هیچ خبری خبر بد: Ymani رمیدن در گفتن داستان با نکات دقیق وظریف

چوپان اشنایدر Ymani رمیدن است مستقل برای RFT از نوامبر. این یکی در یک سری از مقالات از Riverfront Ti

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399
Ymani Wince has been freelancing for the RFT since November. - CHLOE SCHNEIDER
  • چوپان اشنایدر
  • Ymani رمیدن است مستقل برای RFT از نوامبر.

این یکی در یک سری از مقالات از Riverfront Times خوانندگان در حمایت از ما به تازگی راه اندازی Riverfront Times باشگاه مطبوعات

.

من هرگز تا به حال هر قصد نوشتن در مورد موسیقی است.

برای یک, آن چیزی نیست که من فکر کردم من می تواند انجام دهد. این شروع با مشخصات قطعه در رپ Jerei اینکه من یک جامعه اخبار نویسنده در زمان و Jerei تن به تن داستان خود را به من. به نوبه خود من تماس گرفته دانیل هیل از Riverfront Times و پرسید: اگر آنها خواهد بود علاقه مند به موسیقی محلی داستان. او گفت: بله.

من هرگز انتظار می رود برای تبدیل شدن به صدای ضرب و شتم که نادیده گرفته شده بود برای مدتی.

پس از من قطعه در Jerei نوشتم در مورد رپ Nikee توربو که می خواهم فقط اولین بازی خود را در Netflix بکشد. این یک داستان است که نشان داده شده یک مسئله بزرگتر برای رسانه ها در سنت لوئیس. هیچ نشریه دیگر گزارش شده بود در آمریکا که یک سنت لوئیس نوازنده بود که برجسته در بزرگترین جریان سایت در دسترس است. پس از این قطعه منتشر شد من ایمیل و پیام های مستقیم آب گرفتگی شد با هنرمندان به امید این فرصت را برای من به "نوشتن" در موسیقی خود را.

Riverfront بار به من فرصت و گریز به ایجاد یک بخش از مقاله خود به شدت مورد موسیقی من در تجربه و شنیدن در زندگی روزانه من. بیشتر من نوشت: این تعامل بیشتر من داستان رو آنلاین, و من حتی تا به حال مردم به من گفتن که انواع قطعات من نوشت به این شهر امید و قرار گرفتن در معرض. من مجموعه ای از تکه های من به FUBU اثر: آنها برای ما با ما. من می خواستم به گفتن داستان در مورد سیاه, نوازندگان, داستان با نکات دقیق وظریف.

من به سرعت متوجه شدم که در حالی که من با داشتن زمان زندگی نوشتن مصاحبه با بسیاری از هنرمندان گرفتن دعوت به وقایع خصوصی و شنیدن برخی از لمس ترین داستان های من و ام تا به حال افتخار برای شنیدن — آن را در مورد من نیست. هر هفته نوشتن من احساس می کردم که خدمت به جامعه است. این احساس مانند نوازندگان من نیست فریاد به از درجه اعتبار ساقط و یا التماس برای قرار گرفتن در معرض رسانه — چون من وجود دارد. من شده است با گفتن داستان با قصد. حتما موسیقی است تمرکز اصلی اما من تحت پوشش برخی از موضوعات سنگین مانند مدرسه به زندان خط لوله ناامنی غذایی, هویت, سیاست, دین و زندگی-تغییر و بهبود فیزیکی.

من سپاسگزار به RFT برای اجازه دادن به من برای نوشتن هر آنچه که من می خواستم و این که بزرگترین برکت از همه است. آن را دشوار است برای پیدا کردن یک ویرایشگر خوب, اجازه دهید به تنهایی کل تیم از سردبیران که آنچه شما در حال نوشتن. از طریق این مشکل و سوار جهانی بهداشت از بحران, من به نوشتن ادامه داد و حتی زمانی که آن را سخت است. آن را از دست داده است بر من که نوشتن و داستان سرایی است چیزی که من می خواهم انجام هر روز از زندگی من حتی اگر من نبودند برای آن پرداخت می شود. اما در حال حاضر بارها مثل RFT نیاز به بودجه برای شناور ماندن و رشد است. من دیده ام این تعامل در تکه های من; آنها به اشتراک گذاشته شده هزاران بار در سراسر Facebook و توییتر. My Instagram followers افزایش یافته است توسط صدها نفر. اما تعداد کسانی که ترجمه نیست به دلار واقعی.

خود را پشتیبانی می کند.

داستان شما شده است خواندن من فقط کسری از شگفت انگیز و واقعی مبتنی بر محتوا RFT قرار می دهد هفتگی. آنها سزاوار به ادامه که پوشش. من مصرانه از شما برای اهدا به طوری که زمانی که جهان به عقب باز می شود و شما فقط به پایان رسید یک وعده غذایی خود را در رستوران های محلی مورد علاقه شما می توانید یک کپی از RFT را در راه خود را درب.

Ymani رمیدن است که یک نویسنده مستقل و عامل به طور منظم به Riverfront Times.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب