این کالیفرنیا دستورالعمل های ایمنی برای کسب و کار مجاز به بازگشایی

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 4:10 PM EDT مارس 17 سال 2020به عنوان کالیفرنیا آغاز می شود به بخش

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

به عنوان کالیفرنیا آغاز می شود به بخشی از بازگشایی برخی از کسب و کار دو ماه پس از این ایالت اقامت در خانه سفارش اولین صادر شد و مقامات باید دستورالعمل های ارائه شده برای نگه داشتن کارگران امن به عنوان آنها شروع به trickling بازگشت به کار.

دولت در حال حاضر در مراحل اولیه آن "مرحله 2 بازگشایی طرح" که اجازه می دهد تا منظقه و تحویل خرده فروشی خدمات مربوط به تدارکات و ساخت, دفتر, محل, محدود, شخصی, خدمات, هوای آزاد, موزه ها, مراقبت از کودکان و دیگر ضروری کسب و کار به حدی باز کردن درهای خود را اگر ایمنی تغییرات در محل هستند.

همانطور که از شنبه کالیفرنیا گزارش 78,839 coronavirus موارد و 3,261 مربوط به مرگ و میر. در مجموع 1,235,243 آزمایشات انجام شده در سراسر کشور به معنی 6 درصد از کسانی که تست مثبت بودند.

بیشتر: Coronavirus راهنما: La Quinta جوایز وام کسب و کار کوچک گسترش برنامه خیلی بیشتر می توانید واجد شرایط

بیشتر صاحبان کسب و کار و دریافت مشاوره در مورد بازگشایی در پالم اسپرینگز اتاق بازرگانی تاون هال

دولت همچنان به افزایش خود را تست ظرفیت انجام 56,117 آزمون بین جمعه و شنبه.

اما با توجه به دولت قبل از این کسب و کار می تواند خوش آمدید, کاربران, پشت, آنها باید:

  • تجزیه و تحلیل خطرات احتمالی و پیاده سازی یک سایت خاص طرح حفاظت از
  • آموزش کارکنان چگونه برای محدود کردن گسترش COVID-19 از جمله چگونه به صفحه نمایش خود را برای علائم و ماندن در خانه اگر آنها را دارند
  • پیاده سازی منحصر به فرد اقدامات کنترل و نمایش فیلم
  • پیاده سازی پروتکل های ضد عفونی
  • پیاده سازی فیزیکی فاصله دستورالعمل

مقامات منتشر کرده اند دیگر دستورالعمل برای صنایع خاص نیز — مانند ساخت و ساز, مواد غذایی, بسته بندی و دیگران — در کالیفرنیا وب سایت دولت.

دولت تاکید کرد که این مهم است که کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان است که بیمار به خود منزوی در خانه و برای ایجاد مرخصی استعلاجی سیاست های آن حمایت کند.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن