ما پارک پلیس: این یک "اشتباه" می گویند هیچ گاز اشک آور استفاده شد و در میدان لافایت

ما پارک یک سخنگوی پلیس در مصاحبه ای گفت: این یک "اشتباه" به اصرار در بیانیه ای که روز سه شنبه آن را نمی با است

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

ما پارک یک سخنگوی پلیس در مصاحبه ای گفت: این یک "اشتباه" به اصرار در بیانیه ای که روز سه شنبه آن را نمی با استفاده از گاز اشک آور روز قبل در میدان لافایت برای متفرق کردن جمعیت جلوتر از رئیس جمهور تهمت عکس, op, به صراحت اشاره کرد که فلفل توپ به ضرب گلوله توسط مقامات تحریک چشم و علت اشک.

"نکته این است که ما بستری برای استفاده از آنچه که ما استفاده می شود" گروهبان. ادواردو Delgado گفت. "من فکر می کنم اصطلاح" گاز اشک آور " نیست حتی مهم دیگر. این یک اشتباه از طرف ما برای استفاده از "گاز اشک آور" از آنجا که ما فقط به عهده مردم فکر می کنم CS یا CN" دو اشکال مشترک از گاز اشک آور.

Delgado تماس به من جمعه بود و تلاش برای روشن کردن یک بیانیه پارک پلیس منتشر شد, سه شنبه, روز پس از گزارشگران در صحنه خارج از کاخ سفید گفت: ماموران با استفاده از گاز اشک آور در اعتراض صلح آمیز. در این بیانیه از اقدام رئیس گرگوری موناهان گفت که هیچ گاز اشک آور استفاده شد و توسط هر فدرال نیروی حال, اما که پارک پلیس خود را "شاغل کپسول های دود و فلفل توپ."

"من قصد ندارم بگویم که فلفل توپ نمی تحریک شما" Delgado گفت: با توجه به آنها حاوی فلفل دلمه ای یک محرک مشتق شده از گیاهان فلفل. "من نمی گویم این یک گاز اشک آور اما من فقط گفت: ما با استفاده از یک فلفل توپ است که شاخه های یک پودر."

پاسخ شد ملی اختلاف نظر خود با کارشناسان پلیس تاکتیک خواستار تمایز معنایی. "گاز اشک آور" است که یک اصطلاح گسترده اغلب تعریف شده به عنوان یک مصنوعی و شیمیایی استفاده میشود. اسپری فلفل به طور طبیعی مشتق شیمیایی محرک است که باعث می شود بسیاری از اثرات مشابه که از انواع شایع از گاز اشک آور از جمله کوری موقت و احساس سوزش در بینی.

روز جمعه Delgado خود را حفظ اصلی بیانیه دقیق بود آن را به عنوان مربوط به پارک پلیس: "هیچ گاز اشک آور استفاده شد توسط USPP افسران." ما پارک پلیس استفاده می شود و تنها کسانی که سلاح های غیر کشنده به عنوان اجرای قانون زور تحت فشار قرار دادند معترضان مسالمت آمیز و دور از کاخ سفید است. در واقع او گفت: — به عنوان او قبل که آژانس او را حمل می کند اشک گازهای شناخته شده به عنوان CS یا CN حتی اگر قوطی از همه آنها را بر روی صحنه.

Delgado نمی تواند اظهار نظر در مورد اینکه آیا یا نه دیگر آژانس های فدرال مانند سرویس مخفی و با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات. تمام سازمان های تمام سازمان های اجرای قانون درگیر در خشونت پراکندگی هر چند باید محروم راه اندازی گاز اشک آور.

یکی از دلایل پارک پلیس احساس می کرد که راست می گویند گاز اشک آور نبود در آن مورد استفاده قرار سهشنبه بیانیه در هر دلگادو است زیرا آنها اشاره صرفا برای اشتغال CN و CS گاز که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برچسب "شایعترین" اشکال از گازهای اشک آور. CDC که همچنین با استفاده از اصطلاح "شورش عامل کنترل" برای گازهای اشک آور می کند و می گویند که "اسپری فلفل" در نظر گرفته شده است یک "شورش کنترل agent."

"این نوع از گسل در بخش ما فقط نه گفت: در وهله اول ما استفاده نمی CN یا CS, ما با استفاده از دود و فلفل توپ و که خواهد از آن ساخته شده ایم یک مسئله," Delgado گفت. برخی از مردم ادعا می کنند ما هدفمند سعی در گمراه کردن توسط "گفت: ما نمی با استفاده از گاز اشک آور استفاده کردیم فلفل توپ. ... بود که قصد ما."

هدف این بود که "شفاف" در مورد آنچه پارک پلیس او را ادامه داد. "همه رفت و در یک مماس گفت:" خوب نیست یک فلفل توپ گاز اشک آور?' و آن را مانند " من نمی دانم.' من فقط به شما گفتن آنچه که ما استفاده می شود و آنچه که ما استفاده نمی کند."

"اگر ما تا به حال شات CS یا CN هر [پارک پلیس] افسر وجود دارد که تا به حال یک ماسک ضد گاز" گفت: Delgado بود که در حال حاضر مجبور پراکندگی در روز دوشنبه. "اما چه چیزی شما را دیدم بسیار معدود افسران با ماسک گاز راه رفتن را از طریق نقل قول را تمام کردن گاز اشک آور بدون عوارض. در حال حاضر که غیر ممکن خواهد بود اگر بود که CS یا CN و شما تا به حال هیچ حمایت می کند."

"من از طریق مسائل است. شما را افسران و غیر نظامیان خزنده, همه چیز از سینوس ریختن بر روی پیراهن خود را و بر روی زمین مردم در کمک به یکدیگر پیاده روی از آنجا که شما نمی توانید ببینید" Delgado اشاره کرد.

در مجموع Delgado — از طرف ما پارک پلیس — اذعان آژانس به نمایش خطا در قضاوت با آن قاطعانه دوشنبه بیانیه ای که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن به کمپین تقاضا retractions از خبرنگاران از جمله خود من.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن