درخواست یک کتاب منتقد: من می خواهم فریبنده رمان که نمی خواهد من فکر می کنم بیش از حد

به انجمن خوش آمدید آخرین قسط از Vox را بپرسید کتاب های منتقد, در, که, من, Vox کتاب منتقد کنستانس Grady ارائه ت

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399

به انجمن خوش آمدید آخرین قسط از Vox را بپرسید کتاب های منتقد, در, که, من, Vox کتاب منتقد کنستانس Grady ارائه توصیه های کتاب را با توجه به خود را بسیار خاص و خوی: یا چگونه شما احساس در حال حاضر و یا چگونه شما می خواهم به احساس به جای.

ما باید به نحوی ساخته شده آن را به عزیزانمان و سنتی چاپ و نشر, تقویم, که زمانی که به ساحل می خواند شروع به بیرون آمدن. در این سال بسیاری از ما احتمالا نمی تواند به صرف زمان در ساحل, اما با این وجود انواع نور و کف کتاب را آغاز کرده اند فرود بر روی میز من. به این دلیل است که من صرف این هفته با اما Straub خانواده dramedy همه بزرگسالان در اینجا, و من می توانم صمیمانه توصیه می کنیم آن را اگر خود را خلق و خوی فعلی است که مایل به احساس می کنید مانند شما یک کتابفروشی دنج انگلستان شهر ماهیگیری, اما همچنین شما را حل کند قتل در کنار, و شما می خواهید به عنوان خوانده شده چیزی برای تسکین اعصاب خود را به دلیل مربا بسته بندی جرم و جنایت/حل کتاب-فروش برنامه. (که باید اعتراف کنم اغلب خود من خلق.)

من نیز هزینه های این هفته طراوت خاطرات من از راز تاریخچهاین ممکن است انتخاب کنید برای Vox باشگاه کتاب. کتاب که زیاده من تمایل به یک تاریک و مودی فکری در پردیس دانشگاه پرستاری یک فنجان قهوه سیاه (n.b. من نمی نوشیدن قهوه) در یک پیچک تحت پوشش ساختمان خاکستری و هوای بارانی در حالی که من اندیشیدن من افلاطون ترجمه (n.b. من نمی بخوانید یونانی) و همچنین جرم و جنایت وحشتناک من مجبور شده اند به دلیل شرایطی خارج از کنترل من به پوشش (n.b. من نمی ارتکاب جرم). اگر شما هم می خواهید به صرف برخی از زمان احساس درخشان و غم انگیز به ما بپیوندید!

اما اگر شما در خلق و خوی برای یک نوع کاملا متفاوت از کتاب است که چرا این ستون وجود دارد. به من بگویید چگونه می خواهید به احساس و من مطابقت خواهد کرد شما را با یک کتاب به شما وجود دارد.

توصیه درخواست های زیر را مشاهده کنید به من از طریق ایمیل و توییتر, ویرایش شده برای طول و وضوح.

سعی کنید به خیاط توسط فرانسیس د پنتس پیبلس. آن را در مورد دو خواهر در برزیل در دهه 1930 ، هر دو آنها بزرگ هستند, سورس, اما یکی از آنها ازدواج غنی و دیگری تبدیل به یک یاغی. این کتاب توسط و بزرگ شناور تحت رادار اما من ندیده ام کسی که آن را بخوانید که نمی کند.

رنگین کمان Rowell پسر متمرد یک سفر جاده-اسلش-quest فانتزی اگر چه این امر احتمالا کمک برای شروع با اولین کتاب از این سری در حال انجام, انجام. آنها هر دو سرگرم کننده نور می خواند که ریف از هری پاتر fanfiction.

نیل گیمن را آمریکا خدایان نیز فوق العاده جذب سفر جاده رمان فانتزی است که باعث می شود یک مورد قوی که در کنار جاذبه های امریکا را مقدس ترین مکان است. و شعله ور Iguanas توسط اریکا لوپز در مورد دو پانک راک زنان رانندگی موتور سیکلت در سراسر امریکا است.

ما صحبت های زیادی در مورد کتاب به عنوان یک فرار در اینجا اما شما کاملا درست است که گاهی اوقات ما نیاز به جلوگیری از فرار احساسات ما و فقط به ضرب و شتم آنها را احساس می کنید. و یکی از چیزهایی که در کتاب ها می توانید انجام دهید این است که به ما ارائه فضا برای کار کردن احساسات ما با خیال راحت به خصوص زمانی که واقعیت است بسیار طاقت فرسا و وحشتناک است.

آنچه که من فکر می کنم شما نیاز دارید این است که Kazuo Ishiguro را هرگز به من اجازه رفتنکه می داند بهتر از هر کتاب من می دانم که زندگی افتضاح است و ناعادلانه اما ما هیچ چاره ای جز تحمل آن. بازگشت هنگامی که یکی می تواند انجام دهد از جمله چیزهایی که من صرف بسیاری از یک بعد از ظهر در یک کافی شاپ با این کتاب چشمک زن مصمم و تلاش برای نگه داشتن از گریه ،

اگر شما می خواهم به من به توصیه یک کتاب برای شما ایمیل من در constance.grady@vox.com با خط موضوع "درخواست یک کتاب منتقد." بیشتر خاص خود را خلق و خوی بهتر!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن