Coronavirus به روز رسانی: Newsom می گوید: برخی از کسب و کار ممکن است بازگشایی این هفته

آسوشیتد پرس منتشر شده 3:58 PM EDT آوریل 4 سال 2020در میان بیشتر تمرد از دولت های محلی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی

توسط NEWSOULS در 16 اردیبهشت 1399

در میان بیشتر تمرد از دولت های محلی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی کردند و با محدودیت برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این طرح تحت مرحله دوم استاندار چهار نقطه بازگشایی برنامه اجازه می دهد تا خرده فروشان مانند لباس فروشگاه کالاهای ورزشی و گل را به از سرگیری عملیات با منظقه وانت.

آن را بلافاصله عبارتند از ناهار خوردن در غذا خوردن در رستوران ها و بازگشایی دفاتر که قبلا اظهار داشت: فاز 2 طرح.

Newsom گفت: یک عنصر اصلی برای ورود به فاز 2 است که توانایی برای مقامات بهداشتی برای تست و انجام تماس با ردیابی از عفونت.

وی به عنوان کسب و کار در دو Northern California counties بازگشایی شد. یوبا و شهرستان سوتر به دنبال هفته گذشته منجر روستایی Modoc شهرستان در میان فشار به راه اندازی مجدد کالیفرنیا و اقتصاد و حتی به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از COVID-19 ادامه خواهد داد.

Newsom شش هفته سفارش مورد نیاز نزدیک به 40 میلیون نفر باقی می ماند بیشتر در خانه است.

ساتر و یوبا سیتی شهرستانهای مجاز رستوران, خرده فروشان, مراکز خرید, ورزشگاه, سالن کتابخانه ها و حتی تو سرو برای بازگشایی, اما تنها اگر آنها محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل و اجرای فیزیکی فاصله.

Orange County سرپرست دن فلورس گفت: این تصمیم توسط استان ها به اشتراک گذاشته افسر بهداشت دکتر Phuong Luu. فلورس می گوید: شهرستان رهبران باید چند بار سعی بیهوده برای به دست آوردن Newsom دولت به بررسی طرح خود را.

بیش از 2,200 کالیفرنیا درگذشت از coronavirus و تقریبا 55,000 تایید شده است به آن را دارند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر به دلیل کمبود تست.

روز دوشنبه Newsom را دولت تصویب بازگشایی سواحل در اورنج کانتی شهر لاگونا بیچ و سن کلمنت. دولت منابع طبیعی سازمان گفت: این شهرستانها فرستاده شده قصد دارد با اقدامات برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و فعال, فیزیکی, فاصله.

مصوبات آمد روز پس از Newsom دستور داد همه اورنج کانتی سواحل بسته به دلیل جمعیت زیادی که رنگی وجود دارد در طول موج گرما در اواخر ماه گذشته. برخی از مردم هنوز هم سعی کردم به رفتن به خارج از محدوده سواحل این آخر هفته گذشته.

در شمال شرق کالیفرنیا, Modoc County Sheriff تک Dowdy گفت: صفر تایید موارد COVID-19 در میان شهرستان 9,000 ساکنان یک عامل تصمیم گیری در اجازه دادن به یک "صحنه امن" بازگشایی جمعه گذشته است.

یوبا و شهرستان سوتر در شمال ساکرامنتو بسیار بزرگتر با یک ترکیب جمعیت حدود 175,000 مردم — بسیاری از آنها رفت و آمد به شغل در منطقه پایتخت. شهرستان ها دیده می شود 50 موارد تایید شده بیماری و سه مرگ و میر.

جسی Villicana صاحب Cool Hand Luke steakhouse در شهرستان یوبا سیتی گفت: 25 کارمند بودند که گذاشته بازگشت به کار یکشنبه برای کمک به آماده شدن برای بازگشایی. او مشتاق به استقبال مشتریان را به نوار و اتاق ناهار خوری اما با احتیاط از آهسته بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. مشتریان باید یک غرفه از هم جدا معنی او فقط می تواند پر کردن نیمی از رستوران.

برای اکثریت قریب به اتفاق مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. این ویروس را می توان در محله های نزدیک با افرادی که نمی دانم آنها آن را قرارداد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن