نه مکان برای دریافت معاملات در لوازم شنا و تفریحات آبی

بوار خیام از بولوار ملکآباد شروع شده و تا میدان سپاد ادامه مییابد. بولوار کلاهدوز مشهد از احمدآباد تا بولوار

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بوار خیام از بولوار ملکآباد شروع شده و تا میدان سپاد ادامه مییابد. بولوار کلاهدوز مشهد از احمدآباد تا بولوار مجد ادامه مییابد و در نزدیکی بوار شهیدصادقی و راهنمایی قرار دارد. جاهای تفریحی مشهد که در نزدیکی بولوار معلم مشهد قرار دارد، شامل پارک چهل بازه مشهد، پارک وکیل آباد، باغ وحش وکیل آباد، پارک ملت، کوهستان پارک خورشید و غیره است. رضاشهر از چهارسو به بولوار وکیل آباد، بزرگراه کلانتری، بولوار نماز و بولوار دلاوران راه مییابد. خیابان شلوغ دستغیب از چهار جهت به وسیله بلوار ارشاد، ملک آباد، راهنمایی و خیام احاطه شده است. خیابان کوثر مکانی دنج برای زندگی است البته قیمت ملک در این منطقه بالاست. هاشمیه در منطقه ۹ مشهد واقع گردیده و از سمت شمال به خیابان آب و برق میرسد. این لوازم شناور تفریحی نیز کاملا به صورت بادی بوده و روی آب قرار می گیرند. شناور بادی لاکپشت محصولی جدید 2020 از محصولات اینتکس به شمار می آید .  This post has  been  done by GSA C᠎on᠎tent Gen​erator D᠎em ov᠎er si on!

بولوار هفت تیر از پل دانشجو شروع و به کوه های آب و برق که منطقه ای زیبا برای کوهنوردی هستند ختم می شود. بولوار هفت تیر یا همان خیابان آب و برق از بولوارهای اصلی مشهد است که در منطقه وکیل آباد و درمیان بلوار هاشمیه و صیاد شیرازی قرار دارد. از بلوار طویل و عریض وکیل آباد خیابانهای مهمی چون امامت، جلال آل احمد، سیدرضی، دانشآموز، دانشجو، صدف، دندانپزشکان، شهیدقانع، فارغالتحصیلان، نمایشگاه، شهید برونسی، اقباللاهوری، لادن، صیاد شیرازی، حافظ، هفت تیر، هنرستان، هاشمیه، کوثر و شهید باهنر منشعب میشود. پذیرش کودکان تا دوسال رایگان است و از دو سال به بالا تمام بها دریافت میشود. هتل سه ستاره صبا، مجموعه ورزشی شهید بهشتی، مجموعه ورزشی آستان قدس، آپارتمانهای مرتفع ده طبقه که قدمتشان به پنجاه سال میرسد از عناصر اصلی بولوار فردوسی هستند. هتل هما شماره دو نیز در تقاطع ارشاد واقع شده است. در خیام شمالی به بازار فتحآباد (بورس گل طبیعی و مصنوعی) و مجتمع گردشگری سپاد، شهربازی، مجتمع الماس شرق، بازار وصال و باغ پرندگان دسترسی خواهید داشت.

پارک آبی آزادگان تهران دارای دریاچه مصنوعی و امکانات موجسواری نیز است. در سالهای اخیر، جمعیت بسیار زیادی در این منطقه ساکن شدهاند و این مسئله موجب ایجاد ترافیک و نیاز بیشتر به فضای سبز و امکانات تفریحی و ورزشی در بولوار مجیدیه شده است. یکی از آن استخرها ویژه بزرگسالان است که با ابعاد 70 متر در 30 متر فضای مناسبی را برای شنا کردن فراهم کرده است. استخر شنای این مجموعه حدود 45 متر طول دارد و عرض آن نیز 15 متر میباشد. بولوار وکیلآباد از بزرگترین بولوارهای شهر مشهد است که از میدان آزادی تا دوراهی طرقبه و شاندیز ادامه دارد. بلوار مجیدیه بزرگترین جمعه بازار خودرو کشور را در خود جای داده است. کافی است کمی در این محل گشت بزنی تا از حال و هوای شهر لذت ببری! خیابان اقبال لاهوری پر از آرامش و سکوت و هوای خوب است. از جاذبه های نزدیک خیابان اقبال لاهوری می توان به پارک چهل بازه و باغ وحش وکیل آباد اشاره نمود. خیابان اقبال لاهوری بهترین لوکیشن عکاسی خیایانی در مشهد است. در تم پارک مجیک با مجموعهای از حیوانات متحرک ماقبل تاریخ مواجه میشوید که برای هر کودک و نوجوانی جذابیت دارد.این پارک از بخشهای مختلفی تشکیل شده است؛ نظیر بخش نقاشیهای سهبعدی، بخش آینهها، اتاق سلفی، اتاقهای وارونه، اتاق پرسپکتیو، اتاق خواب دیواری و قسمت black light که ارزش بازدید را دارند.

در حاشیه بولوار معلم فروشگاههای مختلفی قرار دارد که معمولا شب ها شلوغترند. جنگهای شبانه یکی دیگر از گزینههای عالی برای گذران ساعتهای پایانی شب هستند. یکی دیگر از بهترین جنگ های شبانه کیش، جنگ شبانه ستاره رنگارنگ کیش است. تمام مراکز تفریحی کیش طرف قرارداد با سایت کیش تفریحات هستند. پیشنهاد می شود اگر زمان زیادی را برای شنا کردن اختصاص می دهید از عینک تفریحی استفاده کنید. برای انتخاب بهترین نوع لوازم شنا کودک بهتر است ابتدا با انواع مدلهای آنها آشنا شوید و راجع به هرکدام اطلاعات کافی به دست آوید تا در نهایت بتوانید وسیلهای ایمن و مطمئن برای فرزند دلبندتان تهیه و به خوبی از آن استفاده کنید. میدان توحید مشهد معروف به فلکه دروازه قوچان از قدیم به عنوان محل فروش انواع پرندگان زینتی، آکواریومهای آب شیرین و شور و نیز انواع زغال و قلیان شناخته می شود. بهتر است متناسب با سطح یادگیری شنا و قدرت کنترل در آب و نیز سن شخص استفاده کننده خرید لوازم جانبی شنا را به درستی انتخاب و استفاده کنید. این بازوبندها برای استفاده در هر محیطی، از استخر گرفته تا دریاو دریاچهها مناسب هستند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن