به احتمال زیاد مقصر در Covid-19 موج: مردم خم جهنم در نادیده گرفتن و اجتماعی فاصله سفارشات

برای ماه آن روشن شده است که جهان را از هم جدا کرده و به دو اردوگاه: حکومت پیروان هوشیار اجتماعی فاصله و امیدوا

توسط NEWSOULS در 12 تیر 1399

برای ماه آن روشن شده است که جهان را از هم جدا کرده و به دو اردوگاه: حکومت پیروان هوشیار اجتماعی فاصله و امیدوار از quashing همه گیر و داوطلبان خطر شده اند که طوفان ملت سواحل میله و برگر مفاصل به رغم coronavirus و بهداشت عمومی تلاش خود را برای محدود کردن گسترش یافته است.

برخی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک باید شامل موارد جدید اما دیگران از جمله تگزاس و آریزونا گستاخی بازگشایی شد و حتی به عنوان موارد در ادامه به افزایش رها کردن یک تورنت از مقید کردن partiers. در حال حاضر حتی به عنوان یک توهم از حالت عادی به آرامی بازگشت نرخ عفونت در حال رسیدن به رکورد جدید با موارد صعودی در ده ها تن از متحده است.

آمریکا "رفتن در جهت اشتباه" دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و مکرر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ویروس, پاسخ, هشدار سناتور به تازگی.

در ماه مارس ویروس جدید تحت فشار قرار دادند و ده ها تن از کشورها برای اجرای دقیق روش های جداسازی برای جلوگیری از بهداشت جهانی بحران. در چین coronavirus اقدامات سخت برای فرار از, به عنوان مقامات مهر و موم شده ساختمان و اسکن میلیون برای افزایش درجه حرارت بدن. اما در ایالات متحده این محدودیت ها شده اند سخت تر به تدبیر و اجرای عمدتا به دلیل هنجارهای دموکراتیک و یک حس قوی از آزادی فردی وجود دارد. به جای بحران در معرض بشریت تمایل به رها سازد ،

ماسک — اگر چه توصیه می شود توسط فدرال بهداشت جهانی و مقامات موثر در کاهش ویروس گسترش — را تبدیل به یک پلاریزه نماد این پدیده ای خطرناک است. در هفته های اخیر تظاهرات و فرود در ساختمان های دولتی و شرکت های خصوصی به نگرانی چهره-پوشش الزامات خواستار آنها را "شکلک ها" و "کمونیست." در یکی از ویدیو های ویروسی, یک maskless فلوریدا مرد راندند خارج کارمند که در تلاش برای به اجرا درآوردن فروشگاه چهره-پوشش سیاست. در یکی دیگر از, یک زن در کالیفرنیا معامله گر جو فریاد زد: کارکنان و مشتریان پس از دیگران در فروشگاه انتقاد خود را برای خرید بدون ماسک. برخی از scofflaws گرفته اند به brandishing شم کارت از ساختگی "آزادی برای نفس کشیدن آژانس" که ظاهرا آنها را معاف از ماسک ،

اضافه کردن سوخت به آتش این مقامات می گویند انبوه از افراد جوان مصمم به معاشرت. برخی سعی کرده اند به پین مشکل در زندگی توجه به اعتراضاتی که همچنان برای هفته اما تحقیقات مقدماتی با استفاده از منطقه جغرافیایی داده ها نشان می دهد این اتفاقات هیچ تاثیری بر ویروس را گسترش. به جای کارشناسان بهداشت عمومی هستند نسبت به افزایش موارد جدید به ماسک-رایگان توده های مردم هجوم آوردند به بازگشایی رستوران ها و کافه ها, استخر احزاب و تنبل رودخانه.

"آنها در حال انجام خود را مانند آن را قبل از Covid و که قصد ندارم به کار دیگر" بروس زوبین مدیر تلسا وزارت بهداشت گفت واشنگتن پست. افراد جوان به او گفت: "نه اجتماعی فاصله نه با پوشیدن ماسک یا توجه به شستن دست." در یکی از خیره کننده مورد مدت کوتاهی پس از مراسم یادبود روز یک گروه از 16 دوستان همه آزمایش مثبت برای این ویروس پس از مراجعه به تازگی بازگشایی نوار در فلوریدا.

در ماه های پس از مستندات در سراسر جهان به تصویب رسید وجود دارد موضوع در محدوده زمانی معین در میان coronavirus شورشیان در آنها انجام آنچه آنها می خواهند. در اوایل هفته از این بیماری همه گیر مردم swarmed سواحل در سراسر جهان از فلوریدا به Bondi ساحل در استرالیا. "اگر من تاج من تاج" یک بهار شکن و گفتگو کرد. "در پایان روز, من نه میخوام اجازه دهید آن را متوقف کند من از مهمانی." (او بعدها عذرخواهی کرد, تماس نظر خود را "حساس است.")

حتی پس از قرنطينه شده بود برقرار Washington DC Metro مقامات در ماه مارس تا به حال عملا التماس سواران به بازدید از این شهر معروف شکوفه های گیلاس که آنها به هر حال در droves. استرالیایی ها در زمان به شلوغ بارها به شعار "f*** coronavirus!" و یکی از ویروسی رفت و هنگامی که او توییتی در مورد او مبارز سفر به شلوغ قرمز رابین رستوران. "این خوشمزه بود," او پرسیدم و من شیرین زمان خوردن غذا. به دلیل این است که امریکا است. و من انجام آنچه من می خواهم."

حتی مقامات در نظر گرفتن موقعیت خود راضی در بهداشت عمومی هشدار. "من نمی نیاز به مشاوره خود را دیگر" تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک گفت: از Fauci در فاکس نیوز در اواخر ماه ژوئن.

بازدید کنندگان راه رفتن در اطراف واشنگتن دی سی جزر و مدی حوضه در مارس 21 برای دیدن شکوفه های گیلاس با وجود فاصله اجتماعی هشدارها و شهرستان تلاش برای منصرف کردن بازدید کنندگان است.
اریک Baradat/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فقیر واکنش تعداد فزاینده ای از مردم را به اجتماعی فاصله و ماسک سیاست — حتی به عنوان ویروس resurges — می آید به عنوان جای شگفتی نیست به روانشناسان جامعه شناسان و کارشناسان بهداشت عمومی. هیچ کس امروز زنده است و تجربه با یک بیماری همه گیر از این شدت ابتلا و حتی با تجربه ترین محققان خارج از گارد, به ذکر است فرد به طور متوسط مرتب سازی از طریق Facebook خوراک. متناقض دولت پیام و reopenings از رستوران ها, میله, مو سالن و ورزشگاه در بسیاری از کشورها تنها تشدید شدید واگرا پاسخ های فردی و تکیه بر مسئولیت شخصی در بهداشت عمومی مهم است.

آن را ایجاد زمینه مناسبی برای تمرین طولانی-برگزار حکمت است که ما باید به "حمل" در یک بحران: برای حداقل یک قرن شهروندان بر این باور اند که در این میان یک فاجعه است کار خود را با زندگی روزمره خود را به عنوان بهترین آنها می تواند — به عنوان اگر آن را یک حفاظت در برابر دشمن نهان.

"ما احساس می کنیم باید برای انجام کاری" گفت: Robert Wuthnow یک جامعه شناس در دانشگاه پرینستون و نویسنده بود خیلی می ترسم: فرهنگی پاسخ به ترور بیماری های همه گیر ویرانی زیست محیطی هسته ای نابودی و دیگر تهدیدات. اما یک چارچوب مرجع برای بحران کنونی کردیم به درس های آموخته شده از گذشته فجایع از جمله بلایای طبیعی تروریسم و جنگ و سقوط اقتصادی به راهنمای ما است. "ما یک کمی مانند ژنرال جنگ آخرین جنگ," او گفت:.

اما قوانین دیگر اعمال می شود. این بیماری همه گیر بی سابقه است گفت: Amy Fairchild های بهداشت عمومی ethicist و دین از دانشگاه ایالتی اوهایو دانشکده بهداشت عمومی. "در این لحظه در زمان 'حمل' می تواند یک فرمول برای فاجعه است."


زمانی که کروناویروس اولین بار وارد در ایالات متحده مردم و بازیگران در مورد مقایسه. "بنابراین در سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا" رئیس جمهور تهمت توییتی در مارس 9. "آن طور متوسط بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!"

کارشناسان از جمله Fauci افشا و خنثی مقایسه. "آنفولانزا دارای مرگ و میر 0.1% گفت:" کنگره در آوریل 11. "این مرگ و مير 10 برابر آن است." اما قیاس — در نظر گرفته شده را به یک فوق العاده تهدید شبیه عادی همچنان ادامه دارد.

در coronavirus هیچ روشن آنالوگ. "طبیعی مکانیسم های ما با استفاده از به پیش بینی همه چیز کار نمی کنند" گفت: تالی Sharot, یک استاد علوم اعصاب شناختی در دانشگاه کالج لندن که در مطالعات انسانی با انگیزه است. "در واقع هیچ چیز دیگری که اتفاق افتاده است قبل از اینکه در طول عمر ما مربوط است یا مفید در اینجا."

بسیاری از معاصر فاجعه مانتراها پدید آمده در گذشته جنگ و آنها اغلب شامل یک هسته از یک مصرف, پیام. در آغاز جنگ جهانی اول, انگلیسی, سیاستمداران مانند وینستون چرچیل تشویق "کسب و کار به طور معمول" نشان می دهد که هر دو شرکت و شهروندان باید همچنان به رفتار فقط به عنوان آنها در زمان صلح. اما وضعیت موجود در نهایت راه به یک هماهنگ دفاع تلاش زمانی که دولت متوجه این امر نیاز به کنترل تولید و تجارت و بازرگانی به پیروزی در جنگ.

بیست سال بعد در جنگ جهانی دوم, دولت بریتانیا ابداع "آرامش خود را حفظ و حمل در" برای تقویت روحیه در پیش بینی از یک تهاجم نازی ها. اما آن را به سرعت pulped آزمون پوستر; مبارزات دیگر در مورد شجاعت در یک بحران باعث اعتراض عمومی به عنوان بسیاری از مردم در بر داشت پیام تن-ناشنوا است. پس از نیم قرن این عبارت بود که در بخشی به عنوان یک پیام به کسانی که هوازدگی رکود بزرگ.

شاهزاده ولز در تئاتر در تورنتو خرس معروف انگلیسی زمان جنگ, پوستر خواندن "آرامش خود را حفظ و حمل در" در 17 مارس است.
استیو راسل/تورنتو استار از طریق گتی ایماژ
الکترونیکی آگهی از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در واشنگتن, DC ایستگاه مترو در 14 مارس. به "حفظ آرامش" پیام دور انداخته در طول جنگ جهانی دوم تبدیل شد به تازگی محبوب در رکود اقتصادی ،
بیل کلارک/CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ

در زمان بحران آمریکایی ها را قرض گرفته اصطلاحات انگلیسی و ابداع چند خود وطنی شعارها به صورت شخصی و اقتصادی پشتکار. در دوران رکود بزرگ رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت ساخته دشمن از احساسات گفتن عموم "ما چیزی برای ترس, اما ترس خود را."

پس از 9/11 حملات تروریستی رئیس جمهور بوش به این مشهور در کلمات قصار یک مصرف چرخش زمانی که او گفت: کارکنان شرکت هواپیمایی "هنگامی که [تروریست ها] زده آنها می خواستم برای ایجاد یک فضای ترس است. و یکی از اهداف بزرگ این کشور جنگ است که برای بازگرداندن اعتماد عمومی در صنعت هواپیمایی. آن را به بگویید عمومی سفر: در هیئت مدیره. آیا کسب و کار شما در سراسر کشور. پرواز و لذت بردن از بزرگ امریکا مقصد نقاط. به دنیای دیزنی در فلوریدا."

"به دنیای دیزنی" بود که احتمالا هرگز به معنای اعمال می شود به افرادی که در واقع سفر به پادشاهی سحر و جادو در ماه مارس در میان عامه هشدار برای جلوگیری از جمعیت. (دیزنی در نهایت بسته خود پارک به بازدید کنندگان هر چند برخی از reopenings هستند و قریب الوقوع است.) اما که نمی توقف برخی از سیاستمداران از استفاده از این منطق به کوروناویروس. در کاخ سفید نشست خبری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار" و بعد از آن پیشنهاد آرامش دستورالعمل عید پاک. که jingoistic چشم انداز به سرعت از بین می رود به عنوان ویروس به نظر می رسید به متاستاز, کشته شدن بیش از 120,000 آمریکایی ها و نیاز های اجتماعی فاصله به ادامه برای ماه می باشد.

و آمریکایی ها نبوده است, بهترین های اجتماعی دور شهروندان: آخر هفته روز یادبود جشن به عنوان یک کاتالیزور جدید برای گسترش این ویروس و بسیاری از مقامات از جان گذشته برای بازگرداندن و یا گسترش اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های قبل از چهارم جولای. در این دریاچه از رشتهکوه اوزارک, برای مثال, خشن, استخر, پارتی بود و بعد از آن مربوط به چند coronavirus عفونت. آلاباما دانش آموزان بنا به گزارش ها انداخت احزاب با حضور دانش آموزان آلوده است که یک نماینده مجلس به اتهام بودند "Covid احزاب" با هدف عمدا گرفتن دیگران بیمار است.

"این تقریبا مثل ما نمی خواهید این ویروس را به نفع خود, بنابراین ما در حال رفتن به بیرون رفتن نوشیدن رفتن به مهمانی رفتن به ساحل" Wuthnow گفت. اما این مخاطره آمیز پاسخ زمانی که دشمن است نه یک فرد یا یک سال بد برای بازار سهام اما یک ویروس است که می تواند منتقل asymptomatically.

انسان به طور کلی وحشتناک در ارزیابی خطر. اما این ثابت شده به ویژه در مورد کوروناویروس. "این در مورد ما به دیگران در معرض خطر است و ممکن است آن را کمی سخت تر به درک" گفت: سینتیا Rohrbeck استادیار بالینی و جامعه روانشناسی در دانشگاه جورج واشنگتن. مردم استفاده می شود به صحبت کردن با پزشک خود در مورد بهداشت شخصی خود را اما با در نظر گرفتن مسئولیت برای سلامت دیگران می آید تا تنها به ندرت و اغلب در گفتمان عمومی در سراسر نوشیدن و رانندگی و گرفتن واکسینه شوند.

قضاوت ما می تواند شدت تعصب در خوش بینی تمایل به این باور شما به احتمال زیاد کمتر از دیگران به تجربه چیزی منفی است. در اواخر فوریه محققان نظرسنجی 4,348 مردم در فرانسه و ایتالیا و انگلستان و سوئیس در بر داشت و نیمی از آنها معتقد بودند آنها کمتر به احتمال زیاد برای دریافت coronavirus از دیگران, sans شواهد واقعی. یکی دیگر از نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه مارس در بیش از 800 نفر از آمریکا و انگلستان و آلمان پیشنهاد این خوش بینی آمار توسط مردم باور است که آنها تا به حال کمتر تعاملات انسانی از همسالان خود ساخت خود را در خطر ابتلا به ویروس ذاتا پایین تر است.

زمانی که کشورهای در نهایت شروع به رول کردن جداسازی اقدامات آنها مواجه می شوند موانع اضافی. "یکی از مهم ترین چیزهایی است که برای مردم به یک معنا است که آنها در کنترل زندگی خود را که آنها را به آژانس" Sharot گفت. در یک مقاله در مجله لانستمحققان با بررسی 24 گذشته نشریات در اثرات روانی قرنطینه و در آن یافت می تواند باعث علائم استرس پس از سانحه و سردرگمی و خشم.

اما میل به آژانس می تواند یک مولفه ایدئولوژیک ، در چین دولت استبدادی است و عرض جغرافیایی گسترده ای برای کنترل رفتار شهروندان است. اما در ایالات متحده چند آمریکایی را تجربه کرده اند دولت-اعمال محدودیت در زمانی که آنها می توانید بیرون بروید و آنها را می توانید ببینید.

بسیاری از سیاستمداران انتقاد از قوانین به عنوان یک تخلف در آزادی مردم را نه به ذکر است یک فاجعه برای اقتصاد است. در ماه مارس ایالتی آریزونا در کنگره آنتونی کرن (R) و اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt (R) هر دو توییتی (و حذف) مبارز عکس های از رستوران شلوغ. "ما نمی توانیم همه فقط بسته خودمان و اقامت خانه" بهداشت ، ران جانسون (R-WI) گفت: Milwaukee Journal Sentinel. "اقتصاد به جلو حرکت کند." و حتی رئیس جمهور را رد کرده است و به عکس با پوشیدن ماسک, تاکید راه, محافظ پوشش صورت را تبدیل به یک حزبی میله رعد و برق. در حال حاضر به عنوان کشورهای در حال دیدن وحشتناک خوشه در coronavirus موارد برخی در حال احیا اجتماعی فاصله استراتژی آنها فقط نورد.

"من شخصا, من حاضر به زندگی من در ترس" کتی ویلیامز 30 ساله در لاس وگاس ساکن که رفت و ویروسی به صورت او قرمز رابین جیر گفت: Vox در ماه مارس است. "به عنوان آمریکایی ما به طور معمول انجام آنچه ما می خواهیم. این نوع نگرش که ما همیشه به حال," او اضافه شده است. "من فکر می کنم اگر ما در حال رفتن به شروع به فشار مردم که آنها را به ماندن در خانه و یا عموم بشود آنها را مانند pariahs من فکر می کنم ما فقط شروع به از دست دادن کمی از احساس ما از کشور و احساس ما از حقوق."

Fairchild بهداشت عمومی ethicist گفت که او می داند این نگرانی ها. اما دیگر وجود دارد حقوق را در نظر بگیرید. "به عنوان یک فرد من درست نمی شود باید بدانند کسی که توجه نمی," او گفت:.

Frolicking جمعیت در استرالیا Bondi ساحل در 20 مارس میان coronavirus نگرانی های بین المللی به دست آورد پوشش خبری و رهبری دولت به آن نزدیک و شبیه سواحل است.
جنی Evans/گتی ایماژ

مردم ممکن است قلم در حال گفت چه کاری انجام دهید — به خصوص زمانی که آمریکا coronavirus قرنطینه استراتژی نگاه سطحی شبیه به کسانی که مورد استفاده توسط استبدادی کشورهای مانند چین یا سنگاپور. اما سوزان Michie سلامت روانشناس و مدیر مرکز برای تغییر رفتار در دانشگاه کالج لندن دیدم آن یکی دیگر از راه: "ما منتخب مردم [را] تصمیم گیری در سطح ملی برای مراقبت از خودمان است. که نه استبداد و دموکراسی است."

و مقامات هستند تا حد زیادی وابسته به شرایط عمومی پذیرش در یک بحران. "این چیزی است که ما انجام می دهند چرا که ما سرگرم کننده پلیس" استرالیا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی به او التماس مردم به ماندن در خانه در مارس. "این است که در مورد صرفه جویی در زندگی می کند." برای متقاعد کردن مردم به همکاری, Michie گفت: سیاستمداران نیاز به ادامه به برقراری ارتباط روشن حس فوریت در حالی که ارائه پشتیبانی برای هر کسی که مجبور است در داخل خانه. "ما به هم پیوسته," او گفت:, و coronavirus آن را نشان میدهد.

النور کامینز گزارش در تقاطع علوم و فرهنگ عامه است. او یک دستیار سردبیر سابق در علم محبوب و می نویسد: یک خبرنامه در مورد مرگ. او قبلا در مورد نوشت: "مرگ مثبت نسل" برای برجسته.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن