وجود دارد انواع اعتراضات در سنت لوئیس دوشنبه پس از بسته بندی تعطیلات آخر هفته

برای بزرگنمایی کلیک کنید کتی بلند غیر خشونت آمیز اعتراض در کلیتون یکی از چندین تظاهرات در روز دوشنبه در

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید A nonviolent protest in Clayton was one of multiple demonstrations on Monday across St. Louis. - KATIE LONG
  • کتی بلند
  • غیر خشونت آمیز اعتراض در کلیتون یکی از چندین تظاهرات در روز دوشنبه در سراسر St. Louis.

پس از یک هزار نفر-قوی مارس بیش از آخر هفته, جورج فلوید اعتراضات ادامه به پاپ تا در اقدامات جدید در سراسر بیشتر St. Louis.

در مرکز شهر, مکان عمومی, مدافعان و همفکر وکلای راهپیمایی از میسوری شرقی منطقه دادگاه تجدید نظر به Thomas F. ایگلتون دادگاه و پس از آن به دادگاه امیدوار به جلب توجه به سوء استفاده پلیس علیه مردم سیاه و سفید "در خیابان ها و در دادگاه" آنها می گویند منجر به حبس نرخ.

عمومی مدافعان شدند و پس از مدت کوتاهی توسط 100 سیاه و سفید مردان از سنت لوئیس سازمان که منجر صفوف مردان در کسب و کار مناسب از دادگاه به تالار شهر به عنوان بخشی از یک "مارس برای برابری و پایان دادن به ظلم و ستم سیستماتیک."

در کلیتون جوان کلیتون دبیرستان آلوم سازماندهی یک راهپیمایی در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, پیچ در پیچ از طریق محله به Wydown و Skinker بلوار جایی که آنها به زانو در هشت دقیقه است.

در فلریسنت معترضان با تجمع در مقابل ساختمان پلیس این شهر ایستگاه خواستار اتهامات عنوان شده علیه یک کارآگاه است که ثبت شد رمنج از فرار متهم و سپس ضرب و شتم مرد در چمن جلو خانه در Dellwood.

روز دوشنبه راهپیمایی با بازی در سراسر مترو در همان روز است که در حال حاضر سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین یک دادگاه ظاهر توسط ویدئو به صورت اتهام در قتل فلوید. یک قاضی توافق برای افزایش 44 ساله را به قید وثیقه به $1.25 میلیون نفر به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس.

چوین ثبت شد دو زانو بر فلوید گردن در طول بازداشت به ظن جعل — استفاده از جعلی $20 bill برای خرید سیگار. این وحشتناک فیلم چوین حمایت سه نفر دیگر از پلیس فشار زندگی از فلوید لگد کردن تظاهرات در سراسر کشور گسترش بین المللی است.

فراتر از آن حتی فلوید کشتن معترضان با اشاره به طولانی و مداوم تاریخچه ای از خشونت. در فلریسنت معترضان می گویند که شامل اقدامات فلریسنت کارآگاه پلیس.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Protesters outside of the Florissant police station demanded an officer who hit a suspect with his car be charged. - MIKE FITZGERALD
  • مایک فیتزجرالد
  • معترضان در خارج از فلریسنت ایستگاه پلیس خواستار یک افسر که آمار مشکوک با ماشین خود را شارژ می شود.

اعتراض شرکت کنندگان Aireyon Clem, 26 سنت لوئیس اذعان کرد که او نمی دانست که اگر نمایش برای دوشنبه شب در مقابل فلریسنت مقر پلیس — که خالی بود و مهر و موم کردن آن شیشه ای درب و پنجره جایگزین تخته سه لا — را در دراز مدت تفاوت. اما آن را به ارزش تلاش برای سعی کنید او می گوید:.

"ما شده ایم مظلوم برای بیش از حد بسیاری از سال," او می گوید. "ما در حال ساختن مردم ناراحت کننده است. و این چیزی است که این مورد است."

Clarissa توماس, 27, از فلریسنت می گوید او جلب تشویق از این واقعیت است که بسیاری از مردم نمایش برای تظاهرات در سراسر منطقه سنت لوئیس علیه نژادپرستی و خشونت پلیس هستند "از زمینه های مختلف است که با درگیر ساخت تغییر دهید."

مانند دیگران که نشان داد تا دوشنبه شب توماس قول داد به شرکت در تظاهرات در مقابل مقر پلیس تا زمانی که به حالت تعلیق کارآگاه پلیس است که اخراج دستگیر و به جرم متهم است.

"این جایی است که من زندگی می کنند" توماس می گوید. "این جامعه است. و چیزی که باید در مورد آن انجام می شود."

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن