تعداد speeders در بیابان راه را به پایین اما باز جاده ها ایجاد کرده اند بیشتر از 100-mph-plus مجرم گسترده دولت

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:32 PM EDT مه 3 سال 2020بلیط سرعت در صحرا را به طور قابل توجهی د

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

بلیط سرعت در صحرا را به طور قابل توجهی در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به اقامت در خانه سفارشات نهاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گشت بزرگراه کالیفرنیا صادر شده 376 سرعت استنادهای در یا در نزدیکی Coachella Valley بین مارس 19 و 19 آوریل که اولین ماه کالیفرنیا مجبور شدند در خانه بمانند.

استناد کردن 75 درصد از 1,527 صادر شده در دوره مشابه در سال 2019.

در این سال از افسران Indio ایستگاه ذکر شده 216 رانندگان و باقی مانده 160 تقدیر نامه صادر شده توسط افسران از سن Gorgonio ایستگاه را پوشش می دهد که بین 10 از طریق سن Gorgonio عبور و جاده ها در سن جکینتو کوه.

این افت می توان به کاهش ترافیک در ابتدای ماه مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور کالیفرنیا به ماندن در داخل برای کاهش گسترش coronavirus. قبل از آن وجود دارد 1,354 و 1,398 استناد در ماه های ژانویه و فوریه به ترتیب قبل از عدد کاهش یافت و به 1,012 در ماه مارس است.

با وجود کمتر استناد کالیفرنیا ترافیک مقامات می گویند آنها در حال حاضر در برخورد با افزایش شدید speeders در سراسر کشور با توجه به بسیاری از افراد را به ماندن در منزل و ایجاد فضای بیشتر در جاده ها.

همه گیر: بودجه امداد عنوان به سان برناردینو مسکن مقرون به صرفه

همه گیر: Rep. Takano "نگران" سرپرستان' طرح به سهولت سفارشات

در طول ماه اول اقامت در خانه, سفارشات, CHP صادر 2,493 استناد ایالت به رانندگان گرفتار, بالا بردن سرعت بیش از 100 مایل در ساعت. که تا از 1,335 استناد در سال 2019.

ترافیک سازمان های تیمی را به یاد کالیفرنیا در آوریل 23 به سرعت فقط به این دلیل که همه گیر است و کاهش حجم ترافیک

"آن هشدار دهنده است برای دیدن تعداد استناد افسران در حال نوشتن بیش از حد به سرعت در

کالیفرنیا, جاده," CHP کمیسیون وارن استنلی در بیانیه ای گفت.

افسر متی نپر از سن Gorgonio دفتر اشاره کرد ایالتی 10 ندارد سپر به سپر شرایط مثل بقیه کالیفرنیای جنوبی و speeders همیشه شایع شده است.

وی افزود: هر چند تعداد ترافیک مرگ و میر پایین است در مقایسه با سال 2019 هنگامی که سه نفر وجود دارد مرگ و میر در سه ماهه اول سال 2019. در این سال, Napier, گفت, شده اند وجود دارد هیچ.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید Colin.Atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن