ترانس طرفداران هری پاتر در پاسخ به J. K. رولینگ transphobic مقاله

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط.

توسط NEWSOULS در 24 خرداد 1399

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط.

ما صرفنظر از لینک خلاصه اخبار هفته گذشته به دلیل به جای ما می خواستیم برای بالا بردن صدای در نژادپرستی و خشونت پلیس در آمریکا است. (شما می توانید از خواندن لیست ما قرار داده و هم در اینجا.) اما ما به این هفته و اوه پسر باید همه چیز اتفاق می افتد شده است! چاپ و نشر کتاب است حساب خود را با نژادپرستی نهادی, J. K. Rowling در تلاش است برای توجیه او تراجنسی اضطراری کتابخانه بسته شد — و نیز مردم در حال نوشتن برخی واقعا سرگرم کننده و چیزهای جالب در مورد کتاب. بنابراین بدون ado بیشتر, در اینجا بهترین آنلاین نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط با هفته 7 ژوئن 2020.

اجازه دهید بحث در مورد عوامل ادبی دوم; آنها به طور موثر tastemakers. سردبیران اعتماد آنها را به ارائه کتاب ها و نویسندگان که پایبند به خود (گاهی اوقات محدود) طعم و مزه. و چه اتفاقی می افتد زمانی که این داوران به ادامه کار در محافل نویسندگان که آنها در حال حاضر می دانید ؟ همان چیزی است که همیشه اتفاق می افتد: کتاب ها که به دنبال روند که نگاه همان است که نوشته شده است با همان نوع از مردم است.

ما تا به حال از لی و کم گزارش برای سال. ما تا به حال تنوع پانل های سال است. پس من اول کارورزی در سال 2013 به من گفته شده است که تغییر به زمان نیاز دارد تا قطره ای از صفوف بهره برداری و underpaid کارورزان و دستیاران ارشد و اجرایی سطح. درخواست افراد بسیار کمی قدرت و امنیت شغلی در شرکت پشتیبانی منجر به اتهام دیوانه ساخت. دلیل آن را احساس می کند بنابراین غیر ممکن است برای ما است. اما من نگه داشته ام من سر به پایین و پذیرش این پوچ فرض به دلیل آن را به طور موثر تنها گزینه است.

اما ناشران و نویسندگان باید برای سال ابراز خشم بیش از عمل کنترل دیجیتال اعطای وام و در ژوئن 1, شکایت شاکی ناشران آن را به نام یک "اختراع" نظریه با هیچ پایه و اساسی در قانون است. "هیچ مفهوم از استفاده منصفانه پشتیبانی از نظام جرم کپی کردن یا توزیع کل کتاب به منظور جرم خواندن و یا قرار داده راه دیگر برای این منظور ارائه به خوانندگان همان چیزی است که ناشران و نویسندگان ارائه در وهله اول از طریق قانونی و تاسیس کانال" ناشر کت و شلوار مدعی.

انتخاب کنید تا هر رمان Portis و باز آن را به هر صفحه و شما را پیدا خواهد کرد چیزی devastatingly عجیب و غریب و تازه و خنده دار است که شما می خواهید برای اجرا به اتاق بعدی و خواندن آن با صدای بلند به کسی. زبان خود را دقیق است اما غریب انجام نگرفته اما هرج و مرج و به عنوان با باربارا پیم یا P. G. Wodehouse, آن را دشوار برای برقراری ارتباط و طعم آن را بدون توسل به نقل قول طولانی است. همه خوانندگان که عشق Portis باید خطوط آنها می خواهم به تعویض عقب و جلو و گفتگو در میان تحسین خود را عمدتا تشکیل شده از چنین سنگهای متعهد به حافظه رد و بدل شده و متقابلا تحسین است.

  • این هفته, J. K. Rowling مقاله منتشر شده که در آن او تلاش برای توجیه او transphobic توییتهایی از ماه دسامبر گذشته. در LitHub با دوستم Bellot پاسخ می دهد:

در پی او دسامبر جیر برخی از محافظه کاران gleefully اعلام کرد که لیبرال ها بود "لغو" رولینگ با حمله به او. حقیقت این است که bleaker ، او را فراجنسیتی طرفداران مثل من که تا به حال واقع شده است "لغو" از آنجا که نویسنده ما نگاه کرده بود تا برای مدت طولانی نشان داده است که او هیچ از طرفداران ما.

اگر ما در حال صحبت کردن در مورد فرهنگ که مردم را خوشحال می کند ما باید برای شروع با آثار PG Wodehouse. به دو دلیل وجود دارد. یک دلیل این است که مردم شاد شد Wodehouse را فارغ از جاه طلبی. دلیل دیگر این است که او در آن بهتر از هر نویسنده دیگر در تاریخ است.

این کتاب باز می شود با یک هشدار از مادر به دختر: "شما نباید به کسی بگویم که چه من در مورد به شما بگویم." به عنوان خوانده شده "زن جنگجو" است که به توطئه با آن راوی که هرگز نام اما با اشاره به شخصیت های دیگر به عنوان سگ کوچک است. مادرش به او می گوید داستان از عمه اش "بدون نام زن" که به کشته شدن خودش و نوزاد کودک با پریدن به خانواده هست. او ایجاد کرد تبدیل شده بود در برابر او دانستن است که پدر کودک نمی تواند شوهرش از او در سمت چپ برای امریکا است. این یک هشدار به دختر او را به عنوان او روش بلوغ است. اما کمی سگ مطالعات چه مادر خود را در حال انجام گفتن یک داستان انکار آن شخصیت مرکزی کرامت از یک نام به رسمیت می شناسد و یک نوع قدرت است. او شروع به بازگویی داستان خودش تصور نسخه های مختلف آن است.

به قول امرسون اصطلاحات هر چند به ظاهر دنیوی هستند فسیل شعر از زبان. ریشه های خود را اغلب در زمان منجمد از دست رفته در مه از استعاره و معنا. به عنوان تحریکی paleoscatologists پیدا کردن ارزش در فسیل مدفوع باستانی بنابراین ممکن است ما مشغول به یمن در سایه تغییر ترین بد scatologically مجاور اصطلاحات.

اینکه یک مجری یدی نیز ساخته شده من یک منبع اظهارات در مورد زبان و ارتباط آن با مغایرت: یدی است که برای بسیاری از نماد "معتبر Jewishness" و/یا انترناسیونالیستی ارزش و به عنوان مثل من تعامل با آن را به عنوان یک مرد سیاه و سفید است گهگاه برگزار شده است تا به عنوان مثال از ذاتی یهودی استثنایی و دهش. و در عین حال یدی باقی می ماند یک زبان تا حد زیادی تصور می شود یک ماده از عدم درک یک زبان است که صحبت در مورد سیاهی از خارج است.

مردان, معلوم عنوان خوانده شده به طور قابل توجهی کمتر از زنان است, اما — و این مهم است — صنعت چاپ و نشر هنوز caters به آنها با امضای تناسب تعداد نر نویسندگان به نر متعلق به شرکت چاپ و نشر برای نوشتن کتاب ویرایش شده و بررسی توسط مردان است. در این رابطه یک حزب خواهد هر چیزی را به لطفا دیگر — تغییر خود را نابود آینده — در حالی که هدف از عواطف خود را ترجیح می دهند بازی های ویدئویی. وجود دارد به معنای واقعی کلمه یک Lana Del Rey آهنگ در مورد چگونه غم این وضعیت است.

فروش ما قطعا پایین پس این همه آغاز شده اما ما در یک موقعیت برای بازگشایی و بازگشت قوی است. من رسیده به سازمان های بزرگ را ببینید که چگونه ما می تواند حمایت از آنها در کتاب های ما و ما رو بدست بسیاری از B2B سفارشات که در راه است. LinkedIn آغاز, سیاه, باشگاه کتاب برای کمک به خود را POC اعضای مقابله با — من حتی نمی دانم چه به آن تماس بگیرید, آخرالزمان است ؟ — و به آنها دستور داد صدها نسخه از این Unapologetic راهنمای به سلامت روان. من هم یک بخش در فروشگاه من به نام مردم عزیز سفید و هنگامی که تمام این تنش نژادی فوران گذاشتم که لیست کتاب های آنلاین و آن را ویروسی رفت. ما فروش به اندازه کافی به آب و coronavirus من فکر می کنم. در حال حاضر ما فقط باید آن را از طریق هر چه می آید بعدی.

دفعه بعد که شما انتخاب کنید تا محبوب جرم رمان تلنگر به صفحه گواهينامه و ببینید که چگونه به سرعت از نویسنده تشکر پلیس برای سوار-پابه در تیم ملی اتومبیل و یا پاسخ به سوالات در مورد اسلحه و یا پزشکی قانونی. اقتصاد نشر به این معنی است که بسیاری از نویسندگان نیاز به انتشار یک رمان هر سال یا دو; آن را بسیار ساده تر به انجام زمانی که شما باید ثابت تماس با ما در نیروی انتظامی که خوشحال به صحبت کردن با شما.

برخی از طرفداران شروع درمان حساسیت خوانندگان به عنوان نوش دارو: ارزان و موثر راه دستیابی به تنوع در صفوف چاپ و نشر است که دو برابر به عنوان بیمه در برابر آینده انتقاد. در همین حال مخالفان ساخته شده اند این خوانندگان به همه عوامل قدرتمند از سانسور منادی از مرگ از ادبیات. حساسیت خوانندگان البته هیچ کدام از این چیزها را—چه آنها که یک رفع تدریجی در یک صنعت است که همچنان به فشار اقلیت صدای به حاشیه.

پس قبل از رالف الیسون مرد نامرئی, روایت سیاه آمریکایی ها در مورد سیاه و سفید آمریکایی به انجام یک نوع جانور تابع. در رابطه با و یا شاید با بی اعتنایی مطلق برای یک کار ادبی شایستگی (با توجه به مخاطبان آن) یک خواننده ممکن است این رویکرد کتاب راه آنها ممکن است به تماشای یک فیلم مستند است. صاف روایت ساختاری صدا. یک فرصت برای یادگیری چیزی جدید در مورد اسب دریایی. "یک پنجره به وضعیت معاصر, سیاه امریکا" می خواند نفس blurb یا pull-نقل قول بر روی جلد. و در آن کتاب به احتمال زیاد نفس جملات دستگیری پاراگراف صحنه زرق و برق دار-انتهای تصویر می کشد بدترین روز های زندگی شخصیت. این جملات را می خوانم در یک داستان در مورد برده داری.

و در اینجا از دو هفته گذشته در کتاب در Vox, از آنجایی که ما قلم در هفته گذشته:

خواندن مبارک!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن