سالی Meier partners با دوستان برای کمک به Coachella Valley بیمارستان

کارول استفان اسمیت ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:59 AM EDT Jun 19, 2020زمان Coachella Valley ساکن سالی مایر م

توسط NEWSOULS در 30 خرداد 1399

زمان Coachella Valley ساکن سالی مایر می خواستم برای انجام کاری در طول coronavirus همه گیر برای کمک به تقویت روحیه و امور مالی از رستوران مورد علاقه Si Bon بلژیک اغذیه فروشی و مشروب فروشی در رانچو مایراج در حالی که همچنین نشان دادن قدردانی خود را به خط مقدم پرستاران در کویر مرکز پزشکی منطقه ای و آیزنهاور سلامت.

مایر رسیده به کتی Stice, رئيس جمهور و مدیر عامل رانچو مایراج اتاق بازرگانی برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را. Stice فکر کردم این یک ایده عالی است و او را تشویق به رفتن به آن Meier دعوت برخی از دوستان برای شرکت و هم گروه جمع آوری شده سخاوتمندانه مبلغ برای کمک به پرداخت آن را به جلو.

بعد Meier تماس Si Bon را صاحبان ادیت و فیلیپ Caupainابراز تمایل خود را برای کمک به. با هم, آنها آمد تا با یک برنامه ریزی: یک منو با سه آیتم ایجاد شد که شد کارت های هدیه با کسانی که در مورد آن. بتی Slimko, Stice خواهر و یک پرستار در بیابان منطقه ای همراه با یک پزشک دوست مایر در آیزنهاور تحویل 200 از این کارت های هدیه به پرستاران شاغل در بخشهای مربوطه امکانات.

هدیه کارت مجاز هر پرستار به را انتخاب کنید از سه آیتم منوی تماس سفارش با تلفن و سپس جمع آوری مواد غذایی خود را در اوقات فراغت خود.

با توجه به میر نه تنها Si Bon کمک 50 درصد از هزینه های مواد غذایی آنها نیز اهدا رایگان دسر برای هر سفارش.

یکی دیگر از دوستان Meier s سامانتا بخش از دسر های نفیس در پالم دزرت می خواستم درگیر می شود بنابراین او اهدا بیش از 300 دسر که او بسته بندی شده و تحویل داده خودش.

اما این همه نیست. مایر همچنین می خواستم به بیماران در بیمارستان ها یک چیزی کمی به کمک را برای عدم خود را از بازدید کنندگان پس از او با همکاری شارون Weinstein از رانچو مایراج گلو دو سخاوتمندانه ارائه بیش از 200 تک گل رز قرمز که شد قرار داده شده در غذا سینی و تحویل بگیرید. (ببخشید سالی گربه در حال حاضر از کیسه.)

وقتی پرسیده شد که چرا از آن مهم است به پشت مایر گفت که قلب او بیرون می رود و به مردم زحمتکش در هر دو پزشکی و مهمان نوازی جوامع که با تشدید قرار داده و زندگی خود را در خط برای محافظت از درمان و خوراک ما در طول این بیماری همه گیر.

هنگامی که جهان آغاز می شود جدید خود را عادی Meier خواهد یافت زندگی یک زندگی کامل احاطه شده توسط خانواده و دوستان نزدیک و به دنبال شور و شوق خود را برای سفر به جهان. و در حالی که او نمی بیرون رفتن از راه خود را به دنبال به رسمیت شناختن برای او اعمال خوب — اگر این بودند دسامبر ما می تواند او را یک راز سانتا — آن خاص است که جامعه ما سپاسگزار برای او سخاوت و شفقت است.

کارول استفان اسمیت زندگی در صحرا برای بیش از 30 سال است. متولد ادینبورگ, اسکاتلند, او شروع به نوشتن در لندن شده است و به طور منظم به صحرا خورشید برای مدت پنج سال.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب