پنج سرد به مراکز باز دوشنبه به صحرا ساکنان برای فرار از گرما

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:39 PM EDT 29 مه سال 2020Riverside County باز خواهد شد 14 "سر

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

Riverside County باز خواهد شد 14 "سرد مراکز" در سراسر شهرستان از جمله پنج در Coachella Valley از ژوئن تا اکتبر به عنوان سه رقمی دماهای انتظار می رود به معطل شدن بیش از پنج ماه است.

سرد مراکز مطبوع امکانات عمومی که در آن افراد یا خانواده ها می توانند استراحت و اجتناب از در حال اجرا خود را در دستگاه خنک کننده در خانه است. آنها ارائه یک حیاتی خدمات عمومی به خصوص برای ساکنان کویر که ممکن است باید در حال اجرا تهویه هوا در خانه های خود.

پنج از این شهرستان را سرد مراکز واقع خواهد شد در Coachella Valley با دو در پالم اسپرینگز دو در Indio و یکی در کوچلا.

مراکز باز خواهد شد دوشنبه, ژوئن 1, خواهد شد و برای عموم در دسترس بدون هیچ هزینه. آنها اصلاح خواهد شد به جای coronavirus دستورالعمل های ایمنی.

"سرد به مراکز این امکان را برای ساکنان برای فرار از گرمای شدید و درجه حرارت بالا در طول ماه های تابستان به خصوص کسانی که در میان جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان" گفت: کیم Saruwatari این شهرستان مدیر بهداشت عمومی. "اقدامات احتیاطی در زمان coronavirus در حال اجرا برای حفاظت بیشتر بازدید کنندگان است."

در میان دستورالعمل های ایمنی همه بازدید کنندگان و کارکنان در خنک کننده به مراکز مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله. تنقلات و آب در دسترس خواهد بود در برخی از نقاط.

سرد مراکز هماهنگ با جامعه عمل مشارکت Riverside County, در رابطه با دانشگاه ریورساید نظام سلامت – سلامت عمومی هستند و در واقع مدارس ارشد و مراکز اجتماعی.

بیشتر: Riverside County گزارش 145 جدید کروناویروس موارد جدید 10 مرگ و میر جمعه

بیشتر: San Bernardino County گزارش 120 جدید کروناویروس موارد جدید 9 مرگ و میر

این شهرستان دارای اولویت سرد مراکز برای کمک به جلوگیری از خطرناک شرایط بهداشتی مربوط به درجه حرارت بالا. گرما مربوط به صدمات مانند گرمازدگی یک بیماری است که هنگامی رخ میدهد که بدن دیگر نمی تواند تنظیم درجه حرارت آن می تواند حمله سریع و ژست های تهدید کننده زندگی عواقب.

دو خنک مراکز در پالم اسپرینگز واقع خواهد شد در پالم اسپرینگز دبیرستان (2401 E. Baristo جاده) هر روز از 7 صبح تا غروب و به خوبی در کویر (441 S. Calle Encilia سوئیت 3) در هر روز از 7:30 صبح تا 6 بعد از ظهر

این دو در Indio خواهد بود در Coachella Valley ماموریت نجات (84110 مانیل خیابان) از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر هر روز و مارتا را ایجاد کرد & آشپزخانه (83791 تاریخ Avenue) از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعد از ظهر در هر روز است.

در کوچلا سرد مرکز خواهد بود از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر در روزهای هفته و در کوچلا ارشد مرکز (1540 7th Street) و باز خواهد شد به شهروندان ارشد تنها.

اندرو جان یک خبرنگار برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن