تقاضا برای سلامتی گوشت است که شاید در طول همه گیر

خرده فروشی فروش کارخانه مواد غذایی مبتنی بر مصرف در طول coronavirus بیماری همه گیر. آخرین باری که من braved فر

توسط NEWSOULS در 16 اردیبهشت 1399

خرده فروشی فروش کارخانه مواد غذایی مبتنی بر مصرف در طول coronavirus بیماری همه گیر. آخرین باری که من braved فروشگاه مواد غذایی بود که چند هفته پیش من ناخواسته نشان داده شده دو نفر از دلایل اصلی که چرا.

اول من رفت و در جستجو از تخم مرغ است. فروشگاه تمام شد اما درست در بالای قفسه جایی که من معمولا آنها را پیدا کنید من جاسوسی یک بطری فقط تخم مرغ گیاهی جایگزین ساخته شده از لوبیا. من هرگز تا به حال تخم مرغ, eggless, اما در حال حاضر از ضرورت و من تصمیم به سعی کنید چیزی جدید.

پس من راه می رفت از طریق گوشت راهرو. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از گوشت و مرغ بود — اما با توجه به این که یک زندگی-بازار حیوانات در چین ممکن است منجر به Covid-19 و غول کارخانه مزارع که عرضه 99 درصد از گوشت یک بیماری همه گیر در معرض خطر بیش از حد گوشت فقط به نظر می رسید بسیار نچسب در آن لحظه. در عوض من هم یک بسته از فراتر از گوشت و به خانه رفت.

این دو عامل — نقطه کمبود محصولات حیوانی در فروشگاه ها و رشد آگاهی از مشکلات ما با حیوانات, کشاورزی, سیستم — به احتمال زیاد رانندگی افزایش در خرده فروشی های گیاهی و محصولات گوشت در طول بیماری همه گیر. به گفته های اخیر نیلسن گزارش تقاضا برای این محصولات افزایش یافته 278 درصد پس از این زمان در سال گذشته است.

غیر ممکن است مواد غذایی اعلام کرد که به دلیل تقاضای غیر ممکن برگر اتحاد "سر به فلک کشید در میان سرآشپزها صفحه اصلی" شرکت شتاب آن خرده فروشی گسترش این هفته نورد کردن همبرگر در 1,700 Kroger متعلق به فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور.

غیر ممکن است غذاهای شروع سال 2020 تنها با حدود 150 فروشگاه های مواد غذایی فروش آن گل سرسبد برگر بنابراین اجرای این نشان دهنده یک افزایش بزرگ. و این فقط آغاز است.

"ما موجود شرکای خرده فروشی را به دست آورد رکورد فروش غیر ممکن برگر در هفته های اخیر گفت:" شرکت رئیس جمهور Dennis Woodside, در بیانیه ای. "ما انتظار داریم ما خرده فروشی رد پا برای گسترش بیش از 50 برابر در سال 2020 به تنهایی و ما در حال حرکت به سرعت به عنوان ممکن است به گسترش با رسانه های اضافی و در بیشتر کانال خرده فروشی."

گسترش در حال انجام با یک چشم به همه گیر است که بسیاری از ما خرید از پشت کامپیوتر به جای یک سبد خرید. از امروز شروع شما می توانید سفارش غیر ممکن برگر آنلاین از طریق Kroger.com که همگام با Instacart تحویل اسلات برای دریافت محصولات به صفحه اصلی خود را.

اگر شما ترجیح می دهند به استفاده از Instacart نیز وجود دارد یک تماس منظقه وانت گزینه: شما می توانید محل سفارش خود را آنلاین رانندگی به یک آجر و ملات فروشگاه پاپ تنه اتومبیل خود را و یک کارمند فروشگاه برگزار خواهد شد که محصولات در آن وجود دارد برای شما.

غیر ممکن است غذاهای جدید با همکاری Kroger — به عنوان به خوبی به عنوان آن انتشار یک کتاب آشپزی آشپز خانه — بخشی از فشار را به طور فزاینده ای فروش کارخانه مبتنی بر گوشت به طور مستقیم به مصرف کنندگان است. این بسیار مهم و محوری در زمانی که رستوران در حال دست و پنجه نرم کردن با زنجیره عرضه اختلالات (وندی به عنوان مثال تا به حال به جلو و سنتی همبرگر کردن منو در برخی از نقاط به دلیل کمبود گوشت) و به طور کلی foodservice تقاضا پایین است به دلیل اقامت در خانه سفارشات.

"بیشتر آمریکایی ها ناهار خوری و این چیزی است که در رانندگی شتاب در خرده فروشی فروشگاه مواد غذایی خرید و فروش. مارس تا کنون یک رکورد برای خرده فروشی تولید برای ما و آوریل منفجر گذشته آن را توسط یک حاشیه بزرگ" راشل کنراد غیر ممکن ارشد ارتباطات افسر گفت: Vox. اما او افزود که این شرکت همچنان به عرضه برگر کینگ Qdoba سفید قلعه و بسیاری دیگر از رستوران که باید راههایی برای انطباق. "بزرگترین مشتری های ما این است که برگر کینگ و در حالی که به ناهار خوردن در خدمات بسته شده است در اکثر ایالت درایو-از طریق خدمات است."

بر خلاف سنتی گوشت گاو بدون گوشت-گوشت فرآوری شده دارای یک فرایند تولید است که تا حدودی insulates آن از نابسامانی های همه گیر هر دو عملی و اخلاقی: آن زنجیره تامین است که به وضوح تحت تاثیر اخیر گوشت تعطیلی کارخانه و کارگران آن نیست پیمانکاری Covid-19 در بالا نرخ زیرا آنها به کار شانه به شانه خود را مانند بسته بندی گوشت می آمد همتایان.

غیر ممکن است رقیب اصلی فراتر از گوشت نیز به دنبال گسترش. در ماه مارس به عنوان همه گیر شد ramping تا مدیر عامل اتان قهوه ای گفت: "این یک زمان بیش از حد رشد. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم در حال حاضر به گرفتن به اندازه سهم بازار ما به عنوان احتمالا می تواند."

اواخر آوریل, بلومبرگ گزارش شده است که شایعات از یک بلندی کمبود گوشت — موجب تعطیلی گیاهان گوشت بود که تبدیل Covid-19 نقاط داغ — کمک به بلند کردن سهام فراتر از گوشت. سهام افزایش 41 درصدی در یک هفته, بزرگترین هفتگی پرش از شرکت رفت و در سال 2019.

فراتر از گوشت سهام به احتمال زیاد نیز افزایش یافت زیرا این شرکت امضا یک قرارداد جدید: فروشگاه های استارباکس در چین به زودی شروع به فروش محصولات خود را. آن را سخت به غلو اهمیت همکاری با یک زنجیره به عنوان بزرگ به عنوان استارباکس — یا از حملاتی در بازارهای آسیایی.

این شرکت در حال حاضر مبادرت به فروش آن بدون گوشت گوشت در هنگ کنگ و تایوان و سنگاپور. در حال حاضر آن را می گوید آن را برای باز کردن یک مرکز تولید در این سال به نفوذ بهتر چین دومین اقتصاد جهان است و یک بازار کلیدی برای گوشت و faux-محصولات گوشت. براون می گوید این شرکت نخواهد بود منصرف از انجام این طرح با وجود مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یکی از چالش روبرو گیاهی گوشت شرکت است که محصولات خود را به تمایل به کمی گرانتر از گفتن خود را به طور متوسط برگر از مک دونالد. با 30 میلیون آمریکایی بیکار و جهان کوبیده عمده رکود اقتصادی برخی از تحلیلگران هشدار داده اند که فراتر از گوشت سهام ممکن است نزول از آنجا که مردم قادر نخواهد بود به پرداخت هزینه حق بیمه جایگزین گوشت.

غیر ممکن است کنراد صعودی شد در مورد چشم انداز ، "گوشت گاو یکی از مهمترین رکود-محصولات مقاوم در برابر. این چیزی است که آمریکایی ها خرید در زمان های خوب و بد. و آن را متمایل به بایگانی اطلاعات تحویل و رانندگی-throughs," او گفت همان درست است از سلامتی گوشت.

در اخلاق در سطح آمریکایی ها ایم که خواندن در مورد چگونگی هزاران بسته بندی گوشت می آمد کارگران پیمانکاری Covid-19 با توجه به شرایط نا امن کار ممکن است ترجیح می دهند برای انتخاب کردن گیاه-محصولات بر اساس. در حالی که گیاهان گوشت نیاز به کارگران برای ایستادن شانه به شانه آنها به عنوان کشتن و از هم جدا, حیوانات, امکانات کارخانه تولید محصولات مبتنی بر نیازی کارگران خود را به طور محکم بسته بندی شده با هم و کار در سرعت پیچ و تاب. غیر ممکن است غذاهای گفت که کارگران قادر به حفظ اجتماعی فاصله و با ارائه ماسک.

دلایل دیگری وجود دارد که چرا گرفتن گوشت از گیاهان اخلاقی بهتر از گرفتن آن از حیوانات و coronavirus بحران با تاباندن نور روی آنها.

"مردم نمی خواهم به کمک به تغییر آب و هوا و تنوع زیستی سقوط و بیماری های همه گیر. این احساس بد, بنابراین ما سعی می کنیم به صحبت در مورد آن" کنراد گفت. "اما این لحظات زمانی که واقعیت وحشتناک از حیوانات کشاورزی برس به آگاهی ما — به دلیل Covid یا هر چیز دیگری — که ما شروع به از خواب بیدار."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن