صدها نفر حضور ضد خشونت پلیس اعتراض در ریورساید

شهر, اخبار ادارهمنتشر شده 5:33 PM EDT Jun 7, 2020ریورساید صدها نفر جمع شده بودند در Fairmount یکشنبه در پارک ر

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399

ریورساید صدها نفر جمع شده بودند در Fairmount یکشنبه در پارک ریورساید در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس.

این رویداد آغاز شد و در ظهر و برجسته موسیقی زنده و سخنرانی و پس از آن معترضان انتظار می رود تا مارس هر چند منطقه مرکز شهر.

با توجه به این شهرستان ریورساید اداره پلیس رانندگان خواست به درایو با خیال راحت در داخل و اطراف مرکز شهر.

"در این زمان ما نمی دانیم دقیق تار و مار از ماه مارس پس لطفا مراقب باشید در حالی که رانندگی در این منطقه از بازار و خیابان در مرکز شهر در منطقه" پلیس گفت:.

روز یکشنبه در اعتراض به بخشی از یک موج اعتراضاتی که صورت گرفته است این هفته در شهرستان ریورساید و در سراسر جهان برانگیخته شده توسط در مرگ بازداشت جورج فلوید در مینیاپولیس.

در روز شنبه حدود 1000 نفر تبدیل به یک ضد خشونت پلیس اعتراض در پالم اسپرینگز

به "کافی است به اندازه کافی" تظاهرات در اموزش هاردی پارک توسط یک گروه هشت نوجوانان که با نام "عدالت جوان طرفداران."

ساعته برنامه شامل سخنرانان مختلف از جمله Rep., رائول روئیز, D-Palm Desert, را تشویق کرد که جمعیت را به نگه داشتن خود را به مقامات منتخب مسئول پلیس در آوریم.

"(ما) نباید منتظر یک قانون کنگره و یا برای کنگره به آن هم عمل می کنند," او گفت:. "کلانتر رسمی انتخاب می شوند. پاسخگو به شما."

روز جمعه یکی دیگر از اعتراض در ریورساید در خارج از کتابخانه اصلی افشاگری در اجرای قانون سوء جذب حدود 300 نفر است.

یکی دیگر از 75 نفر جمع شده بودند در مقابل ریورساید شهرستان در سالن به گوش دادن به موسیقی و شنیدن همکار تظاهرکنندگان صحبت می کنند. مردم انجام شده علائم و عینک تی شرت که به عنوان خوانده شده "قوی سیاه و افتخار" "ما نمی توانیم نفس بکشیم" و "نه عدالت بدون صلح است."

محل شد و در همان نقطه ای که در آن نزدیک به 2000 معترضان مونتاژ برای شب زنده داری به پایان رسید که بدون حادثه پنج شنبه شب با توجه به کنار رودخانه سخنگوی پلیس Ryan Railsback.

این تظاهرات از روز یادبود مرگ 46 سال فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا ده دقیقه در حالی که فلوید بود و دستبند و رو به پایین در خیابان.

چهار افسر که به کار گرفته بازداشت شدند همه از کار اخراج شدند و بعد از آن به اتهام جنایات. درک چوین افسر با زانو خود را در Floyd گردن با اتهام قتل درجه دوم. J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

منتقدان آنه فلوید مرگ به عنوان یک تصویر گسترده تر از اجرای قانون سوء استفاده.

روز دوشنبه هفت نفر دستگیر و پس از نزدیک به 6000 نفر فراوان در کتابخانه اصلی در ریورساید و اقدام به راهپیمایی به تقاطع پرتقال و 10 خیابان که در آن یک خط زد و خورد بیش از 100 نماینده و افسران پلیس چادری ضد شورش مواجه شده آنها را.

در آخرین ساعت از این تجمع به عنوان یک حکومت نظامی به اثر رفت چند ناشناس معترضان پرتاب فشفشه در پرسنل اجرای قانون که بلافاصله صادر پراکندگی سفارشات. وجود دارد تلاش برای غارت یک داروخانه CVS در بازار و خیابان و مقامات گفت: چند کسب و کار بین 10 خیابان و ماموریت مسافرخانه خیابان مورد هدف قرار گرفتند گرافیتی خرابکاری وجود دارد چند پنجره شکسته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب