مغلوب ساختن پیشی جستن فقط با استفاده از یک آسیب دیده DC کلیسا برای یک عکس op. اسقف خشمگین است.

حق Rev. Mariann زمانی مشخص به اسقفی اسقف برای واشنگتن, DC را محکوم کرد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مدت

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

حق Rev. Mariann زمانی مشخص به اسقفی اسقف برای واشنگتن, DC را محکوم کرد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مدت کوتاهی پس از اجرای قانون ماموران با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز — به طوری که تهمت می تواند یک عکس op در مقابل یک کلیسا.

یکشنبه شب به عنوان گروه زیادی از معترضان مسالمت آمیز و خیلی گروه های کوچکتر کمتر تظاهرات مسالمت آمیز پر از خیابان های DC یک آتش در زیرزمین سنت جان کلیسای اسقفی کلیسا واقع در نزدیکی کاخ سفید است. آتش خاموش شد و کلیسا بنا به گزارش ها رنج می برد تنها آسیب جزئی.

با این وجود تهمت تصمیم به بازدید از کلیسای دوشنبه شب ایستاده و خارج از آن را در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس. مدت کوتاهی قبل از این دیدار او تحویل یک آدرس کوتاه که به سرعت تضعیف به استبدادی شد. "اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان" مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد "پس از آن من خواهد شد و استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است."

در حدود همان زمان که تهمت به این آدرس معترضان مسالمت آمیز با تجمع در پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید است. اما آنها پاک از پارک توسط فدرال مأموران اجرای قانون که با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به خلاص شدن از جمعیت است.

چند دقیقه بعد تهمت پدید آمده از کاخ سفید به عکس op در مقابل در نزدیکی کلیسا.

در پاسخ به این حادثه زمانی مشخص گفته واشنگتن پست که او "خشم" توسط رئیس جمهور ، "من اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن و داده نشده بود حتی یک تماس حسن نیت ارائه میدهد که آنها خواهد بود پاکسازی با گاز اشک آور به طوری که آنها می تواند با استفاده از یکی از کلیساهای ما به عنوان یک سرپا نگه داشتن" زمانی مشخص گفته پست.

او نیز محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای برگزاری یک کتاب مقدس "است که اعلام می دارد که خدا عشق است و زمانی که همه چیز گفته و انجام داده است به enflame خشونت است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن