Farmworkers تنظیم ایمنی پروتکل به عنوان برداشت انگور قله در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:27 PM EDT Jun 20, 2020انریکه Rangel خواب با یک دستمال گلدار

توسط NEWSOULS در 1 تیر 1399

انریکه Rangel خواب با یک دستمال گلدار بیش از خود بینی و دهان خود را چکمه های کار در کنار تخت. The Salton City کارگر از خواب بیدار در 4 صبح و قبل از طلوع خورشید منازعه یک کهنه از یک سطل پر از آب و سفید کننده و دستمال مرطوب پایین پلاستیک تشک و بالش.

سپس او می پیوندد دیگر کارگران در خارج از جلیل مرکز بانوی ما از گوادالوپ پناهگاه در مکه. هر یک نشسته در جدول خود با فوم فنجان قهوه را در دست خود و در صورت پوشش آغوش خود چانه.

این پناهگاه را فراهم کرده است تخت و همچنین غذاهای گرم و خشکشویی, خدمات تا 65 farmworkers هر شب پس از افتتاح آن در سال 2017. تسهیلات بهبود گسترده بود برای کارگران مهاجر در این منطقه که به مدت طولانی خواب در مزارع و یا پارکینگ در این منطقه برداشت انگور که به طور معمول اجرا می شود بین آوریل و ژوئیه است.

پس از coronavirus همه گیر آمار, اما, غیر انتفاعی کاهش تسهیلات ظرفیت به 30 اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله بین تخت و در وعده های غذایی. برای جلوگیری از گسترش این ویروس در داخل پناهگاه بنیانگذار و رئیس جمهور گلوریا گومز گفت: ستاد ضد عفونی کردن سطوح "تا آنجا که ما می توانیم." کارکنان نیز کارگران با درجه حرارت چند بار در روز — قبل از رفتن آنها به کار زمانی که آنها بازگشت از مزارع و قبل از آنها به رختخواب بروید.

"آنها بسیار مراقب باشید تا مطمئن شوید که ما نمی آلوده" Rangel گفت.

با وجود تلاش های کارکنان و farmworkers ویروس هنوز هم نفوذ كنند. سه کارگر که در حال خواب در پناه آزمایش مثبت برای COVID-19 در اوایل این ماه.

هر سه باید از سمت چپ تسهیلات. یک بهبود در یک متل در پالم اسپرینگز گومز گفت و دو نفر دیگر بازگشت به مخیکالی.

این پناهگاه در ضمن بسته شده است درهای خود را به هر تازه واردان. باقی مانده 11 کارگران و تسهیلات کارکنان باید تمام آزمایش منفی برای این ویروس گومز گفت.

وضعیت در جلیل مرکز فقط یک مثال از اینکه چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس موجب تغییر در زندگی روزانه Coachella Valley تولید کنندگان و کارگران است. به اتهام ضروری وظیفه تغذیه این کشور دارند ادامه داد: برداشت میوه ها و سبزیجات در طول بحران.

در حال حاضر فصل برداشت اوج به عنوان جوامع در بخش شرقی منطقه ادامه خواهد داد به گزارش میزان بالاتری از عفونت از دیگر همسایه شهرستانها farmworkers مجبور به تصمیم گیری دشوار بین چک و یا پناه در خانه.

پروتکل های جدید در محل به عنوان برداشت مانت

حدود 5:30 صبح در یک روز صبح اخیر ده ها تن از کارگران تماشا به عنوان یک خدمه رهبر نشان داد که چگونه به برش های کوچک انگور سبز کردن خوشه در زمینه. کارگران همه آنها عینک صورت پوشش محاصره او را ترک مقدار زیادی از فضای در میان است.

پس از آموزش آنها بررسی خود شرکت صادر قیچی و به سمت تاک و فقط با دو نفر شاغل در هر سطر است.

در میان کارگران بود ماریا آندراده از Coachella. او اعتراف کرد او تا به حال سوال آن است که آیا امن برای رفتن به کار می کنند اما به این نتیجه رسیدند که او احساس بهتری مشغول به کار در این زمینه از داخل خانه.

افرادی که حفظ زنجیره غذایی با کار کردن در داخل خانه در نزدیکی به دیگران ثابت کرده اند به ویژه آسیب پذیر به ویروس. این بهار وجود دارد حداقل 20 مورد از COVID-19 در SunDate تاریخ packinghouse در کوچلا از جمله مرگ و میر. گیاهان پردازش گوشت کارکنان و خواروبار کارگران نیز ضربه سخت.

"شاید بیشتر وجود دارد خطر در packinghouse از خارج از منزل" آندراده گفت در اسپانیایی.

مشغول به کار در این زمینه او افزود: "به نظر می رسد کمتر مخاطره آمیز است زیرا مردم بیشتر از یکدیگر جدا است."

وزارت امور خارجه روابط صنعتی صادر دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش coronavirus در کشاورزی محل های کار از جمله این که کارفرمایان باید کارگران اطمینان از حفظ حداقل 6 فوت فاصله از دیگران و تلو تلو خوردن می شکند و کار شیفت برای جلوگیری مردم از جمع آوری در گروه های بزرگ.

در این زمینه بسیاری از کارگران معامله bandanas طولانی استفاده می شود برای محافظت از چهره و گردن از خورشید برای پارچه ماسک. تلاش برای رعایت بهداشت — ضد عفونی ابزار و شستن دست ها پس از دستشویی و حمام — افزایش یافته است.

'آنها می خواهند به کار'

گومز از جلیل مرکز گفت: بسیاری از مردم نمی توانیم به ماندن خانه از محل کار.

"مردم به جان آمده و کار," او گفت:. "آنها می خواهند به کار از آنجا که آنها نیاز به ارائه برای خانواده خود را."

انتخاب شده است به خصوص برای پر مستند نشده کارگران که فاقد شرایط لازم برای کمک های بیکاری یا فدرال محرک پرداخت. در حدود نیمی از کشور را به مزرعه نیروی کار نیست که اجازه کار به عنوان 2016 با توجه به ملی کارگران کشاورزی بررسی.

برخی از مردم همچنان کار زمانی که دچار آلرژی علائم مانند گچ آنها را به قرار گرفتن در معرض گرد و غبار و عملیات کشاورزی گفت: اسرائیل اوچوا یک درمانگاه مدیر برای Borrego سلامت برگزار شد که چند coronavirus کارگاه های آموزشی در زمینه های هفته گذشته است. او گفت: کارگران ابراز نگرانی کرده اند که اگر آنها تست مثبت برای این ویروس در آنها از کار خواهد شد برای چند هفته.

"بسیاری از آنها را نمی خواهد هر چیزی را می گویند زیرا آنها می خواهند به کار" اوچوا گفت.

وی با اشاره به بسیاری از کارگران عدم دسترسی به همه گیر مرتبط با کمک های مالی وی افزود: "آنها لازم نیست که لوکس به طوری که آنها می خواهم و نه جناح و آن چیزی نیست مگر اینکه آنها واقعا احساس بیمار. و سپس آن را خیلی دیر است."

"همه خواسته های آنها بود بیشتر

حداقل یک رشد محلی در ضمن گفت که او شده است کوتاه کارگران این سال است. جورج خانواده سلطنتی تودور که مزارع انگور در شرق دره گفت: او 10 تا 15 درصد کمتر از کارگران نسبت به سال گذشته شده است و تلاش برای جذب بیشتر برای چند هفته.

در حالی که کل سطح زیرکشت انگور کاشته و برداشت در ریورساید شهرستان کاهش یافت و در سال 2017 و 2018 حدود 300 هکتار خانواده سلطنتی تودور گفت که حساب نمی کند برای کارگران است.

بلکه او ویژگی های این کمبود به چندین بیماری همه گیر-عوامل مرتبط با آن از جمله عدم مراقبت از کودکان با توجه به مدارس خارج از جلسه; های اضافی $600 در مزایای بیکاری در دسترس از طریق فدرال مراقبت عمل می کنند که او معتقد است که ترغیب به باقی می ماند از کار و برخی از کارگران ماندن صفحه اصلی بیمار است.

جدید COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در شهرستان ریورساید شروع به افزایش در پایان آوریل و اواسط ماه ژوئن. این روند که به شرح زیر کسب و کار بازگشایی است سازگار در سراسر کشور.

در حال حاضر خانواده سلطنتی تودور گفت: خدمه خود را در زمینه در حال کار شش روز به جای پنج تحمیل اضافه کاری.

"آن را به شدت کوتاه," او گفت: از نیروی کار "اما همه آرزوهای آنها بیشتر است."

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن