خرید در. این قانون نیاز به موافقت اکثریت مجلس دموکرات و همچنین به عنوان پشتیبانی از حداقل هفت حزب دموکرات, اگر برای بازگشایی انجمن به هم چسبیده. پس از حمله داعش در حال انتظار برای تقسیم محرک هر چند آن را به دنبال مانند آنها نیاز به حتی بیشتر دموکراتیک پشتیبانی برای دریافت هر چیزی از طریق هفته آینده.

گسترش بیمه بیکاری این است که یک لیست از چیزهایی که در معرض خطر هستند در آینده محرک لایحه. بودجه متحده و بیشتر coronavirus تست و همچنین دور دیگری از محرک چک در میان کشت از فشار دادن مقررات است که قانونگذاران هنوز هم نیاز به کار را از طریق.

از آنجا که این, هفته مهلت, تمرکز بر روی UI شده است در جلو و مرکز.

UI پشتیبانی کمک کرده است محدود کردن و یا متوقف کردن افزایش در این کشور نرخ فقر در یک مطالعه توسط محققان در دانشگاه شیکاگو است. و با توجه به این کمیته برای یک مسئول بودجه فدرال مکمل UI و همچنین به عنوان اولین $1,200 محرک بررسی گسترده مردم درآمد یکبار مصرف بین 5 درصد و 7 درصد از فوریه تا مارس.

این حمایت کمک کرده است تا حفظ سطح سالم از هزینه های مصرف کننده است که به نوبه خود تقویت تقریبا 5 میلیون شغل در موسسه سیاست اقتصادی می یابد. اگر پیشرفته UI به طور کامل صادرات گاز در ماه آینده عواقب فردی برای خانواده ها و اقتصاد گسترده تر خواهد بود.

مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها نیز قصد بر این coronavirus بودجه بسته با هدف کمک به کشورهای شهرستانها و شهرهای بسیاری که تا به حال شماره گیری خود را صرف برای جلوگیری از این ویروس حتی به عنوان درآمد حاصل از فروش از دست رفته و مالیات بر درآمد و خشک.

"رکود اقتصادی گذشته احساس مانند در حال اجرا پایین تپه" ققنوس شهردار کیت Gallego گفت بورسی را Emily Stewart در ماه آوریل است. "این احساس به سقوط کردن یک صخره پس از آن اتفاق افتاد به سرعت."

جست و خیز پیش رو به جولای و این وضعیت هنوز هم تلخ. دور از Covid-19 مورد سقوط در ایالات متحده چندین نقاط داغ شکسته در سراسر کشور است. آمریکا بیش از 4.5 میلیون نفر و بیش از 152000 نفر فوت کرده اند. و در عین حال با کنگره به تاخیر انداختن در لایحه جدید کشورهای در حال گرفتن جدید فدرال کمک بسیاری مجبور به در نظر گرفتن کاهش به سایر خدمات اجتماعی از جمله بودجه برای مدارس و دانشگاه های دولتی. بودجه برای حمایت از آموزش و پرورش شده است هرگز بیشتر انتقادی; برخی از مدارس و کالج ها مجموعه ای برای باز کردن در پایان تابستان در حالی که بیشتر به شروع سال با کنترل از راه دور مدرسه.

جدید محرک بیش از حد در نظر گرفته شده است که شامل کمک های مالی برای کمک به مدارس تحت پوشش حمایت های لازم و اقدامات مورد نیاز برای بازگشایی و همچنین به عنوان پول بیشتر برای هر دو coronavirus تست و تماس با ردیابی که بسیار مهم خواهد بود برای به دست آوردن بحران بهداشت عمومی تحت کنترل است.

با کلی انتخابات فقط ماه دور از فشار در حال رشد است در هر دو طرف برای رسیدن به یک معامله.

دموکرات ها ممکن است قادر به نقطه به جمهوری خواه تاخیر تا کنون, اما هر دو طرف در حال آماده به صورت بسیار زیاد مقاومت مواجه و از اگر محرک در ادامه به غرفه. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مجبور به حرکت به رای دهندگان واکنش اگر شرایط اقتصادی را بهبود نمی بخشد. با توجه به رای گیری توسط CNBC/تغییر تحقيق 62 درصد از رای دهندگان در میدان نبرد متحده پشتیبانی از گسترش و افزایش بیمه بیکاری.

محرک برزخ نیز می تواند یک تاثیر قابل توجه در این عملیات از انتخابات خود را از کشورهای در حال نومیدانه در نیاز به بودجه بیشتر برای کمک به تسهیل رای-با-ایمیل و تغییرات دیگر مجبور بیماری همه گیر.

متحده همچنین باید به شکل از چگونه به اجرای خود در انتخابات غیر قابل پیش بینی یک سال با کمی کمک از دولت فدرال. تابستان مقدماتی نقاشی شده اند نگران کننده تصویر: بسیاری از کشورهای در حال محزون می خوانی underprepared برای یک سال 2020 به طور کلی انتخابات در سن Covid-19. متحده است که تا به حال جهانی رای توسط پست الکترونیکی و یا بدون بهانه رای گیری غایب در سال های قبل باید در یک موقعیت بهتر برای رسیدگی به بالا حضور ریاست جمهوری سال است. اما از آن خواهد شد سخت تر برای ایالات متحده است که در حال حرکت به هیچ بهانه ای رای گیری غایب برای اولین بار برای رسیدن به سرعت و نگه دارید امن در شخص انتخابات نوامبر 3.

"آنها تقریبا باید برای اجرای دو انتخابات به جای فقط یک. آن را کاملا به چالش" انتخابات متخصص ند فولی یک قانون اساسی استاد در دانشگاه ایالتی اوهایو Moritz, مدرسه حقوق, به تازگی گفته Vox. "به دنبال در مقدماتی متاسفانه آنها نشان می دهد ما باید جدی ظرفیت چالش های ما هنوز آماده نیست و ما واقعا در حال اجرا خارج از زمان."

با فرد رای گیری از چالش های اصلی باید با نیروی انسانی و فضای فیزیکی. نظرسنجی کارگران تمایل به بزرگتر و یا بازنشسته و برخی از آنها انتخاب و به عنوان داوطلب در انتخابات جایی برای ترس از ابتلا Covid-19. این باعث شده است که برخی از ایالت ها و شهرداری ها به برخی از مکان های رای گیری که منجر به صف های طولانی در مکان های باقی مانده باز است.

متحده در تلاش برای انطباق با رای گیری توسط سیستم های پست الکترونیکی در یک مقدار کوتاه از زمان نیاز به امن قرارداد با شخص ثالث فروشندگان به چاپ برگه های رای پاکت نامه و دستورالعمل برای رای دهندگان. متحده است که جدید به این سیستم همچنین ممکن است نیاز به خرید تجهیزات پر هزینه برای اسکن و شمارش آرا در موقع چرا که آنها به سادگی نمی باید مردم به اندازه کافی برای فرایند خرد بازگشته اند.

از مقدماتی تا کنون نشان داده اند فوق العاده اشتها از رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند با پستی یک پاکت نامه. در سال 2020 اولیه گرجستان دیدم نزدیک به 1.5 میلیون درخواست برای رای غایب با توجه به گرجستان و وزیر امور خارجه ، در ریاست جمهوری 2016 اولیه دولت فقط 45,000 درخواست به صورت غیابی با توجه به Brennan Center گزارش.

نگرانی همچنین وجود دارد در مورد وضعیت خدمات پستی ایالات متحده است که به صورت مزمن در بدهی با توجه به یک سال 2006 قانون الزامی آن جلو دادن آن کارکنان بازنشسته مزایای. اداره پست از کنگره خواسته است تا برای کمک مالی به فایده ای نداشت; جمهوری خواهان به نظر می رسد قصد کاهش هزینه ها وجود دارد به جای دادن آن پول بیشتر. انتخابات کارشناسان بیم آن دارند که تغییرات اخیر به USPS پست زمان تحویل سفارش تهمت دهنده و جدید Postmaster عمومی لوئیس DeJoy می تواند باعث تاخیر بیشتر برای آمریکایی ها, ریخته گری, برگه های رای خود غایب.

"برای دهها میلیون نفر از آمریکایی ها آنها خود را در انتخابات به دست آنها توسط یک کارگر پستی یک نظرسنجی کارگر" Tammy پاتریک یک مشاور ارشد در انتخابات در بگمارند بنیاد دموکراسی صندوق به تازگی گفته Vox. "آنها نمی گرفتن مرتب کردن بر اساس همان حمایت از کنگره و از دولت است که ما در حال دیدن رستوران های فست فود یا برخی از این دیگر ارائه دهندگان خدمات و بازار."

کنگره اختصاص 400 میلیون دلار به کشورهای در مراقبت قانون آن از تصویب این بهار اما بسیاری از ایالات صرف بیشتر پول خود را برای آماده سازی خود را برای تابستان مقدماتی و کنگره هنوز به تصویب بودجه فدرال برای کمک به آنها آماده شدن برای انتخابات توسط استخدام جوانتر نظرسنجی کارگران و گسترش خود غایب ایمیل ظرفیت.

"این است که ما در حال انجام پنج چیز اضافی با پول آن را بیشتر از چیزهایی که ما در حال انجام در حال حاضر" مینه سوتا وزیر امور خارجه استیو سیمون گفت: Vox. "به حداقل رساندن خطر از چیزی اشتباه رفتن بیشتر منابع قدردانی خواهد شد."

اگر چه دموکرات ها تا به حال اختصاص 4 میلیارد دلار در عمل قهرمانان برای کمک به کشورها در این زمینه واکنش نشان داده اند کمی اشتها برای تقویت انتخابات بودجه. و بدون هر دو حزب توافق بر سر موضوع متحده ممکن است به سمت چپ خود را به شکل از چگونه با خیال راحت و ایمن رفتار بی سابقه ای در انتخابات.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de