San Bernardino County sheriff: شواهد نشان می دهد مالکوم Harsch خود را به دار آویخته

مارتین Estacio ویکتور ویل روزانه مطبوعاتمنتشر شده 9:36 PM EDT Jun 19, 2020سن برناردینو — یک ویدیو که مقامات می

توسط NEWSOULS در 31 خرداد 1399

سن برناردینو — یک ویدیو که مقامات می گویند که نشان می دهد مالکوم Harsch حلق آویز خود را در ویکتورویل در اواخر ماه گذشته منتشر شد پنجشنبه و جمعه به اعضای خانواده که پس از آن با صدور بیانیه ای تایید خودکشی.

شواهد ویدیو اسیر مارس 31 از دو دوربین های مدار بسته در ساختمان های ویکتور خیابان نیز نشان داده شد به گروهی از خبرنگاران در سان برناردینو شهرستان کلانتر دفتر مرکزی بعد از ظهر جمعه.

یک مرد در یک پیراهن سفید که مقامات شناخته شده به عنوان Harsch دیده می شود در این ویدئو نزدیک به دو چادر در یک بی خانمان اردوگاه. او می اندازد که مقامات گفته بودند دونات پس از بحث با دوست دختر خود را در داخل چادر.

Harsch است و پس از آن دیده می شود بسته بندی چه محققان گفته شد HDMI بند ناف به دور گردن خود در حدود 6 صبح مه 31, با توجه به این ویدئو را در زمان. او سپس به پیاده روی بیش از یک درخت در این نزدیکی هست که در آن او می تواند بن دیده بسته بندی چیزی حدود یک شعبه دارد. بدن او از نظر ناپدید پس از آن به عنوان شاخه ای خم.

بیشتر: بررسی مقامات 2 جداگانه و میر مردان سیاه پوست آويزان در جنوب کالیفرنیا

بیشتر: اعتراض در ویکتورویل شهرستان سالن پردازد مالکوم Harsch را حلق آویز مرگ defunding پلیس

گروهبان. استیو آلن با ویکتور ویل را کلانتر ایستگاه گفت: همه چیز محققان جمع آوری شده نیز نشان داده شد به اعضای Harsch خانواده در روز پنج شنبه و جمعه. او گفت که امیدوار است "برای برطرف کردن برخی از اسطوره" اطراف Harsch مرگ به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس و سیستمیک تعصب همچنان در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

Harsch برادر ده'Avery Richardson, یک سرباز ارتش ایالات متحده مستقر در فورت ایروین که برای شرکت در یک کنفرانس از راه دور تماس با اعضای Harsch خانواده که عمدتا اقامت در اوهایو آلن گفت.

در پاسخ Najee علی سخنگوی خانواده منتشر شد, بیانیه ای که به عنوان خوانده شده: "از طرف خانواده مالکوم Harsch متاسفانه به نظر می رسد او را به زندگی خود را."

"از ویکتور ویل اداره پلیس مقامات جدید منتشر شواهد تصویری به اعضای خانواده" علی نوشت. "خانواده می خواهد به صمیمانه با تشکر از همه برای حمایت خود و نماز است."

Harsch مرگ موجب خشم و اتهامات از مجازات به عنوان یکی دیگر از سیاه رابرت فولر نیز داشت حلق آویز از یک درخت در پالم دیل حدود 50 کیلومتری غرب ویکتور ویل.

آلن گفت: سوال از Harsch خانواده که مورد مناقشه است که 38 ساله مرد آویزان خودش باعث شد کارآگاهان به پرس و جو بیشتر به مرگ او.

اگر چه یک خارجی کالبد شکافی تبدیل شده تا هیچ شواهدی از بازی ناپاک کامل کالبد شکافی شد و بعد انجام شده در ژوئن 12, به گفته مقامات. آلن گفت: علت مرگ هنوز در انتظار یک سم شناسی, گزارش, اما به احتمال زیاد منجر به پیدا کردن یک خودکشی است.

گروهبان گفت: یکی از سوالات با فشار دادن این بود که چگونه خون رو در Harsch پیراهن هنگامی که او در بر داشت. آلن گفت: یک نمونه DNA گرفته شده است و آن کشف شد به Harsch است.

کلانتر مقامات همچنین ضبط صدا از یک معاون کمربند که متوقف Harsch در حدود 3:17 صبح چند ساعت قبل از مرگ او. آلن گفت: Harsch متوقف شد در منطقه هفتم و لینکلن خیابان برای یک چک رفاه پس از دیده شدن "فریاد و جیغ profanities."

در صوتی, معاون شنیده می شود درخواست Harsch که در آن خون آمد از آن Harsch نشان می دهد از دست خود را. Harsch صدای عصبانی و پریشان به او پاسخ معاون سوالات به عنوان را به نام خود و تاریخ تولد.

معاون سپس می توانید شنیده می شود گفت: پس از در حال اجرا اطلاعات خود را به اعزام: "خوب, شما خوب به آن بروید. نمی تواند بدون مسائل."

آلن نشان داد که تصویری سریع حمل و نقل به زمان 5:57 صبح که در آن او گفت: Harsch شروع به پیچیدن بند ناف به دور گردن خود. اگر چه این دوربین قرار است چند صد پا دور زوم در نسخه ارائه شد که در آن گزارش خودکشی دیده می شود در جزئیات بیشتر.

به گفته محققان یک مرد دیگر شاهد Harsch مرگ در اردوگاه. او را می توان در تصویری نزدیکی یکی از چادر که در آن کارآگاهان گفت: Harsch و دوست دختر خود زندگی می کردند به عنوان Harsch می رود به درخت.

آلن گفت که از جمعه کلانتر تا به حال شده است قادر به قرار دادن شاهد مشخص شده به عنوان "نیروی انسانی" برای بازجویی. آلن گفت: نه انسانی و نه دو نفر دیگر بی خانمان مردان, آیا هر چیزی در مورد Harsch تا بیش از یک ساعت بعد.

زمانی که تصویری را نشان می دهد آنها بیش از رفتن به بدن خود و دوست دختر خود را در حال ظهور از چادر. آلن گفت که او دیده می شود ساخت 911 تماس بگیرید و کمی پس از 7 صبح

آلن گفت: در حالی که هیچ قانون وجود دارد که آدرس های شاهد خودکشی وجود دارد مجازات برای هر کسی که تشویق می کند یکی است.

با توجه به California penal code "هر کسی که به عمد بیماری ایدز توصیه یا تشویق دیگر به خودکشی گناه است از یک جنایت است." قانون مانع خودکشی کمک در علاج بيماران بد حال.

Harsch دوست دختر گفته محققان دو شده بود استدلال در مورد رابطه خود را قبل از مرگ آلن گفت.

این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات در دسترس می شود.

مارتین Estacio ممکن است در رسید MEstacio@VVDailyPress.com یا در 760-955-5358. او را دنبال کنید در توییتر @DP_mestacio.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن