رای دهندگان برای انتخاب دولت 28 سنا منطقه برنده عمدتا رای-با-پست الکترونیکی انتخابات

سام متز پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:21 PM EDT مارس 11 سال 2020بر خلاف سال های قبل که رای دهندگان می تو

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399

بر خلاف سال های قبل که رای دهندگان می تواند رأی گیری در محله مکان سنجی, سه شنبه ویژه انتخابات در کالیفرنیا دولت 28 سنا منطقه خواهد بود در میان برای اولین بار در کشور برگزار می شود که عمدتا رای-با-پست الکترونیکی انتخابات.

این شهرستان ریورساید ثبت نام از رای دهندگان از طریق پست 499,942 برگه های رای برای هر ثبت نام رای دهندگان در این منطقه وسیع — که دهانه از Temecula از طریق Coachella Valley به بلایت — شروع در مارس 13. رای دهندگان بازگشته اند 159,835 برگه های رای.

به جای سنتی حوزه های رأی گیری محدود در شخص رای گیری فرصت ارائه خواهد شد در شش مکان در سراسر منطقه شنبه و رای گیری می شود کاهش یافته است در سایت های مختلف.

Riverside County ثبت نام از رای دهندگان ربکا اسپنسر گفت: 28th منطقه به طور معمول در حدود 250 رای گیری ، اگر چه انتخابات است که به عنوان یک "همه-mail" انتخابات کارکنان خود و نظرسنجی کارگران آماده برای کمک به رای دهندگان در تعداد محدودی از سایت های ارائه در شخص رای گیری.

نظرسنجی کارگران را به پوشیدن ماسک و دستکش. آنها ارائه ضد عفونی کننده دست به رای دهندگان و استفاده از مواد ضد عفونی کننده اسپری برای پاکسازی صفحه نمایش لمسی رای دهندگان را به استفاده از بازیگران برگه های رای که پس از آن چاپ شده است. رای دهندگان خواسته خواهد شد که به فاصله حداقل 6 فوت یکی از نظرسنجی کارگران و خواهد بود "به شدت تشویق" به پوشیدن ماسک — اما نه موظف به انجام این کار اسپنسر گفت.

انتخابات را تعیین خواهد کرد که جایگزین دولت سن. جف سنگ یک جمهوری خواه که خالی صندلی در ماه اکتبر گذشته به شرایط و موقعیت به عنوان یک مدیر منطقه ای در وزارت کار. در مارس اولیه انتخابات پنج نامزد رقابت برای نشان دادن منطقه و Assemblywoman ملیسا Melendez R-لیک ال سینور و Riverside County, تخته, آموزش و پرورش عضو الیزابت رومرو یک دموکرات پیشرفته به عنوان دو رای-اهل عمل.

بیشتر: ملیسا Melendez و الیزابت رومرو به صورت خاموش در انتخابات ویژه در میان coronavirus

در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس Gov. گاوین Newsom در 20 مارس برداشته مفاد قانون دولت اجازه می دهد تا شهرستان ثبت و نظارت بر دولت سنا مسابقه و ویژه کنگره انتخابات به جای تشکر. کتی هیل D-Agua Dulce به انجام آنچه که او به نام "همه ایمیل های رای" در انتخابات.

"در حالی که صدها نفر از دولت های محلی در سراسر کشور نیز اعلام متحده اضطراری, اعمال توصیه شده یا اجتماعی فاصله و گرفته شده از دیگر گام های قابل توجهی را در پاسخ به COVID-19," Newsom نوشت: در یک فرمان اجرایی, "[ویژه انتخابات] باید هر برگزار می شود که همه رأي."

مارس: Newsom اعلام ویژه انتخابات خواهد بود "همه-mail'

Newsom و وزیر خارجه الکس پدیللا کارگردانی شهرستان ثبت مسئول برای مدیریت انتخابات ارسال به تمام رای دهندگان پست الکترونیکی رای گیری بدون در نظر گرفتن اگر آنها ثبت نام برای رای دادن از طریق پست و یا در فرد است.

در حالی که رای توسط پست الکترونیکی جرقه بحث در سراسر کشور آن را چیزی جدید در کالیفرنیا است. برای بیش از یک دهه اکثر دولت رای دهندگان رای دادند با ایمیل آراء و در سال 2018 حدود دو سوم از رای دهندگان که بازیگران رای ثبت شده به عنوان "دائم غایب" و رای با آراء آنها را در پست الکترونیکی دریافت کرد. در دولت 28 سنا منطقه 79 درصد از رای دهندگان ثبت نام شده به عنوان "دائم غایب"; اما درصد متفاوت توسط شهرستان.

داده ها و تجزیه و تحلیل از انتخابات گذشته نشان می دهد رای دهندگان که بازیگران برگه های رای در فرد منحرف جوان و تمایل به بیشتر لیبرال-تکیه در حالی که رای دهندگان که ایمیل های رای در سرب تا روز انتخابات منحرف تر و محافظه کارانه تر است. اما که ممکن است در مورد دولت 28 سنا منطقه. در لیک ال سینور که در آن Melendez ساکن هستند حدود 1.5 برابر به عنوان بسیاری از جمهوری خواهان به دموکرات ها. از این شهر ثبت نام رای دهندگان 75.7% ثبت نام برای رای دادن از طریق پست. Indio که در آن رومرو ساکن بیش از دو برابر تعداد ثبت نام دموکرات ها به جمهوری خواهان. از آن شهر ثبت نام رای دهندگان 80.7% در حال ثبت نام برای رای دادن از طریق پست.

در سراسر کالیفرنیا و کشور خواهان ابراز نگرانی در مورد "انتخابات برداشت" — زمانی که سیاسی داوطلبان جمع آوری و ارسال ایمیل آراء در مکان های مانند خانه های سالمندان و یا اتحادیه تالارهای — اما نه Melendez یا رومرو گفت: آنها با استفاده از تمرین در انتخابات ویژه.

پس 386,621 رای دهندگان در این منطقه ثبت شده به عنوان "دائم غایب" و رای دادن با ایمیل آراء اسپنسر گفت دفتر او تا به حال از این ظرفیت برای چاپ و ارسال اضافی 133,000 رای گیری برای رای دهندگان بدون مشکل است. اما Newsom اجرایی سفارش به کارگردانی او را به فرد گزینه های موجود و تامین شش مکان آسان نبود, او گفت:. ثبت مطمئن نیست که چگونه بسیاری از مردم انتظار می رود در این مکان است.

حضوری گزینه های محدود

در حالی که coronavirus شتاب رای دهندگان جنبش نسبت به پست الکترونیکی رای گیری آن را نیز خدشه دار دولت را تلاش برای گسترش در شخص رای گیری. در سال 2020 دولت مجاز برای همان روز ثبت نام رای دهندگان و رای دهندگان اجازه می دهد تا به درخواست مشروط رای گیری در حوزه های رأی گیری است که انتخابات ریاست جمهوری افغانستان پس از بررسی برای اطمینان از واجد شرایط بودن.

علاوه بر این در سال های قبل هر کسی ثبت نام برای رای دادن از طریق پست که یا آسیب دیده از دست داده و یا دریافت نکردند یک رای گیری می تواند به یک مکان سنجی و درخواست تعویض انتخابات که انتخاباتی را کنار گذاشته و به بررسی واجد شرایط بودن قبل از شمارش است.

این بیماری همه گیر را تهدید می کند این فرد در فرصت های سنتی ارائه شده در حوزه های رأی گیری. برای جبران این شهرستان ریورساید ثبت ارائه خواهد شد در شخص رای گیری تنها در شش مکان در سراسر 28 منطقه از 7 صبح تا 8 بعد از ظهر از جمله در سه کتابخانه در Coachella Valley. علاوه بر این, ثبت نام پذیرش آراء در هشت افت مکان در سراسر منطقه است.

در فرد رای گیری مکان عبارتند از:

 • دزرت هات اسپرینگز کتابخانه در 11691 غرب درایو دزرت هات اسپرینگز 92240
 • لیک ال سینور کتابخانه در 600 W. گراهام در لیک ال سینور 92530
 • مکه کتابخانه 91260 خیابان 66 مکه 92254
 • Riverside County ثبت نام از رای دهندگان در 2720 دروازه درایو ریورساید 92507
 • فضل Mellman کتابخانه در 41000 شهرستان مرکز درایو Temecula 92591
 • تهوسند پلمس کتابخانه در 31189 رابرت جاده هزار کف دست 92276

رها کردن مکان عبارتند از:

 • شهرستان بلایت منشی در 235 N. برادوی, بلیت, 92225
 • DPSS-کلیسای جامع شهر در 68-615 پرز Rd, Suite 9A, کلیسای جامع شهر 92234
 • DPSS-Coachella در 1283 6th St, Coachella, 92236
 • DPSS-دزرت هات اسپرینگز در 65753 پيرسون بلوار دزرت هات اسپرینگز 92240
 • DPSS-Indio در 44-199 مونرو سنت, Indio, 92201
 • DPSS-لیک ال سینور در 18870 Camino del Norte, لیک ال سینور 92532
 • DPSS-Temecula در 43264 کسب و کار پارک درایو مجموعه 102 Temecula 92590
 • Riverside County ثبت نام از رای دهندگان در 2720 دروازه درایو ریورساید 92507

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به samuel.metz@desertsun.com و یا در توییتر @metzsam.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن