چرا آن را به اندازه کافی به اعتراف هنگامی که شما در حال نژادپرستانه: "چالش کسانی که ایده های نژادپرستانه"

آیا شما به یاد داشته باشید جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مراسم تحلیف? او در مورد جرم و جنایت باند خشونت و مواد م

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

آیا شما به یاد داشته باشید جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مراسم تحلیف? او در مورد جرم و جنایت باند خشونت و مواد مخدر. او آن را به نام "آمریکا قتل عام است."

سخنرانی در سمت چپ بسیاری از مردم خاراندن سر خود را. جرم و جنایت خشونت آمیز در این کشور بوده است روند رو به پایین برای چند دهه. جورج دبلیو بوش که در واقع نشسته چند پا دور از رئیس جمهور جدید ظاهرا تبدیل به همسایگان خود در هنگام سخنرانی شد و گفت: "که برخی از عجیب و غریب گه."

اما در حال حاضر در سال چهارم مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری "آمریکا قتل عام" را احساس نمی کند مانند یک خراشنده. به ما رسیده است و میتواند نقطه عطف: 100,000 coronavirus مرگ و میر. حداقل 40 میلیون آمریکایی بیکار هستند. هولناک ویدئوها از مردان کشته شدن توسط پلیس و نژادپرستانه پلیس wannabes. و در حال حاضر تظاهرات در خیابان ها در سراسر کشور است. بسیاری از آنها صلح آمیز است. برخی از خشونت هستند. هر دو نسخه در حال ملاقات با خشونت پلیس. تمام جهان در حال تماشای آمریکایی قتل عام.

استاد و مدیر زاد نژادپرستی تحقیقات و سیاست های مرکز در دانشگاه آمریکایی Ibram X. Kendi شده است تماشای بیش از حد. امروز توضیح داد به او رسید برای این قسمت و او گفت: او یک نام متفاوت برای آن: "کابوس آمریکایی." در زیر به آرامی ویرایش متن مکالمه.

مشترک شدن در امروز توضیح داد در هر کجا که شما خود را دریافت پادکست ها از جمله اپل پادکست, گوگل, پادکست ها و Spotify در.


Ibram X. Kendi

اولین و مهمترین این مهم برای هر آمریکایی برای جلوگیری از گفتن عباراتی مانند "من نژاد پرست نیستم." و من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای آمریکایی ها به اعتراف نژادپرستانه ایده هایی که آنها به احتمال زیاد مطرح شده به این باور است. آن را بسیار مهم برای آمریکایی ها به اعتراف سیاست های نژادپرستانه آنها پشتیبانی کرده ایم که منجر به نابرابری و بی عدالتی و مرگ است. و آن را بسیار مهم برای آنها به اعتراف بار که در آن آنها در حال نژادپرستانه به دلیل وجود دارد هیچ راه آنها می توانند خود را تغییر دهید اگر آنها هنوز هم در آن انکار است.

پس به ضد نژادپرستانه است که به اعتراف هنگامی که ما در حال نژادپرست است. و پس از آن نه تنها که پذیرش اما پس از آن ما در چالش با کسانی که ایده های نژادپرستانه. ما اتخاذ زاد نژادپرستی ایده هایی که می گویند مشکل این است که قدرت و سیاست وجود نابرابری نه مردم. و پس از آن ما صرف ما زمان ما صرف بودجه ما صرف انرژی ما به چالش کشیدن نژادپرستانه سیاست و قدرت است.

Sean رمسورم

آن را فقط احساس می کند که غیر قابل عبور. به خصوص در حال حاضر.

Ibram X. Kendi

منظورم اینه که بدون سوال و حتی در چگونه به یک زاد نژادپرستیمن نوشتن در مورد نژاد پرستی مانند یک بیماری متاستاتیک که به معنای واقعی کلمه گسترش یافته است به هر بخشی از بدن اجتماعی. و ما می توانید ببینید کسانی که مرتب از سلول های تومور را از طریق همه از جورج Floyds و Breonna تیلور که در حال مرگ هستند از طریق همه از بی عدالتی و بی عدالتی. و پس از آن در همه جا و همیشه بوده است گسترده در ایالات متحده است.

و بنابراین سوال این است که آیا ما فقط بر این باورند که آن را همیشه برای رفتن به اینجا و سپس تضمین ما مرگ ؟ یا ما اساسا ما را تصدیق تشخیص است که ما تا به حال این متاستاتیک نژادپرستی که ما به درمان است که این درمان در حال رفتن به کار ، و به طور همزمان بر این باورند که ما می توانیم زندگی می کنند. و من می گویم این از نظر کسی که مبتلا به متاستاز سرطان روده بزرگ که در واقع گفته است که تنها 12 درصد از مردم زنده ماندن این بیماری است. و من تا به حال دو انتخاب—یا من فقط به من بدهید و یا مبارزه کنید و سعی کنید به مرتب کردن بر اساس زندگی می کنند در برابر همه شانس.

Sean رمسورم

ایالات متحده شده است مبارزه با این برای مدت طولانی. این بیماری مادرزادی درست است ؟ و که باعث می شود ما متفاوت از فقط در مورد هر کشور بر روی زمین است. این فقط خیلی پیچیده تر اینجا و خیلی بیشتر در هم تنیده با ما هستند.

Ibram X. Kendi

من فکر می کنم شما درست زمانی که به شما می گویند آن را می گیرد — شما می دانید, آشنایی با نژاد و نژادپرستی بسیار دشوار است و این بسیار پیچیده است. اما چیزی که می تواند بسیار پیچیده و در عین حال بسیار ساده است. و سادگی آن است که شما باید نابرابری نژادی در ایالات متحده, کانادا در کشورهای دیگر. و وجود دارد تنها دو باعث می شود از شما می دانید نژادی و نابرابری. یا گروه های خاصی هستند بهتر یا بدتر از دیگران و به همین دلیل آنها بیشتر یا نژادپرستانه سیاست. کسانی هستند که تنها دو گزینه و antiracists بر این باورند که گروه های نژادی با هم برابر هستند و به طوری که آنها در حال تلاش برای تغییر سیاست. و نژادپرستان بر این باورند که گروه های خاصی هستند بهتر یا بدتر از دیگران است. بنابراین آنها یا تلاش برای خلاص شدن از مردم و یا جداسازی مردم یا civilize مردم است. در واقع وجود دو آمریکایی نژادی تاریخ.

وجود سابقه نژادپرستانه پیشرفت جایی که شما تا به حال آن دسته از نیروهایی که به طور مداوم به دنبال حفظ نژادی و بی عدالتی در سیاست های خود و ایده های خود را تبدیل به پیچیده تر در طول زمان. اما شما نیز تا به حال سابقه زاد نژادپرستی حال پیشرفت است. بدیهی است که به دلیل سیاست های نژادپرستانه و ایده های خود را تا به حال برای تبدیل شدن به پیچیده تر در طول زمان است زیرا آنها به طور مداوم به چالش کشیده است. و زاد نژادپرستی فعالان باید به طور مداوم در زمان برنده جنگ تنها برای آنها به طور بالقوه از دست دادن نبرد بعدی. و بنابراین شما می دانید که چگونه شما می توانید در همان کشور جلوه ای از نژادی پیشرفت که برای بسیاری از مردم رئیس جمهور باراک اوباما بود. و جلوه ای از نژادپرستانه پیشرفت که برای بسیاری از مردم است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Sean رمسورم

شما به ذکر است باراک اوباما ، من فکر می کنم بسیاری از مردم امیدوار باراک اوباما به معنای روز جدید برای این کابوس آمریکایی شما در مورد نوشتن. اما در اینجا ما هستند. شما تا به حال این خواننده رپ قاتل مایک در آتلانتا در این آخر هفته و می گویند نمی سوزاند این شهرستان پایین است. رای دادن. شهردار آتلانتا تکرار شدند.

اما بسیاری از مردم فکر نمی کنم که شما این ترفند را انجام دهد. آیا تو به مردم گفتی که فکر نمی کنم رای گیری در, رهبر مترقی رهبر کافی است ؟ که کل سیستم نیاز به فرو ریختن قبل از ما می تواند به حل این مشکل ؟

Ibram X. Kendi

آن یک چیز را می گویند که یکی از راه های که در آن شما باید کانال خشم خود را از طریق به دنبال برای رای دادن به قدرت زاد نژادپرستی مقامات منتخب. و آن را یک چیز دیگر را بگویم که در واکنش به افرادی که اعتراض یا تظاهرات علیه خشونت پلیس در آتلانتا. و به جای آن از آتلانتا مقامات بلافاصله ساخت تغییر سیاست است که باید از این ظرفیت برای کاهش خشونت پلیس علیه مردم به جای کسانی که در آتلانتا مقامات فوری سیاست تغییرات بنیادی خشونت علیه اموال و پلیس و سپس به طور همزمان می گویند برای این افراد بسیار "خوب, شما نیاز به کانال انرژی خود را به انتخاب مردم مثل من." اما آن دسته از مردم که در حال مقامات منتخب در واقع قدرت در آن لحظه به ایجاد تغییرات. و آنها آن را انجام نمی. بنابراین شما نمی توانید به طور همزمان استفاده نکنید قدرت خود را به تغییر دهید و سپس به مردم گفت "شما باید در انتخاب افرادی مثل من و پس از آن تغییر خواهد آمد."

Sean رمسورم

تمام توجه در حال حاضر در افرادی که در خیابان ها خواستار تغییر و افرادی که عصبانی هستند افرادی که در حال شکستن ویندوز افرادی که پلیس این افراد است. اما وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد که نگران هستند که با دیدن بی عدالتی و خشونت و می خواهید برای انجام کاری اما نمی دانم چه باید بکنید. اگر شما پایین توییتر اگر شما در Instagram شما می بینید بسیاری از مردم گفت: در حال حاضر زمان آن است که شما صحبت کردن. و بسیاری از مردم احتمالا نمی دانید که چه می گویند و یا چه کاری انجام دهید. و من در تعجبم که چه شما بگویید این افراد است.

Ibram X. Kendi

هر فردی در زندگی یک محله. و شانس هستند که محله اتحاد نژادی و نابرابری. هر فردی در عمل در یک موسسه چه که کار خود را چه که کلیسا خود را که آیا آن را یک باشگاه است. شانس هستند که آنها کار خود را در موسسه اتحاد نژادی و نابرابری و یا در حال انجام هیچ چیز در این صورت نژادی و نابرابری. و بنابراین من فکر می کنم هر فردی می تواند نگاه به اطراف خود و محله خود نهاد و سوال بپرسید, " که در اینجا به چالش کشیدن سیاست است که منجر به این نابرابری نژادی?' و آنها می توانند با پیوستن به کسانی که مردم آنها را می توانید پیوستن به آن سازمان است. و اگر وجود ندارد یک سازمان و من گمان وجود دارد احتمالا یا شما می دانید یک گروه غیر رسمی از مردم پس از آن ایجاد کنید. و سپس شما تبدیل شده است که سازمان. هر فرد دارای قدرت برای انجام این کار است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن